Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#54301 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

undertow írta:aztan visszajon a chelseabe es megint nem tudja/akarja senki mellett sem elvinni a labdat. ilyen nincs. egyertelmu, hogy jose jatszatja ot ilyen utasitasokkal.
Ezzel nem ertek egyet..
Tavaly miert nem mondta neki?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54302 Hozzászólás Szerző: undertow »

duff az ir valogatottban tovabbra is fantasztikus, ha a jo oreg duffert akarjatok latni, akkor nezzetek meg egy ir meccset. a svedek ellen brillirozott.
aztan visszajon a chelseabe es megint nem tudja/akarja senki mellett sem elvinni a labdat. ilyen nincs. egyertelmu, hogy jose jatszatja ot ilyen utasitasokkal.

mourinho mester nagyszeru taktikat talalt ki tavaly a pl megnyeresere(amikor megjott eleinte a diamonddal probalkozott, aztan gyorsan valtott a 433ra), de lassan ideje lenne ujragondolnia, minden meccsen nem mehet ez, ki leszunk ismerve. a blben meg szinten nem tokeletes a taktika. lesz munkaja a nyaron a jegyzetei fole hajolva ket vb meccs kozott :D
egyebkent az egyik fo problema, hogy nagyon fuggunk lampstol. ha neki nem megy, akkor haldoklik az egesz tamadojatek. essien eddig nem mutatta meg, hogy fel tudja porgetni a csapatot, ha lamps szurke. pedig ez lenne a masodik kp egy fontos feladata. en speciel turelmes vagyok vele, bizom benne, hogy jovore sokkal jobban fog mar menni neki. sot, szerintem iden tiago is joval tobbet alkotott volna.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#54303 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Tele vagyunk remek játékosokkal, de mondhat bárki bármit, a jelenlegi keretben nincs egy Zola szintű játékos...(...nekem hiányérzetem van ebből a szempontból...)

Számomra a 2003-as "rendszerváltás" nagy előnye, hogy a középpályás sorunk baromi jó lett. (Bevallom, addig ezt a csapatrészt tartottam a csapat hullámzó teljesítményének az okának.)

Kicsit megnőtt az elvárásunk az utóbbi időben. Ne feledjük, hogy az utóbbi 101 meccs alatt a csapat, a klub történetének legeredményesebb periódusát produkálta. (nyert meccsek, kapott gólok)

Duff nekem is az egyik favoritom. Úgy tűnik, igazán jó formában csak akkor tud játszani, ha rendszeres lehetőséget kap. Sajnos ez elmondható SWP-ről is, aki a Cityben egy Isten volt, nálunk meg nem képes hozni a valós tudását, pedig szükség lenne rá.

Lehet, hogy van akinek nem tetszik, hogy egy jobb- ill. balhátvédnek is be kell lépnie a támadásba. Nekem viszont az a halálom, ha egy jól fizetett profi nem képes megcsinálni egy cselt, ha arra lenne szükség, mert ő "csak" hátvéd. :wink:
...ha a csatárok és a középpályások nem képesek létszámfölényt kialakítani mondjuk egy hasonló képességű ellenféllel szemben (a BL-ben akad ilyen ellenfél néhány), akkor ilyen "kis dolgok" is dönthetnek...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#54304 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Smertin visszaigazolt Moszkvába a Dinamnohoz. Daszvidányija!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#54305 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

tibi71 írta:ha látványos focit akarunk látni nincskivel ! Maka,Essien,Geremi,Maniche ?? Lampi és Gudi talán!
Tovabba Duff, Robben, SWP, Cole, Drogba, Crespo. Minden kepesseguk megvan hozza.
tibi71 írta:Sokan nem csak azért nem szeretnek minket mert hirtelen lettünk jók és irigyek,hanem mert unalmas 5lettelen szürke focit játszunk és ezzel sajnos vitattkozni sem birok mikor a szememre vetik !
Igen, igazad van Tibi, en is pont errol beszelek. Persze en ugyanezt kapom, elvakultabbak meg ilyet is megmernek kockaztatni, hogy folyton a megpattano, szerencses golok miatt nyerunk. Csak ez azert duhit, mert en pontosan tudom, hiszen lattam a csapatomat latvanyos focival, pillanatok alatt kivegezni egy ellenfelet. Es tudom hogy erre kepes. Akkor? Ez nem JM hibaja. A megfelelo jatekosok fenn vannak a palyan.

Na majd ma :wink:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54306 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Clarmont írta:Joey nem kreativ, hat szivbol gratulalok, ekkora keptelenseget...
Drogba is, Crespo is meglone a 25-30 golt, ha nem rotalna JM. Nem hiszem, hogy a kepesseguket kellene megkerdojelezni!!!
Semmi gond a jelenlegi kerettel, nincs meg egy ilyen hosszu pad a foldon...
Szerintem nincs motivacio, en egy-egy meccsen elalszom, nem tortenik semmi, nem akarunk tamadni, mindenki mastol varja a megoldast. Mostanaban az egyik nagy kedvencemben csalodok Duffban, valamint Frankyt is forman kivul latom. Fel gozzel jatszik a csapat, nem ertem miert. Egyedul Guddyban, es J.Cole-ban latom azt, hogy akarnak, hogy kuzdenek a sikerert.
Hozzaszoltam..
Az utobbi időben Joe nagyon öncélú ! Én imádom Cole az eggyik kedvencem a csapatból,mert pengés és tud 'brazilul" is játszani ! Nem titkolom én imádom a látványos szellemes focit nem az unalamas robotolost ! Hiába játszunk 4-4-2,ha látványos focit akarunk látni nincskivel ! Maka,Essien,Geremi,Maniche ?? Lampi és Gudi talán ! Sokan nem csak azért nem szeretnek minket mert hirtelen lettünk jók és irigyek,hanem mert unalmas 5lettelen szürke focit játszunk és ezzel sajnos vitattkozni sem birok mikor a szememre vetik !

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#54307 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Pontosan!!! Ezeken az altalad emlitett meccseken mutatta azt a csapat, hogy szet akarjuk verni az ellenfelet.
De ne legyunk mar olyan nagymenok, hogy csak ezeken a meccseken vagyunk motivaltak. aztan jon sorozatban ot olyan meccs amin elalszunk, es nyilvanvalo, hogy nem tudunk felporogni egy Barca ellen. Vagy az utolso 10 percben tamadunk, vagy ha minuszbol kell felallni. Ki erti ezt?
Mikor vegeztunk ki csapatot utoljara? Nem is emlexem.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54308 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, Péter, egyet kell hogy értsek. Most megy a 96-os Boro meccs, és jóformán akkor jobban játszottunk, amikor a bajnoki győzelem közelében sem voltunk, mint idén bármelyik meccsen! A bajnokságban az elfogatható, jó meccsek szinte csak a Pool, Arsenal, Bolton elleniek voltak. Meg az Everton a kupában. És személy szerint Franky-t néha leültetném a padra. Nehogy azt higgye, hogy Ő akkor is kezdő, ha szarul megy. Mert most szarul megy neki.
A Sp*rs ellen álljunk fel így:
Cech
Johnno, Terry, Gallas, Del Horno
Gudjohnsen, Makalele, Joe Cole
SWP, Duffski
C.Cole
Only one Di Matteo!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54309 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Na pont erröl beszélek már egy ideje!!!!!!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#54310 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Joey nem kreativ, hat szivbol gratulalok, ekkora keptelenseget...
Drogba is, Crespo is meglone a 25-30 golt, ha nem rotalna JM. Nem hiszem, hogy a kepesseguket kellene megkerdojelezni!!!
Semmi gond a jelenlegi kerettel, nincs meg egy ilyen hosszu pad a foldon...
Szerintem nincs motivacio, en egy-egy meccsen elalszom, nem tortenik semmi, nem akarunk tamadni, mindenki mastol varja a megoldast. Mostanaban az egyik nagy kedvencemben csalodok Duffban, valamint Frankyt is forman kivul latom. Fel gozzel jatszik a csapat, nem ertem miert. Egyedul Guddyban, es J.Cole-ban latom azt, hogy akarnak, hogy kuzdenek a sikerert.
Hozzaszoltam..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Clarmont 2006. március 11., szombat 0:55-kor.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#54311 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Szerintem nem a hátvédek dolga segíteni a támadásokat nekem például nagyon nem jön be!!!A középpályán kéne keresni talán a bajt ha mindenáron bajt akarunk keresni!!És most nem vásárlásra és játékos szidásra gondolok!!Hanem arra hogy ki kéne próbálni új fajta felállást és támadásokat!!Erre pont megfelelnek a bajnokság maradék meccsei!!!!Ha ezek után se tudunk úgy talpra állni ahogy kéne akkor qrva nagy bajban vagyunk!!!!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54312 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Ha Wayne megint régi lesz akkor itt a helye a balszélen ! Nem 1támadó tipusú hátvéd,de stabil mint a hiradó !

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54313 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Én Bridget favorizálom!!!!! Amióta az Arsenalnak betalált a BL-ben, azóta nálam Ő a Chelsea balbekkje...remélem Ashley Cole nem épül fel a VB-re, és Bridge megérdemli a méltó helyét a válogatottban, no meg a Chelseaben... :)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#54314 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:miben jobb riise vagy jankulovski, mint bridge?
Én jobban csípem őket. Szerintem jobban tudják segíteni a támadásokat.
A szélsőhátvédek szerepe eléggé felértékelődött. Elvileg segíteniük kellene a támadásokat. (Kevesen tudják megoldani...Bridge is megoldotta 1x...azon a bizonyos Arsenal elleni visszavágón...)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54315 Hozzászólás Szerző: undertow »

miben jobb riise vagy jankulovski, mint bridge?

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#54316 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

tibi71 írta:
grimrieper írta:Hat ez jo kozeppalyas kell .En nem tudom ti nem nezitek a meccseket ?


Ide kell egy CSATAR egy befejezo ember .Nem egy Drogba ,Crespo , hanem egy olyan valaki akiben benne van a killer instict ,a gyilkos oszton .Akiben benne van az hogy van 2-3 helyzete,es rug 2-3 golt .Egy olyan aki rug 25-30 golt egy szezonban .Amig az nincs addig nincs BL .Ha ezt valaki nem latja akkor az menjen nezze a sakk olympiat .
Lehet itt a világlegjobb csatára is,ha háttal kell álni a kapunak ! Idén vettünk még1 szélsőt SWP) aki úgyanazt játsza mint Robben,Duff ! Mi a ló f.....nak ! Ide hoztuk Maniche-t még 1védekező k.pályásnak..????? Középre,aki segiti a támadásokat senkit ! Ne a tetőn kezd az épitkezést,srác !
Szerintem, ha BL-t szeretnénk nyerni, akkor minden csapatrészre kell egy ember.
Álmodozzunk egy kicsit: :wink: :D
Gallas-t szívesebben látnám középen Terry-vel. Ez verhetetlen páros.
Balhátvédként: Riise vagy Jankulovski.
Biztos nem kerül rá sor, de ez a Juninho-s ötlet nekem nagyon bejön. Csatárnak pedig Adriano. Gólerős, gyors, erős, jól cselez és bármelyik védő mellett képes megtartani a labdát, pontosan és brutális erővel lő...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54317 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

grimrieper írta:Hat ez jo kozeppalyas kell .En nem tudom ti nem nezitek a meccseket ?


Ide kell egy CSATAR egy befejezo ember .Nem egy Drogba ,Crespo , hanem egy olyan valaki akiben benne van a killer instict ,a gyilkos oszton .Akiben benne van az hogy van 2-3 helyzete,es rug 2-3 golt .Egy olyan aki rug 25-30 golt egy szezonban .Amig az nincs addig nincs BL .Ha ezt valaki nem latja akkor az menjen nezze a sakk olympiat .
Lehet itt a világlegjobb csatára is,ha háttal kell álni a kapunak ! Idén vettünk még1 szélsőt SWP) aki úgyanazt játsza mint Robben,Duff ! Mi a ló f.....nak ! Ide hoztuk Maniche-t még 1védekező k.pályásnak..????? Középre,aki segiti a támadásokat senkit ! Ne a tetőn kezd az épitkezést,srác !

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#54318 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:azert hogy joey ne lenne kreativ...
Joe a szélen játszik nem igazán szól bele a középsö offenzivába ahonnan a támadások indulnak ! Egy csatár akkor fog 20-25-gólt rúgni,ha kiszolgálják ! Már a vak is látja a támadásaink sémáját ! Elfutni a szélen,befelé cselezni és lőni,vagy ivelgessünk Drogbára ! Most ez a kreativitásunk !

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#54319 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Hat ez jo kozeppalyas kell .En nem tudom ti nem nezitek a meccseket ?


Ide kell egy CSATAR egy befejezo ember .Nem egy Drogba ,Crespo , hanem egy olyan valaki akiben benne van a killer instict ,a gyilkos oszton .Akiben benne van az hogy van 2-3 helyzete,es rug 2-3 golt .Egy olyan aki rug 25-30 golt egy szezonban .Amig az nincs addig nincs BL .Ha ezt valaki nem latja akkor az menjen nezze a sakk olympiat .

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#54320 Hozzászólás Szerző: undertow »

azert hogy joey ne lenne kreativ...

Válasz küldése