Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#42241 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A Pool benitezzel minden idényt szarul kezdett. És hála nekünk az idei sem lesz kivétel. ;) :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#42242 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Boxing day-en pedig: Aston Villa otthon, majd január Newcastle és Fulham.
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#42243 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

És igeeen!:) Rettegtem, hogy november 10-én mondjuk pont a Sunderland ellen játszunk idegenben, de nem!:) Elvileg, ha sikerül jegyet szerezni, megyek az Everton ellen!:)
Utolsó 6 forduló:
Citeh (a)
Wigan (h)
Everton (a)
Man United (h)
Newcastle (a)
Bolton (h)
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#42244 Hozzászólás Szerző: kdako »

bilhacica írta:
kdako írta:Brumi, Reading, Pool az első három fordulóban

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/6741049.stm
ú pont idegenben a lpool ellen :S mind1 az első 2 fordulo után 6 ponttal kell állnunk nem kérdés...
A Poolnak pont akkor lesz a BL-selejtezője, bejöhet eg erős ellenfél, szóval én nem félek annyira. Az idény elején megfoghatóak lesznek, ha sok lesz az új igazolás náluk.
GO BLUES!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#42245 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kdako írta:Brumi, Reading, Pool az első három fordulóban

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/6741049.stm
ú pont idegenben a lpool ellen :S mind1 az első 2 fordulo után 6 ponttal kell állnunk nem kérdés...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#42246 Hozzászólás Szerző: kdako »

Brumi, Reading, Pool az első három fordulóban

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/6741049.stm
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42247 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Arsenal Wenger úgy gondolja a Sun szerint, hogy Henry megtartásának a záloga, ha leigazolja David Trezeguet-t a Juventustól.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42248 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bármennyire is borulátó vagyok a magyar futballt illetően, ebből még akár jó dolog is kisülhet:
http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=143986


az agárdi futballakadémia (így az MTK) a Pool fiókcsapata lett. Ez szerintem rendkívül nagy szó, és függetlenül attól, hogy a rivális csapat lépte ezt meg, most roppantmód boldoggá és bizakodóvá tettek a fiatalokat illetően. Persze ne együk forrón a kását, várjuk meg, míg kihül...
ugyanaz a sky verziójában
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#42249 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ben Gordon U16-os balvédő. Ezek szerint Bird és Hurrell is megy. Ennyit a Football Icon-ról!:)
Ha jönne már hárman lennének az U16os angol csapatból. (Phillip, Mellis, Gordon)
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42250 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Én már azt hittem, tény, hogy Barton a Newcastle-be igazolt, de most olvasom, hogy még nem jött létre a transzfer:
Joey Barton is still to complete his move to Newcastle due to the midfielder's pay-off wrangle with Manchester City and Magpies boss Sam Allardyce is furious he's been made to wait.
He said: "I am just trying as Newcastle manager to secure a player of this kind and quality and the deal has been held up.
"I cannot understand it because City didn't pay anything for this player as he came through the youth system and are selling him for over £5million.

Közben a Bayern és a Werder továbbra is Klose ügyében küzd egymással, a délnémetek vinnék, az északiak nem engednék. A werder szerint a következő szezonban is számolnak a támadóval, míg a bajorok ezt csak az ár felhúzására szánt tevékenységnek látják. Közben egyre több pletyka jelenik meg azzal kapcsolatban, hogy a müncheniek jelenlegi másik támadója, Roy Makaay (aki egyébként 2004 óta a csapat gólkirálya) is távozni kényszerül, mert Ribery és Toni érkeztével (és valószínűleg Klose-éval is) teljesen új arculatot kap a csapat támadó szekciója is, amibe a gyakran elveszni képes támadó nem fér bele. Makaayt eddig egyébként főként német csapatokkal hozták szóba, de már voltak találatások arra nézvést is, hogy hazatér Hollandiába.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42251 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Tevez nyilatkozott: tudja, hogy érdeklődik iránta az Inter, és nagyon is szívesen játszana ott. Naná, hisz gyakorlatilag a válogatottal játszana együtt: nem kevesebb, mint nyolc argentin van jelenleg a milánóiak keretében. (Crespo, Samuel, Cruz, Cambiasso, Zanetti, Solari, Burdisso, Gonzalez)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#42252 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

ZenZo! Abszolút egyetértek!:) 1999-ben volt szerencsém találkozni és beszélgetni is a MESTER-rel, bár akkor még nem volt ennyire befutva! Zseniális! Nem egyszer fordult elő, hogy éjfélkor piciny családom leült a tévé elé, hogy rémunalmas brazil focit nézzen, csakhogy hallgathassa Horti Gábor remeklését! Az az ember egy Isten!:) Érdemes beleolvasni az index Horti fan klubjába, tele van aranyköpésekkel!!
Only one Di Matteo!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1251
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#42253 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:a mute-tal az a bajom, hogy a hatterhangok se jonnek ugy at. marpedig az valahogy hozzatartozik a meccshez szerintem.
Számítottam erre a felvetésre, de erre nincs ötletem... :)
Talán idővel a Hivatalos Szurker Klub megkapja a hangsávokat a Sport TV-től... :wink: :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#42254 Hozzászólás Szerző: undertow »

a mute-tal az a bajom, hogy a hatterhangok se jonnek ugy at. marpedig az valahogy hozzatartozik a meccshez szerintem.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1251
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#42255 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:hajdu b, mehes turhetoek.
az m1-es mikiegerfeju srac is jopofa.
jaja...ez a hármas tűrhető...

Általánosságban azt szeretném megélni, hogy bárhová kapcsolok, pártatlan kommentátor "süketel". :)
...marhaságot mindenhol mondanak, de legalább ne drukkoljanak senkinek... 8)
...sőőőt, ha már Chelsea TV...akkor ott még azt is elviselném, ha egy kicsit nekünk lejtene a pálya...(pl. egy CFC-Barca BL meccsen nem a katalánok zsenialitásáról kellene 78 percig dumálni...) :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára s-h-i-n-e.com 2007. június 11., hétfő 20:55-kor.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1251
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#42256 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Zsoca87 írta:
CFCBoy írta:a Chelsea TV év beszólás by Léderer Ákos

,,Mark Hughes 10-es számmal lépett pályára. Jelenleg 44 éves, és a Blackburn alkalmazottja. Érdekes, hogy 2009-ig van szerződése a Blackburnnel, csodálom, hogy 44 évesen még bír focizni, hát még 46 évesen..."

ennyi... ott sem fogok sztem meccset nézni...
Sírjak vagy nevessek? Inkább nevetek. :lol: :lol: :lol: :lol:

...szerintem nyomjátok meg a "mute" gombot a távírányítón és nézzétek a meccset... :wink:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#42257 Hozzászólás Szerző: undertow »

hajdu b, mehes turhetoek.
az m1-es mikiegerfeju srac is jopofa.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#42258 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:
CFCBoy írta:ennyi... ott sem fogok sztem meccset nézni...
Hát most mégcsak meglepő sem lesz. A PPlive-ot nem érteni, ezt meg nem lehet hallgatni :) Egyébként tényleg nevetséges, hogy kicsiny hazánkban nincs egy valamire való futball-kommentátor. Majd meglátjuk, mit találnak ki a Euro2-n, de nem hiszem, hogy komolyabban odab@sznának a színvonalnak. Mostanság egyre inkább tudom értékelni a M.E.S.T.E.R. stílusát. Mikor először hallottam közvetíteni, mondom ki ez a b@rom. Azóta - főleg mostanság, hogy meccshiánnyal küzdök - nézek német és spanyol bajnokikat, ritkán barca tv-t, egész jól elvagyok a kommentálással. Jókat lehet rajta röhögni, kemény beszólásai vannak, és semmiféle ilyen blikk kategóriájú marhaságok nem hord össze. Összességében azt is mondhatnám, hogy élvezhető.
Á, ő is szörnyű. inkább csak kínjában nevet az ember... :cry:
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#42259 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

CFCBoy írta:ennyi... ott sem fogok sztem meccset nézni...
Hát most mégcsak meglepő sem lesz. A PPlive-ot nem érteni, ezt meg nem lehet hallgatni :) Egyébként tényleg nevetséges, hogy kicsiny hazánkban nincs egy valamire való futball-kommentátor. Majd meglátjuk, mit találnak ki a Euro2-n, de nem hiszem, hogy komolyabban odab@sznának a színvonalnak. Mostanság egyre inkább tudom értékelni a M.E.S.T.E.R. stílusát. Mikor először hallottam közvetíteni, mondom ki ez a b@rom. Azóta - főleg mostanság, hogy meccshiánnyal küzdök - nézek német és spanyol bajnokikat, ritkán barca tv-t, egész jól elvagyok a kommentálással. Jókat lehet rajta röhögni, kemény beszólásai vannak, és semmiféle ilyen blikk kategóriájú marhaságok nem hord össze. Összességében azt is mondhatnám, hogy élvezhető.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#42260 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

CFCBoy írta:a Chelsea TV év beszólás by Léderer Ákos

,,Mark Hughes 10-es számmal lépett pályára. Jelenleg 44 éves, és a Blackburn alkalmazottja. Érdekes, hogy 2009-ig van szerződése a Blackburnnel, csodálom, hogy 44 évesen még bír focizni, hát még 46 évesen..."

ennyi... ott sem fogok sztem meccset nézni...
Sírjak vagy nevessek? Inkább nevetek. :lol: :lol: :lol: :lol:

Válasz küldése