Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2760
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolások

#4001 Hozzászólás Szerző: Bandi »

adrian1989 írta: Ja csak mi nem fogunk normálisan igazolni mert egy pancser a vezetőség.
Nainggolan-t elengednék 45-ért de nekünk csak a 32 fér bele.
Azon kívül meg nincs épkézláb igazolásunk az elmúlt 1-2 évben.
Tucatjátékosokat veszünk akik a kutyának nem kellenek.
Idejött Fabregas azért mert a Barca kezdőjébe nem sokszor fért be Pedro szintén.
Costa lehet top csatár de mégis csak mi akartuk őt komolyan, mert senki nem vállalta be a magatartása miatt.
És akkor még lehetne sorolni a szarabbnál szarabb igazolásokat.
És közben a Pool is olyan játékost szerzett meg mint Clyne aki szerintem az egyik legjobb a posztján, megtudta tartani Sturridge-ot(még a mai napig nem értem miért lett elengedve).
Vagy a United aki megszerezte tavaly Depay-t,Martial előtte Shaw-t akik mind fiatal tehetséges játékosok.
És ha megnézzük a pletykákat ki hogy akar erősíteni megint az látszik hogy a mi elképzeléseink a legrosszabbak megint jönnek ilyen Koulibaly Rüdiger félék akikkel nem leszünk sokkal előrébb mert ilyen hátvédjeink szerintem most is vannak.
Sehol egy értelmes név pedig van a piacon bőven csak pár példa akik nem sztárok de rendkívül jó hátvédek: Manolas, Gimenez, Varane, Marquinhos és ezek közül szerintem egyet simán meglehetne szerezni 30-40 millióért.
Csatár is szerintem kelleni fog kettő mert Conte eddig mindenhol 2 csatárral játszott, de szerintem Costa megfog pattanni innen és akkor leszünk igazán szarba, mert a PSG elviszi Higuaint,City Aubemayang-ot és Lukaku is csapatra talál, és valljuk be top csatár nélkül jövőre nagyon nehéz lesz kiharcolni az első 4 hely valamelyikét.
Nagyon várom már, hogy elkezdjen a Chelsea is aktív lenni a piacon.
Mert nem is olyan régen volt egy nyilatkozat, hogy Abra kiábrándult és hogy nagyon aktív lesz a piacon a Chelsea, hát én ennek nem sok nyomát vettem eddig észre.Ma valaki írta, hogy Azpi-t vinné a Barca ez nem tudom hol olvastam, de remélem nem igaz.
Úgy beszélsz ezekről a pletykákról, mintha hivatalos oldalakon olvasnád őket.... 45 millióért elengednék Nainggolan-t? Ki írta ezt, a Sun vagy a Dailymail? A vezetőséget meg divat szidni, nem is mondom hogy a legjobb amit csinálnak, de szerintem nem rosszabb mint a többi nagy csapaté. Felhoztad a mu-t példának, hát tényleg fantasztikusan igazolnak. Depay a legnagyobb égés volt az előző szezonban, Shaw mióta odament kb csak sérült volt, Di Maria-val is hatalmasat kaszáltak... Voltak jó igazolásai a vezetőségnek bőven, arról nem Emenalo tehet hogy De Bruyne, Lukaku vagy Mata már nincs a keretben... Úgy dobálózol a nevekkel, mintha Football manager-ben vagy Fifa-ban lennénk, nyilván lehet pletykákról is beszélgetni, de ebben a hozzászólásban kb 15 nevet sikerült belezsúfolnod, akiknek a nagy részéről szerintem csak azért írtak az újságírók hogy meglegyen a napi kvótájuk, szóval az ilyen fél oldalas hozzászólásoknak nem sok értelme van szerintem. Ja és tegyük hozzá hogy június eleje van és ha jól tudom még nem csúsztunk le egy olyan emberről sem aki miatt lehetne anyázni, szóval nyugi van. Én speciel azt sem bánnám ha nem igazolnánk sokat, van vagy 50 kölcsönjátékosunk akik közül jó párban van fantázia....

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4002 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

mikel12 írta:
adrian1989 írta:
mikel12 írta:Plusz Batshuayi birja a padot, mikor Gignac volt elotte es padozott szezonokat akkor is imadta a Marseille-t. Csatar is kell az tuti, Falcao-Pato-Remy harmasbol szerintem mindegyik tavozik. Moratanak orulnek a legjobban, de Batshuayi is egy jo opcio, nagyon golerzekeny.
Morata nem fog padozni jönni egy olyan csapatba ami nem indul a Bl-be.
1. Senki nem mondta, hogy Morata a padra kene. A belgat sem feltetlen padra vennenk, csak az egy plusz jo dolog, ha nem kezd el egybol hepciazni ha nem kezdo. Remelem Conte meghuzza a ket csataros jatekot majd.
2. Ez a BL dolog egy faszsag, nezzetek meg Ibra is el fog menni olyan csapatba ahol nincs bl, plusz a Pool is tuti jokat fog igazolni.
Ja csak mi nem fogunk normálisan igazolni mert egy pancser a vezetőség.
Nainggolan-t elengednék 45-ért de nekünk csak a 32 fér bele.
Azon kívül meg nincs épkézláb igazolásunk az elmúlt 1-2 évben.
Tucatjátékosokat veszünk akik a kutyának nem kellenek.
Idejött Fabregas azért mert a Barca kezdőjébe nem sokszor fért be Pedro szintén.
Costa lehet top csatár de mégis csak mi akartuk őt komolyan, mert senki nem vállalta be a magatartása miatt.
És akkor még lehetne sorolni a szarabbnál szarabb igazolásokat.
És közben a Pool is olyan játékost szerzett meg mint Clyne aki szerintem az egyik legjobb a posztján, megtudta tartani Sturridge-ot(még a mai napig nem értem miért lett elengedve).
Vagy a United aki megszerezte tavaly Depay-t,Martial előtte Shaw-t akik mind fiatal tehetséges játékosok.
És ha megnézzük a pletykákat ki hogy akar erősíteni megint az látszik hogy a mi elképzeléseink a legrosszabbak megint jönnek ilyen Koulibaly Rüdiger félék akikkel nem leszünk sokkal előrébb mert ilyen hátvédjeink szerintem most is vannak.
Sehol egy értelmes név pedig van a piacon bőven csak pár példa akik nem sztárok de rendkívül jó hátvédek: Manolas, Gimenez, Varane, Marquinhos és ezek közül szerintem egyet simán meglehetne szerezni 30-40 millióért.
Csatár is szerintem kelleni fog kettő mert Conte eddig mindenhol 2 csatárral játszott, de szerintem Costa megfog pattanni innen és akkor leszünk igazán szarba, mert a PSG elviszi Higuaint,City Aubemayang-ot és Lukaku is csapatra talál, és valljuk be top csatár nélkül jövőre nagyon nehéz lesz kiharcolni az első 4 hely valamelyikét.
Nagyon várom már, hogy elkezdjen a Chelsea is aktív lenni a piacon.
Mert nem is olyan régen volt egy nyilatkozat, hogy Abra kiábrándult és hogy nagyon aktív lesz a piacon a Chelsea, hát én ennek nem sok nyomát vettem eddig észre.Ma valaki írta, hogy Azpi-t vinné a Barca ez nem tudom hol olvastam, de remélem nem igaz.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#4003 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

adrian1989 írta:
mikel12 írta:Plusz Batshuayi birja a padot, mikor Gignac volt elotte es padozott szezonokat akkor is imadta a Marseille-t. Csatar is kell az tuti, Falcao-Pato-Remy harmasbol szerintem mindegyik tavozik. Moratanak orulnek a legjobban, de Batshuayi is egy jo opcio, nagyon golerzekeny.
Morata nem fog padozni jönni egy olyan csapatba ami nem indul a Bl-be.
1. Senki nem mondta, hogy Morata a padra kene. A belgat sem feltetlen padra vennenk, csak az egy plusz jo dolog, ha nem kezd el egybol hepciazni ha nem kezdo. Remelem Conte meghuzza a ket csataros jatekot majd.
2. Ez a BL dolog egy faszsag, nezzetek meg Ibra is el fog menni olyan csapatba ahol nincs bl, plusz a Pool is tuti jokat fog igazolni.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4004 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

mikel12 írta:Plusz Batshuayi birja a padot, mikor Gignac volt elotte es padozott szezonokat akkor is imadta a Marseille-t. Csatar is kell az tuti, Falcao-Pato-Remy harmasbol szerintem mindegyik tavozik. Moratanak orulnek a legjobban, de Batshuayi is egy jo opcio, nagyon golerzekeny.
Morata nem fog padozni jönni egy olyan csapatba ami nem indul a Bl-be.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#4005 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Plusz Batshuayi birja a padot, mikor Gignac volt elotte es padozott szezonokat akkor is imadta a Marseille-t. Csatar is kell az tuti, Falcao-Pato-Remy harmasbol szerintem mindegyik tavozik. Moratanak orulnek a legjobban, de Batshuayi is egy jo opcio, nagyon golerzekeny.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#4006 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem akarom és nem is lehet összehasonlítani őket, de szerintem ő az a kategória akiből lehet valaki. Oké hogy csak a mirror hozta le, de ez az az irányvonal ami kell nekünk, fiatal, sikerre éhes európai játékosok másodvonalas ligákból. Személy szerint lerabolnám a francia, holland bajnokságot, pár ember úgy is beválna. A másik fele hogy abba a csapatba szerettem bele amelyik ilyen játékosokból állt és jó lenne újra hasonlót látni. (Didi, Essien, Robben, Cech, Kalou :D stb)
Kép

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7093
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4007 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Payet jöhetne.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4008 Hozzászólás Szerző: Megyó »

adrian1989 írta: Mert azért őszintén a West Hamből azért Payet-et szívesen nézném a mi mezünkben.
Megbocsáss, de látszik, hogy középszerű játékos.. csak nézd meg a videóját. Random gólok tömege. Odapattan elé, meg épphogy belecsúsztat, stb.
Remy hozza ezt a szintet simán,ha játékban lenne, de nyilván nem erre van szükségünk... Lukaku sokkal jobb tőle, bár őt se tartom továbbra sem szükségesnek. Costaval, nálam kevésbé, aligha hiszem, hogy bárki szimpatizálna, de ő egy A kategóriás játékos, el nem adnám, amíg nincs minőségi pótlása. Lukaku kb B szint, ez a srác meg egy C kaliberű játékos...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4009 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kecske01 írta:
Megyó írta:
adrian1989 írta:A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.
https://www.youtube.com/watch?v=ORzd6fcDfrY" onclick="window.open(this.href);return false;
Csak beírtam youtubera. Ha ez a legjobb összeállítás amit lehet készíteni róla 2015/16-os szezonban, akkor rém gyenge.. sajnos.
West Ham szint.
Ja csak nehogy jövőre kikössön egy angol középcsapatba azt több golt rugjon mint mondjuk Costa.
Mert azért őszintén a West Hamből azért Payet-et szívesen nézném a mi mezünkben.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7093
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4010 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Megyó írta:
adrian1989 írta:A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.
https://www.youtube.com/watch?v=ORzd6fcDfrY" onclick="window.open(this.href);return false;
Csak beírtam youtubera. Ha ez a legjobb összeállítás amit lehet készíteni róla 2015/16-os szezonban, akkor rém gyenge.. sajnos.
West Ham szint.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4011 Hozzászólás Szerző: Megyó »

adrian1989 írta:A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.
https://www.youtube.com/watch?v=ORzd6fcDfrY" onclick="window.open(this.href);return false;
Csak beírtam youtubera. Ha ez a legjobb összeállítás amit lehet készíteni róla 2015/16-os szezonban, akkor rém gyenge.. sajnos.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#4012 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az lenne a tokeletes forgatokony ha Costa menne az Atletibe, mi meg idehoznank a két belgat. Ketcsataros rendszerben egyertelmu hogy hogy nézne ki a dolog, de ha egyel állunk fel akkor sincs gond, mivel muszaj mindkettőnek hajtania ha a belga kezdő a cél. *felébred az alombol*

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4013 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:
Zsolti írta:
adrian1989 írta:A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.
Én örülnék neki Lukakuhoz hasonló csak ő nincs annyira felhypolva ennyi pénzt simán megérne.

Ez nem a hype-ról szól. Egyidősek, de Lukaku jóval többet tett le eddig az asztalra. Lukaku pályafutása alatt több mint 120 gólt lőtt már, ebből kb. 80-at Everton és WBA játékosként, tehát a legmagasabb szinten a legjobb csapatok ellen. Ezen kívül 45-szörös válogatott. Batshuayi 77 gólnár tart, ebből 33-at lőtt a Marseille-ben, a többit Belgiumban. Ő ötszörös válogatott. Persze hogy Lukaku értékesebb, ő évek óta a PL-ben rugdossa a gólokat.

Ez nem jelenti azt hogy feltétlenül jobban beválna Lukaku vagy ő lesz a jobb játékos a következő tíz évben, de eddig mindenképp előrébb jár mint Batshuayi, ez látszik az áron is. A másik dolog meg hogy az Everton szemét nem lehet kiszúrni gyenge ajánlatokkal, 50 millióért sem adták Stones-t, a Marseille viszont rábólintana egy erősebb összegre.
Szerintem még Remyt is belehetne vonni az üzletbe ő ugyis ismeri Marseillet

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4014 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szerintem is jó csatár, de ha jön akkor remélem rotálás lesz a csatár poszton abban az esetben ha Conte is 1 csatárral áll fel.
De ha 2-vel akkor Costa Batshuayi 2-ős szerintem nem lenne jó mert mind a 2 erőcsatár és 2 csatáros játékba az a jó szerintem ha az egyik erőcsatár a másik meg gyors mint pl. Griezmann, Agüero, Aubemayang Lacazette.
Szóval én mondjuk egy Costa Lacazette párost megnéznék vagy egy Batshuayi Lacazette-t.[/quote]
öhm... Batshuayi-t hányszor láttad játszani?
csakmert ő rohadtul nem erőcsatár... alacsony hozzá(1.82, és könnyű is 77kg) ellenben elég gyors, nem is ügyetlen..[/quote]

Az általam említett csatárokhoz képest lassú.
Elég sok Marseille meccset láttam idén is és tavaly is.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#4015 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Zsolti írta:
adrian1989 írta:A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.
Én örülnék neki Lukakuhoz hasonló csak ő nincs annyira felhypolva ennyi pénzt simán megérne.

Ez nem a hype-ról szól. Egyidősek, de Lukaku jóval többet tett le eddig az asztalra. Lukaku pályafutása alatt több mint 120 gólt lőtt már, ebből kb. 80-at Everton és WBA játékosként, tehát a legmagasabb szinten a legjobb csapatok ellen. Ezen kívül 45-szörös válogatott. Batshuayi 77 gólnár tart, ebből 33-at lőtt a Marseille-ben, a többit Belgiumban. Ő ötszörös válogatott. Persze hogy Lukaku értékesebb, ő évek óta a PL-ben rugdossa a gólokat.

Ez nem jelenti azt hogy feltétlenül jobban beválna Lukaku vagy ő lesz a jobb játékos a következő tíz évben, de eddig mindenképp előrébb jár mint Batshuayi, ez látszik az áron is. A másik dolog meg hogy az Everton szemét nem lehet kiszúrni gyenge ajánlatokkal, 50 millióért sem adták Stones-t, a Marseille viszont rábólintana egy erősebb összegre.

cech19960320
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#4016 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

adrian1989 írta:
Zsolti írta:
adrian1989 írta:A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.
Én örülnék neki Lukakuhoz hasonló csak ő nincs annyira felhypolva ennyi pénzt simán megérne.
Szerintem is jó csatár, de ha jön akkor remélem rotálás lesz a csatár poszton abban az esetben ha Conte is 1 csatárral áll fel.
De ha 2-vel akkor Costa Batshuayi 2-ős szerintem nem lenne jó mert mind a 2 erőcsatár és 2 csatáros játékba az a jó szerintem ha az egyik erőcsatár a másik meg gyors mint pl. Griezmann, Agüero, Aubemayang Lacazette.
Szóval én mondjuk egy Costa Lacazette párost megnéznék vagy egy Batshuayi Lacazette-t.
öhm... Batshuayi-t hányszor láttad játszani?
csakmert ő rohadtul nem erőcsatár... alacsony hozzá(1.82, és könnyű is 77kg) ellenben elég gyors, nem is ügyetlen..

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4017 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Zsolti írta:
adrian1989 írta:A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.
Én örülnék neki Lukakuhoz hasonló csak ő nincs annyira felhypolva ennyi pénzt simán megérne.
Szerintem is jó csatár, de ha jön akkor remélem rotálás lesz a csatár poszton abban az esetben ha Conte is 1 csatárral áll fel.
De ha 2-vel akkor Costa Batshuayi 2-ős szerintem nem lenne jó mert mind a 2 erőcsatár és 2 csatáros játékba az a jó szerintem ha az egyik erőcsatár a másik meg gyors mint pl. Griezmann, Agüero, Aubemayang Lacazette.
Szóval én mondjuk egy Costa Lacazette párost megnéznék vagy egy Batshuayi Lacazette-t.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolások

#4018 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

adrian1989 írta:A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.
Én örülnék neki Lukakuhoz hasonló csak ő nincs annyira felhypolva ennyi pénzt simán megérne.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#4019 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

A mirror szerint 31 millióért érkezik Michy Batshuayi.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#4020 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

emsanya írta:
flatley09 írta:
emsanya írta: Szerintem meg harman siman elfernek es mind tamadasban, mind vedekezesben brutal jok lennének kozeppalyan harman.
Modric, Kroos, Casemiro, Kovacic, James, Isco...szerintem meg sok arra a két posztra már alapból...így is elégedetlenek páran, hogy keveset játszanak. (Függetlenül attól, hogy felállástól függően néhanyan gyakran előlrébb, mások hátrébb játszanak). Ha még érkezne oda Pogba, akkor 7-en lennének 2 (max 3 posztra) és ezt nem fogják tudni rotálással megoldani, ennyit egyik sem fog a padon ülni, a meccsek 75-80%-án mindegyik játszani akar.
Hát Kovacic-ot meg társait lepasszolják. Még jól is járnak...
A kérdés az, hogy kit takar a Kovacic meg a többiek. Casemiro a leginkább védekező, őt nem adnám el...bár ha érkezik Pogba. Mondjuk őt középen játszatnám, de ez most mind1.

Szóval ha a francia érkezik, akkor ketten tuti dobbantanak. (Egy sztem amúgy is fog) Kovacic nem hiszem, hogy eljön, januárban érkezett, bár szerintem ő is nagyon jó játékos lesz 1-2 éven belül. Szóval, szerintem az Isco/Casemiro/James 3-asból megy valaki. Mondjuk ahogy írták, lehet Isco-t bevonják a Pogba üzletbe. Ezzel szerintem ő is jól járna. Én inkább James-t adnám, de rajta nagyot buknának.

Ha mégse lenne így, akkor bármelyik jöhetne, de szerintem lenne nálunk vonzóbb kérőjük is.

Válasz küldése