Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#27481 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Megkérhetlek arra, hogy ezt a valamit, amit művelsz, máshol folytasd? Köszi.

Scott Dannt megjegyzem, szívesen látnám, fiatal, angol, ráadásul egy Birmingham Citytől érkező középhátvéd rossz nem lehet 8)
Őt abban az esetben látom lehetséges érkezőnek, amennyiben Alex távozik egy olyan csapathoz, ahol simán kezdő lehet (elég sok van belőle). Sokkal többet érdemel ő annál, minthogy a padot koptassa.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Átigazolások

#27482 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Hawaii írta:
asderedsa írta:http://www.tribalfootball.com/articles/ ... ea-1730451

Aki ,hitt volna benne ,h idejön,de sztem ez biztos volt
Ember, neked mi a bajod a felfogásoddal????????? Hányszor kell még elmondani, hogy normális oldalakról linkelj(etek)?????? Ilyen tribalfaszom oldalaknak nem szabad semmit sem elhinni, még akkor sem, ha az ránk nézve akár jó is lehet... Mellőzzük az ilyen oldalakat!! 1 pár oldal aminek lehet valóságalapja: DailyMail, Syksports, Goal.com... stb

Komolyan fel tudnak egyesek bosszantani az ilyen hírekkel, direkt nem is néztem meg a linket, mert elég volt látnom az eredetét.
Na ide figyeljte pizzafutár!A dailymail-t hiteles forrásnak nevezed?joo nem az ,de hidd csak azt,h combos gyerek vagy és értesz ehhez is(egyébként elárulom,h a skysports ,az ami hiteles).Ja és mielöött lehülyéznél,mennyföl az általad kib*ttul igazságokat terjesztöö dailymailedre ,ott a keresd meg a Chelse-s hireket,koncentrálj mert nem biztos,h menni fog ,és ott megfogod találni,h Hulk:nem követem AVB-t-ez lesz angolul,amikor a fagyi visszanyal,te pingvin puki fingilingi :oops:Figyelj,az a legeszszerüübb,ha innenntööl,nem kommenteljük egymás hozzászoolásait,ez egy olyan topic ami nem feltétlenül az igazságot tükrözi a linkek sok fajták,lehet,h a skysports is qkamuzik,te vadbarom :idea:
Stone haxleader!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#27483 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ma reggel olvastam, hogy Luizt eladnánk a Barcának/Realnak és kell más a helyére. Gondoltam csak nem lesz este sírás ebből a lehetetlen FAKE hírből, de Igen 8)
Szerintem túlzás nélkül kijelenthető, hogy Luiz 8 év múlva CSK lesz, és Terry nyomdokain világklasszis lesz. Borítékolható.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
White
Hozzászólások: 3503
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolások

#27484 Hozzászólás Szerző: White »

Ilyenen kár is gondolkodni,nem ésszeru az egész,Luiz egyik legjobb igazolásunk mióta Chelsea-s vagyok,komolyan mondom,jól is játszik,áá amugymeg nem SH.ból induljunk ki az egy szemét oldal
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#27485 Hozzászólás Szerző: focimark »

marknagy írta:
zoli0415 írta:
marknagy írta:Az SH-n meg olyan baromságot írnak, hogy AVB nem szimpatizál David Luizzal és Alexszel és könnyen mindketten a padon találhatják magukat.
Mi alapján nem szimpatizálna vele ? :D
Az SH baromságai miatt. Amúgy meg sztem semmi baja vele, csak régen Benfica-s volt mint tudjuk és emiatt kitalálhatta az SH hogy nem szimpi neki.
Jah, az Sh azért irta ki mert Barca rajongók, aztán minden jó játékost a Barcába akarnak látni! :D

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#27486 Hozzászólás Szerző: marknagy »

zoli0415 írta:
marknagy írta:Az SH-n meg olyan baromságot írnak, hogy AVB nem szimpatizál David Luizzal és Alexszel és könnyen mindketten a padon találhatják magukat.
Mi alapján nem szimpatizálna vele ? :D
Az SH baromságai miatt. Amúgy meg sztem semmi baja vele, csak régen Benfica-s volt mint tudjuk és emiatt kitalálhatta az SH hogy nem szimpi neki.
We are the famous, the famous Chelsea!

zoli0415
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#27487 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

mikel12 írta:Én nagyon örültem neki hogy idejött...és átvette az irányítást..és nem volt olyan "mulya" mint CA de akkoris Luíz-t eladni és venni helyette egy Gary Cahill-t meg egy Noname védőt Alex helyére:OO
Még nem adott el senkit és nem is vett senkit. Direkt megmondta hogy először megnézi a játékosokat edzés közben. Luiz 1-hónapig a copa-n van,+ nem hiszem hogy tervbe van az eladása főleg azok után hogy télen milyen nehezen sikerült megszerezni,+ hogy az egyik legtehetségesebb védő.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zoli0415 2011. július 1., péntek 18:55-kor.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#27488 Hozzászólás Szerző: focimark »

zoli0415 írta:
marknagy írta:Az SH-n meg olyan baromságot írnak, hogy AVB nem szimpatizál David Luizzal és Alexszel és könnyen mindketten a padon találhatják magukat.
Mi alapján nem szimpatizálna vele ? :D
Csak nem olyan hülye a vezetőség hogy eladja Luizt?!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#27489 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Én nagyon örültem neki hogy idejött...és átvette az irányítást..és nem volt olyan "mulya" mint CA de akkoris Luíz-t eladni és venni helyette egy Gary Cahill-t meg egy Noname védőt Alex helyére:OO
Ohh Chelsea we love you..

zoli0415
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#27490 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

marknagy írta:Az SH-n meg olyan baromságot írnak, hogy AVB nem szimpatizál David Luizzal és Alexszel és könnyen mindketten a padon találhatják magukat.
Mi alapján nem szimpatizálna vele ? :D

Avatar
White
Hozzászólások: 3503
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolások

#27491 Hozzászólás Szerző: White »

marknagy írta:
emsanya írta:
Ramox írta:http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 9,00.html?

Jézus ereje. Nincs időm végig olvasni, csak most kapta meg a szemem, csak az alcímig jutottam. Miért élvez prioritást a középhátvéd ? :OO
Olyasmi is van benne, hogy Luiz-t összeboronálták a real-al és a barcával, azért venne egy angol középső védőt (nagyon bírom Luiz-t, de már az elején úgy éreztem, ez a játékstílus a barcában nagyon feküdne neki, de azt se hiszem el, hogy már túladunk rajta).
AVB nem szimpatizál David Luizzal .
ehez nincs is mit hozzáfuznom
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#27492 Hozzászólás Szerző: marknagy »

emsanya írta:
Ramox írta:http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 9,00.html?

Jézus ereje. Nincs időm végig olvasni, csak most kapta meg a szemem, csak az alcímig jutottam. Miért élvez prioritást a középhátvéd ? :OO
Olyasmi is van benne, hogy Luiz-t összeboronálták a real-al és a barcával, azért venne egy angol középső védőt (nagyon bírom Luiz-t, de már az elején úgy éreztem, ez a játékstílus a barcában nagyon feküdne neki, de azt se hiszem el, hogy már túladunk rajta).
Az SH-n meg olyan baromságot írnak, hogy AVB nem szimpatizál David Luizzal és Alexszel és könnyen mindketten a padon találhatják magukat. Ezért venné meg AVB Scott Dannt vagy Gary Cahillt. Na persze, pont ilyen szarokat játszatna Luiz és Alex helyett. Ja és ezt a hülyeséget a fanatics is lehozta.
We are the famous, the famous Chelsea!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3917
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#27493 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

asderedsa írta:http://www.tribalfootball.com/articles/ ... ea-1730451

Aki ,hitt volna benne ,h idejön,de sztem ez biztos volt
Ember, neked mi a bajod a felfogásoddal????????? Hányszor kell még elmondani, hogy normális oldalakról linkelj(etek)?????? Ilyen tribalfaszom oldalaknak nem szabad semmit sem elhinni, még akkor sem, ha az ránk nézve akár jó is lehet... Mellőzzük az ilyen oldalakat!! 1 pár oldal aminek lehet valóságalapja: DailyMail, Syksports, Goal.com... stb

Komolyan fel tudnak egyesek bosszantani az ilyen hírekkel, direkt nem is néztem meg a linket, mert elég volt látnom az eredetét.

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Átigazolások

#27494 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

http://www.tribalfootball.com/articles/ ... ea-1730451" onclick="window.open(this.href);return false;

Aki ,hitt volna benne ,h idejön,de sztem ez biztos volt
Stone haxleader!

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Átigazolások

#27495 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Zsolti írta:
csabii írta:HIVATALOS!!!!!!!!!
ZAMPARINI ELISMERTE, HOGY A CHELSEA AJÁNLOTT 50 MILLIÓ EURÓT ÉS MÁR CSAK ANNYI VAN HÁTRA HOGY PASTORE ALÁÍRJON. ÁLLÍTÓLAG RON A COPA AMERICARA UTAZIK ALÁÍRATNI PASTOREVAL A SZERZŐDÉSÉT.
Forrás?
A forrás ? A csabii magazin,niivoos,combos forrás ,az biztos :lol:
Stone haxleader!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#27496 Hozzászólás Szerző: misakd »

emsanya írta:
Ramox írta:http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 9,00.html?

Jézus ereje. Nincs időm végig olvasni, csak most kapta meg a szemem, csak az alcímig jutottam. Miért élvez prioritást a középhátvéd ? :OO
Olyasmi is van benne, hogy Luiz-t összeboronálták a real-al és a barcával, azért venne egy angol középső védőt (nagyon bírom Luiz-t, de már az elején úgy éreztem, ez a játékstílus a barcában nagyon feküdne neki, de azt se hiszem el, hogy már túladunk rajta).
KAMU!!

Biztos azért vettük Luiz-t ,hogy fél év után továbbadjunk rajta :D
Meg Luiz keménységét nézve minden 2. meccsen kiállítanák amilyen puha pöcsök a spanyolok :D

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3738
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#27497 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta:
Ramox írta:http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 9,00.html?

Jézus ereje. Nincs időm végig olvasni, csak most kapta meg a szemem, csak az alcímig jutottam. Miért élvez prioritást a középhátvéd ? :OO
Olyasmi is van benne, hogy Luiz-t összeboronálták a real-al és a barcával, azért venne egy angol középső védőt (nagyon bírom Luiz-t, de már az elején úgy éreztem, ez a játékstílus a barcában nagyon feküdne neki, de azt se hiszem el, hogy már túladunk rajta).
Nyugi, a sky sem szent, Abranak nem kell a pénz, kizárt, hogy Luiz menne. A Pastores dologhoz meg annyit, hogy alapból közel 20 milláért jött a Palermohoz, ezt nézve pedig reális a továbbadási ára. Egyébként meg mit sírtok, ti pénzetek? 10 évre előre megoldaná az irányító kp posztot. Ideális, én az eddig felsorolt irányítók közül őt választottam volna (Sneijder nekem sérülékenynek tűnik, Modricnal pedig jobb lesz az argentin. Nasrit pedig hagyjuk, 5 szar 1 jó meccs. Najó ez talán idén 3-1 arány volt).

Nem mellesleg annak a 187 cm-nek szögleteknél is lenne helye...

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#27498 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

AryanH írta:A Palermo elnökének nyilatkozatát szinte minden harmadik nap lehozzák az újságok, de semmi újdonság nincs benne. Burdisso meg azt nyilatkozta, hogy Pastore minden álma, hogy a AS Romába igazoljon.

Roma ?O.o Palermo lassan már jobb csapat mint a Róma xDD :D
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#27499 Hozzászólás Szerző: AryanH »

A Palermo elnökének nyilatkozatát szinte minden harmadik nap lehozzák az újságok, de semmi újdonság nincs benne. Burdisso meg azt nyilatkozta, hogy Pastore minden álma, hogy a AS Romába igazoljon.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#27500 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ramox írta:http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 9,00.html?

Jézus ereje. Nincs időm végig olvasni, csak most kapta meg a szemem, csak az alcímig jutottam. Miért élvez prioritást a középhátvéd ? :OO
Olyasmi is van benne, hogy Luiz-t összeboronálták a real-al és a barcával, azért venne egy angol középső védőt (nagyon bírom Luiz-t, de már az elején úgy éreztem, ez a játékstílus a barcában nagyon feküdne neki, de azt se hiszem el, hogy már túladunk rajta).

Válasz küldése