Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#31021 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Meg lehet nyugodni mind a ketto uj szerzemeny minden toluk telhetott meg fog tenni a csapatert . sheva 35-40 gol a Ballack 14-18 gol .

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31022 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ballack attól tart nem lesz több esélye VB-t nyerni.

"Majdnem 34 éves leszek a következő VB-re, abban a korban már nincs garancia, hogy ott is leszek. Tudtam, hogy ez volt az utolsó esélyem világbajnokságot nyerni.
Remek, hogy van egy ilyen kihívás a VB után.
Nem a szokásos rutin következik a Bayern-nél, hanem egy új motiváció. Szeretném a BL-t megnyerni a Chelseavel.
Olaszországban pihenek és július 31-én kezdek a Chelsea-vel."

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31023 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Seva interjú a Chelsea magazinban:

“Nyilván nagyon fontos döntés volt a távozásom számomra és a Milan számára. Ez lehetett az első alkalom, amikor egy karrierjének csúcsán lévő játékos távozott a Milantól, ebben a tekintetben ez szokatlan volt.

“Nem hiszem, hogy fájdalmas válás volt. Csak köszönni tudom Galliani és az elnök Silvio Berlusconi mert ők mindig tisztességesen álltak hozzám. Megértették, hogy nem a pénz miatt távozok, családi okok és új kihívások keveréke volt az ok.”

“Nehezemre esik az angol nyelv, de értem az angolt. A feleségem angolul beszél a fiúnkkal és mindannyian szeretnénk angolul kommunikálni egymással. Remélem, hogy 3-4 hónapon belül képes leszek erre.

“Hamarosan minden nap az angolt fogom használni az edzőpályán, és nagyon fontos, hogy megértsük egymást a csapattársakkal, az edzővel, a médiával és a szurkolókkal. A családom beszél angolul, oroszul és olaszul, két nyelv egy fiatal gyerek számára nagyon nehéz, három rendkívül nehéz, de a végén az is meglesz. Ez a jelenlegi életem, tehát gyorsan kell tanulnom.

“Mindig azt hallottam, hogy Mourinho komoly profi és jó ember. Amikor találkoztam vele, az jóváhagyta amit hallottam róla és még többet is. Szólt pár kedves szót és nagyon örülök, hogy Mr Mourinho mondta ezeket, különösen mert ezek a világ egyik legjobb edzőjétől jönnek.

“Nagyon érdekes ember, érdekes beszélni vele. Nagyon várom, hogy a páylán bizonyíthassam, hogy igaza volt rólam. Hosszasan beszélgettünk és azt érzem ő egy nagyon különleges ember, nagyon okos ember. Mindemellet rengeteget tud a fociról.”

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31024 Hozzászólás Szerző: undertow »

:?

Avatar
Becks11
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006. május 1., hétfő 14:30
Tartózkodási hely: Budapest

#31025 Hozzászólás Szerző: Becks11 »

az szép.....méghogy a mi 2. számunk nem olyan jó?????? :shock:
SZERINTEM ELÉGGÉ JÓ KAPUS!!!!
Akárhányszor becserélték nem valott szégyent!!!!! sőt kifejezetten jól véd!!!

ENNYI
Kép

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#31026 Hozzászólás Szerző: Norbert »

grimrieper írta:
csFabian írta:Cech fel fog épülni ha nem a Chelsea nagy bajaba lesz Carlo nem olyan jó.
Ki vagy te ? Hany CFC meccsett lattal ? Hogy mered te lefikazni a vilag legjobb 2 szamu kapusat ?Ha nem tudsz valamit akkor maradj csendben .

OKOS TOJAS .
Ez olyan Ferrari vs Lamborghini ízű álvita. Miközben egyeseknek egy szakadt Audija van. Lásd Arsenal... :D
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Joegól
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2006. június 5., hétfő 10:40

#31027 Hozzászólás Szerző: Joegól »

Ez az a Cech nem is tud védeni ott van Cudicini! Régen Ő volt az első számú kapus szóval nem kéne leszólni!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
Amúgy szerintem Cech fel fog épülni az első meccsre!!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#31028 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

csFabian írta:Cech fel fog épülni ha nem a Chelsea nagy bajaba lesz Carlo nem olyan jó.
Ki vagy te ? Hany CFC meccsett lattal ? Hogy mered te lefikazni a vilag legjobb 2 szamu kapusat ?Ha nem tudsz valamit akkor maradj csendben .

OKOS TOJAS .

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31029 Hozzászólás Szerző: undertow »

csFabian írta:Cech fel fog épülni ha nem a Chelsea nagy bajaba lesz Carlo nem olyan jó.
lol.
birom az ilyeneket, lattak tavaly 2 meccsen vedeni carlot, de azert szerintuk nem olyan jo.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#31030 Hozzászólás Szerző: paco83 »

csFabian írta:Cech fel fog épülni ha nem a Chelsea nagy bajaba lesz Carlo nem olyan jó.
Az azért erős tulzás hogy bajban leszünk!!!Az kétségtelen hogy Cech egy kicsit jobb de Cudicinit nem szabad leírni mert még mindig nagyon jó kapus!!!!

csFabian
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 12:08

#31031 Hozzászólás Szerző: csFabian »

Cech fel fog épülni ha nem a Chelsea nagy bajaba lesz Carlo nem olyan jó.

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

#31032 Hozzászólás Szerző: Ailton »

undertow írta:ja, hilario majd ulhet a padon.
pont ma gyújtöttem róla infót, a játékos profil részhez. Érdekes a tavalyi volt pont az egyik legrosszabb szezonja, a svájciak harmadik számú kapusa mögött Diego Benaglio mögött ült a padon, csak az uccsó 7-8 meccsen védett ő.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31033 Hozzászólás Szerző: undertow »

ja, hilario majd ulhet a padon.

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

#31034 Hozzászólás Szerző: Ailton »

ToreAndre írta:
Chelseafan írta:Cech lehet, hogy nem épül fel a szezon elejéig a vállműtétje miatt. :cry:
http://home.skysports.com/list.asp?hlid ... ess+battle
Nem, baj, ott van Carlo!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
meg Henrique Hilarió

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31035 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Chelseafan írta:Cech lehet, hogy nem épül fel a szezon elejéig a vállműtétje miatt. :cry:
http://home.skysports.com/list.asp?hlid ... ess+battle
Nem, baj, ott van Carlo!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
Only one Di Matteo!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#31036 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Cech lehet, hogy nem épül fel a szezon elejéig a vállműtétje miatt. :cry:
http://home.skysports.com/list.asp?hlid ... ess+battle

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31037 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Mouri érti a dolgát - mégha nekünk ez olykor máshogy tűnik is. Szerintem legalább annyira izgatott az új csapatépítés kapcsán, mint mi. Ő látja és tudni fogja kit rakjon a kezdőbe, hogyan kire építse a csapatot. Nála senkinek nincsen kibérelt helye a csapatban, ha nem produkálja az elvárt szintet. (jó, egy egy kivétel...)

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31038 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

szpecnaz írta:Na..aki am látta az ukrán meccset az láthatta Sevát...nekem nagyon tetszett a játéka...és nincsen 100%-os állapotban.....örülök neki...
Seva majdnem garantált 20 gól szezononként, meglepne ha nem így lenne. Ahogy érzi a pályát és a labdát, fenomenális. Legyen már augusztus!!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31039 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:én sem akarok bántani sose senkit...
amugy meg már irtam... 6 hely van ebből Seva, Ballack, Lamps tuti kezdő... a maradék helyre van 4 szélső 3 védekező kp, 4 csatár,
ha nem számitjuk bele diarrat, c. colet, és mondjuk elmegy duff meg crespo akkor 2 csatár 3 szélső és 2 védekező kp... a maradék 3 helyre nyilván tod kik ezek, szted meik valo padra?
én is már leírtam korábban hogy ÉN hogy képzelem el....de Muri dönt...:)....és hogy melyik való padra?...nem kötelező itt játszani..legalább van egy egészséges versenyhelyzet..:)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#31040 Hozzászólás Szerző: Megyó »

én sem akarok bántani sose senkit...
amugy meg már irtam... 6 hely van ebből Seva, Ballack, Lamps tuti kezdő... a maradék helyre van 4 szélső 3 védekező kp, 4 csatár,
ha nem számitjuk bele diarrat, c. colet, és mondjuk elmegy duff meg crespo akkor 2 csatár 3 szélső és 2 védekező kp... a maradék 3 helyre nyilván tod kik ezek, szted meik valo padra?

Válasz küldése