Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#35721 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

ZenZo írta:ha el kell menni Tromsoba vagy Rosenborgba télen....
Ugye Trondheim-et akartál mondani!:-)
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#35722 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Balázsinho írta:
Berzéki Gábor21 írta:Ha már a mezről van szó...
A cikkek közt láttam a mezről elemzést...Nekem nagyon tetszik az új mez és kiválóan szellőzik,de mi lesz vele télen?Ha így marad akk nem fagynak szarrá a játékosok? :mrgreen:
Nagyon egyszerű: több réteget is felvesznek a mez alá :wink:
Vagy futnak... mozgáshoz nem feltétlenül kell három réteg ruha, téli sportokat láttál már tv-ben? Sí, korcsolya, bob, ilyesmik. Egyiken sincs pufajka, pedig ott hidegebb van, mint egy angol stadionban. Jó, ha el kell menni Tromsoba vagy Rosenborgba télen, lehet, hogy fáznak, de az meg nem a mez szellőzése miatt lesz...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Premier League

#35723 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Berzéki Gábor21 írta:Ha már a mezről van szó...
A cikkek közt láttam a mezről elemzést...Nekem nagyon tetszik az új mez és kiválóan szellőzik,de mi lesz vele télen?Ha így marad akk nem fagynak szarrá a játékosok? :mrgreen:
Nagyon egyszerű: több réteget is felvesznek a mez alá :wink:

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Premier League

#35724 Hozzászólás Szerző: Gábor »

hundave83 írta:
Berzéki Gábor21 írta:"Az AIG és a Manchester United közötti megállapodás 2010 májusáig szól, és már jó ideje tudni, hogy a kontraktus nem lesz meghosszabbítva, annak ellenére, hogy az AIG a 47. legismertebb vállalattá vált a United szponzorálása végett.

Az utód az AON lesz, a világ vezető biztosítási tanácsadója és biztosításközvetítője, amely 80 millió fontot fog fizetni.

A logójával ellátott mezek a 2010/2011-es idénytől lesznek láthatóak."
Én úgy tudtam, hogy a MU mezén a "Saudi Telecom" lesz....
Még senki nem tudja! :D
Azt fogják választani aki a legtöbbet fizet. :mrgreen:
Ha már a mezről van szó...
A cikkek közt láttam a mezről elemzést...Nekem nagyon tetszik az új mez és kiválóan szellőzik,de mi lesz vele télen?Ha így marad akk nem fagynak szarrá a játékosok? :mrgreen:
Farewell Didier!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#35725 Hozzászólás Szerző: gerawba »

hundave83 írta: Én úgy tudtam, hogy a MU mezén a "Saudi Telecom" lesz....
Én is, sőt már láttam egy rakat képet az új mezről (hazai, idegenbeli) amin a Saudi Telecom van, AIG viszont sehol...
És ezek nem csak spoiler képek, hanem rendes, cimkés Nikek....
(Mondjuk tavaly a chelsea megastoreban is lehetett kapni Robinhos mezeket....)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#35726 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta:A számok alapján tényleg nem tűnik vészesnek a külnöbség, csak sztem a MU cseréi jobban meg tudják változtatni a játékképét. Azért ha bent van már az utsó negyedórában egy Tevez-Berba-Roonney-Ronaldo négyes, már csak a jelenlétükkel szét tudnak zilálni egy védelmet.
Egy klasszis támadó el kéne a nyáron(hogy az szélső, vagy befejező csatár az még függhet a felállástól), de ezt már sokszor leírtuk, sok helyen...
Ezt adom, bár ez igazán egy meccsen csúcsosodott ki, mikor -2-ről agyonb*szták a Spusrt. A 4-2-4-et elég ritkán merte meghúzni még SAF is, annyira nem tudott stabil lenni a középpályájuk.
És igen, kell támadó. Kettő. Egy szélső, és egy csatár.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#35727 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

hundave83 írta: Nem beszélve Macheda-ról meg Welbeck-ről!
Di Santo-nk és Stoch-unk nekünk is van. Az, hogy mi nem használjuk őket, más kérdés... ettől a ManU sora nem lesz jobb, sem több.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Premier League

#35728 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

Berzéki Gábor21 írta:"Az AIG és a Manchester United közötti megállapodás 2010 májusáig szól, és már jó ideje tudni, hogy a kontraktus nem lesz meghosszabbítva, annak ellenére, hogy az AIG a 47. legismertebb vállalattá vált a United szponzorálása végett.

Az utód az AON lesz, a világ vezető biztosítási tanácsadója és biztosításközvetítője, amely 80 millió fontot fog fizetni.

A logójával ellátott mezek a 2010/2011-es idénytől lesznek láthatóak."
Én úgy tudtam, hogy a MU mezén a "Saudi Telecom" lesz....
Kámoncselszí!

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Premier League

#35729 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

emsanya írta:
ZenZo írta:
(imádom ezt a nem elég erős/hosszú a padunk dolgot - nyilván a sérüléseket leszámítva, olyan emberek ülnek a padon, mint Ivanovics, vagy Alex, Carvalho, Mikel, Ballack, Kalou... )
Hát ezaz, akiket felsoroltál, abból 3 középhátvéd, egy vkp és egy hátra húzott Ballack. Ja és egy Kalou, aki igaz ritkán, de talán még ő hozzá tud tenni a támadójátékhoz.
Én arra gondolok hogy egy MU ha kakiban volt, be tudott küldeni egy Berbatov-Tevez párost előre. (hány meccset hoztak nekik, talán csak a BL döntőt nem)
Nem beszélve Macheda-ról meg Welbeck-ről!
Kámoncselszí!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#35730 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ZenZo írta: Jó, így már jogos a felvetésed, támadóból nem álltunk túl jól, ilyen tekintetben a ManU jobban áll, de azért Berbatovot ne soroljuk már a cserékhez. A PL-ben 31 meccsen játszott, amiből mindössze 2-n volt csere, 29x kezdő. Nála még Rooney is többször volt csere (30/5). De azért stabil kezdőnek idén a Rooney-CR-Berba sor mondható, a két csere az Giggs és Tevez voltak. Baromi jó variációs lehetőségnek tűnik ez így, de ha azt vesszük, hogy a két csodacsere a PL-ben csak 7 gólt hozott össze (Tevez 5, Giggs 2) már nem olyan jó az a mérleg. Míg a Rooney-Berba-CR pedig 39-et.

Nálunk az Anelka-Malouda-Lampard trió az, ami a PL-ben összehozta a 37 gólt, aki stabil kezdőnek tekinthető, ellenben a csodacsere Kalou (27/10) önmagában rúgott 7-et. Szóval árnyalt a kép, a ManU-nak elöl több rotálási lehetősége volt, ezért is kellene egy jó támadó hozzánk is. Szóval konklúzió: igazad van, de azért nem annyival jobb a ManU helyzete.
A számok alapján tényleg nem tűnik vészesnek a külnöbség, csak sztem a MU cseréi jobban meg tudják változtatni a játékképét. Azért ha bent van már az utsó negyedórában egy Tevez-Berba-Roonney-Ronaldo négyes, már csak a jelenlétükkel szét tudnak zilálni egy védelmet.
Egy klasszis támadó el kéne a nyáron(hogy az szélső, vagy befejező csatár az még függhet a felállástól), de ezt már sokszor leírtuk, sok helyen...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#35731 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta:Hát ezaz, akiket felsoroltál, abból 3 középhátvéd, egy vkp és egy hátra húzott Ballack. Ja és egy Kalou, aki igaz ritkán, de talán még ő hozzá tud tenni a támadójátékhoz.
Én arra gondolok hogy egy MU ha kakiban volt, be tudott küldeni egy Berbatov-Tevez párost előre. (hány meccset hoztak nekik, talán csak a BL döntőt nem)
Jó, így már jogos a felvetésed, támadóból nem álltunk túl jól, ilyen tekintetben a ManU jobban áll, de azért Berbatovot ne soroljuk már a cserékhez. A PL-ben 31 meccsen játszott, amiből mindössze 2-n volt csere, 29x kezdő. Nála még Rooney is többször volt csere (30/5). De azért stabil kezdőnek idén a Rooney-CR-Berba sor mondható, a két csere az Giggs és Tevez voltak. Baromi jó variációs lehetőségnek tűnik ez így, de ha azt vesszük, hogy a két csodacsere a PL-ben csak 7 gólt hozott össze (Tevez 5, Giggs 2) már nem olyan jó az a mérleg. Míg a Rooney-Berba-CR pedig 39-et.

Nálunk az Anelka-Malouda-Lampard trió az, ami a PL-ben összehozta a 37 gólt, aki stabil kezdőnek tekinthető, ellenben a csodacsere Kalou (27/10) önmagában rúgott 7-et. Szóval árnyalt a kép, a ManU-nak elöl több rotálási lehetősége volt, ezért is kellene egy jó támadó hozzánk is. Szóval konklúzió: igazad van, de azért nem annyival jobb a ManU helyzete.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#35732 Hozzászólás Szerző: kdako »

Berzéki Gábor21 írta:Nekünk mennyit fizet a Samsungmobile :?: (én úgy tom,hogy 50M-t,de ha nem így van akk valaki frissítsen fel! :) )
Én is évi 10 millióról tudok (5 évre 50), de mostanában volt szó, hogy tárgyalnak a hosszabbításról, hiszen jövőre jár le.
GO BLUES!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Premier League

#35733 Hozzászólás Szerző: Gábor »

"Az AIG és a Manchester United közötti megállapodás 2010 májusáig szól, és már jó ideje tudni, hogy a kontraktus nem lesz meghosszabbítva, annak ellenére, hogy az AIG a 47. legismertebb vállalattá vált a United szponzorálása végett.

Az utód az AON lesz, a világ vezető biztosítási tanácsadója és biztosításközvetítője, amely 80 millió fontot fog fizetni.

A logójával ellátott mezek a 2010/2011-es idénytől lesznek láthatóak."

Nekünk mennyit fizet a Samsungmobile :?: (én úgy tom,hogy 50M-t,de ha nem így van akk valaki frissítsen fel! :) )
Farewell Didier!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#35734 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ZenZo írta:
(imádom ezt a nem elég erős/hosszú a padunk dolgot - nyilván a sérüléseket leszámítva, olyan emberek ülnek a padon, mint Ivanovics, vagy Alex, Carvalho, Mikel, Ballack, Kalou... )
Hát ezaz, akiket felsoroltál, abból 3 középhátvéd, egy vkp és egy hátra húzott Ballack. Ja és egy Kalou, aki igaz ritkán, de talán még ő hozzá tud tenni a támadójátékhoz.
Én arra gondolok hogy egy MU ha kakiban volt, be tudott küldeni egy Berbatov-Tevez párost előre. (hány meccset hoztak nekik, talán csak a BL döntőt nem)

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Premier League

#35735 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ZenZo írta:Főleg, hogy ha valaki, akkor Nani nagyon jó helyen van ott, ahol van. Ekkora fatökű barmot régen láttam. Többek közt ő a bizonyíték arra, hogy SAF is mellé lőhet néha.
Azért Naniból még bőven lehet játékos, nem biztos még, hogy vele mellé lőtt. Akivel mellé lőtt az ilyenek mint pl. Kleberson meg Djemba-Djemba.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35736 Hozzászólás Szerző: pimadd »

ZenZo írta:Minden keretből hinyzik 1-2 ember. Nálunk 1 ember hiányzott az idény elejétől: Hiddink (imádom ezt a nem elég erős/hosszú a padunk dolgot - nyilván a sérüléseket leszámítva, olyan emberek ülnek a padon, mint Ivanovics, vagy Alex, Carvalho, Mikel, Ballack, Kalou... )
Hiddink az mindenkinek hiányzik.Ő még egy Sporting Gijónnal is bajnok lenne.A legnagyobb edző ő és Capello.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#35737 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Megyó írta:Természetesen nem most ... Hanem valamelyik nap, amit amúgy heteken át tartó "okítás" előzött meg. Az nap, amikor megtörtént ez a sajnálatos esemény Gáborral, akkor meg végképp elemében volt, és az i re a pontot egy "Adriano gólt lőtt" cikk átigazolási topicba való beillesztésével tette fel.

Amúgy meg had' tudjuk már mi jobban ;)
Bocsánat mester :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Megyó 2009. június 3., szerda 17:02-kor.
Ok: semmi baj ^^

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#35738 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Sheenka írta:
Megyó írta:Kapott egy 1 napos bannt
De mire? Nem bontott rendet, szimplán hülye... Vagy ez ilyen vitamegelőzés?
Természetesen nem most ... Hanem valamelyik nap, amit amúgy heteken át tartó "okítás" előzött meg. Az nap, amikor megtörtént ez a sajnálatos esemény Gáborral, akkor meg végképp elemében volt, és az i re a pontot egy "Adriano gólt lőtt" cikk átigazolási topicba való beillesztésével tette fel.

Amúgy meg had' tudjuk már mi jobban ;)

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#35739 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Megyó írta:Kapott egy 1 napos bannt
De mire? Nem bontott rendet, szimplán hülye... Vagy ez ilyen vitamegelőzés?

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#35740 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Igen, a Gábor vs. mindenki csata meg már amúgy is fárasztó. Kapott egy 1 napos bannt, ha csinálja a feckót továbbra is, majd jön egy két napos, azon nem múlik, de ha ő ír valamit rögtön jönnek a személyeskedések. A gondolataira reagáljatok, a többit meg majd elintézzük mi.

Válasz küldése