Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#41121 Hozzászólás Szerző: Gábor »

misakd írta: Egy gála meccsen ne rugjon így oda egy világszrátnak aki olyan bajnokságokat bejárt mint Beckham egy senki egy hírnévtelen bajnokságbol
Beckham ugyanúgy egy játékos.A pályán megszűnik a tisztelet és a hírnév.Én is voltam focista.Tom mit jelent....
Itt csak az ügyesség számít.Itt nem a fejet meg a mez hátán lévő nevet nézi az ember,hanem a játékost.Én úgy tudom,hogy Becks kezdte.Ilyenkor meg kell védenie magát az embernek,bárki is áll szemben vele....
Farewell Didier!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#41122 Hozzászólás Szerző: misakd »

"Kabát Péter volt és csak oda rúgott egyet. Kicsit felkapta a vízet amit én sem értettem."

Egy gála meccsen ne rugjon így oda egy világszrátnak aki olyan bajnokságokat bejárt mint Beckham egy senki egy hírnévtelen bajnokságbol

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#41123 Hozzászólás Szerző: misakd »

Spring írta:Beckham biztos nem fog idejönni, még van egy jó 6-7 éve a Milan-nal! Még csak 34 éves... :roll:
:D :D :D itt meg lenne max 2

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#41124 Hozzászólás Szerző: Dízel »

beckham az egyik kedvenc jatékosom, a mentalitása és a focija kiemelkedő, de soha a büdös életbe nem venne fel chelsea mezt, de ezért nem is szabad elítélni, lampard se venne fel pool mezt :D (ezt még leírni is szörnyű volt)

Ja és nagyon örülök h. drogba nem megy sehova :) remélem sokáig itt lesz még :)

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#41125 Hozzászólás Szerző: Gábor »

koni0725 írta:Olvastam Beckham egyik interjúját, miszerint elvből nem játszana más angol csapatnál, csak a MU-nál, bár arra kíváncsi lennék, hogy Ancelottit követné-e ha idejönne.
Biztosan nem követné....Azért Ancelotti sem akkora,hogy kövesse egy olyan játékos aki még szinte fél éve sincs a csapatban. :| Nyilván ő is azt nyilatkozná,hogy a Milanhoz szerződött és nem CA-hoz. :roll:
Farewell Didier!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3215
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#41126 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Olvastam Beckham egyik interjúját, miszerint elvből nem játszana más angol csapatnál, csak a MU-nál, bár arra kíváncsi lennék, hogy Ancelottit követné-e ha idejönne.
211! NEW RECORD!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#41127 Hozzászólás Szerző: Spring »

Beckham biztos nem fog idejönni, még van egy jó 6-7 éve a Milan-nal! Még csak 34 éves... :roll:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#41128 Hozzászólás Szerző: Gábor »

dankodavid írta:Nekem még van Beckhames mezem is, szeretem a játékát, szimpatikus csávó, csak ha idejön, akkor legyen olyan, mint az utolsó madridi évében! :D
Szerintem nem fog jönni,mert hosszú távra tervez a Milannal.Még ő nyilatkozta,hogy a fő célja a BL megnyerése a Milannal... :roll:
Farewell Didier!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41129 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nekem még van Beckhames mezem is, szeretem a játékát, szimpatikus csávó, csak ha idejön, akkor legyen olyan, mint az utolsó madridi évében! :D
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41130 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Én is imádom Beckham-et, (emlékezzetek arra hogy hogy küzdött hogy visszakerüljön a válogatottba :wink: , neki a foci az éelte, lehet sok reklámba szerepel, lehet hogy egy díszbuzinak van beállítva, de nem nagyképű) abban Tore-nak igaza van hogy ha jön CA akkor vagy őt vagy Kakát hozza :) , de ilyen Seedorfok abszolút nem kellenek, Beckham lehet hogy idős, de egyike azon kevés koros játékosoknak akit szívesen látnék a csapatba (pláne hogy nem picit lenne szükségünk a jó beadásokra, melyet a csapatunkba kevesen tudnak jól végrehajtani...mármint szélekről, régi hatalmunk is ebben volt szerintem; nevezetesen Dufferba és Robbenbe :wink:amit ők csináltak pffff :D ), igaz az is, hogy az első híreszteléseknek - miszerint Youngot hozná - jobban örülnék, hisz azért ő mégiscsak fiatal és támadóbb felfogásban is futballozik, a tetejében mind két szélen bevethető. :) :wink:
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41131 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

mYkr0 írta:
Berzéki Gábor21 írta:
kdako írta:Állítólag Dannyval is egyezkedtünk, de megsérült, így nem lesz semmi az üzletből.
Szerintem attól még egyezkedhetünk velük.....Lehet,hogy sérült,de egyszer felépül... :roll:
A kérdésem az lenne,hogy súlyos a sérülése :?:

Tényleg kár érte, valóban , egyszer felépül, de az is idő, másrészt van olyan játékos aki egy komolyabb sérülés után sokkal jobb teljesítményt nyújt, de sajnos olyan is van, aki a komoly sérülés után minden hónapban összeszed egy-egy kicsit... :S

Hmm... Beckham. Tényleg jó játékos, bírom a csávót, csak már idős azért hogy angliában élcsapatban focizzon szerintem :) Mondjuk nekem az nem tetszett mikor a milan-ligaválogatott meccsen talán Horváth-nak nekiugrott. Oké, hogy hátulrol csúszott, na de egy gálameccsen mégis...

Kabát Péter volt és csak oda rúgott egyet. Kicsit felkapta a vízet amit én sem értettem.
I'm Chelsea till I die

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Átigazolások

#41132 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Berzéki Gábor21 írta:
kdako írta:Állítólag Dannyval is egyezkedtünk, de megsérült, így nem lesz semmi az üzletből.
Szerintem attól még egyezkedhetünk velük.....Lehet,hogy sérült,de egyszer felépül... :roll:
A kérdésem az lenne,hogy súlyos a sérülése :?:

Tényleg kár érte, valóban , egyszer felépül, de az is idő, másrészt van olyan játékos aki egy komolyabb sérülés után sokkal jobb teljesítményt nyújt, de sajnos olyan is van, aki a komoly sérülés után minden hónapban összeszed egy-egy kicsit... :S

Hmm... Beckham. Tényleg jó játékos, bírom a csávót, csak már idős azért hogy angliában élcsapatban focizzon szerintem :) Mondjuk nekem az nem tetszett mikor a milan-ligaválogatott meccsen talán Horváth-nak nekiugrott. Oké, hogy hátulrol csúszott, na de egy gálameccsen mégis...

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#41133 Hozzászólás Szerző: Hege »

Gondolom sokan azért hiszik Beckset nagyképünek mert ő a "szépfiú" lehet hogy sok reklámban szerepel meghogy talán róla írnak a legtöbbet az újságokban..de ez nem azért van mert Beckham nagyképü és rivalda fényre vágyik..!A pályán mindent megtesz a csapatáért Pl:Amikor Capello kirakta a Realból amikor megtudta hogy eligazol a LA-be de Becks visszaküzdötte magát a csapatba,és nem kis mértékben neki köszönheti a Real hogy abban az évben bajnokságot nyert..!Nagyon jó játékos de már öreg,meg nem tudom hogy hova lehetne betenni a csapatba mert a középpályánk így is elég erős..!
We love you Chelsea^^

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41134 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Beckham egyike a legkevésbé beképzeltebb játékosoknak. Tényleg csupaszív és hajtós. Csak kicsit túl sok Pepsi, Gillette meg mittomén milyen reklámban szerepelt. Szóval, 10 éve a két kezemet összetettem érte. Ma nem kell. Bárha jön Ancelotti és valakit hozni akar, akkor Ő legyen az vagy Kaka.
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41135 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

James Lee írta: Beckham egyáltalán nem kell ide. Majdnem olyan nagyképű, mint C.Ronaldo. És öreg, semmi értelme hogy idehozza
Beckham nem nagyképű, az egyik legjobb profi a világon. Zseniális hozzáállás, mindig küzd és maximumot nyújt... Ugyan már, Ronaldo hol van hozzá képest. Egyetlen kifogásom Beckham ellen, hogy nem tudnám hova tenni a csapatba. Meg idős már. Az egyik legjobb és legprofibb aktív focista de a Chelsea-be nem kell.

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#41136 Hozzászólás Szerző: Hege »

James Lee írta:
ToreAndre írta:Beckham nagyszerű játékos. Biztos, hogy hasznos tagja lenne a csapatnak... De nem tudom kell-e...
Beckham egyáltalán nem kell ide. Majdnem olyan nagyképű, mint C.Ronaldo. És öreg, semmi értelme hogy idehozza
Igaz hogy nem kell ide mert már így is túl "zsúfolt" a középpálya..!De Beckset nem mondanám nagyképünek(legalábbis a pályán)..egy csupaszív játékos a pályán aki mindent megtesz a csapatáért.De felesleges,nem kell ide..!
We love you Chelsea^^

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41137 Hozzászólás Szerző: James Lee »

ToreAndre írta:Beckham nagyszerű játékos. Biztos, hogy hasznos tagja lenne a csapatnak... De nem tudom kell-e...
Beckham egyáltalán nem kell ide. Majdnem olyan nagyképű, mint C.Ronaldo. És öreg, semmi értelme hogy idehozza

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#41138 Hozzászólás Szerző: misakd »

ToreAndre írta:Beckham nagyszerű játékos. Biztos, hogy hasznos tagja lenne a csapatnak... De nem tudom kell-e...
HA CA jön ezek szerint hozza, de öreg játékos David (34)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41139 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Beckham nagyszerű játékos. Biztos, hogy hasznos tagja lenne a csapatnak... De nem tudom kell-e...
Only one Di Matteo!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#41140 Hozzászólás Szerző: misakd »

"Az első dolog az lesz amikor Carlo a szerződését tárgyalja majd a Chelsea-vel, hogy vele jöhessen David Beckham."-mondta Carlo egyik közeli barátja.

"Sok szóbeszéd járta, hogy Kaká-t és Seedorf-ot is viszi majd Carlo a Chelsea-hez. Ezek mind nem igazak. Az egyetlen ember, akit magával vinne Angliába, az David Beckham. Mindent meg fog próbálni, hogy ez sikerüljön majd neki."

chelseafanatics.hu

na erre mondjatok vmit

Válasz küldése