Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#41141 Hozzászólás Szerző: Hege »

tomi87 írta:
Hege írta:
tomi87 írta:[
Petr Cech a legjobb!!Az én real+juve drukker haverjaim többsége is elismeri :wink: !
Ezeket csak azért írod mert Cech a kedvenc játékosod.!Nincs egyértelműen legjobb..!Casillas persze hogy 50gólt kapott mikor nincs elötte védelem..!+sokkal több dolga van mint Cechnek..!
Mind a 4 kapus nagyon jó és nics olyan hogy a legjobb..!
Először is Cech 2 éve a kedvencem, az azt megelőző 3 évben is ő volt számomra a legjobb!!!Casillas nem csak a védelem miatt kap 50 gólt hanem saját maga végett is,1 csomó potya gólt kap az utóbbi időben a távoli lövésekből kapott gólokról már ne is beszéljünk!Az pedig ,hogy sokkal több dolga van mint Cech-nek azért nem mondanám,de ha több dolga is van akkor is több gólt kap mert 1 buzi spanyol :evil: !
Látod ezt montam az elöbb..!Neked csak azért Cech a legjobb mert ő a kedvenc játékosod..!Nem szimpátia alapján kéne választani..!És ha spanyol akkor mivan??!!Nincs egyértelműen legjobb..!Nem lehet egyértelműen eldönteni mertmindegyikőjüknek voltak jobb,s rosszabb meccseik is..!De nem minden csapatnak van olyan védelme mint nekünk..!Ez persze semmit nem von Le Cech érdemeiből de annak akinek több dolga van logikuson többet potyázik és több gólt kap..!!
De ez teljesen mind1 nem ebbe a topicba való..!
We love you Chelsea^^

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41142 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Hege írta:
tomi87 írta:
Dani1905 írta:Annyira fölös ezen vitázni ebbe a topikba meg pláne, kis milliószor megbeszéltük és aki nem így látja, azzal nem tudom hogy mi van (Gábor 21 lehet Cech jobb de hogy klasszisokkal nem az biztos, ezek szerint nem szoktál real meccset nézni vagy Casillast nem láttad védeni vagy egyáltalán nem nézel focit...) 4 hálóőr van a világon, akiket mindenki úgy állít sorrendbe magában ahogy akar, egyszerűen lehetetlen belekötni és felesleges, hogy ki a jobb, hisz a Mu-sok többsége szerint VDS, szerintünk Cech, a Realosok szerint Casi, a Juvések szerint Buffon. A függetlenek meg szintén belőlük csemegéznek, ki-ki a maga kedvencét helyezvén előtérbe...(de mind elismeri a másikat és nem mond olyan badarságokat hogy bármelyik is klasszisokkal lenne jobb a másiknál itt nem a Király Gabit hasonlítjuk össze velük, hanem a NÉGY LEGJOBBAT)
Petr Cech a legjobb!!Az én real+juve drukker haverjaim többsége is elismeri :wink: !
Ezeket csak azért írod mert Cech a kedvenc játékosod.!Nincs egyértelműen legjobb..!Casillas persze hogy 50gólt kapott mikor nincs elötte védelem..!+sokkal több dolga van mint Cechnek..!
Mind a 4 kapus nagyon jó és nics olyan hogy a legjobb..!
Először is Cech 2 éve a kedvencem, az azt megelőző 3 évben is ő volt számomra a legjobb!!!Casillas nem csak a védelem miatt kap 50 gólt hanem saját maga végett is,1 csomó potya gólt kap az utóbbi időben a távoli lövésekből kapott gólokról már ne is beszéljünk!Az pedig ,hogy sokkal több dolga van mint Cech-nek azért nem mondanám,de ha több dolga is van akkor is több gólt kap mert 1 buzi spanyol :evil: !
Chelsea The Pride Of London

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#41143 Hozzászólás Szerző: Hege »

Sokan mondjátok hogy Dzekot kéne leigazolni..és mit szólnátok helyette Gomeshez?!Őneki nem ez az első olyan szezonja ahol jól teljesít és még ő sem öreg..!
We love you Chelsea^^

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#41144 Hozzászólás Szerző: Hege »

tomi87 írta:
Dani1905 írta:Annyira fölös ezen vitázni ebbe a topikba meg pláne, kis milliószor megbeszéltük és aki nem így látja, azzal nem tudom hogy mi van (Gábor 21 lehet Cech jobb de hogy klasszisokkal nem az biztos, ezek szerint nem szoktál real meccset nézni vagy Casillast nem láttad védeni vagy egyáltalán nem nézel focit...) 4 hálóőr van a világon, akiket mindenki úgy állít sorrendbe magában ahogy akar, egyszerűen lehetetlen belekötni és felesleges, hogy ki a jobb, hisz a Mu-sok többsége szerint VDS, szerintünk Cech, a Realosok szerint Casi, a Juvések szerint Buffon. A függetlenek meg szintén belőlük csemegéznek, ki-ki a maga kedvencét helyezvén előtérbe...(de mind elismeri a másikat és nem mond olyan badarságokat hogy bármelyik is klasszisokkal lenne jobb a másiknál itt nem a Király Gabit hasonlítjuk össze velük, hanem a NÉGY LEGJOBBAT)
Petr Cech a legjobb!!Az én real+juve drukker haverjaim többsége is elismeri :wink: !
Ezeket csak azért írod mert Cech a kedvenc játékosod.!Nincs egyértelműen legjobb..!Casillas persze hogy 50gólt kapott mikor nincs elötte védelem..!+sokkal több dolga van mint Cechnek..!
Mind a 4 kapus nagyon jó és nics olyan hogy a legjobb..!
We love you Chelsea^^

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41145 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Dani1905 írta:Annyira fölös ezen vitázni ebbe a topikba meg pláne, kis milliószor megbeszéltük és aki nem így látja, azzal nem tudom hogy mi van (Gábor 21 lehet Cech jobb de hogy klasszisokkal nem az biztos, ezek szerint nem szoktál real meccset nézni vagy Casillast nem láttad védeni vagy egyáltalán nem nézel focit...) 4 hálóőr van a világon, akiket mindenki úgy állít sorrendbe magában ahogy akar, egyszerűen lehetetlen belekötni és felesleges, hogy ki a jobb, hisz a Mu-sok többsége szerint VDS, szerintünk Cech, a Realosok szerint Casi, a Juvések szerint Buffon. A függetlenek meg szintén belőlük csemegéznek, ki-ki a maga kedvencét helyezvén előtérbe...(de mind elismeri a másikat és nem mond olyan badarságokat hogy bármelyik is klasszisokkal lenne jobb a másiknál itt nem a Király Gabit hasonlítjuk össze velük, hanem a NÉGY LEGJOBBAT)
Petr Cech a legjobb!!Az én real+juve drukker haverjaim többsége is elismeri :wink: !
Chelsea The Pride Of London

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41146 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Annyira fölös ezen vitázni ebbe a topikba meg pláne, kis milliószor megbeszéltük és aki nem így látja, azzal nem tudom hogy mi van (Gábor 21 lehet Cech jobb de hogy klasszisokkal nem az biztos, ezek szerint nem szoktál real meccset nézni vagy Casillast nem láttad védeni vagy egyáltalán nem nézel focit...) 4 hálóőr van a világon, akiket mindenki úgy állít sorrendbe magában ahogy akar, egyszerűen lehetetlen belekötni és felesleges, hogy ki a jobb, hisz a Mu-sok többsége szerint VDS, szerintünk Cech, a Realosok szerint Casi, a Juvések szerint Buffon. A függetlenek meg szintén belőlük csemegéznek, ki-ki a maga kedvencét helyezvén előtérbe...(de mind elismeri a másikat és nem mond olyan badarságokat hogy bármelyik is klasszisokkal lenne jobb a másiknál itt nem a Király Gabit hasonlítjuk össze velük, hanem a NÉGY LEGJOBBAT)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41147 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Berzéki Gábor21 írta:
tomi87 írta:
gerawba írta:Jó azért ennyire le ne b***átok már, csak ötletet dobott fel :wink:
Amúgy szerintem sem kellene Cechtől megválni, jó pár éve van még hátra, és kapusoknál sosem tudni, lehet, hogy a java még hátravan...
Egy-két potya belefér egy évadban (korábban ez sem volt rá jellemző), de Iker is kapott potyát, hogy mást ne mondjak, a legutóbbi meccsen, a Villareal ellen azzal kaptak ki 90. percben.... Persze ezzel együtt ő is nagyon jó kapus, de Cech nem hiszem, hogy rosszab lenne tőle.

Zlatant majd megszerezzük Drogbáért :) :twisted: (ha már nemkivánatos személy Abránál :( )
Így van Iker Casilass az utóbbi időben 1 csomó potyát kapott :lol: :lol: nagy szar kapus Cech közelébe se ér!Ráadásul minden szezonban 35-45 gólt kap és nem csak a védelem hibájából!!
És szinte azt sem lehet mondani,hogy több dolga lenne mint Cech kapusnak...
Cech klasszisokkal jobb....Nem tudom,hogy a real drukkerek,hogyan vélik,de be kéne vallniuk,hogy a világ legjobb kapusa nem a Bernabéu gyepét tapossa ,hanem a Stamford Bridge-ét. :mrgreen:
Ezt nagyon jól mondod!!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41148 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

istokbeci írta:Chelsea-drukker vagyok, de meggyőződésem, hogy Iker Casillas a világ legjobb kapusa. Petr Cech gyakran bizonytalan, és mint ahogy azt a tavalyi EB-n is láthattuk, vannak problémái a távoli lövésekkel. Casillas a Barca ellen 6-ot kapott és mégis ő lett a meccs legjobbja. Hogy létezik ez? Kérem szépen ez úgy létezik, hogy 56 lövésből 50-et hárított és 6 ment be. Szerintem ehhez nem kell több hozzáfűzés.
Szoktál te spanyol bajnokikat nézni??Casillas rengeteg gólt kapott távoli lövésekből és sokkal többet hibázik mint Cech!Az idén is milyen gólokat kapott a Mallorca,Bilbao,Betis,Villareal stb csapatok ellen!!Amúgy meg 1 majom,azt hiszi magáról hogy ő a legjobb pedig messze nem az!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#41149 Hozzászólás Szerző: Gábor »

tomi87 írta:
gerawba írta:Jó azért ennyire le ne b***átok már, csak ötletet dobott fel :wink:
Amúgy szerintem sem kellene Cechtől megválni, jó pár éve van még hátra, és kapusoknál sosem tudni, lehet, hogy a java még hátravan...
Egy-két potya belefér egy évadban (korábban ez sem volt rá jellemző), de Iker is kapott potyát, hogy mást ne mondjak, a legutóbbi meccsen, a Villareal ellen azzal kaptak ki 90. percben.... Persze ezzel együtt ő is nagyon jó kapus, de Cech nem hiszem, hogy rosszab lenne tőle.

Zlatant majd megszerezzük Drogbáért :) :twisted: (ha már nemkivánatos személy Abránál :( )
Így van Iker Casilass az utóbbi időben 1 csomó potyát kapott :lol: :lol: nagy szar kapus Cech közelébe se ér!Ráadásul minden szezonban 35-45 gólt kap és nem csak a védelem hibájából!!
És szinte azt sem lehet mondani,hogy több dolga lenne mint Cech kapusnak...
Cech klasszisokkal jobb....Nem tudom,hogy a real drukkerek,hogyan vélik,de be kéne vallniuk,hogy a világ legjobb kapusa nem a Bernabéu gyepét tapossa ,hanem a Stamford Bridge-ét. :mrgreen:
Farewell Didier!

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41150 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

misakd írta:
istokbeci írta:A világgazdasági válság óta Abramovich meggondolja, hogy kit vesz meg, és kit nem. Szerintem most sokan meg fogtok lepődni ezen az ötletemen, de én a Chelsea helyében eladnám Petr Cechet. Szerintem lenne olyan csapat (Manchester City), amely hajlandó lenne érte kb. 50 millió eurót kifizetni, azon az értéken pedig igazolhatnánk egy fiatal kapust (Akinfeev) és egy megbízható csatárt (Zlatan Ibrahimovic). Bármilyen szemszögből nézem, arra jutok, hogy Ibrahimovic a világ legjobb csatára. Univerzális (az Ajaxban, a Juventusban és az Interben is kimagaslót nyújt), óriási termetének köszönhetően remek fizikumú, ami pedig nagy előny, hogy kiváló technikával rendelkezik. Ezt még sorolhatnám, de minek?! Egy ilyen játékosra van szüksége a csapatnak. Mourinhonak Drogbára fáj a foga, ezt pedig könnyedén megoldhatnánk "csere + pénz" formájában!

No comment :D :D :D mióta vagy Chelsea szurkolo 2 napja :D :D Cechet eladni ő a Chelsea egyik legendás játékosa már és kapusoknal fiatal a 27 év!!! Ibra jo lenne de egy Dzeko vagy Villa megmég van jópár "olcsó" csatár aki megállná itt a helyét
Cech-et a Chelsea soha nemfogja eladni,mert a klubnál mindenki tudja hogy ő a legjobb kapus!!!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41151 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

gerawba írta:Jó azért ennyire le ne b***átok már, csak ötletet dobott fel :wink:
Amúgy szerintem sem kellene Cechtől megválni, jó pár éve van még hátra, és kapusoknál sosem tudni, lehet, hogy a java még hátravan...
Egy-két potya belefér egy évadban (korábban ez sem volt rá jellemző), de Iker is kapott potyát, hogy mást ne mondjak, a legutóbbi meccsen, a Villareal ellen azzal kaptak ki 90. percben.... Persze ezzel együtt ő is nagyon jó kapus, de Cech nem hiszem, hogy rosszab lenne tőle.

Zlatant majd megszerezzük Drogbáért :) :twisted: (ha már nemkivánatos személy Abránál :( )
Így van Iker Casilass az utóbbi időben 1 csomó potyát kapott :lol: :lol: nagy szar kapus Cech közelébe se ér!Ráadásul minden szezonban 35-45 gólt kap és nem csak a védelem hibájából!!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1591
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41152 Hozzászólás Szerző: James Lee »

misakd írta:Az elefántcsontparti ék nem szeretné elhagyni a Stamford Bridge-et.





Didier Drogba az év elején úgy nyilatkozott, hogy jelentős esély van a Chelsea FC-től való eligazolására - kijelentése nem volt meglepő, ugyanis Luiz Felipe Scolari menedzser alig vetette be. A brazil trénert azonban februárban menesztették, helyére pedig Guus Hiddink került, és nála egyértelműen Drogba az elsőszámú csatár, a csapatváltás pedig már nem is téma a futballistánál, akit a Sky Italia szólaltatott meg.

"Hiszek a Chelsea-ben, mert elértük, hogy nagyon sokan ide akarnak jönni, hiszen tudják, hogy itt minden évben trófeákért küzdhetnek. A klub eddig is sikeres volt, de a jövőben méginkább az lesz. Nagyon büszke vagyok arra, hogy a csapat tagja lehetek, és ameddig számítanak rám, én addig maradok."

A 31 éves klasszis kontraktusa 2010-ig szól.

forrás: stopli.hu
stopli.hu????
Még életemben nem hallottam róla

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#41153 Hozzászólás Szerző: misakd »

Az elefántcsontparti ék nem szeretné elhagyni a Stamford Bridge-et.





Didier Drogba az év elején úgy nyilatkozott, hogy jelentős esély van a Chelsea FC-től való eligazolására - kijelentése nem volt meglepő, ugyanis Luiz Felipe Scolari menedzser alig vetette be. A brazil trénert azonban februárban menesztették, helyére pedig Guus Hiddink került, és nála egyértelműen Drogba az elsőszámú csatár, a csapatváltás pedig már nem is téma a futballistánál, akit a Sky Italia szólaltatott meg.

"Hiszek a Chelsea-ben, mert elértük, hogy nagyon sokan ide akarnak jönni, hiszen tudják, hogy itt minden évben trófeákért küzdhetnek. A klub eddig is sikeres volt, de a jövőben méginkább az lesz. Nagyon büszke vagyok arra, hogy a csapat tagja lehetek, és ameddig számítanak rám, én addig maradok."

A 31 éves klasszis kontraktusa 2010-ig szól.

forrás: stopli.hu

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#41154 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Jó azért ennyire le ne b***átok már, csak ötletet dobott fel :wink:
Amúgy szerintem sem kellene Cechtől megválni, jó pár éve van még hátra, és kapusoknál sosem tudni, lehet, hogy a java még hátravan...
Egy-két potya belefér egy évadban (korábban ez sem volt rá jellemző), de Iker is kapott potyát, hogy mást ne mondjak, a legutóbbi meccsen, a Villareal ellen azzal kaptak ki 90. percben.... Persze ezzel együtt ő is nagyon jó kapus, de Cech nem hiszem, hogy rosszab lenne tőle.

Zlatant majd megszerezzük Drogbáért :) :twisted: (ha már nemkivánatos személy Abránál :( )
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1591
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41155 Hozzászólás Szerző: James Lee »

misakd írta:
istokbeci írta:A világgazdasági válság óta Abramovich meggondolja, hogy kit vesz meg, és kit nem. Szerintem most sokan meg fogtok lepődni ezen az ötletemen, de én a Chelsea helyében eladnám Petr Cechet. Szerintem lenne olyan csapat (Manchester City), amely hajlandó lenne érte kb. 50 millió eurót kifizetni, azon az értéken pedig igazolhatnánk egy fiatal kapust (Akinfeev) és egy megbízható csatárt (Zlatan Ibrahimovic). Bármilyen szemszögből nézem, arra jutok, hogy Ibrahimovic a világ legjobb csatára. Univerzális (az Ajaxban, a Juventusban és az Interben is kimagaslót nyújt), óriási termetének köszönhetően remek fizikumú, ami pedig nagy előny, hogy kiváló technikával rendelkezik. Ezt még sorolhatnám, de minek?! Egy ilyen játékosra van szüksége a csapatnak. Mourinhonak Drogbára fáj a foga, ezt pedig könnyedén megoldhatnánk "csere + pénz" formájában!

No comment :D :D :D mióta vagy Chelsea szurkolo 2 napja :D :D Cechet eladni ő a Chelsea egyik legendás játékosa már és kapusoknal fiatal a 27 év!!! Ibra jo lenne de egy Dzeko vagy Villa megmég van jópár "olcsó" csatár aki megállná itt a helyét
Ez érdekes... Válság... XDXD
Cechet legalább annyira hülyeség lenne eladni, mint Beckhamet megvenni :) :)

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#41156 Hozzászólás Szerző: misakd »

istokbeci írta:A világgazdasági válság óta Abramovich meggondolja, hogy kit vesz meg, és kit nem. Szerintem most sokan meg fogtok lepődni ezen az ötletemen, de én a Chelsea helyében eladnám Petr Cechet. Szerintem lenne olyan csapat (Manchester City), amely hajlandó lenne érte kb. 50 millió eurót kifizetni, azon az értéken pedig igazolhatnánk egy fiatal kapust (Akinfeev) és egy megbízható csatárt (Zlatan Ibrahimovic). Bármilyen szemszögből nézem, arra jutok, hogy Ibrahimovic a világ legjobb csatára. Univerzális (az Ajaxban, a Juventusban és az Interben is kimagaslót nyújt), óriási termetének köszönhetően remek fizikumú, ami pedig nagy előny, hogy kiváló technikával rendelkezik. Ezt még sorolhatnám, de minek?! Egy ilyen játékosra van szüksége a csapatnak. Mourinhonak Drogbára fáj a foga, ezt pedig könnyedén megoldhatnánk "csere + pénz" formájában!

No comment :D :D :D mióta vagy Chelsea szurkolo 2 napja :D :D Cechet eladni ő a Chelsea egyik legendás játékosa már és kapusoknal fiatal a 27 év!!! Ibra jo lenne de egy Dzeko vagy Villa megmég van jópár "olcsó" csatár aki megállná itt a helyét

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#41157 Hozzászólás Szerző: misakd »

istokbeci írta:Chelsea-drukker vagyok, de meggyőződésem, hogy Iker Casillas a világ legjobb kapusa. Petr Cech gyakran bizonytalan, és mint ahogy azt a tavalyi EB-n is láthattuk, vannak problémái a távoli lövésekkel. Casillas a Barca ellen 6-ot kapott és mégis ő lett a meccs legjobbja. Hogy létezik ez? Kérem szépen ez úgy létezik, hogy 56 lövésből 50-et hárított és 6 ment be. Szerintem ehhez nem kell több hozzáfűzés.
ez no comment és rossz topic mert kaszilás sosem lesz chelsea játékos
mert sokak szerint Cech jobb
mert Iker saját nevelesü játékosa a RM

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41158 Hozzászólás Szerző: Ricko »

istokbeci írta:Chelsea-drukker vagyok, de meggyőződésem, hogy Iker Casillas a világ legjobb kapusa. Petr Cech gyakran bizonytalan, és mint ahogy azt a tavalyi EB-n is láthattuk, vannak problémái a távoli lövésekkel. Casillas a Barca ellen 6-ot kapott és mégis ő lett a meccs legjobbja. Hogy létezik ez? Kérem szépen ez úgy létezik, hogy 56 lövésből 50-et hárított és 6 ment be. Szerintem ehhez nem kell több hozzáfűzés.
Na ebbe a kapusdologba ne menjünk bele többször, de Casillas idén kapott 47 gólt Cech 22-t szóval a tények magukért beszélnek...
Yes, We BLUE!!!

Avatar
istokbeci
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2008. december 31., szerda 12:47
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Átigazolások

#41159 Hozzászólás Szerző: istokbeci »

Chelsea-drukker vagyok, de meggyőződésem, hogy Iker Casillas a világ legjobb kapusa. Petr Cech gyakran bizonytalan, és mint ahogy azt a tavalyi EB-n is láthattuk, vannak problémái a távoli lövésekkel. Casillas a Barca ellen 6-ot kapott és mégis ő lett a meccs legjobbja. Hogy létezik ez? Kérem szépen ez úgy létezik, hogy 56 lövésből 50-et hárított és 6 ment be. Szerintem ehhez nem kell több hozzáfűzés.

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Átigazolások

#41160 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Ez szerintem baromság.Megmondom őszintén,Én egy jó formában lévő Cechet nem adnék el egy olyan játékosért,mint Zlatan.Mint focista,nagyra tartom,de nálam sokat számít,hogy milyen az EMBER valójában,és ha ezt nézzük,Ő nem éppen lenne jó példa.

Máskülönben pedig Cech az utóbbi években a klub alapembere,mitöbb ikonjává vált,és nem lenne fair dolog eladni egy ilyen(elnézést mindenkitől,aki szereti)görényért.

Egyébként,hogy ne legyek elfogult,mostanában egy kicsit hasonló a véleményem Drogbáról,no nem az miatt,amit a Barca ellen csinált,mert az kifejezetten tetszett.Hanem,hogy addig oké,hogy egy játékosnak nem megy egy bizonyos edzőnél,de,hogy aztán hirtelen ennyire "megtanuljon" focizni,na az már elég fura.Az az igazság,hogy szándékosan csalta a focit.Félreértés ne essék,mindig is a szívem csücske lesz,de ezt egy játékosnak sem tudom elnézni.Kicsit elkanyarodtam már a témától,ezért sry. :D
Who the fuck are Man.United

Válasz küldése