Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35921 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Zsoca87 írta:Na, hatalmas bíró baki erre a hétre is jutott...
Na úgy néz ki ennek mégsem lett visszhangja... Nem tud valaki valamit? Nem találtam semmi infót arról, hogy végül is mi történt.

Avatar
Frank
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2008. október 21., kedd 13:31
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Szentgotthárd

Re: Premier League

#35922 Hozzászólás Szerző: Frank »

Egy kis érdekesség:http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 70,00.html érdemes megnézni Lamparadnak 10 gólpassza mellet 124 kulcsfontosságú passza volt senki nincs a közelében se, e téren.Meg Mikel passzol a legpontosabban a PL-ben.Böngészgessétek csak van 1-2 érdekesség benne.
SUPER CHELSEA FC

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35923 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Na, hatalmas bíró baki erre a hétre is jutott... Kemény meccs lett a végére a ma esti...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#35924 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

hat ha ezt a cselt a legvegen bedobja Abra-papa, akkor a sajat technikajaval dijazom...EMELTETEK NEKI EGY SZOBROT!!! :lol: ...igaz hogy errefele csak vasra meg hasonlo femekre futja, de a szandek a lenyeg :roll:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#35925 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

redrum írta:Javítom magam. A nyelvtani szabályokat maradéktalanul figyelembe véve, a függő beszéd miatt azt jelenti a mondat: hogy gondolkodik azon hogy elhagyja-e a Chelsea-t.
Így viszont nagyon kacsaíze van a dolognak.
Ezért is írtam be, honnan származnak a "hírek". Tegnap elbúcsúzott, bár még vadászom a neten az ünneplést, mert tv-ben nem nagyon adták ugye, pedig már a meccsen is hatalmas jelenet volt, mikor kb 5 perccel mentünk a második félidőben, s a 40x ezer néző egyemberként skandálta Hiddink nevét, aki kicsit amolyan esetlenül felállt, körbe forgott egy amolyan félvigyorral az arcán, aztán kissé meghatódottan valami meghajlásfélét produkált a nézőtér különböző irányaiba (amire aztán kitört a hangorkán :) ). A meccs után azonban volt sorfal (erről van kép a .com-on), meg minden, az említett mondat gondolom ott hangozhatott el (vagy a sajtótájékoztatón utána), ezért is vadásznám, mert sokszor a szövegkörnyezet nem mind1. Azt meg tudjuk, hogy végleg nem hagyja itt a Chelseat (valami tanácsadó marad), szóval nem lepne meg, hogy ha Abra amolyan aranytartaléknak tartaná itt, hogy augusztusban lehessen azt mondani, mi megpróbáltunk edzőt hozni, nem sikerült, te Guus, nem vállalnál el még egy (fél) szezont?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35926 Hozzászólás Szerző: redrum »

redrum írta:"Guus Hiddink said last night he had second thoughts about walking out of Chelsea."

Ezt jelenti a mondat:
Hiddink tegnap közölte, hogy kétszer meg kellett gondolnia, hogy otthagyja-e a Chelsea-t.

A lényeg a múlt idő, már átgondolta, hogy elmegy. Ez csak annyit jelent, hogy nehéz döntés volt.
Javítom magam. A nyelvtani szabályokat maradéktalanul figyelembe véve, a függő beszéd miatt azt jelenti a mondat: hogy gondolkodik azon hogy elhagyja-e a Chelsea-t.
Így viszont nagyon kacsaíze van a dolognak. Ezért is siklottam át először fölötte.
I'm goin' down down down down

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#35927 Hozzászólás Szerző: Daniel »

redrum írta:"Guus Hiddink said last night he had second thoughts about walking out of Chelsea."

Ezt jelenti a mondat:
Hiddink tegnap közölte, hogy kétszer meg kellett gondolnia, hogy otthagyja-e a Chelsea-t.

A lényeg a múlt idő, már átgondolta, hogy elmegy. Ez csak annyit jelent, hogy nehéz döntés volt.
Nem is vettem észre a had-et :o . Sejtettem mondjuk hogy nem fog maradni, pedig reménykedtem :cry: Amúgy köszi szépen :)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35928 Hozzászólás Szerző: redrum »

"Guus Hiddink said last night he had second thoughts about walking out of Chelsea."

Ezt jelenti a mondat:
Hiddink tegnap közölte, hogy kétszer meg kellett gondolnia, hogy otthagyja-e a Chelsea-t.

A lényeg a múlt idő, már átgondolta, hogy elmegy. Ez csak annyit jelent, hogy nehéz döntés volt.
I'm goin' down down down down

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#35929 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Dani1905 írta:
dankodavid írta:
Dani1905 írta:Pont ami érdekel abba nem vagyok biztos, what does it mean second thoughts? Azt hogy nem marad, vagy azt hogy átgondolja?
Hát, véleményem szerint azt.
Egyszerre mind a kettőt? :roll: :D Bocsi én írtam hülyén, mármint azt gondolja át hogy itt marad-e?De közbe szép lassan rájöttem, hogy ez csak ábránd :(
Én meg ebből arra gondolok(nem biztos, hogy ezt nem a szívem mondatja velem) hogy átgondolja, h maradjon!
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#35930 Hozzászólás Szerző: Daniel »

dankodavid írta:
Dani1905 írta:Pont ami érdekel abba nem vagyok biztos, what does it mean second thoughts? Azt hogy nem marad, vagy azt hogy átgondolja?
Hát, véleményem szerint azt.
Egyszerre mind a kettőt? :roll: :D Bocsi én írtam hülyén, mármint azt gondolja át hogy itt marad-e?De közbe szép lassan rájöttem, hogy ez csak ábránd :(
*knock, and it shall be opened unto you*

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#35931 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Dani1905 írta:Pont ami érdekel abba nem vagyok biztos, what does it mean second thoughts? Azt hogy nem marad vagy azt hogy átgondolja?
Hát, véleményem szerint azt.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#35932 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Pont ami érdekel abba nem vagyok biztos, what does it mean second thoughts? Azt hogy nem marad, vagy azt hogy átgondolja (mármint a maradást)?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Daniel 2009. május 18., hétfő 12:23-kor.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#35933 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

"Hírek" a PL-ből:

* Guus Hiddink said last night he had second thoughts about walking out of Chelsea.

* Rafa Benitez last night reignited his war of words with Sir Alex Ferguson by refusing to congratulate his fierce rival on Manchester United's title triumph.

* Huge doubts were cast over the future of Arsene Wenger yesterday when he refused to deny meeting Real Madrid president-elect Florentino Perez.

* Sir Alex Ferguson announced he will be at the Manchester United helm for another five years after his side were again crowned league champions.

S ezzel gyakorlatilag minden napilap foglalkozik (Sun, Daily Mail, Daily Telegraph, Daily Star, Express, Mirror, Guardian, Times)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#35934 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Én csak azt nem értem, hogy most is szövetségi kapitány, most is van a Chelsea mellett munkája, a vb nyáron van és a legtöbb játékosunk részt vevő, ergo nincs edzés kb. senkinek, legalább is klub szinten. Ha csak barátságos illetve selejtezők vannak, azok is szinte egytől-egyig érintik a csapatot. Úgyhogy ez csak rajta múlna, van-e kedve és persze ideje rá
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

Re: Premier League

#35935 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Kíváncsi vagyok hány szurkolo lesz kint "Stay Guus" "We love you Guus" stb transzparenssel kint a meccsen.. Álom, édes álom..

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#35936 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

A legjobb csapatokról volt szó...

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#35937 Hozzászólás Szerző: James Lee »

tomi87 írta:
Sheenka írta:A valaha volt legjobb csapat a 2004-es cseh válogatott kollerral, nedveddel, cechhel...
Nagyon jó kis csapat volt az,főleg a hollandok ellen voltak nagyok :) !
Hááát ja.... De ez hogy jön a PL-be?

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Premier League

#35938 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Sheenka írta:A valaha volt legjobb csapat a 2004-es cseh válogatott kollerral, nedveddel, cechhel...
Nagyon jó kis csapat volt az,főleg a hollandok ellen voltak nagyok :) !
Chelsea The Pride Of London

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Premier League

#35939 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Hege írta:
Sindu írta:Én ezért is sajnálom duplán, hogy a bíró elfújta a meccsünket, mert nagyon kíváncsi lennék, hogy a Hiddink-es Chelsea mit kezdene a MU-del. A Barca elleni meccseken nekem bebizonyosodott, hogy a Barca most a 3. legjobb csapat, és a Chelsea meg a Manchester van előtte. Arra vagyok kíváncsi, hogy köztünk mi a sorrend, de ez sosem fog kiderülni. :(

A BL-döntőről nekem is az a véleményem, hogy a Barca kikap. Amin mosolygok, hogy egyéb fórumokon mindenki támadó focira és sok gólra számít... Én biztos vagyok benne, hogy a MU úgy, mint mi tettük, fegyelmezetten visszaáll védekezni, aztán 1-2 izmosabb támadással, meg gyors kontrával 1 vagy 2 góllal legyőzik a Barcát.
De őket persze nem fogják szidni, mint minket szidtak az első meccs után.
A MU-nak annyival több esélye lesz mint nekünk volt a Barca ellen hogy jobb szélső játékosaik vannak és gyorsabb akciókat tudnak így vezetni!!De sztem nem fognak tudni úgy védekezni mint ahogy mi tettük..!
A Manchester United egy kiváló csapat és ugyanúgy mint a Barcelona,ők is főleg támadófocit játszanak.Ha már BL döntő,és nélkülünk van akkor legyen izgalmas és essen sok gól.A meccsen nem drukkolok senkinek,mert azt sem szeretném ha a Manchester címet védjen és azt sem,hogy a jogtalanul bejutott Barca nyerje( :roll: ),de ezt a témát már lezártuk a BL topicban elvileg.Drukkolok a jó meccsnek és győzzön a jobb. :wink:
Farewell Didier!

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Premier League

#35940 Hozzászólás Szerző: Hege »

Sindu írta:Én ezért is sajnálom duplán, hogy a bíró elfújta a meccsünket, mert nagyon kíváncsi lennék, hogy a Hiddink-es Chelsea mit kezdene a MU-del. A Barca elleni meccseken nekem bebizonyosodott, hogy a Barca most a 3. legjobb csapat, és a Chelsea meg a Manchester van előtte. Arra vagyok kíváncsi, hogy köztünk mi a sorrend, de ez sosem fog kiderülni. :(

A BL-döntőről nekem is az a véleményem, hogy a Barca kikap. Amin mosolygok, hogy egyéb fórumokon mindenki támadó focira és sok gólra számít... Én biztos vagyok benne, hogy a MU úgy, mint mi tettük, fegyelmezetten visszaáll védekezni, aztán 1-2 izmosabb támadással, meg gyors kontrával 1 vagy 2 góllal legyőzik a Barcát.
De őket persze nem fogják szidni, mint minket szidtak az első meccs után.
A MU-nak annyival több esélye lesz mint nekünk volt a Barca ellen hogy jobb szélső játékosaik vannak és gyorsabb akciókat tudnak így vezetni!!De sztem nem fognak tudni úgy védekezni mint ahogy mi tettük..!
We love you Chelsea^^

Válasz küldése