Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Premier League

#35981 Hozzászólás Szerző: Hege »

szekelyla írta:Gratulálok a MU-nak, mert idén ők voltak a legjobbak(még, ha a bírók sokszor segítették őket). A béka segge alól nyerték meg simán a bajnokságot. És sajnos idén még a legszebb focit is ők játszották.
De majd jövőre minden más lesz.
Megérdemelték.
De nem ők játszották a legszebb focit idén.!Ugyan azt játszották amit mi a Mourinho érában sok 1:0-ás győzelem és ahogy akkor mi most ők is bajnokok lettek..!!De a legszebb focit nem ők játszották...!
Mi a LFS éra első felében játszottunk szépen..!!De utánna elfogyott a lendület és csak Hiddinknél jött vissza.!
Az Arsenal sztem idén sem volt túl meggyőző és rájuk sem mondanám hogy szépen játszottak!!
Talán a Pool volt idén a legszebben jtszó csapat mivel ők lőtték a legtöbb gólt de ezt sem merem egyértelmüen kijelenteni
A MU-t meg már fentebb leirtam
Nem tudom egyértelmüen kijelenteni hogy kijátszotta idén a legszebb focit.!
We love you Chelsea^^

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#35982 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Hege írta: Ne értst félre nem vagyok Barca szurker sőt...!!De a Spanyol Bajnokság Európa talán 2.legerősebb ligája és aki ott 100gólt lő az nem lehet rossz csapat..!!Spanylországban is vannak azért jó csapatok mégha nem is mérhetőek PL ligás élcsapatokhoz de akkor sem nevezhetők "szar" csapatnak gondolok itt Pl:Villareal,Sevilla,Valencia és a Real..!!Igaz hogy eddig 2 meccset játszottak "nagy" csapat ellen de abból ők jöttek ki jól és ők jutotattak tovább(sajnos).Az is igaz hogy csak egy taktikátval tudnak játszani de ha eddig bejött nekik akkor mért váltanának??!!Ebben a szezonban csak mi tudtuk többé-kevésbé levédekezni a Barcat de a végén mégis ők örültek..!!+akkor a 2006-os Barca miben volt erősebb??!!Talán jobb bajnokságban focizott??Kétlem..!!Jobb volt a játékos keret??Volt egy Ronaldinho most van egy Messi+Henry és akkor még Iniesta sem volt ennyire jó játékos mint most..!!Azt meg ne mond hogy nem kapunk ki egy bajnokság mert ez hülyeség ha egy Magyar bajnokságról lenne szó akkor elhinném de a La Liga nem olyan gyenge bajnokság mind amiennek te leirtad.!
Nem azért írtam mert az vagy,lehet hogy erős bajnokság, DE biztos hogy nem idén. Figyelj egy Real a második akit egy Pool lemosott a pályáról :wink: ...Nálam: Chelsea,Pool,MU=Barca, Real=Arsenal, Villareal, Valencia, Sevilla=Sp*rs,Villa,Everton. Ők jutottak tovább, de hogy??Ezt ne felejtsük legalább itt el...Nem mondtam hogy változtassanak, azt se mondtam hogy a Barca szar én Guardiola képességeit és a Barcától való elájulást kérdőjeleztem meg. Mindenki oda meg vissza van Pepétől pedig :| ...2006-ban volt ellenfelük talán annyiban volt más itt hány pont van az 1-5 csapat között?Koránt sem annyi mint a Primerába. Nem a bajnokság erősségét vitatom, de az idén a spanyol csapatoktól látott teljesítmény hagy némi kívánnivalót maga után :roll: , a bajnokság és a csapatok ugyanaz maradt (kivéve a kiesőket, de azt hagyjuk), de a teljesítmények miatt az idei szezon alapján az egy gagyi liga, semmi, 0. Henry és Messi akkor is volt az utóbbi akkor is jól játszott, hát azért nem volt Iniesta gyenge, de aláírom jobb most. de ne felejtsük el van egy jó Henryjuk az nem volt és akkor van egy jobb Iniestájuk, de volt egy nem gyenge Decojuk és egy olyan klasszisuk akinél lehet hogy sose lesz jobb játékos a világon, mert eddig nem igen volt (aki azt a két évét a fogasnak megkérdőjelezi az magára vessen, lehet jönni Zidane-al vagy akárkivel, nem az össz a pályafutás végéig nyújtott állandó teljesítményről beszélek, hanem arról a két évről 2005-2006 :wink: )
Figyelj a Milannak az Arsenalnak és még sok más csapatnak is sikerült vereség nélkül bajnokságot nyerni, úgyhogy mondom :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Daniel 2009. május 16., szombat 19:19-kor.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Premier League

#35983 Hozzászólás Szerző: Hege »

Dani1905 írta:
Hege írta:Igen sztem is jobb volt tavaly a MU de az idei Barca se semmi és sztem ők si jobbak mint a 2006-ban
Árulja már el nekem valaki hogy mitől van mindenki oda az idei Barcától? Mert két komoly tét meccset játszottak és egy gólt sikerült lőniük két döntetlen eredménnyel? Abban a bajnokságban az idei csapatokat elnézve szerintem vereséget se szenvedtünk volna (na jó Scolari miatt lehet, de egy Pool vagy egy Mu tuti hogy nem és Hiddink-el mi se). Mindenki isteníti azt a Guardiolát mit csinált de komolyan?Látszott hogy a második meccsen is ugyanaz a taktikájuk volt lövése nem volt hogy mit kéne csináljon, félidőkbe és a két meccs között se változott a játékuk képe, azt játszották amit tud Messi Iniesta Henry Eto'o és Xavi ennyi. Azzal a kerettel bármelyikőtök képes lenne egy bajnokságot nyeri, pláne úgy ha egész szezon alatt ellenféllel se találkoztok, és ilyen támadósorotok van....
Ne értst félre nem vagyok Barca szurker sőt...!!De a Spanyol Bajnokság Európa talán 2.legerősebb ligája és aki ott 100gólt lő az nem lehet rossz csapat..!!Spanylországban is vannak azért jó csapatok mégha nem is mérhetőek PL ligás élcsapatokhoz de akkor sem nevezhetők "szar" csapatnak gondolok itt Pl:Villareal,Sevilla,Valencia és a Real..!!Igaz hogy eddig 2 meccset játszottak "nagy" csapat ellen de abból ők jöttek ki jól és ők jutotattak tovább(sajnos).Az is igaz hogy csak egy taktikátval tudnak játszani de ha eddig bejött nekik akkor mért váltanának??!!Ebben a szezonban csak mi tudtuk többé-kevésbé levédekezni a Barcat de a végén mégis ők örültek..!!+akkor a 2006-os Barca miben volt erősebb??!!Talán jobb bajnokságban focizott??Kétlem..!!Jobb volt a játékos keret??Volt egy Ronaldinho most van egy Messi+Henry és akkor még Iniesta sem volt ennyire jó játékos mint most..!!Azt meg ne mond hogy nem kapunk ki egy bajnokság mert ez hülyeség ha egy Magyar bajnokságról lenne szó akkor elhinném de a La Liga nem olyan gyenge bajnokság mind amiennek te leirtad.!
We love you Chelsea^^

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Premier League

#35984 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Gratulálok a MU-nak, mert idén ők voltak a legjobbak(még, ha a bírók sokszor segítették őket). A béka segge alól nyerték meg simán a bajnokságot. És sajnos idén még a legszebb focit is ők játszották.
De majd jövőre minden más lesz.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#35985 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Hege írta:Igen sztem is jobb volt tavaly a MU de az idei Barca se semmi és sztem ők si jobbak mint a 2006-ban
Árulja már el nekem valaki hogy mitől van mindenki oda az idei Barcától? Mert két komoly tét meccset játszottak és egy gólt sikerült lőniük két döntetlen eredménnyel? Abban a bajnokságban az idei csapatokat elnézve szerintem vereséget se szenvedtünk volna (na jó Scolari miatt lehet, de egy Pool vagy egy Mu tuti hogy nem és Hiddink-el mi se). Mindenki isteníti azt a Guardiolát mit csinált de komolyan?Látszott hogy a második meccsen is ugyanaz a taktikájuk volt lövése nem volt hogy mit kéne csináljon, félidőkbe és a két meccs között se változott a játékuk képe, azt játszották amit tud Messi Iniesta Henry Eto'o és Xavi ennyi. Azzal a kerettel bármelyikőtök képes lenne egy bajnokságot nyeri, pláne úgy ha egész szezon alatt ellenféllel se találkoztok, és ilyen támadósorotok van....
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Premier League

#35986 Hozzászólás Szerző: Hege »

Dani1905 írta:
Lecso írta:Gratula a MU-nak. Azt kell mondjam (és most megint nem leszek népszerű), hogy valszeg minden idők legjobb csapata nyert idén (nálam 2. a 95ös Ajax, 3. a hollandos Milan és azt hittem nagyon sokáig ők maradnak az 1-2)

De most engedjétek meg, hogy azt mondjam a könnyeimet nyelve, hogy kit érdekel a PL!
CSAK A GYŐRI LÁNYOK!
A tavalyi Mu jobb volt mint ez az idei.... ÉS szerintem a 2006-os Barcelona is eléggé ott volt a szeren.
Igen sztem is jobb volt tavaly a MU de az idei Barca se semmi és sztem ők si jobbak mint a 2006-ban
We love you Chelsea^^

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#35987 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Lecso írta:Gratula a MU-nak. Azt kell mondjam (és most megint nem leszek népszerű), hogy valszeg minden idők legjobb csapata nyert idén (nálam 2. a 95ös Ajax, 3. a hollandos Milan és azt hittem nagyon sokáig ők maradnak az 1-2)

De most engedjétek meg, hogy azt mondjam a könnyeimet nyelve, hogy kit érdekel a PL!
CSAK A GYŐRI LÁNYOK!
A tavalyi Mu jobb volt mint ez az idei.... ÉS szerintem a 2006-os Barcelona is eléggé ott volt a szeren.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Lecso
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 17:10
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Gullit

Re: Premier League

#35988 Hozzászólás Szerző: Lecso »

Gratula a MU-nak. Azt kell mondjam (és most megint nem leszek népszerű), hogy valszeg minden idők legjobb csapata nyert idén (nálam 2. a 95ös Ajax, 3. a hollandos Milan és azt hittem nagyon sokáig ők maradnak az 1-2). És elhihetitek nem a szívem csücske ez a Manchester.

De most engedjétek meg, hogy azt mondjam a könnyeimet nyelve, hogy kit érdekel a PL, úgyis rég eldőlt az 1-3!
CSAK A GYŐRI LÁNYOK!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lecso 2009. május 16., szombat 18:18-kor.
Blue is the colour, football is the game

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#35989 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Dízel írta:Na most már végérvényesen bajnok a MU.
Én speciel jobban örülök neki, hogy ők nyerték, mint a pool :twisted:

El kell ismerni idén is ők voltak a legjobbak.
A MU is volt mély völgybe, csakugy mint mi vagy a pool, csak ők ellentétbe velünk, a mélyvölgyben is eredményesek tudtak maradni. Ez volt a titkuk.
Én speciel pont idén érzem úgy hogy ez nem csak rajtuk múlott és nem ők voltak a legjobbak, sokat köszönhetnek a bíróknak ileltve a többi csapatnak. Talán ezt a pl-t inkább mi és a Pool buktunk el nem feltételen a Mu nyerte meg. Persze nem vitatom megérdemelték a díjat.
Egyszer azért megnéznék egy olyan évet amikor a sporik nem tőlünk vesznek el pontokat hanem nekünk adnak. Na mindegy ebben már a keserűség is benne van.
Most látom csak hogy Medicine Man is ezen a véleményen van :) úgyhogy sorry hogy leírtam én is.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#35990 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Na most már végérvényesen bajnok a MU.
Én speciel jobban örülök neki, hogy ők nyerték, mint a pool :twisted:

El kell ismerni idén is ők voltak a legjobbak.
A MU is volt mély völgybe, csakugy mint mi vagy a pool, csak ők ellentétbe velünk, a mélyvölgyben is eredményesek tudtak maradni. Ez volt a titkuk.

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

Re: Premier League

#35991 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Újra és újra megbizonyosodhatunk róla, hogy ezt a bajnokságot nem a Manchester nyerte meg, hanem a Poollal karöltve vesztettük el. Persze jók voltak, hatalmas önbizalommal és segítséggel húzták be az ideit is. Gratula az Arsenalnak, összekapták magukat. Chelsea Chelsea !!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#35992 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Sheenka írta:Nem tudtam melyik fórumba írjam.
Az actim pontozási rendszer hogyan működik?
http://www.premierleague.com/page/Actim ... 06,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ha egy kicsit lejjebb olvasol, megtalálod te magad is, de tessék:
http://www.premierleague.com/page/ActimFAQs" onclick="window.open(this.href);return false;
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#35993 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Nem tudtam melyik fórumba írjam.
Az actim pontozási rendszer hogyan működik?
http://www.premierleague.com/page/Actim ... 06,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3215
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#35994 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

tomi87 írta:
ZenZo írta:Jól tartotta magát a wigan, de szerintem mindenki biztos volt benne, hogy a ManU ezt a meccset behúzza. Ha az Arsenal ellen pontot szereznek, bajnokok.
A Wigan tényleg jól tartotta magát,de biztos voltam benne én is,hogy fordít a united(Tevez gólja azért gyönyörű volt),de legalább kaptak gólt így Petr Cech még megnyerheti az aranykesztyűt :) !
Ráadásul milyen gólt! Amit Vidics ott összeszerencsétlenkedett! :lol:
211! NEW RECORD!

Avatar
Lecso
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 17:10
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Gullit

Re: Premier League

#35995 Hozzászólás Szerző: Lecso »

edeskeves írta:Bátran kijelenthető,hogy megvédte címét a MU!
Nem hiszem, hogy ez most dőlt el.
Blue is the colour, football is the game

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Premier League

#35996 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

ZenZo írta:Jól tartotta magát a wigan, de szerintem mindenki biztos volt benne, hogy a ManU ezt a meccset behúzza. Ha az Arsenal ellen pontot szereznek, bajnokok.
A Wigan tényleg jól tartotta magát,de biztos voltam benne én is,hogy fordít a united(Tevez gólja azért gyönyörű volt),de legalább kaptak gólt így Petr Cech még megnyerheti az aranykesztyűt :) !
Chelsea The Pride Of London

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#35997 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Jól tartotta magát a wigan, de szerintem mindenki biztos volt benne, hogy a ManU ezt a meccset behúzza. Ha az Arsenal ellen pontot szereznek, bajnokok.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
oli
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 21:07
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Premier League

#35998 Hozzászólás Szerző: oli »

Sajnos így van azok,de mi legalább húzzuk be a 2.helyet és az FA Kupát.
Chelsea FC : {Blue Is The Colour}

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Premier League

#35999 Hozzászólás Szerző: redrum »

edeskeves írta:Bátran kijelenthető,hogy megvédte címét a MU!
Reméljük ezt a Pool is elhiszi és a következő két meccsén már nem nagyon töri magát. Meglehet még nekünk a második hely!
I'm goin' down down down down

edeskeves
Hozzászólások: 3150
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#36000 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bátran kijelenthető,hogy megvédte címét a MU!

Válasz küldése