Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#41521 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Spring írta:
pimadd írta:
Spring írta:Így van, ezért a Real-ba fog menni, ahol csak 7-en vannak előtte!!!!!
Real csatárai:
1.Raúl
2.Higuain
3.Ruud van Nistelrooy (sérült)
4.Huntelaar
5.Saviola

nos ide beférne főleg úgy hogy Nisty meg Saviola valószínüleg mennek és Higu mostanában szélsőt játszik
OMG! Csak hülyeségből írtam... De ha már ilyen komolyak vagyunk, akkor mond már meg, hogy a Barcában hol van 8 ember előtte? :wink:
1.Bojan Krkic
2.Eidur Gudjohnsen
3.Lionel Messi
4.Samuel Eto'o
5.Thierry Henry
6.Sergio Busquets
7.Pedro Rodriguez
8.Alberto Botia

Ennyi elég? :mrgreen:
Farewell Didier!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#41522 Hozzászólás Szerző: Spring »

pimadd írta:
Spring írta:Így van, ezért a Real-ba fog menni, ahol csak 7-en vannak előtte!!!!!
Real csatárai:
1.Raúl
2.Higuain
3.Ruud van Nistelrooy (sérült)
4.Huntelaar
5.Saviola

nos ide beférne főleg úgy hogy Nisty meg Saviola valószínüleg mennek és Higu mostanában szélsőt játszik
OMG! Csak hülyeségből írtam... De ha már ilyen komolyak vagyunk, akkor mond már meg, hogy a Barcában hol van 8 ember előtte? :wink:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41523 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Hege írta:Ha már itt szóbahoztátok Villa-t..szerintem jobb lenne helyette egy Ibra ugyis elakar igazolni az interből..!!
Drogba Ibra csatárpáros nem lenne semmi a világ két legerősebb támadója(az erős alatt a fizikumot értem)de biztos nem lenne olcsó.!
De meg még am is hülyeség róla bármit is beszélni még átigazolási szezon ssincs+szóba se hozták velünk.!
De azért jó lenne
Egyetértek!Drogba és Ibrahimovics parádés kettőst alkotna :) !
Chelsea The Pride Of London

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41524 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ibrát Mourinho nem fogja elengedni

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41525 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Hege írta:Ha már itt szóbahoztátok Villa-t..szerintem jobb lenne helyette egy Ibra ugyis elakar igazolni az interből..!!
Drogba Ibra csatárpáros nem lenne semmi a világ két legerősebb támadója(az erős alatt a fizikumot értem)de biztos nem lenne olcsó.!
De meg még am is hülyeség róla bármit is beszélni még átigazolási szezon ssincs+szóba se hozták velünk.!
De azért jó lenne
50-60 millió de temetsd a gondolatot mert vagy ő vagy Villa Realban köt ki, mert megálapodott Perezzel.
Spring írta:Így van, ezért a Real-ba fog menni, ahol csak 7-en vannak előtte!!!!!
Real csatárai:
1.Raúl
2.Higuain
3.Ruud van Nistelrooy (sérült)
4.Huntelaar
5.Saviola

nos ide beférne főleg úgy hogy Nisty meg Saviola valószínüleg mennek és Higu mostanában szélsőt játszik

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#41526 Hozzászólás Szerző: Hege »

Ha már itt szóbahoztátok Villa-t..szerintem jobb lenne helyette egy Ibra ugyis elakar igazolni az interből..!!
Drogba Ibra csatárpáros nem lenne semmi a világ két legerősebb támadója(az erős alatt a fizikumot értem)de biztos nem lenne olcsó.!
De meg még am is hülyeség róla bármit is beszélni még átigazolási szezon ssincs+szóba se hozták velünk.!
De azért jó lenne
We love you Chelsea^^

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

Re: Átigazolások

#41527 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

James Lee írta:
pimadd írta:az átigazolásokat inteliigensen kell hisz számolni kell jövőre a 6+5-ös szabállyal :wink:
Viszont arról se feledkezz meg, hogy vannak akik 5 évnél régebb ideje vannak a klubnál. Ezek felvehetik az angol állampolgárságot, és akkor már sima ügy :wink:
Nem lesz 6-5 szabály mert az EU nem megy bele. Egyébként is etikátlan lenne, ugyanis minden országban különböznek a törvények az állampolgárság megadásával kapcsolatban. Szinte minden brazil kaphat portugál, olasz útlevelet, nagyon sok afrikai pedig ha kell franciát (persze Platinit az nem zavarja hogy a francia játékosok honosítottak). Ezzel a lépéssel a játékospiacot rendesen megosztanák, a nem kiemelkedő játékosoknak esélyük sem lenne külföldre igazolniuk. Én mindenképpen fizetési sapka bevezetésében látnám a sport jövőjét, ahol maximalizálva van a jövedelem egyénre és a játékosállományra lebontva is . Erről a témáról kb 20 oldalt lehetne írni, hogy miért és hogyan..

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#41528 Hozzászólás Szerző: Spring »

pimadd írta:
Dízel írta:drogba mellé kéne 1 david villa
David Villa biztos hogy elmegy a Valenciából mert eladósodnának és elvileg vagy a Balszaonnába vagy a Realba megy.De a Barcába nem hiszem mert 8an lennének előtte!
Így van, ezért a Real-ba fog menni, ahol csak 7-en vannak előtte!!!!! :lol:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41529 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Dízel írta:drogba mellé kéne 1 david villa
David Villa biztos hogy elmegy a Valenciából mert eladósodnának és elvileg vagy a Balszaonnába vagy a Realba megy.De a Barcába nem hiszem mert 8an lennének előtte!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#41530 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Egyenlőre még nincs megerősítés a 6+5ös szabályról, ******* platini meg maradjon el a seggén és inkább a videóbírót sürgesse meg. drogbát a világon senkiért sem adnám el, senkivel sem lehet pótolni, pont ide illik, de lehet kivágja abra... de ha abra ilyen hülye, hogy a csapata ellen van, és nem áll ki érte akkor mennyen a francba. (most a drogbás és a csalás szituról beszélek) drogba mellé kéne 1 david villa, és akkor meglesz a BL és ballack arannyal a nyakába vonulhatna vissza :)) nem mintha azt akarnám hogy mennyen :)

nem kell ide senki max egy csatár, DE akkor SENKIT nem szabad elengedni. mert azt nyilván pótolni kell.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#41531 Hozzászólás Szerző: Spring »

Szerintem nem játékos kell, hanem előszőr is egy edző! Majd ő eldönti, hogy kiket igazolunk, és kik mennek el.. :wink: Ha egy olyan fegyelmezett edzőt sikerült találni, mint Hiddink ( vagy esetleg maradna ), akkor mindenre óriási esélyünk lehet... Én egyedül egy csatárt és egy szélsőt igazolnék, na meg persze AC csereemberének valakit! Vagy beépíteni oda esetleg valami fiatalt..

Szélsőnek Ashley Young tökéletesen jó lenne, csatárnak én nem nagyon tudok senkit mondani, ha sikerülne Di Santo-t komolyabban beépíteni, akkor az se kell! Ez a keret úgy tökéletes, ahogy van... Elküldeni se nagyon kéne senkit, Ballack óriási tapasztalattal rendelkezik, mindenképpen jó az öreg a háznál, Carvalho meg ha megembereli magát akkor csereembernek bőven jó! A kezdőcsapatba kerülésért sajnos már nincs sok esélye Alex-szel szemben...
Malouda meg... Hát nem tudom, ha sikerül hozni jelenlegi formáját, akkor maradhat... Nem tudok olyan játékost mondani, aki ne lenne hasznos tagja a keretnek. Hilario-val nem tudom mi lesz, neki most jár le a szerződése, ha nem adunk neki újat, akkor ki lesz a cserekapus? Mért ment el Cudicini... :(

Drogba-nak még lehet 1 jó éve, azután mindenképpen kell keresni egy jó csatárt, így is elég sokat volt sérült ebben a szezonban... Azért azt ne felejtsük el, hogy kezdődik az a rohadt Afrika kupa, és sajnos megy el Kalou, Drogba, Essien és Mikel. Ez idő tájt lesznek ám gondjaink főleg a védekező középpályás pozicióval, ezért kellene megtartani Ballack-ot esetleg.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41532 Hozzászólás Szerző: James Lee »

pimadd írta:az átigazolásokat inteliigensen kell hisz számolni kell jövőre a 6+5-ös szabállyal :wink:
Viszont arról se feledkezz meg, hogy vannak akik 5 évnél régebb ideje vannak a klubnál. Ezek felvehetik az angol állampolgárságot, és akkor már sima ügy :wink:

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41533 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Hege írta: Sztem akár mi is lesz a nyáron Cechet,Terryt,Lampsot,Essient és Drogbát mindenféle képpen meg kell tartanunk!!És akit meg elkéne engedni azok pedig:Ricky,Ferreira,Deco
Maloudat az utóbbi időben mutatott játéka miatt marasztalni kéne Balle hamarosan meghosszabitja a szerződését vszinűleg!!Mikelt meg Kalout pedig egyértelmüen nem szabad elengedni ők lehetnek a jövő Chelseaének kulcsemberei!!!
És még pár fiatalnak is több szerepet adnék a következő szezonban..
Én DiSantót is engedném játszani

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41534 Hozzászólás Szerző: pimadd »

az átigazolásokat inteliigensen kell hisz számolni kell jövőre a 6+5-ös szabállyal :wink:

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#41535 Hozzászólás Szerző: Hege »

Lecso írta:Az hírlik, hogy nyárom nagy lesz nálunk a mozgás. Kérdem én: minek? Nem hiszem, hogy bármely posztra tudnánk nagyságrendekkel jobb játékost igazolni. Egyszerűen elképzelhetetlennek tartom, hogy lehet erősebb a középpályánk, a védelmünkről nem is beszélve.

Azt mondom ha valóban le akarják cserélni a fél csapatot, akkor maradjon 6-8 meghatározó játékos, áldozzunk be 3-4 évet amikor mondjuk az UEFA (vagy Európa Liga) indulás a cél és kezdjünk Chelsea szívű játékosokat beépíteni. Siralmasnak találom, hogy Abra érkezése óta csak Mancienne kap hébe-hóba lehetőséget a fiataljaink közül, pedig hosszú távon csak így lehetünk versenyképesek.

Persze ez csak egy vélemény, de nem hiszem, hogy muszáj lenne feltétlenül nagy nevekben gondolkodni.

Ja.. és ha bárki elmenne egy esetleges kérő bejelentkezése esetén hát menjen. A Chelsea-ben senkinek nem muszáj játszani!
Sztem akár mi is lesz a nyáron Cechet,Terryt,Lampsot,Essient és Drogbát mindenféle képpen meg kell tartanunk!!És akit meg elkéne engedni azok pedig:Ricky,Ferreira,Deco
Maloudat az utóbbi időben mutatott játéka miatt marasztalni kéne Balle hamarosan meghosszabitja a szerződését vszinűleg!!Mikelt meg Kalout pedig egyértelmüen nem szabad elengedni ők lehetnek a jövő Chelseaének kulcsemberei!!!
És még pár fiatalnak is több szerepet adnék a következő szezonban..
We love you Chelsea^^

Avatar
Lecso
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 17:10
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Gullit

Re: Átigazolások

#41536 Hozzászólás Szerző: Lecso »

Az hírlik, hogy nyárom nagy lesz nálunk a mozgás. Kérdem én: minek? Nem hiszem, hogy bármely posztra tudnánk nagyságrendekkel jobb játékost igazolni. Egyszerűen elképzelhetetlennek tartom, hogy lehet erősebb a középpályánk, a védelmünkről nem is beszélve.

Azt mondom ha valóban le akarják cserélni a fél csapatot, akkor maradjon 6-8 meghatározó játékos, áldozzunk be 3-4 évet amikor mondjuk az UEFA (vagy Európa Liga) indulás a cél és kezdjünk Chelsea szívű játékosokat beépíteni. Siralmasnak találom, hogy Abra érkezése óta csak Mancienne kap hébe-hóba lehetőséget a fiataljaink közül, pedig hosszú távon csak így lehetünk versenyképesek.

Persze ez csak egy vélemény, de nem hiszem, hogy muszáj lenne feltétlenül nagy nevekben gondolkodni.

Ja.. és ha bárki elmenne egy esetleges kérő bejelentkezése esetén hát menjen. A Chelsea-ben senkinek nem muszáj játszani!
Blue is the colour, football is the game

Avatar
pimadd
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 18:36
Kedvenc játékos: Raul
Kedvenc exjátékos: Zidane
Tartózkodási hely: Tárnok city
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41537 Hozzászólás Szerző: pimadd »

Berzéki Gábor21 írta:Higuainról meg annyit ,hogy lehet,hogy nagy tehetség,de még jócskán fejlődnie kell.
Higu jó lesz csak még egy kicsit buta a kapu előtt, de azért az a 19 gól az szép 21 évesen.
Berzéki Gábor21 írta:Szerinted miért akarták Drogbát hozni?Még ha pletyka is volt.
Leírom mégegyszer!Lesz a Realnál elnökválasztás ahol indul Eduardo Garcia aki Slaven Bilicet hozná kispadra és Drogba a fő embere a kampánnyánál.De ő nem fogja megnyerni mivel egy bizonyos Florentino Perez Zidanennal aki sportigazgató lenne Kakával, CR7-tel/Silvával és Ibrával/Villával kampányol.Nos a lairtak szerint pedig Drogba nem fog jönni.
Hege írta:nah figy mutass nekem még egy 34éves játékost aki 18gólos a bajnokságban!!Raul nagy játékos volt de még mindig az nekem nagyon szimpatikus pedig nem szeretm a realtRobben meg valóban kicsit önző de akármikor képes helyezet kialakítani magának ahogy átcselezi magát a védőn...!!
32 éves lesz júniusban egyébként Raúl.És egyébként RvN is ennyi lenne ha nem sérül le.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#41538 Hozzászólás Szerző: Spring »

Berzéki Gábor21 írta:Szerinted miért akarták Drogbát hozni?Még ha pletyka is volt.Azért,mert Raúl nem a régi és valószínűleg egyre letörtebb és egyre elkeseredettebb lesz.Higuainról meg annyit ,hogy lehet,hogy nagy tehetség,de még jócskán fejlődnie kell. :|
Raul 31 éves, úgy hogy ha Drogba-t leigazolná a Real, akkor azt nem azért tenné, hogy fiatalítson... :D
Berzéki Gábor21 írta:Higuainról meg annyit ,hogy lehet,hogy nagy tehetség,de még jócskán fejlődnie kell. :|
Hova fejlődjön? Most is 19 gólnál vagy mennyinél tart... :wink:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#41539 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Hege írta: nah figy mutass nekem még egy 34éves játékost aki 18gólos a bajnokságban!!Raul nagy játékos volt de még mindig az nekem nagyon szimpatikus pedig nem szeretm a realt
Robben meg valóban kicsit önző de akármikor képes helyezet kialakítani magának ahogy átcselezi magát a védőn...!!
Szerinted miért akarták Drogbát hozni?Még ha pletyka is volt.Azért,mert Raúl nem a régi és valószínűleg egyre letörtebb és egyre elkeseredettebb lesz.Higuainról meg annyit ,hogy lehet,hogy nagy tehetség,de még jócskán fejlődnie kell. :|
Farewell Didier!

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#41540 Hozzászólás Szerző: Hege »

pimadd írta:
Norbertoo írta:és Robben hol marad? ő meg még talán Higuain a jó a realban
Robben jó, de túl önző!
Zsoca87 írta:Na és Raul??? Milyen Real szurkoló vagy te?? :shock:
Ha 4 éve kérdezed meg azt mondom hogy igazad van.De jelenleg a sebessége megkopott egyedül a befejezése jó a 16-oson belül.És sztár jó sztár de vannak nála sokkal jobb csatárok is.
nah figy mutass nekem még egy 34éves játékost aki 18gólos a bajnokságban!!Raul nagy játékos volt de még mindig az nekem nagyon szimpatikus pedig nem szeretm a realt
Robben meg valóban kicsit önző de akármikor képes helyezet kialakítani magának ahogy átcselezi magát a védőn...!!
We love you Chelsea^^

Válasz küldése