Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53061 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

szerintem Gudi jól is tette,hogy el ment és nem is ! Jól mert statisztálni nem kéne a csapatnak akármennyire is kék a szive ! Viszont eligazolt 1olyan csapathoz ahol még ennyit se fog játszani ! Ez a sírás rívás rendesen túl van spirázva,engem jobban elkeserít mikor egy 8 éves kopasz kisfiut látok az mri vizsgálóba a kismaciát szorongatva !

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53062 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Babayaro nem volt ennyire megsiratva....én Norberttel értek egyet...oszd az igét Norbi atya!!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53063 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ott a pont!

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

#53064 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Egyetértek Toreval meg Gyesztivel , ez egyszerűen tragédia, legközelebb ki megy el mert jön egy "sztár" a csapatba, Gudy a klubnak egy színbólma volt, ő még a régi CHELSEAben is játszott és benne sose csalódtunk , tudtuk a szíve örökké a kékekké , a klubért bármit meg tett és itt ez a lényeg nem az hogy valakit Ballacknak vagy Shevának hívnak. :cry:
Lehet , hogy velük erősebb lett a Chelsea, de milyen áron

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53065 Hozzászólás Szerző: undertow »

tore, guddy nem nagyon illik jose elkepzeleseihez, es joideje gyenge formaban van. tobb, mint valoszinu, hogy jovore se jatszana sokat. o meg ugy dontott, hogy itt az ideje valtani, mert rendszeresen akar jatszani. a klub pedig tiszteletben tartotta a donteset.
szomoru, hogy elmegy(egesz nap a L**ds elleni goljat neztem ujra es ujra), de objektiven nezve ez a helyes lepes. minden jot neki. de nem, ne ellenunk.

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#53066 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Én megértem Tore-t. Engem ma a velem szemben ülő kollégám hülyének nézett, amikor a monitorra meredve el kezdtem bőgni. Először megijedt, hogy meghalt valaki, de amikor megmondtam miért bőgök lehülyézett. Azt mondta menthetetlen vagyok. Lehet, hogy igaza van, de Drogbát biztos nem sirattam volna meg.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53067 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:undertow: Örökké Chelsea drukker maradok és mindig is utálni fogom a Barcát.... Mégis azt akarom, hogy kiejtsenek minket jövőre, hogy José belássa mekkora idiótaságot tett, hogy eladta Eidur-t....
Figyelj szerinted jobb lett volna ha itt marad es jatszik a tarcsiban ?Hol tudnad jatszatni ot ugy es annyitt amennyitt o akar ? SEHOL .Itt volt 6 evet elment . Kesz koszonjuk neki . Te ugy beszelsz rola mint egy Pelerol .elotte is volt Chelsea ,es utana is lesz .Nyugi a Barcat meg jovore ezzel a csapattal pedig utni fogjuk.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#53068 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

undertow: Örökké Chelsea drukker maradok és mindig is utálni fogom a Barcát.... Mégis azt akarom, hogy kiejtsenek minket jövőre, hogy José belássa mekkora idiótaságot tett, hogy eladta Eidur-t....
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53069 Hozzászólás Szerző: undertow »

itt a kulcsszo a tudtommal ;)
ugyanis csak ok nyilatkoztak errol a sajtonak.
de ennek ellenere masok is akarhattak/akarhatnak tavozni.

pl guddy: The midfielder/striker had become increasingly frustrated towards the end of the season when opportunities to play were few, and set his mind on a move away. After talks with the club, it was reluctantly decided to allow him a transfer.

The arrival this summer of Andrey Shevchenko, Salamon Kalou, Michael Ballack and John Obi Mikel, who all play in positions that he has filled, made that decision easier.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53070 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

grimrieper írta:
undertow írta:
szpecnaz írta:szóval az első csapatból eddig 2 ember kérte hogy elmehessen...de eddig egyik sem távozott...
marmint ugy erted, hogy eddig ketten sirtak ezt el a sajtonak?
mert guddy es huth onkent mentek el, a tobb jateklehetoseg kedveert.
Tudod en ezt nem ertem .Miert kell a Guddyt sajnalni hogy elmegy . Ott jobb helye lesz tobbett fog jatszani ,Es kulonben is itt volt 6 evet .Szep volt ,jo volt , sok szerencset neki , az elet megy tovabb .
Crespo és Gallas tudtommal aki távozni szeretne..:)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53071 Hozzászólás Szerző: undertow »

lahmot figyelem mar egy ideje, rohadt jo, de inkabb maradjon a bayernben. bridget akarom latni a kezdoben, nem kene leepiteni az osszes angol jatekost.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#53072 Hozzászólás Szerző: Norbert »

bilhacica írta:bocs, nem akartalak megbántani, csak amikor a Chelsearől van szo, őőő akkor lángokat szorok...
amugy az "uj csapat épül" kifejezés nem igazán helyén valo... (most megprobálok lenyugodni...) Neked 2db 30 éves sztár érkezése uj csapat épülésének minősül!?
amugy szted Essein nem tud olyan paszt adni mint Ballack!? és szted Robben nem tudja ugyan ugy kapuig vinni a kapot paszt mint Seva!?
Csak nyugodtan, érzelmek nem mindig adnak jó tanácsot! :wink:
Újnak új lesz a Chelsea, de hogy jobb lesz-e az a pályán dől el. Ami pozitív: támadó szellemű játékosokat igazoltunk. A csapatépítés során sajnos vannak jobb sorsra érdemes játékosok akiknek sokat köszönhetünk, de búcsút kell mondanunk nekik. Eidurt én is sajnálom, és ezúton kívánok sok sikert Neki. Látható ő egy másik koncepcióval épített Chelsea-ben volt meghatározó, ami sokaknak - így nekem is - tetszett. Ami fontos: csapatban gondolkodva közelítsünk meg egy problémát soha ne egyéni képességeket nézzünk. Sok játékost ezért nincs értelme összehasonlítani. Lehet utálni Josét, Kenyont de ameddig az eredmények őket igazolják kalapot emelek előttük. Ja és Chelsea ellen bárki is játszik én mindig londoni KÉKeknek fogok szurkolni, ahogy a jelmondatom is elárulja a "vallási hovatartozásom"! Ez a kedvenc klubom, mégha Grönkjar vagy Gudjohnsen ellen is játszunk.
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53073 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Jelenleg teljes szívemből utálom Kenyont és Mourinho-t
en tudom, hogy kenyon alapbol antipatikus, a mancoktol jott es meg kopasz is, de aruld mar el, szerinted ehhez mi koze van?
Nagyon remélem, hogy jövőre megint az első körben találkozunk a Barcával és Guddy mesterhármasa ver majd ki minket...
khm... akkor javaslom huzzal majd barca mezt es ulj a barca drukkerek koze...

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53074 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

undertow írta:
szpecnaz írta:szóval az első csapatból eddig 2 ember kérte hogy elmehessen...de eddig egyik sem távozott...
marmint ugy erted, hogy eddig ketten sirtak ezt el a sajtonak?
mert guddy es huth onkent mentek el, a tobb jateklehetoseg kedveert.
Tudod en ezt nem ertem .Miert kell a Guddyt sajnalni hogy elmegy . Ott jobb helye lesz tobbett fog jatszani ,Es kulonben is itt volt 6 evet .Szep volt ,jo volt , sok szerencset neki , az elet megy tovabb .

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53075 Hozzászólás Szerző: undertow »

szpecnaz írta:szóval az első csapatból eddig 2 ember kérte hogy elmehessen...de eddig egyik sem távozott...
marmint ugy erted, hogy eddig ketten sirtak ezt el a sajtonak?
mert guddy es huth onkent mentek el, a tobb jateklehetoseg kedveert.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53076 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Jose mester ismet felkapta a bevasarlo kosarat . A jol ertesult Angol lapok szerint £ 10 millas ajanlatot tett a Nemet valogatott balhatvedjeert.A Nemet vedonek meg mindig van 3 eve a szerzodesebol de szivesen jonne. Lahm szerint ez egy jo huzas lenne .

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53077 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:őőő
ha jol emlékszem akkor 2 éve és 3 éve is volt bajnokság meg Bl is...
abban a csapatban alap ember volt Gudjohnsen is meg Duff is. és aszem arra is jol emlékszem hogy egyikük se kérte murit, hogy vegye ki Őket a kezdőből és ha következetesek vagyunk akkor rájövünk hogy nyilván azért nem mert jol ment nekik... és RAGASZKODNAK a csapathoz... ha nem igy lenne akkor már év elején elmentek volna...
jah és Robbennek még több jo mecse lesz pályafutása során mint amenyi Sevanak a maradék 3 évben...
neked nem furcsa kimondani!? " a Cheslea legjobb csatára Sevchenko"
idén meg tavaly nyertünk bajnokságot....duff teljesítménye jelentősen visszaesettt, de nem adnám el...guddy tavaly alapember volt..idén nem értem hogy miért nem...sajnálom hogy elment mert sokat tett a klubért és szimpatikus játékos volt, na és persze jó labdarugó..sok sikert kívánok neki...de számomra az élet megy tovább....én a klubot szeretem, ha nem így lenne akkor már rég nem lennék itt....vannak kedvenc játékosaim...Desailly, Makelele.....de úgy ultra nagy kedvenc számomra sohasem volt....amúgy egy dologra kíváncsi leszek...ha netán ennek a csapatnak midnen összejön idén akkor mi elsz a véleményetek.....és a kérdésedre válaszolva..én sevára nem azt mondom hogy a Chelsea legjobb csatár...hanme seva a Chelsea csatára...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53078 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Bubi:
Te minek szurkolsz!? 11embernek aki kékben játszik!?
én nem értem hogy mások mit értenek a "csapatnak szurkolok" alatt?
én meg értem Torét... ha ugyan ez történt volna Lampsal én is ezt irtam volna...
engem ugyse tudtok meggyözni az igazatokrol, mert az a normális hozzá állás ahogy én gondolom és még egy két szurkolo... (tudják kikre gondtam)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9468
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#53079 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ToreAndre írta: Nagyon remélem, hogy jövőre megint az első körben találkozunk a Barcával és Guddy mesterhármasa ver majd ki minket...
Ezzel sztem többre mész egy Barca oldalon...
Addig rendben h sajnálod, de aki normálissan szurkol, az nem egy játékosnak szurkol, hanem a csapatnak, és ha valaki a scapatnak szurkol, nem kíván neki ilyet.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#53080 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

21 éves fiú létemre bőgtem ma én is.
Főleg miután megláttam ezt a képet...
Kép

Most még nem tudok írni... Jelenleg teljes szívemből utálom Kenyont és Mourinho-t, de Eidurt egyáltalán nem ítélem el. Azt tette, amit tenni kellett az adott esetben.

Nagyon remélem, hogy jövőre megint az első körben találkozunk a Barcával és Guddy mesterhármasa ver majd ki minket...
Only one Di Matteo!

Válasz küldése