Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok

#26321 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Teljesen mindegy, hogy ki lesz a balhátvéd Messi egész biztosan párszor verni fogja. Lehet látni Messi játékán, hogy a balösszekötő helyén mozog mindig így a belső védő és a szélső védő közé kerül a labdával. München ellen egyszerű volt vagy megverte a védőt és berúgta, vagy a rá kimozduló belső hátvéd helyére bemozgó társának adta a labdát. Benitez annak idején úgy semlegesítette a kis argentint, hogy Arbeloát rakta bal hátvédnek jobb lábasként így amikor befele cselezett, ami esetek 90% könnyebben tudta szerelni. Majd meglátjuk nehéz lesz...
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#26322 Hozzászólás Szerző: Pöri »

kdako írta:
Speedie93 írta:
Zsoca87 írta:"Interestingly, the papers are claiming that Mancienne is being groomed to mark Leo Messi, after he played for the Chelsea stiffs at left-back against West Brom last night."

Na ezt a verziót még nem hallottuk. Mondjuk szerintem egyrészt butaság lenne, másrészt nem is valószínű, ötlet szinten érdekes.
magyarul? :oops:
Mancienne lesz a balvédő a barca ellen, így ő fogja Messit.
ja Mancienne-n átsiklott a tekintetem..
hát majd meglátjuk ha bejön megvan a csere hátvédünk.. :)
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26323 Hozzászólás Szerző: Japep »

Hát én azt mondom, Hiddink tudja...
Valamit biztos lát benne és valljuk be, ilyen helyzetekben születnek az új "sztárok" - igaz pofára is lehet esni.
Mondjuk nem pont ezen a meccsen kellene kísérletezni, de pl annak idején Hilárióról sem gondoltam volna, hogy ilyen jól megállja a helyét (sőt), és Boulahrouzról sem - élni nem tudott Roni az első meccsen, viszont a másodikon már ... meglátjuk.
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Játékosok

#26324 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Zsoca87 írta:"Interestingly, the papers are claiming that Mancienne is being groomed to mark Leo Messi, after he played for the Chelsea stiffs at left-back against West Brom last night."

Na ezt a verziót még nem hallottuk. Mondjuk szerintem egyrészt butaság lenne, másrészt nem is valószínű, ötlet szinten érdekes.

Na neeeee,kizártnak tartom ezt az ötletet.Nem tudná fogni(bár...ki tudja a világon? :lol:).Szerintem Essient kéne beáldozni balszélsőnek,megállná a helyét,max. kapna egy sárgát mert nem bírta tartani,de szerintem Messi a maga 60-70 kilójával nem nagyon fickándozna mellette,bár a gyorsasága és a különböző adottságai miatt párszor azért elmenne mellette.nem tudom...majd meglátjuk. :D
Who the fuck are Man.United

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26325 Hozzászólás Szerző: kdako »

Speedie93 írta:
Zsoca87 írta:"Interestingly, the papers are claiming that Mancienne is being groomed to mark Leo Messi, after he played for the Chelsea stiffs at left-back against West Brom last night."

Na ezt a verziót még nem hallottuk. Mondjuk szerintem egyrészt butaság lenne, másrészt nem is valószínű, ötlet szinten érdekes.
magyarul? :oops:
Mancienne lesz a balvédő a barca ellen, így ő fogja Messit.
GO BLUES!

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#26326 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Zsoca87 írta:"Interestingly, the papers are claiming that Mancienne is being groomed to mark Leo Messi, after he played for the Chelsea stiffs at left-back against West Brom last night."

Na ezt a verziót még nem hallottuk. Mondjuk szerintem egyrészt butaság lenne, másrészt nem is valószínű, ötlet szinten érdekes.
magyarul? :oops:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26327 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

"Interestingly, the papers are claiming that Mancienne is being groomed to mark Leo Messi, after he played for the Chelsea stiffs at left-back against West Brom last night."

Na ezt a verziót még nem hallottuk. Mondjuk szerintem egyrészt butaság lenne, másrészt nem is valószínű, ötlet szinten érdekes.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#26328 Hozzászólás Szerző: undertow »

tegyük hozzá a pletyka szerint deco menne, de quaresma csak plusz egy évre maradna kölcsönben. így már kevésbé hangzik jól.

Avatar
Quaresma
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009. február 5., csütörtök 19:28
Kedvenc játékos: Ricardo Quaresma
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#26329 Hozzászólás Szerző: Quaresma »

Albinho írta:Csak kérdés, hogy az új menedzser (már ha lesz, én még mindíg bízok Hiddink maradásában) hogyan képzeli el a csapatot? Lehet, hogy nála alapembernek fog majd számítani Deco és nem akarja Q-t. Ezt előre soha nem lehet tudni. Majd meglátjuk, ez a jövő zenéje...
Pláne ha Rajikard lesz akk RQ nak vége...
Már ez 1x eljáccották a barcában és hát a portóban kötött ki sőt amiatt a barcás év miatt nem tudott kimenni az U 20 (vagy hanyas) EB re
"This is Quaresma man is score the porto''

Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26330 Hozzászólás Szerző: Albinho »

Csak kérdés, hogy az új menedzser (már ha lesz, én még mindíg bízok Hiddink maradásában) hogyan képzeli el a csapatot? Lehet, hogy nála alapembernek fog majd számítani Deco és nem akarja Q-t. Ezt előre soha nem lehet tudni. Majd meglátjuk, ez a jövő zenéje...
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#26331 Hozzászólás Szerző: Dízel »

tomi87 írta:
Hege írta:Több helyen is azt olvastam(igaz hogy pletykalapokon de ...) hogy Quaresama - Deco csere a láthatáron..!!!Én eltom képzelni mivel tuggyuk hogy JM jóba van Decoval és már korábban leakartam igazolni a chelseahez...!!!
Szerintem jól járnánk vele!!
Egyetértek!
+1 :)

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Játékosok

#26332 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Hege írta:Több helyen is azt olvastam(igaz hogy pletykalapokon de ...) hogy Quaresama - Deco csere a láthatáron..!!!Én eltom képzelni mivel tuggyuk hogy JM jóba van Decoval és már korábban leakartam igazolni a chelseahez...!!!
Szerintem jól járnánk vele!!
Egyetértek!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Játékosok

#26333 Hozzászólás Szerző: Hege »

Több helyen is azt olvastam(igaz hogy pletykalapokon de ...) hogy Quaresama - Deco csere a láthatáron..!!!Én eltom képzelni mivel tuggyuk hogy JM jóba van Decoval és már korábban leakartam igazolni a chelseahez...!!!
Szerintem jól járnánk vele!!
We love you Chelsea^^

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#26334 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

SuperFrankie írta:A középpályás klubcsapatával, a Chelsea-vel bejutott ugyanis a május 30-i FA-kupa-fináléba, amelyben a Manchester United-Everton összecsapás győztesével találkozik majd.
reméljük addigra feljavul

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Játékosok

#26335 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Német válogatott: Michael Ballack nélkül utazik a csapat Kínába

Michael Ballack nem állhat a német válogatott rendelkezésére a csapat keleti túráján, miután a
játékos klubcsapata, a Chelsea bejutott az angol FA-kupa döntőjébe.

A német válogatott május 29-én Kína, majd négy nappal később az Egyesült Arab Emírségek vendége lesz. A két felkészülési mérkőzésen azonban nem lehet ott a csapatkapitány, Michael Ballack.

A középpályás klubcsapatával, a Chelsea-vel bejutott ugyanis a május 30-i FA-kupa-fináléba, amelyben a Manchester United-Everton összecsapás győztesével találkozik majd.
Who the fuck are Man.United

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Játékosok

#26336 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

Frank Lampard

How he has not made the PFA's Player of the Year shortlist is a mystery. Having a storming season for Chelsea.

ez tényleg nagyon igaz,mégha volt is már rola itt szó...talán ZenZo fogalmazta hogy nagyon pirosan fogott a cerka....
na de mindegy...nem ezért szeretjük tiszteljük Lampardot!

Neked pedig Grat grimi!
és Boldogat Szülinapot még sokaT!
agggyatok munkát!!!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#26337 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ZenZo írta:Hát Kálmán először isten éltessen, a találkozóhoz meg tényleg grat, nem semmi...
koszi szepen sajnos mar a dupla 4 jatszik

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26338 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát Kálmán először isten éltessen, a találkozóhoz meg tényleg grat, nem semmi...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Quaresma
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009. február 5., csütörtök 19:28
Kedvenc játékos: Ricardo Quaresma
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#26339 Hozzászólás Szerző: Quaresma »

grimrieper írta:
Quaresma írta:Boldog szülinapot. nEm kérdeztél vmi csapat belső ügyeiröl h mizujs a portugálokkal meg a fiatalokkal meg milyen az edzésmunka ??: D : D
apam volt 10 percem es az elso 5 percben csak hebegtem meg habogtam pont ennyire tellett most de remelm nem ez volt az utolso.
:D :D :D :D hát akk tod h mit kell majd legközelebb megkérdezned :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"This is Quaresma man is score the porto''

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#26340 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Quaresma írta:Boldog szülinapot. nEm kérdeztél vmi csapat belső ügyeiröl h mizujs a portugálokkal meg a fiatalokkal meg milyen az edzésmunka ??: D : D
apam volt 10 percem es az elso 5 percben csak hebegtem meg habogtam pont ennyire tellett most de remelm nem ez volt az utolso.

Válasz küldése