Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41761 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta: ide kellene valami ifjabb, jó kis játékos, amolyan Fabregas vagy Modric féle.
Van der Vaart? :D Szerintem ő az egyik játékos, aki nyáron majdnem biztos, hogy érkezik. (ha Hiddink vmi formában marad)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41762 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Wisey írta:Valóban, de ezekben a játékosokban 2-3 év van még, ha reálisan nézzük. Talán több, de nem mindenki Paolo Maldini...
Nem vagyok híve a "focimenedzseres" hozzáállásnak (cseréljünk le 4-5 embert minden évben), de lassan tényleg el kell gondolkodni Drogbáék utódlásán. De nem kell egyből átigazolásokra gondolni, meg lehetne próbálni beépíteni azokat a fiatalokat, akiket már Abramovics alatt hoztunk ide, pont azért, hogy hosszú távon megoldást jelentsenek.
Így van, ráadásnak egy sikeres klub (egy igazán sikeres, nem egy "majdnem" csapat) pontosan attól remek, hogy jól ötvözi a tapasztalt játékosokat a fiatalokkal. Tehát nem egy Milan és nem egy Arsenal, hanem egy MU vagy egy Chelsea. Drogbán nem látszik, hogy 30 felett van, (csak az, ha nincs kedve játszani) a középpályára ellenben tényleg elkellne egy fiatal és gyors ember. Anelka ezen idényének ellenére szerintem nem lesz meghatározó játékosa a klubnak a jövőben, Belletti pedig közel sem állandó ember, szóval vele sincs gond. Carvalho posztján még simán benne van, hogy 2-3 jó éve van, mert nem igazán a gyorsaság a lényeg, nagyobb baj, hogy "öregségére" sérülékeny, de az ő posztjára ketten is vannak, Alex és Ivanovics, sőt, ha ide vesszük Manciennet, akkor hárman.

Szóval akinek a pótlásán el kellene kezdeni dolgozni, az Lampard és Drogba. Drogba helyére van Kalounk és DiSantonk, tehát valahol az is rendben van, az egyetlen problémás pont az a Lampard-Ballack-Deco féle playmaker középpálya, ide kellene valami ifjabb, jó kis játékos, amolyan Fabregas vagy Modric féle.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Átigazolások

#41763 Hozzászólás Szerző: Wisey »

koni0725 írta:
Chucky írta:Fuuuu. Az életkor a csapatnál elég gázos. :( 7 30 év vagy az fölött játékos van, aki kezdő, vagy sok szerepet kap! Ez rengeteg.
De ebben a 7 játékosban olyan világklasszisok vannak, mint Drogba vagy Lampard. Kellenek a tapasztalt rókák a csapatba.
Valóban, de ezekben a játékosokban 2-3 év van még, ha reálisan nézzük. Talán több, de nem mindenki Paolo Maldini...
Nem vagyok híve a "focimenedzseres" hozzáállásnak (cseréljünk le 4-5 embert minden évben), de lassan tényleg el kell gondolkodni Drogbáék utódlásán. De nem kell egyből átigazolásokra gondolni, meg lehetne próbálni beépíteni azokat a fiatalokat, akiket már Abramovics alatt hoztunk ide, pont azért, hogy hosszú távon megoldást jelentsenek.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#41764 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

saby94 írta:szerintem nem kéne sztárokat venni elég lenne egy kissebb játékos pl Kennedy az Ausztrál válogatottbol :D vagy pl Krasic a CSKA Mocsowbol!:D sztetek?
Kennedy nem Chelsea szint, Krasic nem rossz, de akkor már inkább Dzagoevet Moszkvából. :)

saby94
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009. április 2., csütörtök 18:12
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#41765 Hozzászólás Szerző: saby94 »

szerintem nem kéne sztárokat venni elég lenne egy kissebb játékos pl Kennedy az Ausztrál válogatottbol :D vagy pl Krasic a CSKA Mocsowbol!:D sztetek?

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41766 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Szerintem is kéne 1 kis fiatalítás!Ballack lassan már 33 éves,Lampard 31,Drogba 31,Belletti 32,Carvalho 31,Deco 32,Anelka 30!Cech,Bosingwa,Alex,A.Cole,J.Cole,Essien,Mikel,Kalou,Quaresma még elég fiatalok!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41767 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Persze. hogy kellenek! De nem ennyi! Azért ez sok. Ha esetleg a fürtöske lenne az edző a következő idényre, akkor ezt helyreteszi majd. Már ha ő lesz..... Fiatalítani kell. Nincs mese.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3211
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#41768 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Norbertoo írta:Lampard most 30 éves, pontosabban 31 lesz
De ha valaki akár csak egy nappal is túllépi a 30 éves életkort, akkor már 30 éven felüli.
211! NEW RECORD!

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#41769 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

koni0725 írta:
Chucky írta:Fuuuu. Az életkor a csapatnál elég gázos. :( 7 30 év vagy az fölött játékos van, aki kezdő, vagy sok szerepet kap! Ez rengeteg.
De ebben a 7 játékosban olyan világklasszisok vannak, mint Drogba vagy Lampard. Kellenek a tapasztalt rókák a csapatba.
Lampard most 30 éves, pontosabban 31 lesz

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3211
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#41770 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Chucky írta:Fuuuu. Az életkor a csapatnál elég gázos. :( 7 30 év vagy az fölött játékos van, aki kezdő, vagy sok szerepet kap! Ez rengeteg.
De ebben a 7 játékosban olyan világklasszisok vannak, mint Drogba vagy Lampard. Kellenek a tapasztalt rókák a csapatba.
211! NEW RECORD!

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41771 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Fuuuu. Az életkor a csapatnál elég gázos. :( 7 30 év vagy az fölött játékos van, aki kezdő, vagy sok szerepet kap! Ez rengeteg.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41772 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Köszi a linket. Háááát. Tényleg vannak érdekes dolgok benne. Pl. Trez 21 milla. Tevez meg 24. Szerintem nagyobb a különbség. De sorolhatnám a dolgokat még. Azért köszi.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41773 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Azért ezen az oldalon akad baromság bőven. :D Ballack értéke 22 millió font? :D Nemá. Anelka szintén? :)
Ezeket nem lehet így megsaccolni szvsz.


szerk.: Nézegettem az embereket, most látom, hogy Giovani Dos Santos, akit valaki nagyon ajánlott itt bár napja, jelenleg az Ipswichben rúgja a lasztit. :D Nagyon jó lehet, ha kölcsönadták. :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41774 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Jó, lényegében úgy értettem, hogy nincs semmi értelme. Makelelének is volt ára, mégis ingyen ment. Cudicininek is volt ára, mégis ingyen ment. Na és így tovább. Ha Drogbát vinné valaki, kötve hiszem, hogy 30M kipengetne érte. Szóval ez mindig megállapodás kérdése :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#41775 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

ZenZo írta:
Chucky írta:... Nincs valami honlap, ahol meglehetne nézni mennyi a játékosok árai? Persze papíron....
Nincs. Márcsak azért sem, mert a Chelseanek és a resztlinek nem ugyanannyi :) na de viccet félre téve a játékosoknál nincs kikiáltási ár, úgyis annyi, amennyiben meg tudnak egyezni. Sacc/kb pedig a legtöbb játékos belőhető, ez azonban nem jelent semmit.
De azért van ám. A német Transfermarkt

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#41776 Hozzászólás Szerző: Hege »

fradi77 írta:ramos jó de a real nem adja el eben bisztos vagyok bosingwa tökéletes ott na meg az juve fiatalját majd pont egy fiatalját nem adja nics olyan hülye a real sem de le kellene cserélni ballackot,deco,anelkat,carvahot,alexet,ivanovichot, ferrerat,és silvat vollat meg lennont megveni.
hajrá chelsea
pfff hallod ha el akarod adni Ivanovicot Alexet meg Rickyt akkor ki lenne a középsővédőnk????!!!Meg anelka vezeti a házi góllövő listát nehogy már eladjuk...ha másra nem padra jó lesz!!!+még akiket leírtál hogy megkéne venni azoknak tod mennyi össz ára????villa alapból kb 40 silva is 25-30 között van kb sztem és lennonm se 2forint...!!!
We love you Chelsea^^

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#41777 Hozzászólás Szerző: Hege »

tomi87 írta:Méghogy Sergio Ramos-t szívesen látnád Bosingwa helyett???Kell a francnak az a majom spanyol,maradjon csak a nyomi real-ban ott úgysem nyer semmit!És mi az,hogy Bosingwa helyett?Engem teljesen mértékben meggyőzött Bosingwa játéka!Kitűnő jobbhátvéd :lol: !!!Az idei szezon egyik legjobbja!
Egyet értek...Ramos maradjon csak ott ahol van és sztem bosingwa sem volt rossz ebben a szezonban hogy le kéne cserélni...!!!!
We love you Chelsea^^

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#41778 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Egy ramosnak sztem mindenki örülne, a világ egyik legjobb jobbszélső védője.
de nekünk megvannak az embereink akiket nagyon nem szívesen cserélnék le másokra. :)
malouda és deco akire szvsz nincs szükség.
a középpálya: mikel, lampard, essien, ballack, sztem ez teljes, ballackot maximum padoztatnám, bár én bírom szoval mind1. jobb oldalon cole, baloldalon kalou és quaresma.
egy szélső kell és egy csatár esetleg, de ebben nem vagyok biztos, drogba az egyik legjobb a posztján, bár ha sérült akkor baj van, anelka még mindig kevés egyedül, kalou meg vagy baloldalon játszik vagy sehol :( szóval egy csatár még abszolút elférne, pl ott van a Manu, van egy tevezük akik megmagyarázatlanul kevés szerephez jut, én nem bírom mer egy majom, de baszott jó játékos.
D.Silva igenis szélső, úgy, ahogy belletti védő, ettől függetlenül sok helyen bevethető mindkettő, és ez a tény akárhogy is nézzük nagyon pozitív.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41779 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Chucky írta:... Nincs valami honlap, ahol meglehetne nézni mennyi a játékosok árai? Persze papíron....
Nincs. Márcsak azért sem, mert a Chelseanek és a resztlinek nem ugyanannyi :) na de viccet félre téve a játékosoknál nincs kikiáltási ár, úgyis annyi, amennyiben meg tudnak egyezni. Sacc/kb pedig a legtöbb játékos belőhető, ez azonban nem jelent semmit.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41780 Hozzászólás Szerző: Chucky »

ZenZo írta:
Chucky írta:És mit szólnátok a kis kopaszhoz a juveban? vesszek meg nem jut eszembe a neve. Aki úgy megkavarta a jobb oldalunkat a bl visszavágón, mint a szar. fiatal, gyors, szélső is kell. Szerintem nem jönne rosszul a JC, Kalou pároshoz. Tudom ott van még Quaresma is. De kitudja, hogy ő marad-e....
Giovonco? Vele egy probléma van, ő a Juve nagy reménysége, jó eséllyel még Buffont is előbb engednék el, mint a srácot...


Akkor nyaljanak golyót! :lol: De egy próbát megérne. Nincs valami honlap, ahol meglehetne nézni mennyi a játékosok árai? Persze papíron.... Jó lenne azért tisztában lenni. Mert itt van Tevez is, akit sokan írtak. De én úgy emlékszem, hogy 25 milla az ára. Szóval talán nekünk is jobban és reálisabban lehetne találgatni, gondolkodni, hogy ki lenne jó igazolás.

Válasz küldése