Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4833
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#26441 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ZenZo írta:
Quaresma írta:A vezetőség nem hinném h eladné a világ egyik leg gólerősebb csatárát és cserébe egy "kiégett" klasszist igazol
Hát volt már pár sz*r húzásuk pedig, ha csak az Abra érát nézem is... csakhogy példát is hozzak: bármennyire is indokolt volt Robben eladása (jó árat fizettek, amúgy is sérülékeny, öncélú, stb), a Robben-Malouda csere nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Sevát megváltóként vártuk, nem jött be. Ballack-kal kapcsolatban én nem osztom a többség véleményét, miszerint nem volt jó igazolás, de a többség szerint az volt. És akkor az argentínokig (Veron, Crepso) el sem jutottam.
igen ZenZo igazad van, de azert ha megnezed malouda es meg sheva sem volt epp oreg amikor leszerzodtettuk...malu viszonylag fiatal es sheva akkor a focistak csucseletevebe volt, legalabbis annak tartjak a 28-30ig terjedo korszakot, de egyikuk sem volt oregnek nevezheto, de en trezeguetet annak tartom...raadasul a juve se nagyon hasznalja...akkor miert vennenk mi meg...es elvileg abra papa azert is kuldte el scolarit mert el akarta adni drogbat...es ha a csatarunk megtartasa annyira fontos volt neki, akkor nem hiszem hogy nyaron lecserelnenk csak ugy visszakezbol...de ez privat velemeny es lehet h nincs igazam:)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26442 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Quaresma írta:A vezetőség nem hinném h eladné a világ egyik leg gólerősebb csatárát és cserébe egy "kiégett" klasszist igazol
Hát volt már pár sz*r húzásuk pedig, ha csak az Abra érát nézem is... csakhogy példát is hozzak: bármennyire is indokolt volt Robben eladása (jó árat fizettek, amúgy is sérülékeny, öncélú, stb), a Robben-Malouda csere nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Sevát megváltóként vártuk, nem jött be. Ballack-kal kapcsolatban én nem osztom a többség véleményét, miszerint nem volt jó igazolás, de a többség szerint az volt. És akkor az argentínokig (Veron, Crepso) el sem jutottam.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Quaresma
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009. február 5., csütörtök 19:28
Kedvenc játékos: Ricardo Quaresma
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#26443 Hozzászólás Szerző: Quaresma »

tomi87 írta:Az nso-szerint Trezegol a nyáron jön a Chelsea-hez,Drogba pedig távozik,de szerintem ez megint baromság!
Egyet értek ..
A vezetőség nem hinném h eladné a világ egyik leg gólerősebb csatárát és cserébe egy "kiégett" klasszist igazol
"This is Quaresma man is score the porto''

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Játékosok

#26444 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Az nso-szerint Trezegol a nyáron jön a Chelsea-hez,Drogba pedig távozik,de szerintem ez megint baromság!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#26445 Hozzászólás Szerző: misakd »

Nagyon sok minőségi játékos van a keretben de nincs egy jó balszélsönk Sinclair nem kelett volna kölcsön adni :? mert Kalou mostanában nem hozza a szintjén Malouda meg alapból szar

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26446 Hozzászólás Szerző: Robi »

Zsoca87 írta:
Robi írta: de számomra nézhetetlen volt a játékunk. Tudom,akkor nem az angol focit kéne néznem (kedvencem),vagy nem a Chelsea-nek kéne szurkolnom (szintén kedvenc).

Akkor volt nézhetetlen amikor 3, 4 gólokkal vertünk rengeteg csapatot? Ráadásul az előbb írtad, hogy alig láttál meccset. :) Akkor miről is beszélünk?
a Pompey ellenire emlékszem,akkor nagyon tetszett,és gondoltam sima bajnoki cím.... de utána (nem tom időben elhelyezni),amiket láttam meccseket elment a kedvem,és a "háttérből" szurkoltam. Mindegy:)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26447 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Robi írta: de számomra nézhetetlen volt a játékunk. Tudom,akkor nem az angol focit kéne néznem (kedvencem),vagy nem a Chelsea-nek kéne szurkolnom (szintén kedvenc).

Akkor volt nézhetetlen amikor 3, 4 gólokkal vertünk rengeteg csapatot? Ráadásul az előbb írtad, hogy alig láttál meccset. :) Akkor miről is beszélünk?

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#26448 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Speedie93 írta:Cechről meg annyit hogy olyan sérülés után én a pálya közelébe nem mennék nem hogy még védeni és valjukbe húzott ő már ki minket nem egyzser a sz*rból..
Abban az emberben van egy kis egészséges őrültség, nagyon sokat köszönhet neki a Chelsea, de ettől függetlenül szerintem nem ő az év játékosa.
211! NEW RECORD!

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26449 Hozzászólás Szerző: Robi »

kdako írta:
Robi írta:hát én nem szavazok. egy erős ok,hogy nem is nagyon láttam idén Chelsea meccset,mert amikor tehettem volna,se ültem le a tv elé. Ez nagyban köszönhető Scolarinak,aki hamar elvesztette "bizalmamat". Pedig a Pompey ellen szépen bekezdett :) Ebből következik a másik ok,hogy úgyis csak protekcióval Essien-re szavaznék,de az tisztességtelen lenne. Sokat kihagyott idén.
Ahhoz képest, hogy októberben még vezettük a bajnokságot...
de számomra nézhetetlen volt a játékunk. Tudom,akkor nem az angol focit kéne néznem (kedvencem),vagy nem a Chelsea-nek kéne szurkolnom (szintén kedvenc).

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26450 Hozzászólás Szerző: kdako »

Robi írta:hát én nem szavazok. egy erős ok,hogy nem is nagyon láttam idén Chelsea meccset,mert amikor tehettem volna,se ültem le a tv elé. Ez nagyban köszönhető Scolarinak,aki hamar elvesztette "bizalmamat". Pedig a Pompey ellen szépen bekezdett :) Ebből következik a másik ok,hogy úgyis csak protekcióval Essien-re szavaznék,de az tisztességtelen lenne. Sokat kihagyott idén.
Ahhoz képest, hogy októberben még vezettük a bajnokságot...
GO BLUES!

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26451 Hozzászólás Szerző: tiszi »

én majd szerintem az utolsó napokban szavazok mert addig bármi jöhet. de ha most kéne Mikelre szavaznák!!

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#26452 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Nálam ha Mikel még 1-2 meccset lenyom jól akkor ő lesz ha nem akkor talán Bosingwa
De egy biztos h se Lamps se Terry(aki egyébként a kedvencem)nem lesz..mert Lampsnak ez nem a legjobb idénye sőt..és ugyanez elmondható Terryről is..
Cechről meg annyit hogy olyan sérülés után én a pálya közelébe nem mennék nem hogy még védeni és valjukbe húzott ő már ki minket nem egyzser a sz*rból..
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26453 Hozzászólás Szerző: Robi »

hát én nem szavazok. egy erős ok,hogy nem is nagyon láttam idén Chelsea meccset,mert amikor tehettem volna,se ültem le a tv elé. Ez nagyban köszönhető Scolarinak,aki hamar elvesztette "bizalmamat". Pedig a Pompey ellen szépen bekezdett :) Ebből következik a másik ok,hogy úgyis csak protekcióval Essien-re szavaznék,de az tisztességtelen lenne. Sokat kihagyott idén.

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Játékosok

#26454 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Tényleg Anelka. . . az igaz,hogy vezeti a góllövőlistát de ezenkívül nálam 1 nulla!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#26455 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Nálam Cech a favorit. Amiket művel a meccseken... :shock:
Egyébként sztem biztos, hogy Lampard nyeri. De Bosingwa is esélyes lenne nálam. (Tudom, hogy az első szezonja, de nagyon jól játszik eddig.)
Chelsea FC - Making history, not living off it.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26456 Hozzászólás Szerző: kdako »

Nálam Cech, Mikel, Lampard, de ez nem sorrend - érdekes, hogy Anelkát senki nem írta eddig, pedig ugye vezeti a góllövőlistát.
GO BLUES!

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Játékosok

#26457 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Egyetértek kdako-val!Cech már ősszel is bravúrosan védett,én nem emlékszem,hogy annyit hibázott volna!amúgy Mikel jóvolt amikor játszott!
Chelsea The Pride Of London

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26458 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Spring írta:
tomi87 írta:Milyen hibákat követett el Cech?és az a rengeteg bravúros védés???Nemond már,hogy annyit hibázott mert ez ku.vára nemigaz!!!!
Magához képest gyenge volt a szezonban... Ráadásul az elfogultság beszél belőled, mert épp most látom, hogy ő a kedvenc játékosod... Na jó, Cech-et idesorolhatjuk, ha akarod, de Terry-t? :roll:
Ez már vicc találd ki te is, hogy igazából szar, küldjük el szerintem őt is nyáron :roll: Mindenkinek vannak rossz meccsei Cehnek is, de tavaly gyengébb volt mint idén jóval, sok meccset köszönhetünk neki ebben a szezonban. Ja amúgy Buffonak, Casillasnak vagy éppen VDS-nak se gyenge bakijai voltak, mind amellett persze nagyon jó kapusok
*knock, and it shall be opened unto you*

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26459 Hozzászólás Szerző: kdako »

Spring írta:
kdako írta:Cech hibái idén? mire gondolsz???
Kifutások, megingások, ... (Roma ellen pl) Szerintem fölösleges felsorolnom, decembertől ő is nagyon visszaesett, bár most talán visszanyerte a formáját Hiddink irányítása alatt
Akkor gondolj bele, hogy az éppen csak megnyert meccseken milyen bravúrokat mutatott be, nemcsak Hidiink érkezése óta, már az ősszel is.
GO BLUES!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3203
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#26460 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

tomi87 írta:Magához képest tényleg gyengébb 'produkciót' mutatott,tud ő ennél sokkal jobb is lenni!Lehet,hogy elfogult vagyok vele mert a kedvencem,de hát a kedvenc az kedvenc!így van :lol: ?Terry-t csak azért írtam mert más nemjutott az eszembe,már olyan értelemben aki megérdemelné az év játékosa címet :wink:
Furcsálom, hogy Mikelt nem írtad, bár ő tipikusan olyan játékos, akit jobbára akkor lehet észrevenni, amikor hiányzik. Ezt a legjobb értelemben mondom.
211! NEW RECORD!

Válasz küldése