Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41921 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:
Kenobi írta: JM egyszer lelépett szal maradjon inkább Hiddink
Lelépett??? Azért ez kicsit túlzás. :roll:
Másrészt egyelőre az, hogy maradjon Hiddink, nem opció, mert elég egyértelműen kifejtette már nem egy helyen, hogy az ő megbízatása ideiglenes. Abra lehet, hogy rá tudja beszélni, de azért az orosz szövetséggel gondolom ő sem akarja összerúgni a port, főleg, hogy valószínűleg nem véletlenül vitte oroszba Hiddinket. Ha pedig ott kirúgatja (hogy ide jöhessen a holland hosszú távra), kérdés, hogy Hiddink ezt mennyire fogja méltányolni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41922 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Kenobi írta: JM egyszer lelépett szal maradjon inkább Hiddink
Lelépett??? Azért ez kicsit túlzás. :roll:

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Átigazolások

#41923 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Blúúú írta:
Kenobi írta:mennyi esély van arra hogy marad???

Én úgy gondolom h ha esetleg meglenne a BL vagy a bajnokság ,de inkább a BL akkor Abra tuti h nem engedi sehova. Van annyi befojása h elintézze! Nekem eddig bejön amit mutat de akkor is annak örülnék a legjobban h ha JM VISSZAJÖNNE!! Ha a játékosok Hiddinktől így megtáltosodta akor képzeljétek el h mi lenne ha...:O:O
JM egyszer lelépett szal maradjon inkább Hiddink

Avatar
Blúúú
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2008. december 9., kedd 22:48
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolások

#41924 Hozzászólás Szerző: Blúúú »

Kenobi írta:mennyi esély van arra hogy marad???

Én úgy gondolom h ha esetleg meglenne a BL vagy a bajnokság ,de inkább a BL akkor Abra tuti h nem engedi sehova. Van annyi befojása h elintézze! Nekem eddig bejön amit mutat de akkor is annak örülnék a legjobban h ha JM VISSZAJÖNNE!! Ha a játékosok Hiddinktől így megtáltosodta akor képzeljétek el h mi lenne ha...:O:O
Chelsea is unbelievable

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Átigazolások

#41925 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Hege írta:
Kenobi írta:Deco mehet, Malouda mehet, Ballack kispad, Anelka öreg,
Nyáron jöjjön David Villa, Giovinco meg Diego oszt cső
Na meg persze adni meg a lehetőséget a tehetségeknek
Vezető edző ha nem marad Hiddink akkor Advocaat, Mourinho vagy Hugo Sanchez(bár ha brazil nem való PL-be akkor ő sem) vagy a Ten Cate Rijkaard kettős
vélemény? :)

Távozók:Deco és malouda télleg mehet...!!!!
És anelka annyira nem öreg....vannak nála öregebb játékosok is a keretben...!!!!

Goivinco nem kell én nem tartom nagy játékosnak....sztem tudnánk nála jobbat is igazolni..!!!
Villa:Reménytelen hogy leigazoljuk...!!!
Diego:Álítólag már nagyon közel van a juvéhoz.....és szerintem helyette inkább egy szélsőt kéne igazolni!!!

Edzők:Huga Sanchez sztem nem lenne jó választás....
!!!
Rijekaard,Ten Cate duó nem tom mire lenne képes......!!!
Helyettük inkább akkor már Zola clarke duo sztem jobb lenne...!!!

JM-nak is örülnék csak nem sok esélyt látok hogy visszajöjjön...!!!

Maradjon Hiddink azt akk nem kellene edzőt keresni :wink:
mennyi esély van arra hogy marad???

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#41926 Hozzászólás Szerző: Keppi »

ZenZo írta:.. meg Benayount (aki egyébként attól, hogy szerintem egy hulladék, el kell ismerni, kihúzta idén nem egyszer a fekáliából a Poolt).
Benayounnak ellenünk is több jó lövése volt, nem talált be de a meccs 2. félidejének a közepe táján állt be ha jól emlékszem és veszélyesebb volt mint egész addig az egész pool (keresztléc alá tartó lövést cech szedte ki)
Blúúú írta:..Ott van például Pato egyre jobb formában a Milannál és mennyi idős 19??..
És a Milan mennyiért engedné el? 50-60 milla? :D Egyébként ha minden igaz mi is próbáltuk megszerezni őmeg oda ment a Milanba..

Amúgy Deco-ról van egy elméletünk haverommal, lehet hülyeség, de lehet azért "sérült", hogy megtartsa a piaci értékét. Magyarán úgy se raknák be a csapatba, viszont az hogy állandóan padozik, és egyébként sem játszik jól az nem emeli túlságosan magasra az árát, sőt speciel csak rontja. Márpedig 8 millióért jött, és ha év végén el akarják adni ezen ár közelében akkor inkább egy negyed szezont azért hagyjon ki mert sérült, minthogy azért, mert nem üti meg a mércét! (persze ehhez hozzájön hogy nyilván nem is sérült.-.) Ez persze csak egy elmélet :)

szerk: Quaresmának pedig az Interben tényleg nem ment, de attólmég azt nem lehet mondani hogy nem megy nagy csapatban, mert a Porto elég nagy csapat!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Keppi 2009. március 16., hétfő 21:37-kor.
:)

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Átigazolások

#41927 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Balázsinho írta: Akkor nézzétek meg Vágner Love-t. Egy az egybe olyan a stílusa, mint Drogbának a Marseille-s éveiből. El tudnám képzelni a Chelseaben. Szinte el sem lehet venni tőle a labdát, kiválóan fedezi. Gyors, technikás és gólerős, vannak váratlan cselei, ráadásul még csak 24 éves.
Osztom és még a CSZK-val meg lehetne egyezni egy csomagban(Abráé a CSK is ha jól tudom) Vagner+Zhirkov és olyan 20 milka kettőjükért
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pöri 2009. március 16., hétfő 22:56-kor.
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Átigazolások

#41928 Hozzászólás Szerző: Mendez »

Marcopolo23 írta:Szerintem ki kéne használni a Valencia katasztrofális anyagi helyzetét, és el kéne hozni Joaqínt meg David Villát. Joaquín szélső középpályás, (David Villát meg nem kell senkinek sem bemutatni), ezzel meg lennének oldva a támadásoknál fellépő gondok. Ha Drogba menne, ideális alternatívája Villa. Lehet hogy drága, de kreatív, gyors, kiváló pontrúgásokban, előkészítésben és befejezésekben, ami mostanság kissé hiányzik (szerencsére azért talán lassan javul a helyzet). Joaquín meg lehetne Malouda és Quaresma helyett. Quaresmát hülyeség lenne a nyáron leigazolni, ugyanis látható, hogy nagycsapatoknál nem megy neki, ráadásul legalább 10 millió fontunkba kerülne. Ennyiért megkapnánk Joaquínt, aki legalább annyira jó játékos, mint Quaresma, csak épp mindig is kerülte a nyilvánosságot, a felhajtást, ezért nem emlegeti senki.

Miből gomdolod ,hogy nem megy Quaresmának, jóformán nem kap lehetőséget vagy azért mert a BL keretet játszatja együtt Hiddink
vagy az a taktika mint a hétvégén,hogy nincs szélső játék :( .Amikor a pályán volt engem meggyözött és ne feled másfél honapja van itt ...

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#41929 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Blúúú írta: De szerintem nekünk egy Drogba kaliberű csatár kéne..magas érős.
Serintem
Akkor nézzétek meg Vágner Love-t. Egy az egybe olyan a stílusa, mint Drogbának a Marseille-s éveiből. El tudnám képzelni a Chelseaben. Szinte el sem lehet venni tőle a labdát, kiválóan fedezi. Gyors, technikás és gólerős, vannak váratlan cselei, ráadásul még csak 24 éves.

Marcopolo23
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo

Re: Átigazolások

#41930 Hozzászólás Szerző: Marcopolo23 »

Szerintem ki kéne használni a Valencia katasztrofális anyagi helyzetét, és el kéne hozni Joaqínt meg David Villát. Joaquín szélső középpályás, (David Villát meg nem kell senkinek sem bemutatni), ezzel meg lennének oldva a támadásoknál fellépő gondok. Ha Drogba menne, ideális alternatívája Villa. Lehet hogy drága, de kreatív, gyors, kiváló pontrúgásokban, előkészítésben és befejezésekben, ami mostanság kissé hiányzik (szerencsére azért talán lassan javul a helyzet). Joaquín meg lehetne Malouda és Quaresma helyett. Quaresmát hülyeség lenne a nyáron leigazolni, ugyanis látható, hogy nagycsapatoknál nem megy neki, ráadásul legalább 10 millió fontunkba kerülne. Ennyiért megkapnánk Joaquínt, aki legalább annyira jó játékos, mint Quaresma, csak épp mindig is kerülte a nyilvánosságot, a felhajtást, ezért nem emlegeti senki.

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#41931 Hozzászólás Szerző: Hege »

GereZsolt írta:Sztem nagyon jó igazolás lenne a nyáron E. Lavezzi. Nagyon jó stílusban játszik, hasonlóban mint Messi.
Olvastam hogy az Inter vinné Mikelt, szerintem vigye nyugodtan, van egy Essienünk és egy Bellettink. De ha már elmegy akkor eltudnám képzelni a Chelseaben Hamsikot is. Drogbát is vinné Mourinho, de Abramovic úgyse engedi el szerintem.
Kalout meg nem szabad elengedni az Arsenalhoz mert egy vasunk nem lesz belőle, pedig megéri simán a 20milliót szerintem.

Na ne!!!
Mikelt semiképp nem szabad elengednünk.....nagyon fontos tagja a csaapatnak és még fiatal is nem szabad elengednünk!!!!
Lavezzire én is felfigyeltem!!
Elakarod engedni Mikelt és a helyére Hamsikot???Hamsik tkp Miukel pedig vkp
Kalout szerintem sem kéne elengedni hiszen ő ios fiatal még és a legjobb szélső emberünk szerintem Joeyval kiegészítve...!!!
We love you Chelsea^^

Avatar
Blúúú
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2008. december 9., kedd 22:48
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolások

#41932 Hozzászólás Szerző: Blúúú »

Én azon a véleményen vagyok h ha már igazolunk akkor azok fiatal tehetségek legyenek.
Ott van például Pato egyre jobb formában a Milannál és mennyi idős 19??
1 szélső tényleg kéne de mondjuk ha Quaresma bevállik akkor talán az sem.
De szerintem nekünk egy Drogba kaliberű csatár kéne..magas érős.
Serintem
Chelsea is unbelievable

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#41933 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Sztem nagyon jó igazolás lenne a nyáron E. Lavezzi. Nagyon jó stílusban játszik, hasonlóban mint Messi.
Olvastam hogy az Inter vinné Mikelt, szerintem vigye nyugodtan, van egy Essienünk és egy Bellettink. De ha már elmegy akkor eltudnám képzelni a Chelseaben Hamsikot is. Drogbát is vinné Mourinho, de Abramovic úgyse engedi el szerintem.
Kalout meg nem szabad elengedni az Arsenalhoz mert egy vasunk nem lesz belőle, pedig megéri simán a 20milliót szerintem.

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#41934 Hozzászólás Szerző: Hege »

Kenobi írta:Deco mehet, Malouda mehet, Ballack kispad, Anelka öreg,
Nyáron jöjjön David Villa, Giovinco meg Diego oszt cső
Na meg persze adni meg a lehetőséget a tehetségeknek
Vezető edző ha nem marad Hiddink akkor Advocaat, Mourinho vagy Hugo Sanchez(bár ha brazil nem való PL-be akkor ő sem) vagy a Ten Cate Rijkaard kettős
vélemény? :)

Távozók:Deco és malouda télleg mehet...!!!!
És anelka annyira nem öreg....vannak nála öregebb játékosok is a keretben...!!!!

Goivinco nem kell én nem tartom nagy játékosnak....sztem tudnánk nála jobbat is igazolni..!!!
Villa:Reménytelen hogy leigazoljuk...!!!
Diego:Álítólag már nagyon közel van a juvéhoz.....és szerintem helyette inkább egy szélsőt kéne igazolni!!!

Edzők:Huga Sanchez sztem nem lenne jó választás....
!!!
Rijekaard,Ten Cate duó nem tom mire lenne képes......!!!
Helyettük inkább akkor már Zola clarke duo sztem jobb lenne...!!!

JM-nak is örülnék csak nem sok esélyt látok hogy visszajöjjön...!!!

Maradjon Hiddink azt akk nem kellene edzőt keresni :wink:
We love you Chelsea^^

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41935 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta: Tudom, hogy nem minden nyilatkozatnak lehet hinni, de én még ennyit áradni a valenciáról, mint a két David teszi, játékosokat nem hallottam. Hetente elmondják, eszük ágába sincs elhagyni a valenciát. Persze ha nagyok az anyagi gondok, változhat a helyzet.

... Mert ugye nyáron behúzták Riera-t, meg vannak még szélsőik rendesen.
1. ez nem jelent semmit. Láttunk már olyat, hogy nagyon nem akarok elmenni, azt mégis megyek, láttunk már olyat, hogy össze-vissza menni akart nyilatkozatok alapján, azt Drogba mégis itt van immáron ötödik éve :)
2. Na, Rierat aztán nem sajnálom tőlük, kb. akkora balfasz, mint Dossena. Kb az a kaliber, mint anno - várj, hogy is hívták a sittest, ööö - Pennant ezaz, szóval Pennant, aki önmagában is egy nagyon gyenge játékos, nem is volt stabil ember, de nekünk meg beakasztotta élete gólját. Rierat megérdemli a Pool, csakúgy, mint Dossenat, meg Benayount (aki egyébként attól, hogy szerintem egy hulladék, el kell ismerni, kihúzta idén nem egyszer a fekáliából a Poolt). A Poolból nem sok embert tartok focistának (bár ettől valahogy megy nekik a szekér), Reina, Gerrard, Xabi, Masch, Agger, Torres, Kuyt. Talán Babel, mert én láttam őt játszani az Ajaxban, de hát a Pool-os az már nem focistára emlékeztető életforma, bár a BL-ben Cechnek ő is ragasztott egy esőset (mi mindig az ilyenekből csinálunk hőst).
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#41936 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ZenZo írta:
emsanya írta:David Villa: Szinte lehetetlen elhozni valenciából, nem érdekli a pénz, sem a külföldi bajnokságok, többször lenyilatkozta, hogy csak spanyolországba akar játszani.
Tavaly megbuktatták a fapapucsost, s egyben tudta tartani az új edző a keretet, de kíváncsi vagyok, ez idén is sikerül-e. Még a saját szurkolóik sem bíznak benne, hogy a két David Valenciaban kezdi az új szezont. Tény, hogy esélyesebbek a spanyol klubok, és Villa inkább RvN helyére a legesélyesebb, de a Pooltól távozott Rick Parry, aki állítólag a szarabb igazolásokért felelős (persze mindig a legkönnyebb arra fogni mindent, aki megy, de hogy mi igaz, s mi nem...), a Rafa jó rábeszélőerővel bír, a jelen kerethez Torres mellé megszerzi Villat és Silvat, akkor asszem kijelenthető, hogy a köv szezon a Poolról fog szólni. Én is szívesen látnám Villat nálunk, de igazából bízni én sem bízom benne, hogy nálunk köt ki.
Tudom, hogy nem minden nyilatkozatnak lehet hinni, de én még ennyit áradni a valenciáról, mint a két David teszi, játékosokat nem hallottam. Hetente elmondják, eszük ágába sincs elhagyni a valenciát. Persze ha nagyok az anyagi gondok, változhat a helyzet.

A pool-al kapcsolatban egyetértek, a mostani szezon elején is azt mondtam, akkor lennének nálam első számú bajnok esélyesek, ha a Villát meg tudnák szerezni Torres mellé, európa jelenlegi legjobb csatár kettőse. Ha nem sérülnek meg és egymás mellett játszanak, sztem mindegyik PL védősor retteghetne. De ugye leigazolták Robbie Keane-t (én mintha egy Villa alternatívát láttam benne :) ), de nem jött be.
Silva-val már más a helyzet, az már mennyország lenne a pool-osoknak :D . Mert ugye nyáron behúzták Riera-t, meg vannak még szélsőik rendesen.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41937 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta:David Villa: Szinte lehetetlen elhozni valenciából, nem érdekli a pénz, sem a külföldi bajnokságok, többször lenyilatkozta, hogy csak spanyolországba akar játszani.
Tavaly megbuktatták a fapapucsost, s egyben tudta tartani az új edző a keretet, de kíváncsi vagyok, ez idén is sikerül-e. Még a saját szurkolóik sem bíznak benne, hogy a két David Valenciaban kezdi az új szezont. Tény, hogy esélyesebbek a spanyol klubok, és Villa inkább RvN helyére a legesélyesebb, de a Pooltól távozott Rick Parry, aki állítólag a szarabb igazolásokért felelős (persze mindig a legkönnyebb arra fogni mindent, aki megy, de hogy mi igaz, s mi nem...), a Rafa jó rábeszélőerővel bír, a jelen kerethez Torres mellé megszerzi Villat és Silvat, akkor asszem kijelenthető, hogy a köv szezon a Poolról fog szólni. Én is szívesen látnám Villat nálunk, de igazából bízni én sem bízom benne, hogy nálunk köt ki.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#41938 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kenobi írta:Deco mehet, Malouda mehet, Ballack kispad, Anelka öreg,
Nyáron jöjjön David Villa, Giovinco meg Diego oszt cső
Na meg persze adni meg a lehetőséget a tehetségeknek
Vezető edző ha nem marad Hiddink akkor Advocaat, Mourinho vagy Hugo Sanchez(bár ha brazil nem való PL-be akkor ő sem) vagy a Ten Cate Rijkaard kettős
vélemény? :)
Akik mehetnek ok, de a beérkezőkkel vannak gondok...

David Villa: Szinte lehetetlen elhozni valenciából, nem érdekli a pénz, sem a külföldi bajnokságok, többször lenyilatkozta, hogy csak spanyolországba akar játszani.
Giovinco: Legtöbbször a Juvéba se kezdő, ráadásul most kezdik beépítgetni, nem hinném hogy elengednék.
Diego: Talán rá lenne a legtöbb esély, de inkább más fele menne. Már nincs Scolari sem, akik tudná szállítani a brazilokat.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#41939 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Kenobi írta:Deco mehet, Malouda mehet, Ballack kispad, Anelka öreg,
Nyáron jöjjön David Villa, Giovinco meg Diego oszt cső
Na meg persze adni meg a lehetőséget a tehetségeknek
Vezető edző ha nem marad Hiddink akkor Advocaat, Mourinho vagy Hugo Sanchez(bár ha brazil nem való PL-be akkor ő sem) vagy a Ten Cate Rijkaard kettős
vélemény? :)
Clarke is kell

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Átigazolások

#41940 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Deco mehet, Malouda mehet, Ballack kispad, Anelka öreg,
Nyáron jöjjön David Villa, Giovinco meg Diego oszt cső
Na meg persze adni meg a lehetőséget a tehetségeknek
Vezető edző ha nem marad Hiddink akkor Advocaat, Mourinho vagy Hugo Sanchez(bár ha brazil nem való PL-be akkor ő sem) vagy a Ten Cate Rijkaard kettős
vélemény? :)

Válasz küldése