Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#15661 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

SuperFrankie írta:Köszönöm szépen!
Már alig várom.Én is örülnék a Bayernnek vagy az Atleti-Porto egyikének.

ui.:Ma,csak ma hajrá Inter!!!
Azért ez az Atletico sem gyenge!! 4-3ra elverte a Barcát, szal ne nagyon nézzük le őket!!
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Bajnokok Ligája

#15662 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Köszönöm szépen!
Már alig várom.Én is örülnék a Bayernnek vagy az Atleti-Porto egyikének.

ui.:Ma,csak ma hajrá Inter!!!
Who the fuck are Man.United

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15663 Hozzászólás Szerző: Japep »

mYkr0 írta:
SuperFrankie írta:Amúgy nem tudjátok,hogy mikor lesz a negyeddöntők sorsolása,én már most izgatott vagyok...
Én úgy hallottam, hogy pénteken, de ez még közel sem biztos..
Pénteken, de nem ezen.
2009.03.20. 12:00 Eurosport - UEFA Bajnokok Ligája sorsolás, élő
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Bajnokok Ligája

#15664 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

SuperFrankie írta:Amúgy nem tudjátok,hogy mikor lesz a negyeddöntők sorsolása,én már most izgatott vagyok...
Én úgy hallottam, hogy pénteken, de ez még közel sem biztos..

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Bajnokok Ligája

#15665 Hozzászólás Szerző: Pöri »

SuperFrankie írta:Amúgy nem tudjátok,hogy mikor lesz a negyeddöntők sorsolása,én már most izgatott vagyok...
én a bayernek vagy a atleticonak örülnék.. :)
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Bajnokok Ligája

#15666 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Amúgy nem tudjátok,hogy mikor lesz a negyeddöntők sorsolása,én már most izgatott vagyok...
Who the fuck are Man.United

Del Piero18
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 16:13
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Bajnokok Ligája

#15667 Hozzászólás Szerző: Del Piero18 »

Így van ZenZo :) Ez van.

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Bajnokok Ligája

#15668 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Szép volt fiúk!Lényeg a továbbjutás.Sajnos nem volt lehetőségem megnézni a meccset,ezért csak az összefoglaló alapján tudom elemezni.Szerintem Lampard lövése bent volt,azt csúnyán benézték.A tizi pedig valóban az volt,sőt sajnos még azt kell,hogy mondjam,hogy megúsztuk,mert Bellettit nem állították ki,pedig lehet,h ki kellett volna.Amikor meghallottam,h továbbjutottunk,és,h Essien is gólt lőtt nagyon de nagyon megörültem.Drogba is remek formában van,nem csak a gólja(i) miatt.küzd,harcol,és ami a legfontosabb:eredményes.Szóval amennyit én láttam,az alapján megérdemelten jutottunk tovább.ahogy az NSO mondta:Az afrikaiak levadászták a zebrákat.Go Blues!
Who the fuck are Man.United

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#15669 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:egész biztos bent volt drogba szabadrúgása, az itv streamen szépen ki volt kockázva. az más kérdés, hogy tiago nem kezezett és jogtalan volt a szabadrúgás :) cech hozzáért a labdához a 16oson kivül, ő is elnézte a mészcsikot.
a biró meg szerintem idióta volt, mindkét irányba téves itéletekkel, és szinte minden műesést beszopott. mondjuk sárga lapok szempontjából olcsón megúsztuk, többet is kaphattunk volna. ballack, belletti kezezése, a büntető elötti balhézás... utóbbinál eléggé elvesztette a fonalat a biró, JT rakta helyre és küldte el a reklamáló kékmezeseket. meglepett, hogy nem kaptunk lapoakt a végén.
Jó, én azért is mondtam, hogy direkt megnéztem a meccset még felvételről tv-ben is, de ott se nem kockáztak ki semmit, se normális szögből meg nem mutatták, mi volt. (azt, hogy nem volt kéz, azt bezzeg igen - egyébként szerintem sem, váll volt (vagy csecs)).

Egyébként igen, össze-vissza ítélt a bíró, szerintem az első félidőben látványosan haza, a másodikban pedig nekünk, ahogyan írtam is, sok mindent bekajált, na meg az tényleg furcsa, hogy ha befújta a tizenegyest, akkor Belletti hogyan úszhatta meg lap nélkül... a botránynál annyiban megértem a bírót, hogy a két kapust leszámítva jóformán mindenki ott volt, 20 sárgát meg nem volt kedve kiosztani...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Pirate
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 21:41
Kedvenc játékos: Terri
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#15670 Hozzászólás Szerző: Pirate »

Hüje biro.2-3 kellet volna hogy legyen. :cry:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Bajnokok Ligája

#15671 Hozzászólás Szerző: undertow »

egész biztos bent volt drogba szabadrúgása, az itv streamen szépen ki volt kockázva. az más kérdés, hogy tiago nem kezezett és jogtalan volt a szabadrúgás :) cech hozzáért a labdához a 16oson kivül, ő is elnézte a mészcsikot.
a biró meg szerintem idióta volt, mindkét irányba téves itéletekkel, és szinte minden műesést beszopott. mondjuk sárga lapok szempontjából olcsón megúsztuk, többet is kaphattunk volna. ballack, belletti kezezése, a büntető elötti balhézás... utóbbinál eléggé elvesztette a fonalat a biró, JT rakta helyre és küldte el a reklamáló kékmezeseket. meglepett, hogy nem kaptunk lapoakt a végén.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#15672 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Del Piero18 írta:... nem fújta volna be pl Tiago kezezését, ami nem is volt az ...
Igen, valahol a sors igazságot szolgáltatott azzal, hogy lényegében az nem volt kéz (ugye itt a gól/nem gól esetet megelőző dologról beszélünk?), úgyhogy talán nem ment be. Sajnos nem tudtam elégszer visszanézni, mert jó kameraállás nem volt, de maradjunk annyiban, hogy a bírónak volt baja a mészcsíkokkal. Az sem egyértelmű számomra, hogy Cech kint fogta meg a labdát, vagy sem. Voltak vitatható ítéletek, a bíró az első félidőben kissé a hazaiaknak, a másodikban kissé a vendégeknek fújt, de igazából nagy hibát nem vétett. A büntető büntető volt, a piros pedig piros. A meccs meg X
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Del Piero18
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 16:13
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Bajnokok Ligája

#15673 Hozzászólás Szerző: Del Piero18 »

Wackond a BL-ben biztos nem csal a Juve, de megnézheted a bajnokságot is 2. helyen állnak és 7 pontra le vannak maradva, többször volt olyan időszakuk, amikor nem is tudtak nyerni. Olyan, hogy a bíró hibázik mindenhol előfordul. Szóval nem kéne a bíró hibáját áthárítani a Juventusra, hogy ők lefizették...Ha annyira lefizették volna, akkor nem állította volna ki Chiellini-t és nem fújta volna be pl Tiago kezezését, ami nem is volt az .

Wackond
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 2:09
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#15674 Hozzászólás Szerző: Wackond »

Én csak azt mondom h végre Jól játszunk és egyértelmű volt h mienk a meccs. Ez nem volt kérdés. Mondjuk Utálom Hiddinget az EB óta :@ de most szimpatikus ahogy össze kovácsolta a csapatot. Amiben viszont Igaza van Brian-nek és José M. (én csak Istennek hívom:D) h a Juve még mindig sunnyogok a bírókkal ha nem is a Bl-ben de a Seria A-ban Biztosan (kutyából nem lesz szalonna):S

Wackond

Brian
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2008. augusztus 22., péntek 19:17
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#15675 Hozzászólás Szerző: Brian »

kiskacsa08 írta:Sztem a büntető jogos volt. Belletti szemmel láthatóan nemcsak a fejét védte a kezével. Amúgy a többiben igazad van, de nem hiszem, hogy a BL-ben is lefizetnék a bírókat.
Na jó, tényleg. Megnézve az összefoglalóban többször is lassítva, valóban, tizenegyes volt. De a többi alól nincs mentség.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Bajnokok Ligája

#15676 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Brian írta:Nem érdekel, hogy továbbjutottunk, ezt akkor sem lehet szó nélkül hagyni.
A bírót és a két partjelzőt örökre el kellene tiltani a bíráskodástól.
Első félíidő: két egyértelmáen NEM les, anelka és drogba... Egy az egyben mehettek volna a kapusra. Drogba szabadrúgásgólja, egyértelműen bent volt.
Másodikban pedig a juve tizenegyes. Ilyet nem lehet megadni, komolyan mondom még NB3-ban sem. Szabadrúgásnál, csukott szemmel, felugorva védi az arcát. Keze kicsit fentebb csúszott a kelleténél, de akkor is.
A juve meg állította, hogy ők csak áldozatok a Seria A-s bundabotárnyban, mi? Igen, valószínű ezen meccs után.
Sztem a büntető jogos volt. Belletti szemmel láthatóan nemcsak a fejét védte a kezével. Amúgy a többiben igazad van, de nem hiszem, hogy a BL-ben is lefizetnék a bírókat.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Brian
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2008. augusztus 22., péntek 19:17
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#15677 Hozzászólás Szerző: Brian »

Nem érdekel, hogy továbbjutottunk, ezt akkor sem lehet szó nélkül hagyni.
A bírót és a két partjelzőt örökre el kellene tiltani a bíráskodástól.
Első félíidő: két egyértelmáen NEM les, anelka és drogba... Egy az egyben mehettek volna a kapusra. Drogba szabadrúgásgólja, egyértelműen bent volt.
Másodikban pedig a juve tizenegyes. Ilyet nem lehet megadni, komolyan mondom még NB3-ban sem. Szabadrúgásnál, csukott szemmel, felugorva védi az arcát. Keze kicsit fentebb csúszott a kelleténél, de akkor is.
Plusz az a nagyon nagyon sok rossz ítélet meccs közben.
A juve meg állította, hogy ők csak áldozatok a Seria A-s bundabotárnyban, mi? Igen, valószínű ezen meccs után.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Brian 2009. március 11., szerda 1:11-kor.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#15678 Hozzászólás Szerző: Anti »

Ugyanazt a meccset láttuk?
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Bajnokok Ligája

#15679 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

Jujjj, de nagy meccs volt! Küzdöttünk, harcoltunk és idegenben gólokat lőttünk, ráadásul sztem 3-at, de mindegy a 2 is elég lett a végére! Csak gratulálni tudok, hiszen tényleg játszottunk és támadtunk, nem bekkeltünk, mint azt sokan várták! Jah, és de jó, hogy bajusz elment...

Miskolcon bepótoljuk a közös ünneplést!
Kámoncselszí!

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Bajnokok Ligája

#15680 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Bayern-nak nem volt nehéz dolga... :lol:
2012. 05. 19.

Válasz küldése