FA-kupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#4761 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Robi írta:
ToreAndre írta:
Chelseafan írta:Kb. én is így állnék fel! Talán én Pidgeley-t állítanám a kapuba. Meg cserének jelölném Mancienne-t. Egyébként mennyit lehet cserélni az FA-kupa meccsen?
Mancienne tényleg nagyon jó, de még fiatal, Watt-nak kevesebb ideje van bizonyítani!
szerintem Maniche-re gondolt :wink: ,ő meg már 28 éves (utánanéztem).Meg most az nb1.hu azt írja,hogy még nem is igazoltuk le-kölcsönbe se-úgyhogy nem tudom,hogy most mi van
Miért gondolt volna Maniche-ra?? Egészen véletlenül félre írta és a tartalék csapat középhátvédjét írta be?:) Szerintem Mancienne-re gondolt.
Maniche-ről még egy szót sem írtak a hivatalos honlapon - hála az égnek. Remélem pletyka marad! Szarnak se hiányzik mégegy portugál!
Only one Di Matteo!

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#4762 Hozzászólás Szerző: Robi »

ToreAndre írta:
Chelseafan írta:Kb. én is így állnék fel! Talán én Pidgeley-t állítanám a kapuba. Meg cserének jelölném Mancienne-t. Egyébként mennyit lehet cserélni az FA-kupa meccsen?
Mancienne tényleg nagyon jó, de még fiatal, Watt-nak kevesebb ideje van bizonyítani!
szerintem Maniche-re gondolt :wink: ,ő meg már 28 éves (utánanéztem).Meg most az nb1.hu azt írja,hogy még nem is igazoltuk le-kölcsönbe se-úgyhogy nem tudom,hogy most mi van

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#4763 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Chelseafan írta:Kb. én is így állnék fel! Talán én Pidgeley-t állítanám a kapuba. Meg cserének jelölném Mancienne-t. Egyébként mennyit lehet cserélni az FA-kupa meccsen?
Mancienne tényleg nagyon jó, de még fiatal, Watt-nak kevesebb ideje van bizonyítani!
Only one Di Matteo!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#4764 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Kb. én is így állnék fel! Talán én Pidgeley-t állítanám a kapuba. Meg cserének jelölném Mancienne-t. Egyébként mennyit lehet cserélni az FA-kupa meccsen?

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

FA-kupa

#4765 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Számomra a második legfontosabb cím! És még nincs róla topik!:(
Idén meg kell nyernünk!!!!!!

Huddersfield meccs szombaton. Én így állnék fel:

Cudicini

Johnson, Terry, Watt, Bridge
Grant, Lampard, Diarra, Elmer
C.Cole, Sinclair

Cserék: Drogba, Robben, Duff, Joe Cole, Carvalho, Pidgeley
Only one Di Matteo!

Válasz küldése