Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3633
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#42881 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

ToreAndre írta:
BlueBlood1993 írta:Kiváncsi lennék a véleményedre, hogy akik iránt érdeklődünk, azok közül kit igazolnál (Zhirkov, Ben Arfa, Fabiano, Arshavin, Adriano, Kleber, Vágner Love, D'Alessandro, Cicinho-lehet h vkit kihagytam)
Először is. Én még mindig állítom, hogy a PL-be a brit-holland-skandináv-francia-afrikai játékosok valók, (nálam főleg az első 3). Nem tudsz egy dél-amerikait sem mondani, aki huzamosabb ideig jó teljesítményt nyújtot a ligában. Így nálam Fabiano, Adriano, Vágner Love, Cicinho, Kleber kilőve. (ezútóbbiról nem tudom kicsoda)
Zhirkov vagy Arshavin felőlem jöhet, csípem az orosz játékosokat! (sokakkal ellentétben csíptem Smertint és Kharine is szuper volt)
Ben Arfa sem lehet rossz.

De, ahogy írták felettem, én először mindenképp adnék egy esélyt Sinclair-nek és Stoch-nak. Mert bizonyítottak! Más csapatban már rég megkapták volna az esélyt! (nem csak kiscsapatról van itt szó!!) Szinte biztos, hogyha más, kisebb csapatban lennének, már kezdők lennének, fantasztikusan játszanának és mi már 10-20 milliót ajánlanánk értük! :roll: De ez vonatkozik pár másik játékosunkra is! (Cork, Kakuta, Nouble stb...)

A másik dolog, pedig, hogy papíron a mi keretünk még mindig a legerősebb. A fejekben kéne rendet tenni és akkor igazolni sem kellene... Már csak azért sem, mert híresen szarul igazolunk télen...
Én így gondolom.
nagyon igazad van, és én kezdek félni, hogy ha nem megy Alex, Iva, Carvalho hármasból senki az év végén, akkor a közvetkező "Terrynket", Manciennet elveszthetjük, akit az utánpótlás válogatott meccseken eleget láttam ahhoz, hogy megállapítsam, nem jár messze a Terry jelzőtöl. Ben Arfa igazolásával (vagy mondjuk Arshavinéval) Sinclair is még távolabb kerülne... én megkockáztattam volna 1 olyat, hogy Clarkeot tettem volna a menedzseri székbe nyáron, egyrészt, mert ismeri a játékosait régóta, másrészt mert felhozott volna fiatalokat, harmadrészt mert lehet, hogy úgy sült el volna, mint a Barcanal Guardiola( és a fiatalok közül Busquets, Victor Sánchez, Pedro kezdenek egyre jobban beépülni, valamint ott van még Jeffrén Suáréz, Victor Vázquez stb.)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42882 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

BlueBlood1993 írta:Kiváncsi lennék a véleményedre, hogy akik iránt érdeklődünk, azok közül kit igazolnál (Zhirkov, Ben Arfa, Fabiano, Arshavin, Adriano, Kleber, Vágner Love, D'Alessandro, Cicinho-lehet h vkit kihagytam)
Először is. Én még mindig állítom, hogy a PL-be a brit-holland-skandináv-francia-afrikai játékosok valók, (nálam főleg az első 3). Nem tudsz egy dél-amerikait sem mondani, aki huzamosabb ideig jó teljesítményt nyújtot a ligában. Így nálam Fabiano, Adriano, Vágner Love, Cicinho, Kleber kilőve. (ezútóbbiról nem tudom kicsoda)
Zhirkov vagy Arshavin felőlem jöhet, csípem az orosz játékosokat! (sokakkal ellentétben csíptem Smertint és Kharine is szuper volt)
Ben Arfa sem lehet rossz.

De, ahogy írták felettem, én először mindenképp adnék egy esélyt Sinclair-nek és Stoch-nak. Mert bizonyítottak! Más csapatban már rég megkapták volna az esélyt! (nem csak kiscsapatról van itt szó!!) Szinte biztos, hogyha más, kisebb csapatban lennének, már kezdők lennének, fantasztikusan játszanának és mi már 10-20 milliót ajánlanánk értük! :roll: De ez vonatkozik pár másik játékosunkra is! (Cork, Kakuta, Nouble stb...)

A másik dolog, pedig, hogy papíron a mi keretünk még mindig a legerősebb. A fejekben kéne rendet tenni és akkor igazolni sem kellene... Már csak azért sem, mert híresen szarul igazolunk télen...
Én így gondolom.
Only one Di Matteo!

Avatar
Victorio
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 16:57
Kedvenc játékos: Branislav Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolások

#42883 Hozzászólás Szerző: Victorio »

Bridge jó játékos, azonban valljuk meg, a helyében mi is elmentünk volna... Cole mögött nem sok mindent lehet csinálni, és a 10 millió meg elfogadható érte. Hogy Villát érdemes lenne-e megvenni? Biztos, csak nem fogjuk, viszont nem tudom mi van az Owennel kapcsolatos pletykákkal? Aztán ha már a tulajdonos orosz, Arsavin sem lenne rossz vétel... Ellenben Drogbát eladni őrültség, már csak az ő érdekében is... Ha választani kéne, biztos h Anelkát dobnám, még akkor is ha ő rúgta a legtöbbet... Ha eladjuk Ivanovicot és Alexet (bár akkor már akadnak gondok középhátvéd hiánynál) meglesz a pénz egy gólerős csatárra, azt pedig akár a PL-ből is szerválhatunk akármelyik csapatból... Nem muszáj nagy névnek lennie, a lényeg h gólerős legyen...

Lori
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 15:31
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

Re: Átigazolások

#42884 Hozzászólás Szerző: Lori »

Didier Drogbát a keddi edzésen kiközösítették csapattársai, akik szerint az elefántcsontparti támadó az oka a csapaton belüli széthúzásnak. A csatár sokszor volt sérült, de mióta visszatért, újra lődözi a gólokat, igaz egy balhéja is akadt az őszi idény végén.
A támadó kvalitásait senki nem vonja kétségbe, Drogba bármelyik csapatnak hasznára lehetne, ugyanakkor tény vele kapcsolatban, hogy a rajongva tisztelt Mourinho távozása óta nem ugyanazt a teljesítményt nyújtja, mint a portugál edző keze alatt. Az Inter a hírek szerint nyáron szívesen vitte volna Drogbát, de akkor nem lett semmi az üzletből, Mourinho pedig kiköltekezett. Januárban viszont itt lehet az alkalom. :S:(

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42885 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Perpetuum írta:Amennyire ismerjük Tore-t, biztosra veszem hogy ezekböl a nevekből, akiket felsoroltál Ő egyet sem igazolna. Abban is biztos vagyok hogy Ő Cork-al, Sinclair-el és Stoch-al erősítene a télen.
És ha így van, van is benne igazság! Nem ártana végre valakinek beépíteni a fiatalokat. Én minden féle képpen igazolnék valakit szélre de a fiatalítást ( a Chelsea fakóból) jobb ötletnek tartom...
I'm Chelsea till I die

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Átigazolások

#42886 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

Amennyire ismerjük Tore-t, biztosra veszem hogy ezekböl a nevekből, akiket felsoroltál Ő egyet sem igazolna. Abban is biztos vagyok hogy Ő Cork-al, Sinclair-el és Stoch-al erősítene a télen.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3633
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#42887 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

ToreAndre írta:Ha Agbonlahor és Young okosak, akkor eszük ágába nem jut elhagyni a feltörekvő Villát. Az elmúlt pár évben inkább megbánták a játékosok a Chelsea-be igazolást, főleg, ha angolok voltak....
Utolsó jó angol igazolás??? Joe Cole?? Ja, hogy 5 és fél éve....
Szerintem ne jöjjenek! Rettenetesen örülnék nekik, úgyhogy ezt csak az Ő érdekükben mondom!
McGeady inkább!!:-)
ő nem rég nyilatkozta vhol, h idény közben nem jön, pedig van spiritusz a gyerekben :roll: egyébként meg nem is igazoltunk túl sok angolt azóta...1ébként, meg ha megbánták a Chelseabe igazolást, akkor kit igazoljunk?Kiváncsi lennék a véleményedre, hogy akik iránt érdeklődünk, azok közül kit igazolnál (Zhirkov, Ben Arfa, Fabiano, Arshavin, Adriano, Kleber, Vágner Love, D'Alessandro, Cicinho-lehet h vkit kihagytam)

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42888 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

ToreAndre írta:Ha Agbonlahor és Young okosak, akkor eszük ágába nem jut elhagyni a feltörekvő Villát. Az elmúlt pár évben inkább megbánták a játékosok a Chelsea-be igazolást, főleg, ha angolok voltak....
Utolsó jó angol igazolás??? Joe Cole?? Ja, hogy 5 és fél éve....
Szerintem ne jöjjenek! Rettenetesen örülnék nekik, úgyhogy ezt csak az Ő érdekükben mondom!
McGeady inkább!!:-)
McGeady sem lenne rossz! Kiköveznénk Huszti útját a Celtic-be :wink:
I'm Chelsea till I die

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42889 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ha Agbonlahor és Young okosak, akkor eszük ágába nem jut elhagyni a feltörekvő Villát. Az elmúlt pár évben inkább megbánták a játékosok a Chelsea-be igazolást, főleg, ha angolok voltak....
Utolsó jó angol igazolás??? Joe Cole?? Ja, hogy 5 és fél éve....
Szerintem ne jöjjenek! Rettenetesen örülnék nekik, úgyhogy ezt csak az Ő érdekükben mondom!
McGeady inkább!!:-)
Only one Di Matteo!

gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolások

#42890 Hozzászólás Szerző: gabops »

luis garciat nem azért adták el mert szar volt ha nem beleszámolták torres leigazolásába. ha szar lett volna akkor az atletico 40 misit és nem 30+ garciat kértek volna én örülnék annak a 3 embernek akit emlitettem :wink:

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42891 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

gabops írta:én hozznám fabianot minden féleképp még télen. elhoznám a valenciatol matát mert jo gyors lendületes gyerek olcso is lenne nem kell nekünk állandoan nagy sztár nem mindig válik be a sztár játékos. még elhoznám szélre luis garciat az atleticobol igaz nem nyujt állando jo teljesitményt a spanyol spanyolországba,de angliába a poolba nagyon jol ment neki. és ha megnézed torres se mutatott annyit atleticoba mint a poolba és mi lett belöle? :mrgreen: :wink: téli igazolásba örülnék:fabiano, luis garcia mata és ebböl csak fabiano lenne drága szerintem. elég lendületett adna a csapatnak ez a pár játékos csak az a baj hogy ebböl csak fabianoért érdeklödünk na mind1
Luis Garcia?? Ne viccelj már! Nem azért küldték el a pukliból mert jól ment neki... Torres meg az Atletico Madridba is nagyon jó volt nem véletlen hozta el a pukli...Mata meg teljesen felesleges ide! Fabiano még talán de ha már ennyi pénzt kiadnánk valakire amit nem hiszek, akkor már inkább Agbonlahor, már csak azért is mert Angol!
I'm Chelsea till I die

gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolások

#42892 Hozzászólás Szerző: gabops »

én hozznám fabianot minden féleképp még télen. elhoznám a valenciatol matát mert jo gyors lendületes gyerek olcso is lenne nem kell nekünk állandoan nagy sztár nem mindig válik be a sztár játékos. még elhoznám szélre luis garciat az atleticobol igaz nem nyujt állando jo teljesitményt a spanyol spanyolországba,de angliába a poolba nagyon jol ment neki. és ha megnézed torres se mutatott annyit atleticoba mint a poolba és mi lett belöle? :mrgreen: :wink: téli igazolásba örülnék:fabiano, luis garcia mata és ebböl csak fabiano lenne drága szerintem. elég lendületett adna a csapatnak ez a pár játékos csak az a baj hogy ebböl csak fabianoért érdeklödünk na mind1

kolti
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 13:36
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolások

#42893 Hozzászólás Szerző: kolti »

Nem lett volna szabad Robinhot elpuskázni, de igazából nagyon örülnék Villának bár tudom hogy ez lehetetlen, vagy mondjuk Diego Capell, mindenesetre muszáj volna vmi csatárt beújítani mert a támadó játékunk eléggé gyér.Nekem mondjuk D.Drogba a kedvenc játékosom csak nem tetszik hogy félvállról veszi a dolgokat, ha mondjuk úgy játszana mint Mourinho alatt az faja lenne.

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42894 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Hege írta:Ribery gyors jól cselez és gólveszélyes sztem most pont ő az a játékos aki kell neklönk hiszen lendületet vinne a játékunkba
Az ára 60 millió! Esélytelen sanjos...Bár én egy A.Young-nak jobban örülnék vagy ha egy-két meccsen Sinclairt kipróbálnánk...
I'm Chelsea till I die

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#42895 Hozzászólás Szerző: Hege »

Ribery gyors jól cselez és gólveszélyes sztem most pont ő az a játékos aki kell neklönk hiszen lendületet vinne a játékunkba
We love you Chelsea^^

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3633
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#42896 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

"A Real által csábított Franck Ribérynek újabb kérői akadtak, de a bajor klub a Chelseavel, és a Manchester Uniteddel is közölte: a francia ára továbbra is 50 millió font." Forrás: pepsifoci.hu Megkérik az árát az egyszer szent... mondjuk sztem nem rá van szükségünk

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42897 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Zotya88 írta:
sztem meg balhávtédként elfogadható teljestményt nyújt! tavaly kapott párszor itt lehetőséget, a portugál válogatotban is alapember(igaz köszönhetően annak, hogy nincs 1 normális balhátvéd sem, de ennyi erővel mért nem teszik át miguelt?) és bár sebessége megkopott, beadni sem tud, de védő feladatát elfogadható szinten ellátja
egyetértek! felesleges lenne eladni! azon a néhány meccsen amikor éppen játszik megoldja a feladatát, bal illetve jobboldalon is.
Ésszerűtlen lenne eladni és hozni vmi Dani Alves félét mivel az vagy padozna ugyanugy mint PF vagy ha vmi extra jó védőt sikerülne találni amibe nem nagyon hiszek (pénz sincs meg AC-nál nem sok jobb balbekk akad) és netán kiszorítaná AC-t akkor AC padozna majd fél év után menne ő is. védelemből senkit se szabad elengedni, nagyszerű védelmünk van. Carlot se kéne kölcsönadni, mert elég jól bírja a padot és Cech viszonylag sérülékeny, Hilario meg nem győzött meg. Fontos hogy a csapatot ne hagyja el a télen 4-5 ember. Bridge már elment Malouda még mehet és akkor jöjjön egy olyan játékos aki ténylegesen erősítés lenne.
Daniel Alves a világ egyik,ha nem a legjobb jobbszélsője... Ashley Cole pedig balszélső és nem jobb...
Cudicini-t pedig senki nem akarja kölcsönadni még csak felse merült... Cech nem sérülékeny csak tavaly viszonylag sűrűn rúgdosták fejbe...
I'm Chelsea till I die

Zotya88
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2008. december 15., hétfő 14:23
Kedvenc játékos: Carvalho
Kedvenc exjátékos: de Goey

Re: Átigazolások

#42898 Hozzászólás Szerző: Zotya88 »

sztem meg balhávtédként elfogadható teljestményt nyújt! tavaly kapott párszor itt lehetőséget, a portugál válogatotban is alapember(igaz köszönhetően annak, hogy nincs 1 normális balhátvéd sem, de ennyi erővel mért nem teszik át miguelt?) és bár sebessége megkopott, beadni sem tud, de védő feladatát elfogadható szinten ellátja
egyetértek! felesleges lenne eladni! azon a néhány meccsen amikor éppen játszik megoldja a feladatát, bal illetve jobboldalon is.
Ésszerűtlen lenne eladni és hozni vmi Dani Alves félét mivel az vagy padozna ugyanugy mint PF vagy ha vmi extra jó védőt sikerülne találni amibe nem nagyon hiszek (pénz sincs meg AC-nál nem sok jobb balbekk akad) és netán kiszorítaná AC-t akkor AC padozna majd fél év után menne ő is. védelemből senkit se szabad elengedni, nagyszerű védelmünk van. Carlot se kéne kölcsönadni, mert elég jól bírja a padot és Cech viszonylag sérülékeny, Hilario meg nem győzött meg. Fontos hogy a csapatot ne hagyja el a télen 4-5 ember. Bridge már elment Malouda még mehet és akkor jöjjön egy olyan játékos aki ténylegesen erősítés lenne.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3633
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#42899 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Dani1905 írta:
Megyó írta:nem elég rég óta ha szerinted szar..
Amióta itt van az elég rég?A Portoba is láttam eleget...Egy dologról tudott csak meggyőzni hogy felesleges
sztem meg balhávtédként elfogadható teljestményt nyújt! tavaly kapott párszor itt lehetőséget, a portugál válogatotban is alapember(igaz köszönhetően annak, hogy nincs 1 normális balhátvéd sem, de ennyi erővel mért nem teszik át miguelt?) és bár sebessége megkopott, beadni sem tud, de védő feladatát elfogadható szinten ellátja. A.C. pedig szerencsére nem sérülékeny
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BlueBlood1993 2009. január 4., vasárnap 12:17-kor.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42900 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

kdako írta:Ne nagyon álmodozottak, Scolari a meccs utáni interjúban elmondta, elégedett a kerettel...

Ez KOMOLY? :roll:
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Válasz küldése