Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
andrijcar
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Pécs

#53801 Hozzászólás Szerző: andrijcar »

Utolsó hozzászólásom a témában: Egyik olasz újságban sem írnak erről, maximum pontlevonás. Az, hogy mit ír az NS lényegtelen.

A Juventus kapja a legnagyobb büntetést, ez biztos. Ezenkívül a Lazio és a Fiorentina van veszélyben. Tőlünk egy ember lett megemlítve.

Bocs az off-ért.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53802 Hozzászólás Szerző: mourinho »

a legújabb verzió az hogy a milán is megy a Sera B-be

Avatar
andrijcar
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Pécs

#53803 Hozzászólás Szerző: andrijcar »

Én a Milanról beszélek, nem a juventusról. :D

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53804 Hozzászólás Szerző: mourinho »

andrijcar írta:A milanosok véleménye Sheva eligazolásáról:

Kép


Nem adjuk!!! :evil:

Nem Nektek szól, egyszerűen nem tudjuk elképzelni, hogy más csapat mezét magára húzza. Közel 200 gólt lőtt a csapatban, a klub egyik ikonja.
Lehet hogy nem eladó most és a klub egyik ikonja. De ha lekerültök a Seria B' be ne várjátok el shevától hogy kívánkozzon még milánóba :lol:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#53805 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

grimrieper: Nincs igazad! Régen rossz, ha te a fociban csak a pénzt látod. Mi lesz, ha mondjuk Abramovics megbukik és mi kiesünk a negyedosztályba??? Chelsea drukker maradsz akkor is, ha a Torquay United elleni meccs lesz a legnagyobb derbi??
Igazából nem szeretem az ennyire sikerorientált embereket, ne haragudj.
Nekem a pénz és a siker is csak hátul van a listámon. Szentimentális alkat vagyok és álomvilágban élek. Igen. Mégis boldogan, mert sokkal jobb ennél a maszlagnál, ami körül vesz minket.
Chelsea szurkoló vagyok, szeretem a "Chelsea" termékeit, a Bridge-et, (annak ellenére, hogy még nem voltam ott sajna) a fiaikat.
Nekem ezerszer többet ér az a játékos aki 8 éves kora óta a Chelsea-ben focizik, mint az, aki 2 hónapja...akármekkora legyen közöttük a különbség.

Hogy Guddy nem lenne elég jó a csapatba?? Ezt mégis mire alapozod? Eidur Smári Gudjohnsennek a vére is kék. Jobb Ballacknál és Essien-nél is, aki ezt nem látja, az vak.

Üzlet, üzlet a szaros üzlet. Gyülölöm ezt az egész globalizált világot, ahol a pénz az úr. Lehet, hogy elköltözök Feröerre....

Amúgy az ifiknél nincs olyan sok külföldi, mint ahogy gondoljátok...2-3 portugál, 1 finn, 1 belga, 1 svájci....
Only one Di Matteo!

Avatar
andrijcar
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Pécs

#53806 Hozzászólás Szerző: andrijcar »

A milanosok véleménye Sheva eligazolásáról:

Kép


Nem adjuk!!! :evil:

Nem Nektek szól, egyszerűen nem tudjuk elképzelni, hogy más csapat mezét magára húzza. Közel 200 gólt lőtt a csapatban, a klub egyik ikonja.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#53807 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

bilhacica írta:Szegény Essien ugy sajnálom :( , az év során a Chelseafc.comon többször is Őt választották meg a meccs emberének a barca ellen meg nem is játszhatott és sztem azé estünk ki:(
Ebben egyetértek, hogy a Barca ellen kellett volna még egy védekezőbb típusú játékos a középpályára...(baromi nehezen szereztünk labdát...)
...az azonban kicsit súlyos érzés, hogy mennyi pénzért vettük meg pl. Essien-t is...(van miből az igaz, de valahogy elég hülyén néz ki, hogy egy játékosnak két ára van. Egy a reális, egy pedig, amennyiért eladják a CFC-nek...de úgy látszik ez van.)

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53808 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Szerintem végre el kellene fogadnia mindenkinek, hogy Mourinho tudja mit csinál. Ő foglalkozik a játékosokkal nap mint nap, az ő emberei kutatnak fel és figyelnek tehetségeket. Szerintem pontosan tudja hogyan játszatja majd a csapatot Ballack-kal.
Éppen Mourinho mondta, hogy nagyon fontos szezon lesz a következő a klub életében. Részleteket nem mondott erről, de sejthető, hogy a BL-re gondol. Mert hiába nyerjük meg a PL-t 10-szer egymás után, ahhoz, hogy elismert nagy csapat legyen a Chelsea, valami maradandót kell alkotni a BL-ben is.
Annak meg külön örülök, hogy nem kiesésről, csődről, edzőváltásról kell beszélnünk!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53809 Hozzászólás Szerző: Megyó »

hát végülis igazad van találgatás, de van benne vmi hogy jövöre mi is esetleg egy rombusz közép pályával játsznk majd, főleg ha még veszünk tényleg egy olan csatárt ami tuti kezdő kell hogy legyen mint pl tevez akkor simán van rá esély... érdekes lesz ha egyszerre 4 en a pályán vannak 4 szélső meg a csere padon:D

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53810 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=113279
érdekes hir... nagyon is... nagyjábol azt veszem ki belőle hogy a szélsők közül max robben ha befér de Őt se nagyon hiszem...
ezt a hírt lehozta a bbc amit az nso lefordított....nem kell alapnak venni....mivel muri csak annnyit mond benne hogy ballack és lampard együt fog játsznai....a többi csupán gondolatok...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53811 Hozzászólás Szerző: Megyó »

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=113279
érdekes hir... nagyon is... nagyjábol azt veszem ki belőle hogy a szélsők közül max robben ha befér de Őt se nagyon hiszem...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53812 Hozzászólás Szerző: Megyó »

tevez Ő tényleg jo lenne... Ő tudna oda adoan játszani... eleve az egyénisége is olyan, meg azért is mert fiatal... (nincs semmije)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#53813 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

CFCBoy írta:Csak mondom, hogy Simao csatárt is tud játszani asszem....
Lehet, hogy tud játszani csatárt, de kb. úgy, mint Joey vagy Robben. Tehát nem az az igazi befejező csatár. Mondjuk fejelni jobban tud, mint ők ketten.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53814 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Csak mondom, hogy Simao csatárt is tud játszani asszem....

chelsinho
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006. január 6., péntek 16:34

#53815 Hozzászólás Szerző: chelsinho »

CFCBoy írta:Ballack... És ha jön tevez, az is az lesz...
Csak úgy mellékesen mondanám hogy az argentin zseni csak amióta a Corinthiansba van 68 meccsen 39 gólt lőtt!!! Azért nem mondanám hogy rossz igazolás lenne!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#53816 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Mourinho elárulta, hogy szeretné leigazolni Simao Sabrosát + egy harmadik számú rutinos kapust:
http://home.skysports.com/list.asp?hlid ... Simao+move

Kérdem én, minek ide még egy szélső!!!!!! :x :evil:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53817 Hozzászólás Szerző: Megyó »

tevezzel nekem pl nincs bajom hisz egy csatár tényleg jo lenne, mert az most hiány poszt nállunk (ha Crespo £lép). Jah Adriano is jo lenne amugy... ezek a játékosok még fiatalok. nem nyertek szinte semmit és tehetségesek nagyon

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53818 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

csatárnak, háát.... Én Adrianora szavazok... Sztem őt kéne leigazolni... e nekem szimpi ez a mostani keret is... Ballackról meg ha jól játszik, elejtem a kritikákat... :wink:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53819 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

CFCBoy írta:Ballack... És ha jön tevez, az is az lesz...
nem tudom...én ballackot nem tartom annyira rossz igazolásnak.....tevezzel mi a baj?..láttad már játszani?....de akkor kérdem megint...kit kellene iagzolni??....mert csatár az nagyon kell....

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53820 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Ballack... És ha jön tevez, az is az lesz...

Válasz küldése