Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#31101 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:
s-h-i-n-e.com írta:Én csípem Melchiot-ot (szubjektív) :wink: . Kicsit utánanéztem az idei bajnoki teljesítményének. Összesen 23 bajnokin játszott, 26 gól kaptak, 6 győzelem, 6 döntetlen, 11 zakó. (A csapat 38 8 10 20 28-50 34)...tehát a vak is látja, hogy vele jobban ment a csapatnak. 8) :lol:
Na jó, lezárom témát. Tudomásul vettem, hogy mi a közizlés. :lol:


azt nem mondtam, hogy akkor epp volt jobb nala :)
bar talan ha ranieri nem rakja jegre chappyt... ;)
...mint ahogy utána Mario-t Johnson érkeztével..., majd Glen-t tették el az útból Ferreira miatt. (Hová fajulunk?!.) :lol:
Most komolyan. Mi értelme van ennek? (Szerintem mindhárom említett "arc" meg tudná oldani a jobbhátvéd posztot, ha ilyen középpályás szűrés van előtte...na mind1...)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31102 Hozzászólás Szerző: undertow »

s-h-i-n-e.com írta:Én csípem Melchiot-ot (szubjektív) :wink: . Kicsit utánanéztem az idei bajnoki teljesítményének. Összesen 23 bajnokin játszott, 26 gól kaptak, 6 győzelem, 6 döntetlen, 11 zakó. (A csapat 38 8 10 20 28-50 34)...tehát a vak is látja, hogy vele jobban ment a csapatnak. 8) :lol:
Na jó, lezárom témát. Tudomásul vettem, hogy mi a közizlés. :lol:


azt nem mondtam, hogy akkor epp volt jobb nala :)
bar talan ha ranieri nem rakja jegre chappyt... ;)

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#31103 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

s-h-i-n-e.com írta:
grimrieper írta: Te nem gondolod hogy Ballack ,Sheva is egy extra szint fognak vinni az Angol bajnoksagba ? Szerintem az nem szin lesz hanem szivarvany .
Legyen igazad. :wink:
Ha ezek nem hoznak szint akkor a focinak mint sport regen rossz .

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#31104 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

grimrieper írta: Te nem gondolod hogy Ballack ,Sheva is egy extra szint fognak vinni az Angol bajnoksagba ? Szerintem az nem szin lesz hanem szivarvany .
Legyen igazad. :wink:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#31105 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:
s-h-i-n-e.com írta:Én viszont sokra értékeltem. :wink:
Melchiot egy félisten volt Ferreira-hoz képest (de ez felesleges "vita"...PF talán váltott lábbal kettőig se' tudna dekázni...- tudom, nem is ez a feladata, főleg Jose szerint...) :wink:
Babayaro VS Del Horno szintén...
hat igen, szubjektiv :)
melchiotrol nagyon megszepultek az emlekeid, nagyon sokat benazott amikor vedekzni kellett. ferreira meg ponthogy a vilag (egyik) legjobb vedekezo jobb backje. akkor mar 100x inkabb egy meccshianyos johnno, mint mechiot. nem nagyon fognak erte kapkodni, hogy elvigyek a kiesett brumiktol. megy veluk lefele vagy egy gyengebb bajnoksagba.
babayaro nem rossz, bar nem jobb vedo adhnal, ha mas okokbol is, mint a spanyol. o mentalitasban nagyon nem illett jose elkezepleseihez. nem az a harcos, mindenre elszant, trofeakra ehes alkat. megjegyzem engem nem zavarna, ha o lenne adh helyett. a lenyeg, hogy bridge legyen az alapember :)
Ááááh, nem vagyok az a nosztalgikus típus. :D Igaz, hogy manapság több gólt kapunk, de abban az időben is a legkevesebb gólt kapó csapatok közé tartoztunk, igaz sokkal nyíltabb játékkal, mint manapság.
Én csípem Melchiot-ot (szubjektív) :wink: . Kicsit utánanéztem az idei bajnoki teljesítményének. Összesen 23 bajnokin játszott, 26 gól kaptak, 6 győzelem, 6 döntetlen, 11 zakó. (A csapat 38 8 10 20 28-50 34)...tehát a vak is látja, hogy vele jobban ment a csapatnak. 8) :lol:
Na jó, lezárom témát. Tudomásul vettem, hogy mi a közizlés. :lol:

Én nem hiszem, hogy létezik olyan játékos, aki "nem éhes a trófeákra". (...ha jól emékszem (?) Babayaro olimpiai bajnok lett, mielőtt megvettük volna...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára s-h-i-n-e.com 2006. május 16., kedd 8:44-kor.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#31106 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

tibi71 írta:
s-h-i-n-e.com írta:
tibi71 írta: Toré ! Annak idején a 90-es évek közepén,mennyi sajátnevelés volt a csapatban ! Ezt már sokszor felvetettem ! A 30-as srácok tán jól emlékeznek ! Be kell látni,mi soha nem voltunk 1 west ham vagy MU tipusú csapat és valoszinű nem is leszünk ! Régebben sokkal idösebb volt a játékoskeret,sőt tele voltunk aggastyánokkal Goldback,Hughes,Vialli,Gulit akik már rég túl voltak az életük legjobbján és mégis imádtuk őket,most meg agyam elszál,hogy leöregezitek Sevát meg Ballackot ! Na ez a mi chelsea-k lehet szeretni nem szeretni,de ez azóta így van mióta a csapatott szeretjük !
"Sajnos", ha nincsenek ezek a "túl a csúcson aggastyánok", akkor talán fel sem figyelünk erre a klubra.

Színt vittek az angol fociba...mellesleg pedig nyertek néhány címet a klub számára.
Te rendedesen félreértelmezted amit irtam ! Ezt abszolult nem pejoratív jelzőnek szántam ! Gulit,Vialli,Zola,Flo,Wise nekem ők voltak a mindenidők chelsea játékosai !
Lehet hogy félreérhető volt amit írtam, de most éppen egyetértettem Veled. :)

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#31107 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

undertow írta:valamelyik ejjel lattam egy 2002 decemberi meccset az everton ellen, idegenben.
fantasztikus elmeny volt ismet megcsodalni de lucas isteni tehetseget :lol:
Tegnap este néztem a MU-TV-t, volt egy Mu-Blackburn meccs 1998-ból, akkor még Duff és Sutton ott nyomta, utána meg egy MU-WHU meccs 1999-ből. Hát Lampardot nem is ismertem fel, a mozgása nem is hasonlított a mostanira. Kicsit fura volt látni, de mindenképpen érdekes.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31108 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem ertelek. az utolso meccsen jatszott kenyszerusegbol lenny, nem volt rossz, nem rajta mulott a gol. jatszott meg johnno, szinten nem volt rossz.
mindket meccsen jatszott diarra, aki mindketszer talan a legjobb volt.

BigFoot
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2006. május 2., kedd 23:10

#31109 Hozzászólás Szerző: BigFoot »

egyebként meg az is érdekes hogy sokan mondják hogy játszon ez meg ez a fiatalok közül,de amikor játszanak és kikap a csapat (last 2 mecs) akkor meg sírnak hogy miért így állt fel!
egyebként meg nem értem miért nem örültök Ballack nak?egy nagyon jó kis játékos.nagyon várom az első meccsét!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31110 Hozzászólás Szerző: undertow »

s-h-i-n-e.com írta:Én viszont sokra értékeltem. :wink:
Melchiot egy félisten volt Ferreira-hoz képest (de ez felesleges "vita"...PF talán váltott lábbal kettőig se' tudna dekázni...- tudom, nem is ez a feladata, főleg Jose szerint...) :wink:
Babayaro VS Del Horno szintén...
hat igen, szubjektiv :)
melchiotrol nagyon megszepultek az emlekeid, nagyon sokat benazott amikor vedekzni kellett. ferreira meg ponthogy a vilag (egyik) legjobb vedekezo jobb backje. akkor mar 100x inkabb egy meccshianyos johnno, mint mechiot. nem nagyon fognak erte kapkodni, hogy elvigyek a kiesett brumiktol. megy veluk lefele vagy egy gyengebb bajnoksagba.
babayaro nem rossz, bar nem jobb vedo adhnal, ha mas okokbol is, mint a spanyol. o mentalitasban nagyon nem illett jose elkezepleseihez. nem az a harcos, mindenre elszant, trofeakra ehes alkat. megjegyzem engem nem zavarna, ha o lenne adh helyett. a lenyeg, hogy bridge legyen az alapember :)

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#31111 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

s-h-i-n-e.com írta:
tibi71 írta:
ToreAndre írta:Mindannyian tudjuk, hogy az BL-t csak ritkán nyeri meg az épp aktuális legjobb csapat! Szerintem a Pool tavaly kurvára megérdemelte, mert kivert minket, a Juvét, a Leverkusent meg a döntőben a Milan-t. Aki ezt megcsinálja, az megérdemli. Nem ők voltak a legjobbak Európában, de megérdemelték. Dobjátok el az utálatotokat és lássatok TISZTÁN!!
Ha idén az Arsenal nyer, szintén megfogja érdemelni, mint ahogy a Barca is. Sőt, azokat a feltételezéseket sem értem, hogy Görögország nem érdemelte meg az EB címet....

Gerivel és Andy-vel beszélgettünk erről a múltkor.

ELKURVULTUNK!!
Lehet, hogy az én értékrendem teljesen más, de vannak sokkal fontosabb dolgok a sikernél meg a pénznél. Ezért utálom azt ami mostanság a klubnál folyik.

A tavalyi szezon óriási volt, hisz nagyrészt a Ranieri féle csapat játszott, egykét José ivadékkal...
Az idei szezon -a győzelem ellenére- felejtős volt számomra! Nem vagyok büszke erre a szezonra....

Shine írta azt hiszem. Hiányzik a klubból (főleg Kenyonból és Mourinho-ból) az alázat és a becsület. :(

És igen Gyeszti: A BL rohadjon meg!!!
Toré ! Annak idején a 90-es évek közepén,mennyi sajátnevelés volt a csapatban ! Ezt már sokszor felvetettem ! A 30-as srácok tán jól emlékeznek ! Be kell látni,mi soha nem voltunk 1 west ham vagy MU tipusú csapat és valoszinű nem is leszünk ! Régebben sokkal idösebb volt a játékoskeret,sőt tele voltunk aggastyánokkal Goldback,Hughes,Vialli,Gulit akik már rég túl voltak az életük legjobbján és mégis imádtuk őket,most meg agyam elszál,hogy leöregezitek Sevát meg Ballackot ! Na ez a mi chelsea-k lehet szeretni nem szeretni,de ez azóta így van mióta a csapatott szeretjük !
"Sajnos", ha nincsenek ezek a "túl a csúcson aggastyánok", akkor talán fel sem figyelünk erre a klubra.
Színt vittek az angol fociba...mellesleg pedig nyertek néhány címet a klub számára.
Te nem gondolod hogy Ballack ,Sheva is egy extra szint fognak vinni az Angol bajnoksagba ? Szerintem az nem szin lesz hanem szivarvany .

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#31112 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

s-h-i-n-e.com írta:
tibi71 írta:
ToreAndre írta:Mindannyian tudjuk, hogy az BL-t csak ritkán nyeri meg az épp aktuális legjobb csapat! Szerintem a Pool tavaly kurvára megérdemelte, mert kivert minket, a Juvét, a Leverkusent meg a döntőben a Milan-t. Aki ezt megcsinálja, az megérdemli. Nem ők voltak a legjobbak Európában, de megérdemelték. Dobjátok el az utálatotokat és lássatok TISZTÁN!!
Ha idén az Arsenal nyer, szintén megfogja érdemelni, mint ahogy a Barca is. Sőt, azokat a feltételezéseket sem értem, hogy Görögország nem érdemelte meg az EB címet....

Gerivel és Andy-vel beszélgettünk erről a múltkor.

ELKURVULTUNK!!
Lehet, hogy az én értékrendem teljesen más, de vannak sokkal fontosabb dolgok a sikernél meg a pénznél. Ezért utálom azt ami mostanság a klubnál folyik.

A tavalyi szezon óriási volt, hisz nagyrészt a Ranieri féle csapat játszott, egykét José ivadékkal...
Az idei szezon -a győzelem ellenére- felejtős volt számomra! Nem vagyok büszke erre a szezonra....

Shine írta azt hiszem. Hiányzik a klubból (főleg Kenyonból és Mourinho-ból) az alázat és a becsület. :(

És igen Gyeszti: A BL rohadjon meg!!!
Toré ! Annak idején a 90-es évek közepén,mennyi sajátnevelés volt a csapatban ! Ezt már sokszor felvetettem ! A 30-as srácok tán jól emlékeznek ! Be kell látni,mi soha nem voltunk 1 west ham vagy MU tipusú csapat és valoszinű nem is leszünk ! Régebben sokkal idösebb volt a játékoskeret,sőt tele voltunk aggastyánokkal Goldback,Hughes,Vialli,Gulit akik már rég túl voltak az életük legjobbján és mégis imádtuk őket,most meg agyam elszál,hogy leöregezitek Sevát meg Ballackot ! Na ez a mi chelsea-k lehet szeretni nem szeretni,de ez azóta így van mióta a csapatott szeretjük !
"Sajnos", ha nincsenek ezek a "túl a csúcson aggastyánok", akkor talán fel sem figyelünk erre a klubra.
Színt vittek az angol fociba...mellesleg pedig nyertek néhány címet a klub számára.
Te rendedesen félreértelmezted amit irtam ! Ezt abszolult nem pejoratív jelzőnek szántam ! Gulit,Vialli,Zola,Flo,Wise nekem ők voltak a mindenidők chelsea játékosai !

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#31113 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

tibi71 írta:
ToreAndre írta:Mindannyian tudjuk, hogy az BL-t csak ritkán nyeri meg az épp aktuális legjobb csapat! Szerintem a Pool tavaly kurvára megérdemelte, mert kivert minket, a Juvét, a Leverkusent meg a döntőben a Milan-t. Aki ezt megcsinálja, az megérdemli. Nem ők voltak a legjobbak Európában, de megérdemelték. Dobjátok el az utálatotokat és lássatok TISZTÁN!!
Ha idén az Arsenal nyer, szintén megfogja érdemelni, mint ahogy a Barca is. Sőt, azokat a feltételezéseket sem értem, hogy Görögország nem érdemelte meg az EB címet....

Gerivel és Andy-vel beszélgettünk erről a múltkor.

ELKURVULTUNK!!
Lehet, hogy az én értékrendem teljesen más, de vannak sokkal fontosabb dolgok a sikernél meg a pénznél. Ezért utálom azt ami mostanság a klubnál folyik.

A tavalyi szezon óriási volt, hisz nagyrészt a Ranieri féle csapat játszott, egykét José ivadékkal...
Az idei szezon -a győzelem ellenére- felejtős volt számomra! Nem vagyok büszke erre a szezonra....

Shine írta azt hiszem. Hiányzik a klubból (főleg Kenyonból és Mourinho-ból) az alázat és a becsület. :(

És igen Gyeszti: A BL rohadjon meg!!!
Toré ! Annak idején a 90-es évek közepén,mennyi sajátnevelés volt a csapatban ! Ezt már sokszor felvetettem ! A 30-as srácok tán jól emlékeznek ! Be kell látni,mi soha nem voltunk 1 west ham vagy MU tipusú csapat és valoszinű nem is leszünk ! Régebben sokkal idösebb volt a játékoskeret,sőt tele voltunk aggastyánokkal Goldback,Hughes,Vialli,Gulit akik már rég túl voltak az életük legjobbján és mégis imádtuk őket,most meg agyam elszál,hogy leöregezitek Sevát meg Ballackot ! Na ez a mi chelsea-k lehet szeretni nem szeretni,de ez azóta így van mióta a csapatott szeretjük !
"Sajnos", ha nincsenek ezek a "túl a csúcson aggastyánok", akkor talán fel sem figyelünk erre a klubra.
Színt vittek az angol fociba...mellesleg pedig nyertek néhány címet a klub számára.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#31114 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:
s-h-i-n-e.com írta:Nekem a Melchiot, Gallas, Terry, Babayaro négyes volt az "Isten". (Pontosabban Desailly-val inkább ötös).
melchiot-t es babayarot sose ertekeltem sokra. na jo, babat eleinte meg igen, aztan nagyon elkenyelmesedett. akkor mar inkabb soxy es chappy.
Az kritikán aluli, hogy fillérekért engedtük el pl. Hasselbaink-t, aki a klub kétszeres gólkirálya. (Nem hiszem, hogy egyik napról a másikra megöregedett volna, vagy sz@rabbul játszana...)
nem fillerekert, ingyen. ugyanis lejart a szerzodese. a jatekhoz valo hozzaallasa pedig pont az ellentete annak, amit jose var a jatekosaitol.
amugy meg nem az egyik naprol a masikra lett szar, az utolso 2 idenyeben nalunk mar eleg gyer volt.
Én viszont sokra értékeltem. :wink:
Melchiot egy félisten volt Ferreira-hoz képest (de ez felesleges "vita"...PF talán váltott lábbal kettőig se' tudna dekázni...- tudom, nem is ez a feladata, főleg Jose szerint...) :wink:
Babayaro VS Del Horno szintén...

A Hasselbaink témát is zárom (valóban pontatlanul fogalmaztam az anyagi részt), bár nekem semmi bajom nem volt a teljesítményével. A gond csak annyi, hogy jött egy román és egy argentín helyette, akik ketten együtt nem érnek annyit...

igazolások: Korrekt lenne olyan játékosokat venni, akik meghatározó játékosokká tudnak válni...(pl. Cech, Makelele, J.Cole, Duff, Robben).

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#31115 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Drogba írta:Ne haragudj Shine, de sztem az Arsenal érdemelné meg a legjobban a BL győzelmet! Közel nem a legjobb kerete van a Bl-ben indulók közül, és mégis kiverték a nálánál sokkal "jobbakat" A véleményem az, h Európa legjobb csapata jelen pillanatban a Barca, de az Arsenal érdemli meg a legjobban a BL-t!
Nem haragszom...
(Egy percig sem vitás, hogy a Barca-nak sokkal jobb a kerete...)
Valóban meg lehet így is közelíteni a dolgot.
Nekem viszont az a véleményem, hogy a legjobb csapatnak kellene megnyernie a Bajnokok vetélkedését (de ez csak az én véleményem...). :wink:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31116 Hozzászólás Szerző: undertow »

valamelyik ejjel lattam egy 2002 decemberi meccset az everton ellen, idegenben.
fantasztikus elmeny volt ismet megcsodalni de lucas isteni tehetseget :lol:

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#31117 Hozzászólás Szerző: Wisey »

szpecnaz írta:
Wisey írta: Ezért nem értem nagyon a lázadozást a drága külföldiek ellen, illetve miért most "kurvult" volna el a klub...
én az elkurvulást anno még arra értettem hogy az elmúlt két évben nagyon ment a csapatnak és amikor nem jüön az eredmény, kikapunk 1-2 meccsen akkor egyből jüön a lázadozás hogy rúgjuk ki a fél csapatot meg az edzőt....
Az csak pár komolytalan szurkoló, akik azt sem tudták mi volt itt Mourinho előtt ;)

Any
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 9:28
Tartózkodási hely: Egyszer itt,egyszer ott

#31118 Hozzászólás Szerző: Any »

Nekem mindigis Gudi volt a kedvencem,kár hogy ebben az idényben java részt csak csere volt,bár a következőben sem számíthat több játéklehetőségre....Sajna.. :cry:
1ébként a http://www.youtube.com-on vannak tök jó vidik,reklámok a skacokról :!: Szerintem pár napon belül fenn lesznek amit a parádén csináltak is... :P

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31119 Hozzászólás Szerző: undertow »

tavaly alapember volt.
iden mar nem jatszott tul sokat.
jovore, ha igazolunk azokra a posztokra, ahol bevetheto, akkor megkevesebb meccsre szamithat. ha igy nem akarna maradni, en abszolut megertenem.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31120 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

undertow írta:alapjaban egyetertek a lazadozokkal, de egyelore felesleges a harangokat kongatni.
eddig az egyetlen sztar aki szinte biztos jon, az ballack. marpedig o egyertelmuen erosites lenne. az egyetlen szomoru dolog ebben, hogy ez lehet, hogy goddy tavozasat fogja jelenteni.
a masik sztar, aki most, hogy gallas megy lehet, hogy jon, az seva. az o hasznossagat pedig asszem nem lehet ketsegbevonni. drogba, az drogba :) crespo valoszinuleg delre koltozne a madarakkal, carlton pegig nem nagyon akar berobbanni, sajnos.
igy akar meg a sokat emlegett tevez is beferne, vele lenne meg a 3 csatar. (bar ha o ES ballack jonnek, akkor egesz biztos vagyok benne, hogy guddy megy :cry: )
szerintem guddyt meg fogja tartani tartaléknak muri..vagyis remélem...ebben az idényben bármikor beállt számomra maradandót alkotott...remélem ezt látta Muri is..:)

Válasz küldése