Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31121 Hozzászólás Szerző: undertow »

alapjaban egyetertek a lazadozokkal, de egyelore felesleges a harangokat kongatni.
eddig az egyetlen sztar aki szinte biztos jon, az ballack. marpedig o egyertelmuen erosites lenne. az egyetlen szomoru dolog ebben, hogy ez lehet, hogy goddy tavozasat fogja jelenteni.
a masik sztar, aki most, hogy gallas megy lehet, hogy jon, az seva. az o hasznossagat pedig asszem nem lehet ketsegbevonni. drogba, az drogba :) crespo valoszinuleg delre koltozne a madarakkal, carlton pegig nem nagyon akar berobbanni, sajnos.
igy akar meg a sokat emlegett tevez is beferne, vele lenne meg a 3 csatar. (bar ha o ES ballack jonnek, akkor egesz biztos vagyok benne, hogy guddy megy :cry: )

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#31122 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Wisey írta:
tibi71 írta:Ja én nem vagyok a fiatalok ellen,csak valaki nézze már meg élőbe őket és irja meg amit látott !
Terry-n kívül nem sok saját nevelésű játékosunk futott be az elmúlt években. Páran kihúzták pár évig (Morris, Harley, Granville), de maradandót nem alkottak.

És Tibinek teljesen igaza van, eddig is külföldről igazoltunk, főleg kiöregedett sztárokat, és persze volt pár "mellényúlás" is...
A foci meg már elég régóta a pénzről és az eredményekről szól, így nincs arra lehetőség, hogy a drága játékosokat félredobva fiatal csapattal vágjunk neki a PL-nek, csak azért hogy fejlődjenek a tarcsik is. Ha Abramovics elmenne, és csődközelbe kerülne a klub, akkor ez lenne a megoldás, de amíg itt van, jönni fognak új emberek, elég sok pénzért.

Vialli és Ranieri alatt volt egy rakás olaszunk (Cudicini, Di Matteo, Ambrosetti, Zola, Dalla Bona, aki most kapásból eszembe jutott), Mourinho meg nyilván hozta a portugáljait.
A Chelsea Ruud Gullit óta a külföldiekről szól, ami szerintem elég nagy (jó) hatással volt a teljes angol focira. Még akkor is, ha kedvenc Chelsea játékosaim között több az angol (Wise, Terry, J.Cole)...
És aki ezen a fórumon van, biztos hogy ezt a nemzetközi csapatot szerette meg, csak akkor éppen más játékosokkal. Ezért nem értem nagyon a lázadozást a drága külföldiek ellen, illetve miért most "kurvult" volna el a klub...
Nekem nem a külföldiekkel van bajom bár szivesebben látnék teljesen Angol CHELSEA-t hanem a drágával meg azzal hogy sztárok!!!
Ezzel van a baj hogy mindenki azt hiszi hogy hozunk valami aranylabdás sztárt és egyből miénk a BL!!!Szerintem ez nem igy működik!!!!
A csapat nyeri meg a kupákat bajnokságot és ha veszítenek akkor a csapat veszít nem pedig ő meg ő csinálta gyengébben!!!!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31123 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

http://www.cfcnet.co.uk

Én sajnos mégcsak Londonban sem jártam. De erre a honlapra nagyon sok ember jár, aki látta már őket játszani. Most nem keresem elő, mert lejárt a netkávézóban az időm, mennem kell!:)
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31124 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

de amúgy jó kérdés.... látta valaki játsznai már az ifiket?.....van koztuk olyan aki lesz majd olyan mint terry?

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31125 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Wisey írta: Ezért nem értem nagyon a lázadozást a drága külföldiek ellen, illetve miért most "kurvult" volna el a klub...
én az elkurvulást anno még arra értettem hogy az elmúlt két évben nagyon ment a csapatnak és amikor nem jüön az eredmény, kikapunk 1-2 meccsen akkor egyből jüön a lázadozás hogy rúgjuk ki a fél csapatot meg az edzőt....

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31126 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mert most már tényleg az a lényeg, hogy nekünk bazirengeteg pénzünk van és ész nélkül akarunk vásárolni. Én idén is csak a távozók helyére igazolnék. Többet minek...

Amúgy ne aggódjatok, Chelsea drukker maradok, legfelejebb -az ifik felé fordulok.:) (ahol egyébként szintén egyre több a külföldi....)

Visszatérve.
Az idei csapattal pl. mi a bajotok??
Duff-nak és Eidur-nak nem ez volt a legjobb szezonja, sokan ezért már el is adnátok őket...:/
Only one Di Matteo!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#31127 Hozzászólás Szerző: Wisey »

tibi71 írta:Ja én nem vagyok a fiatalok ellen,csak valaki nézze már meg élőbe őket és irja meg amit látott !
Terry-n kívül nem sok saját nevelésű játékosunk futott be az elmúlt években. Páran kihúzták pár évig (Morris, Harley, Granville), de maradandót nem alkottak.

És Tibinek teljesen igaza van, eddig is külföldről igazoltunk, főleg kiöregedett sztárokat, és persze volt pár "mellényúlás" is...
A foci meg már elég régóta a pénzről és az eredményekről szól, így nincs arra lehetőség, hogy a drága játékosokat félredobva fiatal csapattal vágjunk neki a PL-nek, csak azért hogy fejlődjenek a tarcsik is. Ha Abramovics elmenne, és csődközelbe kerülne a klub, akkor ez lenne a megoldás, de amíg itt van, jönni fognak új emberek, elég sok pénzért.

Vialli és Ranieri alatt volt egy rakás olaszunk (Cudicini, Di Matteo, Ambrosetti, Zola, Dalla Bona, aki most kapásból eszembe jutott), Mourinho meg nyilván hozta a portugáljait.
A Chelsea Ruud Gullit óta a külföldiekről szól, ami szerintem elég nagy (jó) hatással volt a teljes angol focira. Még akkor is, ha kedvenc Chelsea játékosaim között több az angol (Wise, Terry, J.Cole)...
És aki ezen a fórumon van, biztos hogy ezt a nemzetközi csapatot szerette meg, csak akkor éppen más játékosokkal. Ezért nem értem nagyon a lázadozást a drága külföldiek ellen, illetve miért most "kurvult" volna el a klub...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31128 Hozzászólás Szerző: undertow »

azt a younghusbandet par nappal ezelott engedtuk el.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#31129 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Ja én nem vagyok a fiatalok ellen,csak valaki nézze már meg élőbe őket és irja meg amit látott !

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#31130 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:
tibi71 írta:Most azt ti sem fogjátok elhinni,hogy Maniche,Younghusband fogja utját állni a Ronaldó Eto rohamoknak vagy a Nisterroy Rooney csatárkettöst semlegesiti ! Mi voltunk a 90-es évek végefelén az első olyan klubb ahol a szertáros se volt angol !
oszinten, ezt most nem ertem. hogy kevered egymas melle maniche es younghusbandet? maniche nem ifi, nem sajat neveles es meg csak nem is a chelseae...
masreszt meg ezek a jatekosok nem is vedok, hanem tamadok azaz nem az o feladatuk lenne megallitani a rohamozo csatarokat...

az, hogy anno gullitnal a szertaros se volt angol nemi tulzas. par meccsrol volt szo. egyebkent az allitas ugy igaz, hogy az elso klub, ami brit nelkul allt fel. az elso klub ugyanis, aki angol jatekos nelkul allitott ki keretet a liverpool volt.
Boccs,de lányos zavaromba Maniche irtam Mancienne helyett ! A Younghusbande fivérek eggyike bekk,megvallom ezt Tore irásaiból tudom ! Nem érzem magam Jehova tanujának,csak azért mert nekem a véleményem az,hogy nem kimondott sajátnevelésre koncentrálunk és ez nem volt másképp a múltban sem és én 1ilyen chelsea-be szerettem bele !

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#31131 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

szpecnaz írta:Látom...forrnak az indulatok...:)....nos....én is támogatnáma fiatalok beépítését a csapatba, bár az is megfigyelhető tendencia hogy az utánpótlásból a nagy kluboknél jó ha 2-3 kerül be a nagycsapatba...szóval az szerintem hiú ábránd hogy 5-6 év múlva atarcsi csapat fölváltsa a keretet....de amíg ezt nem teszi meg a klub addig nincsen más mint azokért szórítani akik a pályán vannak...én nekik fogok.... :wink:
Igazad van azert kell szoritani ,drukkolni aki a palyan van .de en ugy vagyok tolem barki ott legyen csak probaljon a legjobbat nyujtani es ha kell akkor dogoljon meg a csapatert . A sikerek pedig az nagyon jo erzes ha van .

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31132 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Látom...forrnak az indulatok...:)....nos....én is támogatnáma fiatalok beépítését a csapatba, bár az is megfigyelhető tendencia hogy az utánpótlásból a nagy kluboknél jó ha 2-3 kerül be a nagycsapatba...szóval az szerintem hiú ábránd hogy 5-6 év múlva atarcsi csapat fölváltsa a keretet....de amíg ezt nem teszi meg a klub addig nincsen más mint azokért szórítani akik a pályán vannak...én nekik fogok.... :wink:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31133 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Mindannyian tudjuk, hogy az BL-t csak ritkán nyeri meg az épp aktuális legjobb csapat! Szerintem a Pool tavaly kurvára megérdemelte, mert kivert minket, a Juvét, a Leverkusent meg a döntőben a Milan-t. Aki ezt megcsinálja, az megérdemli. Nem ők voltak a legjobbak Európában, de megérdemelték. Dobjátok el az utálatotokat és lássatok TISZTÁN!!
halodd tore, ez igy eleg hitteritos stilus ;)
egyebkent nem ertek egyet. a pool nem erdemelte meg a dontobe jutast, ugyanis nem rugtak szabalyos golt az elodontoben. (igaz, mi se)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31134 Hozzászólás Szerző: undertow »

tibi71 írta:Most azt ti sem fogjátok elhinni,hogy Maniche,Younghusband fogja utját állni a Ronaldó Eto rohamoknak vagy a Nisterroy Rooney csatárkettöst semlegesiti ! Mi voltunk a 90-es évek végefelén az első olyan klubb ahol a szertáros se volt angol !
oszinten, ezt most nem ertem. hogy kevered egymas melle maniche es younghusbandet? maniche nem ifi, nem sajat neveles es meg csak nem is a chelseae...
masreszt meg ezek a jatekosok nem is vedok, hanem tamadok azaz nem az o feladatuk lenne megallitani a rohamozo csatarokat...

az, hogy anno gullitnal a szertaros se volt angol nemi tulzas. par meccsrol volt szo. egyebkent az allitas ugy igaz, hogy az elso klub, ami brit nelkul allt fel. az elso klub ugyanis, aki angol jatekos nelkul allitott ki keretet a liverpool volt.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31135 Hozzászólás Szerző: undertow »

s-h-i-n-e.com írta:Nekem a Melchiot, Gallas, Terry, Babayaro négyes volt az "Isten". (Pontosabban Desailly-val inkább ötös).
melchiot-t es babayarot sose ertekeltem sokra. na jo, babat eleinte meg igen, aztan nagyon elkenyelmesedett. akkor mar inkabb soxy es chappy.
Az kritikán aluli, hogy fillérekért engedtük el pl. Hasselbaink-t, aki a klub kétszeres gólkirálya. (Nem hiszem, hogy egyik napról a másikra megöregedett volna, vagy sz@rabbul játszana...)
nem fillerekert, ingyen. ugyanis lejart a szerzodese. a jatekhoz valo hozzaallasa pedig pont az ellentete annak, amit jose var a jatekosaitol.
amugy meg nem az egyik naprol a masikra lett szar, az utolso 2 idenyeben nalunk mar eleg gyer volt.

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#31136 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Ne haragudj Shine, de sztem az Arsenal érdemelné meg a legjobban a BL győzelmet! Közel nem a legjobb kerete van a Bl-ben indulók közül, és mégis kiverték a nálánál sokkal "jobbakat" A véleményem az, h Európa legjobb csapata jelen pillanatban a Barca, de az Arsenal érdemli meg a legjobban a BL-t!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#31137 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Mindannyian tudjuk, hogy az BL-t csak ritkán nyeri meg az épp aktuális legjobb csapat! Szerintem a Pool tavaly kurvára megérdemelte, mert kivert minket, a Juvét, a Leverkusent meg a döntőben a Milan-t. Aki ezt megcsinálja, az megérdemli. Nem ők voltak a legjobbak Európában, de megérdemelték. Dobjátok el az utálatotokat és lássatok TISZTÁN!!
Ha idén az Arsenal nyer, szintén megfogja érdemelni, mint ahogy a Barca is. Sőt, azokat a feltételezéseket sem értem, hogy Görögország nem érdemelte meg az EB címet....

Gerivel és Andy-vel beszélgettünk erről a múltkor.

ELKURVULTUNK!!
Lehet, hogy az én értékrendem teljesen más, de vannak sokkal fontosabb dolgok a sikernél meg a pénznél. Ezért utálom azt ami mostanság a klubnál folyik.

A tavalyi szezon óriási volt, hisz nagyrészt a Ranieri féle csapat játszott, egykét José ivadékkal...
Az idei szezon -a győzelem ellenére- felejtős volt számomra! Nem vagyok büszke erre a szezonra....

Shine írta azt hiszem. Hiányzik a klubból (főleg Kenyonból és Mourinho-ból) az alázat és a becsület. :(

És igen Gyeszti: A BL rohadjon meg!!!
Toré ! Annak idején a 90-es évek közepén,mennyi sajátnevelés volt a csapatban ! Ezt már sokszor felvetettem ! A 30-as srácok tán jól emlékeznek ! Be kell látni,mi soha nem voltunk 1 west ham vagy MU tipusú csapat és valoszinű nem is leszünk ! Régebben sokkal idösebb volt a játékoskeret,sőt tele voltunk aggastyánokkal Goldback,Hughes,Vialli,Gulit akik már rég túl voltak az életük legjobbján és mégis imádtuk őket,most meg agyam elszál,hogy leöregezitek Sevát meg Ballackot ! Na ez a mi chelsea-k lehet szeretni nem szeretni,de ez azóta így van mióta a csapatott szeretjük !

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#31138 Hozzászólás Szerző: Robi »

Tore,ezzel egyetértek,de én ezt már tavaly nyáron mondtam/írtam,hogy nem jó írányba haladunk
BL-be hajrá BARCA :oops:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31139 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mindannyian tudjuk, hogy az BL-t csak ritkán nyeri meg az épp aktuális legjobb csapat! Szerintem a Pool tavaly kurvára megérdemelte, mert kivert minket, a Juvét, a Leverkusent meg a döntőben a Milan-t. Aki ezt megcsinálja, az megérdemli. Nem ők voltak a legjobbak Európában, de megérdemelték. Dobjátok el az utálatotokat és lássatok TISZTÁN!!
Ha idén az Arsenal nyer, szintén megfogja érdemelni, mint ahogy a Barca is. Sőt, azokat a feltételezéseket sem értem, hogy Görögország nem érdemelte meg az EB címet....

Gerivel és Andy-vel beszélgettünk erről a múltkor.

ELKURVULTUNK!!
Lehet, hogy az én értékrendem teljesen más, de vannak sokkal fontosabb dolgok a sikernél meg a pénznél. Ezért utálom azt ami mostanság a klubnál folyik.

A tavalyi szezon óriási volt, hisz nagyrészt a Ranieri féle csapat játszott, egykét José ivadékkal...
Az idei szezon -a győzelem ellenére- felejtős volt számomra! Nem vagyok büszke erre a szezonra....

Shine írta azt hiszem. Hiányzik a klubból (főleg Kenyonból és Mourinho-ból) az alázat és a becsület. :(

És igen Gyeszti: A BL rohadjon meg!!!
Only one Di Matteo!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#31140 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

A mondanivalóm arra irányult, hogy a régebbi kerettagokat semmi értelme olyan játékosokra lecserélni, akik semmivel sem jobb képességűek.
Természetesen, aki nem teljesít, az mehet (, de aki jó, az maradjon). Senkinek sem kell innen nyugdíjba menni. Első az eredményesség.
A 2003-tól kezdődő korszak elején történő "bevásárlások" érthetőek voltak. Meg kellett erősíteni a keretet. Véleményem szerint elsősorban a középpályát.

Egy élcsapatnál (de a kisebbeknél is) az is természetes, hogy évente frissíteni kell a keretet. (Nekünk azonban voltak "érdekes" igazolásaink, nem is kevés...)

Az nem váratlan, hogy az utánpótlás csapat legjobbjainak először kisebb csapatoknál vagy alacsonyabb osztályban kell bizonyítaniuk. Aki ott is kiemelkedik, az esetleg bekerülhet. (Nem hiszem, hogy túl sok ilyen eset várható a következő években. Inkább jól bevált játékosokat fogunk venni az a gyanúm. BL-t szeretne nyerni a CFC, tehát nem fér bele a kísérletezgetés, hogy valaki vagy beválik, vagy nem.)

A BL úgy tűnik szerencsejáték lett. Idén a Barca megérdemelné a sikert, de az Arsenal idén semmit nem érdemel. (Majd meglátjuk.)

Válasz küldése