Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#31141 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

tibi71 írta:Most azt ti sem fogjátok elhinni,hogy Maniche,Younghusband fogja utját állni a Ronaldó Eto rohamoknak vagy a Nisterroy Rooney csatárkettöst semlegesiti ! Mi voltunk a 90-es évek végefelén az első olyan klubb ahol a szertáros se volt angol ! Terry volt az eggyetlen aki gyémántott ért,mondjuk Huth-ért börtönbüntetést adnék aki idehivta !
Megegyszer a gyengebbek kedveert .Ez egy uzlet aminek meg 3 even belul onellatonak kell lenni .Fiatal gyerekekbol csak rafizetnek es nem jutnak sehova . Ha olyan jo akkor ugy is befer . Ha nem akkor viz .

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#31142 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Most azt ti sem fogjátok elhinni,hogy Maniche,Younghusband fogja utját állni a Ronaldó Eto rohamoknak vagy a Nisterroy Rooney csatárkettöst semlegesiti ! Mi voltunk a 90-es évek végefelén az első olyan klubb ahol a szertáros se volt angol ! Terry volt az eggyetlen aki gyémántott ért,mondjuk Huth-ért börtönbüntetést adnék aki idehivta !

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31143 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

tibi71 írta:Eggyetértek ! Emberek ez a chelsea 1futbalcsapat nem egy panoptikum ! Tudomásul kell venni BL nem adják ingyen ! Barcánál,Milánnál,Juvénál,poolnál sem sok a sajátnevelés,vagy ha van az extra klasszis ! Na én még itt nem hallottam volna,hogy José ajnározzna valakit !
Csak akkor minek ölt be a klub fontmilliókat az akadémia létesítményeibe és személyzetébe???

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#31144 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Lehet, hogy én is őskövület vagyok, de én Tore és s-h-i-n-e-.com véleményével értek egyet. A BL meg rohadjon meg! Főleg úgy, hogy tavaly a Pool nyerte, idén meg a Szarzenál ott van a döntőben! Liverpoolban és a Highbury környékén nincs is élő malac, még mutatóba sem!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#31145 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Eggyetértek ! Emberek ez a chelsea 1futbalcsapat nem egy panoptikum ! Tudomásul kell venni BL nem adják ingyen ! Barcánál,Milánnál,Juvénál,poolnál sem sok a sajátnevelés,vagy ha van az extra klasszis ! Na én még itt nem hallottam volna,hogy José ajnározzna valakit !

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#31146 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

s-h-i-n-e.com írta:Carlo részéről óriási alázat a klub iránt, hogy ilyen képességekkel a padot koptatja még évekig. (Én a helyében tuti, hogy lelépnék, ha jövőre sem nyerünk BL-t. - jó megközelítés, de ez van...)

Nekem a Melchiot, Gallas, Terry, Babayaro négyes volt az "Isten". (Pontosabban Desailly-val inkább ötös).
Én akkor sem voltam boldog, amikor Johnson-t és Bridge-t favorizálták helyettük... :wink: :) (Egyébként Johnson szerintem nagyon nagy játékos lehetne, ha játszana és persze leküzdené a könnyelműségét...de még fiatal, tehát van remény. Technikailag pedig nagyon jó, talán még középpályást is tudna játszani.)

Az kritikán aluli, hogy fillérekért engedtük el pl. Hasselbaink-t, aki a klub kétszeres gólkirálya. (Nem hiszem, hogy egyik napról a másikra megöregedett volna, vagy sz@rabbul játszana...) Gudjohnsen-nel qrva jó páros voltak...
Kicsit jobban meg kellene becsülnie a klubnak a régebbi értékeit is.
Jol mondod regi ertekek!!!! Ez a csapat arra torekszik hogy nyerjen, a regi ertekekkel csak otodik hely lehet .Vagy rosszabb .Ide uj friss ver kell nem pedig orizgetni oket mint a belyeg gyujtemenyt .Ha nem jo ,nem produkal menjen .Ezert jon Ballack,Tevez talan Sheva ,es A.Cole .A johnson meg nojon fel .Ha nem tud akkor leves .Itt az legyen aki produkal aki hajt aki golt lo nem pedig tehetseges primadonnak .

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#31147 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Carlo részéről óriási alázat a klub iránt, hogy ilyen képességekkel a padot koptatja még évekig. (Én a helyében tuti, hogy lelépnék, ha jövőre sem nyerünk BL-t. - jó megközelítés, de ez van...)

Nekem a Melchiot, Gallas, Terry, Babayaro négyes volt az "Isten". (Pontosabban Desailly-val inkább ötös).
Én akkor sem voltam boldog, amikor Johnson-t és Bridge-t favorizálták helyettük... :wink: :) (Egyébként Johnson szerintem nagyon nagy játékos lehetne, ha játszana és persze leküzdené a könnyelműségét...de még fiatal, tehát van remény. Technikailag pedig nagyon jó, talán még középpályást is tudna játszani.)

Az kritikán aluli, hogy fillérekért engedtük el pl. Hasselbaink-t, aki a klub kétszeres gólkirálya. (Nem hiszem, hogy egyik napról a másikra megöregedett volna, vagy sz@rabbul játszana...) Gudjohnsen-nel qrva jó páros voltak...
Kicsit jobban meg kellene becsülnie a klubnak a régebbi értékeit is.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31148 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Gallas és Terry a két legjobb védőnk. Johnson-Terry-Gallas-Bridge ...
Istenem milyen tökéletes négyes volt...
Erre Glenny nem játszik, Wayne-t kölcsönadtuk, Gallas meg elmegy...
Sokkal jobb Carvalho-nál, nem tudom mi a szarért nem lehetett végig középen játszatni. Billy óriási játékos, nagyon sajnálom, hogy elmegy...
Ha Eidur Smári és C.Cole is távozik, akkor már tényleg csak Carlo, JT és Lamps marad az Abramovics előtti érából.
És ez undorító! Be kell vallani!

Mourinho kapja be! Remélem 3 játékosnál több új érkező nem lesz. Gallas helyett Mancienne-t akarom!!!
Only one Di Matteo!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#31149 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

A legrosszabb hír, ha Gallas valóban távozik. A kedvenc játékosom a jelenlegi keretből.
A Gallas-Terry párosnál nincs jobb belső védő pár. (...írtam már párszor...)
Nem volt váratlan, hogy Mourinho az általa idehozott játékosokat favorizálja, ezért nem volt meglepő, hogy Carvalho játszott sokszor középen.
...én a magam részéről inkább Gallas-t láttam szívesen balhátvédként, mint bárki mást a csapatból...
A távozás gondolata nem váratlan, hiszen (most már) két bajnoki címet is szerzett. Gondolom szeretne olasz bajnok is lenni.
Nem igazán tudom elképzelni, hogy ki lesz az "utódja"...

A bajnoki címről annyit, hogy már az idei szezon előtt azt hittem, hogy nehezen lesz meg a címvédés, de tévedtem. Most méginkább azt gondolom. Remélem - ha nehezen is, de - meg lesz a következő is.

Frissíteni kell a játékoskeretet, ha tetszik a szurkolóknak, ha nem. (Persze nem "átjáróházat" kell csinálni, de 2-3 igazolás egy nagy csapatnál kell...)

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#31150 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Viszlát Gallas!!!! Akárhova is mégy, te leszel a legjobb játékosa a klubbodnak!!!! Carvalho sztem elég jól tudja pótolni Gallast...

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#31151 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Óriási érvágás Gallas távozása! Szerintem ketten Terry-vel a világ legjobb középhátvéd-párosát alkották. Köszönjük Gallas, amit a klubért tettél! A Sp*rs elleni gólját sose felejtem el! De mint minden játékos ő is pótolható, csak nehezen! :( :( :(
Azért sok szerencsét kívánok neki! :wink:

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#31152 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Amit a Spursnek bevarrt az az idei szezon egyik legemlékezetesebb találata volt... Merci beaucoup William! Bon chance!
IN CHELSEA WE TRUST!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31153 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Mivel még egy éves szerződése van Gallas-nak, így kapunk érte némi pénzt, anno 6 milláért jött hozzánk.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31154 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Köszönjük William, amit a klubért tettél az évek során.
Kár érte, de ha menni akar, menjen. Védőből van elég, mindenképp pótolni tudjuk Gallast.
Johnson (Ferreira) - Carvalho (Huth) - Terry - Bridge (del Horno), sőt még Geremi is tud védőt játszani.

Én azért bízom benne, hogy Gallas távozása miat még bajnokok leszünk, soha nem egy játékosra épült a Chelsea.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31155 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

undertow írta:jovore nem leszunk bajnokok. es a legkevesebb golt se mi fogjuk kapni.

aaargh. jose miatt van az egesz, miert nem tudta tobbet jatszatni kozepen gallast.
nem azért megy el....semmi köze hozzá.....egyszerűen váltani akart....neki ennyi elég volt az angol ligából....

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31156 Hozzászólás Szerző: undertow »

jovore nem leszunk bajnokok. es a legkevesebb golt se mi fogjuk kapni.

aaargh. jose miatt van az egesz, miert nem tudta tobbet jatszatni kozepen gallast.

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

#31157 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Én a Hírsarton olvastam, hogy Lyon Drogbát szeretné, és Chelsea is le akarja igazolni F. Torrest (A. Madrid) és ők hajlandók 40 millióról kezdeni a licitet.

HÁt nagyon sajnálom Gallast, remélem hoznak helyette egy fiatal , tehetséges középhátvédet.

Remélem Huth helyett is keresnek valaki mást

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31158 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

chelseafan01 írta:Now Gallas, who claims AC Milan want to sign him, has said: "My decision has been taken and is definitive: I want to leave Chelsea. (SKY SPORTS)

A hírek igaznak bizonyultak, Gallas öt év után elmegy... :( Kiváncsi vagyok belső védő lesz-e , mint ahogy akarta nálunk.
hát....nagyon sajnálom....nagyon szimpi volt és nagyon jó játékosnak tartom.....de az élet megy tovább....nélküle is Chelsea a Chelsea...:)

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#31159 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Now Gallas, who claims AC Milan want to sign him, has said: "My decision has been taken and is definitive: I want to leave Chelsea. (SKY SPORTS)

A hírek igaznak bizonyultak, Gallas öt év után elmegy... :( Kiváncsi vagyok belső védő lesz-e , mint ahogy akarta nálunk.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#31160 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Bemásoltam a képeket a Szurkolói ereklyék topicba, kérlek ezután oda írjatok mez-ügyben... ;)

Válasz küldése