Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31161 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

zirkonium írta:Nemrég láttam egy programot a BBC-n, amelyben beépítettek a nagy sportszergyártó cégek embereket az ázsiai bóvli mezeket gyártó cégekbe. A nagy sportszergyártók nagy titokban tartják az új mezek minden egyes részletét egészen a megjelenésig. A terveket pár ember ismeri és széfekben őrzik azokat.
De:
azt csinálják, hogy a beépített emberke egy szándékosan hibás-téves-eltérő tervet ad el az ázsiai cégnek, mondván, hogy az az eredeti. A cég legyártja, aztán rajta marad, mert nem tudja eladni.

E képeket látva, valami ilyet sejtek. De lehet, hogy egy tök legális gyárban fotózott egy munkás. Júniusban megtudjuk!!!
jaja....csak nem lehet hogy ez a mez.....

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31162 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Nemrég láttam egy programot a BBC-n, amelyben beépítettek a nagy sportszergyártó cégek embereket az ázsiai bóvli mezeket gyártó cégekbe. A nagy sportszergyártók nagy titokban tartják az új mezek minden egyes részletét egészen a megjelenésig. A terveket pár ember ismeri és széfekben őrzik azokat.
De:
azt csinálják, hogy a beépített emberke egy szándékosan hibás-téves-eltérő tervet ad el az ázsiai cégnek, mondván, hogy az az eredeti. A cég legyártja, aztán rajta marad, mert nem tudja eladni.

E képeket látva, valami ilyet sejtek. De lehet, hogy egy tök legális gyárban fotózott egy munkás. Júniusban megtudjuk!!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31163 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

mourinho írta:jah :D főleg a fekete. A kék még elmegy bár akkkor kinek van ez és honnan?
nem tudom...az adidas honlapon tényleg ilyen stílusúak az új mezek, de akko se hiszem hogy egy olyan cég mint az adidas ne csinálna neki nagy csinadratát az új chelsea meznek a stamfordon...főleg angliában ahol mindenki veszi a mezt mint a cukrot...ha már kaphatóak adidas boltban akkor szerintem már legalább elővételben lehetne rendelni a megastore-ban..vagy nem tudom...bár lehet hogy én tévedek baromi nagyot...

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#31164 Hozzászólás Szerző: mourinho »

jah :D főleg a fekete. A kék még elmegy bár akkkor kinek van ez és honnan?

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31165 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

chelsea fan írta:Az új Adidas mezek:

Kép
Kép
Kép

szerintem ez kamu.....hivatalos honlap előbb mutatná be.....és amúgy meg kegyetlen csúnyák....

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#31166 Hozzászólás Szerző: mourinho »

jól néznek ki bár a fekete annyira nem tetszik. az hasonlít az anderlecht-éhez. Mikor lesznek ezek a mezek??

chelsea fan
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006. február 27., hétfő 18:57
Tartózkodási hely: A híd alatt

#31167 Hozzászólás Szerző: chelsea fan »

Az új Adidas mezek:

Kép
Kép
Kép

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#31168 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Vajon mért mindíg Chelsea játékosokat ütnek-vernek szét???? :? Gyógyulj meg Wayne!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31169 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Wayne Bridge megsérült egy londoni éjszakai klubban, amikor zavargésok törtek ki. Az arcán szenvedett vágást és zúzódást. Hétfő hajnalban 2 órakor hívtak mentőt az éjszakai klubhoz. A játékos privát partin vett részt, ahol több más élvonalebeli játékossal ünnepelték a szezon végét. Terry is ott volt, de még a verekedés előtt távozott.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31170 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Valószínüleg erősödnie kellett kicsit.

Sokat. 14 éves koromtól elég alacsony voltam és sok felesleges zsír volt rajtam, míg a többi srác körülöttem magasra nőttek és fizikailag erősebbek és gyorsabbak voltak. Az emberek aggódtak, hogy elég nagy leszek-e és a Chelseanél megkérdőjelezték, hogy adjanak-e nekem szerződést. De mindössze néhány hónapon belül az isten tudja hány centit nőttem és a testemnek 4-5 hónapba tellett, amíg alkalmazkodot a növekedéshez.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31171 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ez azóta sem változott igazán...

Igen. De a meccs után nagyon élveztem középhátvédet játszani. Az érzés számomra, hogy nem kaptunk gólt, nagyon hasonló ahhoz az érzéshez, amikor gólt rúgok. A következő meccsen megint a védelemben játszottam, ismét a meccs embere lettem és azóta középhátvédnek voltam elkönyvelve.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31172 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ki segítette leginkább?

Amikor 16-18 éves korom között az ifiben voltam, a menedzser Bob Dale volt az a személy, aki a középpályáról a védelembe tett egy meccsen. Egy ifimeccs előtt pár védő beteget jelentett és Bob megkérdezett, hogy akarok-e ott játszani. 3-0-ra győztünk, nem kaptunk gólt, a meccs emberének választottak és azóta nem játszottam a középpályán.
Rengeteget köszönhetek neki - mivel soha nem akartam védő lenni. Gyerekként mindig előbbre akarsz lenni és gólokat rúgni.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31173 Hozzászólás Szerző: undertow »

szerintem whinger eleg jol ismeri, megse kerult palyara meg egy percig sem, mondjuk adebayor helyett...

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#31174 Hozzászólás Szerző: mourinho »

jah... bár ki tudja azért ő jobban ismeri mint mi...... Majd meglátjuk,de nem baj így is nyerjük a VB-t 8)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31175 Hozzászólás Szerző: undertow »

walcott eleteben nem jatszott meg egy percet se az elvonalban.
januar ota, miota atigazolt, 3 reserve meccset jatszott, ennyi. vagott 2 golt...
ennyi erovel vihetne scott sinclairt is...

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#31176 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Hogy jön Walcott a WB keretbe?????? Akkor már inkább Darren Bent, de nem az a szaros... a szezon 2. felében nem is játszott... Hülye ez a Sven esküszöm... :evil:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#31177 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Csalódott vagyok a vb kerettel kapcsolatban. főleg wright-philips és darren bentel kapcsolatban. Szerintem Crespo elmegy(és őszintén nem is bánom). én adrianot látnám legszívesebben de ez esélytelen. Nem baj tevez még jöhet :o

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#31178 Hozzászólás Szerző: kdako »

Már látom a cikkeket: Mourinho a hibás, hogy SWP kimaradt....

Szerintem ezek után elkívánkozik. Kár lenne érte.
GO BLUES!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#31179 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

A 23-as keret:

Paul Robinson (Tottenham), David James (Manchester City), Robert Green (Norwich); Gary Neville (Manchester United), Rio Ferdinand (Manchester United), John Terry (Chelsea), Ashley Cole (Arsenal), Sol Campbell (Arsenal), Jamie Carragher (Liverpool), Wayne Bridge (Chelsea); David Beckham (Real Madrid), Michael Carrick (Tottenham), Frank Lampard (Chelsea), Steven Gerrard (Liverpool), Owen Hargreaves (Bayern Munich), Jermaine Jenas (Tottenham), Stewart Downing (Middlesbrough), Joe Cole (Chelsea), Aaron Lennon (Tottenham); Wayne Rooney (Manchester United), Michael Owen (Newcastle), Peter Crouch (Liverpool), Theo Walcott (Arsenal).

Még ott lehetnek:

Scott Carson (Liverpool), Luke Young (Charlton), Nigel Reo-Coker (West Ham), Jermain Defoe (Tottenham), Andy Johnson (Crystal Palace).

MIÉRT WALCOTTOT VISZI??? SWP sztem jó lett volna a vb-n. :cry:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31180 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

szpecnaz írta:A 2006-os vb keretbe a Chelsea delegálta legtöbb játékost, szám szerint 4-et..Joe Cole,Swp,Lampard,Terry....na..ezt is megértem...:D
swp mégsem megy...végül is várható volt....:(

Válasz küldése