Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#31141 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

A legrosszabb hír, ha Gallas valóban távozik. A kedvenc játékosom a jelenlegi keretből.
A Gallas-Terry párosnál nincs jobb belső védő pár. (...írtam már párszor...)
Nem volt váratlan, hogy Mourinho az általa idehozott játékosokat favorizálja, ezért nem volt meglepő, hogy Carvalho játszott sokszor középen.
...én a magam részéről inkább Gallas-t láttam szívesen balhátvédként, mint bárki mást a csapatból...
A távozás gondolata nem váratlan, hiszen (most már) két bajnoki címet is szerzett. Gondolom szeretne olasz bajnok is lenni.
Nem igazán tudom elképzelni, hogy ki lesz az "utódja"...

A bajnoki címről annyit, hogy már az idei szezon előtt azt hittem, hogy nehezen lesz meg a címvédés, de tévedtem. Most méginkább azt gondolom. Remélem - ha nehezen is, de - meg lesz a következő is.

Frissíteni kell a játékoskeretet, ha tetszik a szurkolóknak, ha nem. (Persze nem "átjáróházat" kell csinálni, de 2-3 igazolás egy nagy csapatnál kell...)

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#31142 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Viszlát Gallas!!!! Akárhova is mégy, te leszel a legjobb játékosa a klubbodnak!!!! Carvalho sztem elég jól tudja pótolni Gallast...

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#31143 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Óriási érvágás Gallas távozása! Szerintem ketten Terry-vel a világ legjobb középhátvéd-párosát alkották. Köszönjük Gallas, amit a klubért tettél! A Sp*rs elleni gólját sose felejtem el! De mint minden játékos ő is pótolható, csak nehezen! :( :( :(
Azért sok szerencsét kívánok neki! :wink:

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#31144 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Amit a Spursnek bevarrt az az idei szezon egyik legemlékezetesebb találata volt... Merci beaucoup William! Bon chance!
IN CHELSEA WE TRUST!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31145 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Mivel még egy éves szerződése van Gallas-nak, így kapunk érte némi pénzt, anno 6 milláért jött hozzánk.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31146 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Köszönjük William, amit a klubért tettél az évek során.
Kár érte, de ha menni akar, menjen. Védőből van elég, mindenképp pótolni tudjuk Gallast.
Johnson (Ferreira) - Carvalho (Huth) - Terry - Bridge (del Horno), sőt még Geremi is tud védőt játszani.

Én azért bízom benne, hogy Gallas távozása miat még bajnokok leszünk, soha nem egy játékosra épült a Chelsea.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31147 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

undertow írta:jovore nem leszunk bajnokok. es a legkevesebb golt se mi fogjuk kapni.

aaargh. jose miatt van az egesz, miert nem tudta tobbet jatszatni kozepen gallast.
nem azért megy el....semmi köze hozzá.....egyszerűen váltani akart....neki ennyi elég volt az angol ligából....

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31148 Hozzászólás Szerző: undertow »

jovore nem leszunk bajnokok. es a legkevesebb golt se mi fogjuk kapni.

aaargh. jose miatt van az egesz, miert nem tudta tobbet jatszatni kozepen gallast.

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

#31149 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Én a Hírsarton olvastam, hogy Lyon Drogbát szeretné, és Chelsea is le akarja igazolni F. Torrest (A. Madrid) és ők hajlandók 40 millióról kezdeni a licitet.

HÁt nagyon sajnálom Gallast, remélem hoznak helyette egy fiatal , tehetséges középhátvédet.

Remélem Huth helyett is keresnek valaki mást

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31150 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

chelseafan01 írta:Now Gallas, who claims AC Milan want to sign him, has said: "My decision has been taken and is definitive: I want to leave Chelsea. (SKY SPORTS)

A hírek igaznak bizonyultak, Gallas öt év után elmegy... :( Kiváncsi vagyok belső védő lesz-e , mint ahogy akarta nálunk.
hát....nagyon sajnálom....nagyon szimpi volt és nagyon jó játékosnak tartom.....de az élet megy tovább....nélküle is Chelsea a Chelsea...:)

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#31151 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Now Gallas, who claims AC Milan want to sign him, has said: "My decision has been taken and is definitive: I want to leave Chelsea. (SKY SPORTS)

A hírek igaznak bizonyultak, Gallas öt év után elmegy... :( Kiváncsi vagyok belső védő lesz-e , mint ahogy akarta nálunk.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#31152 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Bemásoltam a képeket a Szurkolói ereklyék topicba, kérlek ezután oda írjatok mez-ügyben... ;)

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#31153 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

A fekete tényleg nagyon csúnya, a kék csak egyszerűen gáz, a fehér azért nem rossz. De azért az új legyen még ennél is sokkal sokkal szebb!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31154 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

zirkonium írta:Nemrég láttam egy programot a BBC-n, amelyben beépítettek a nagy sportszergyártó cégek embereket az ázsiai bóvli mezeket gyártó cégekbe. A nagy sportszergyártók nagy titokban tartják az új mezek minden egyes részletét egészen a megjelenésig. A terveket pár ember ismeri és széfekben őrzik azokat.
De:
azt csinálják, hogy a beépített emberke egy szándékosan hibás-téves-eltérő tervet ad el az ázsiai cégnek, mondván, hogy az az eredeti. A cég legyártja, aztán rajta marad, mert nem tudja eladni.

E képeket látva, valami ilyet sejtek. De lehet, hogy egy tök legális gyárban fotózott egy munkás. Júniusban megtudjuk!!!
jaja....csak nem lehet hogy ez a mez.....

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31155 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Nemrég láttam egy programot a BBC-n, amelyben beépítettek a nagy sportszergyártó cégek embereket az ázsiai bóvli mezeket gyártó cégekbe. A nagy sportszergyártók nagy titokban tartják az új mezek minden egyes részletét egészen a megjelenésig. A terveket pár ember ismeri és széfekben őrzik azokat.
De:
azt csinálják, hogy a beépített emberke egy szándékosan hibás-téves-eltérő tervet ad el az ázsiai cégnek, mondván, hogy az az eredeti. A cég legyártja, aztán rajta marad, mert nem tudja eladni.

E képeket látva, valami ilyet sejtek. De lehet, hogy egy tök legális gyárban fotózott egy munkás. Júniusban megtudjuk!!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31156 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

mourinho írta:jah :D főleg a fekete. A kék még elmegy bár akkkor kinek van ez és honnan?
nem tudom...az adidas honlapon tényleg ilyen stílusúak az új mezek, de akko se hiszem hogy egy olyan cég mint az adidas ne csinálna neki nagy csinadratát az új chelsea meznek a stamfordon...főleg angliában ahol mindenki veszi a mezt mint a cukrot...ha már kaphatóak adidas boltban akkor szerintem már legalább elővételben lehetne rendelni a megastore-ban..vagy nem tudom...bár lehet hogy én tévedek baromi nagyot...

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#31157 Hozzászólás Szerző: mourinho »

jah :D főleg a fekete. A kék még elmegy bár akkkor kinek van ez és honnan?

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31158 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

chelsea fan írta:Az új Adidas mezek:

Kép
Kép
Kép

szerintem ez kamu.....hivatalos honlap előbb mutatná be.....és amúgy meg kegyetlen csúnyák....

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#31159 Hozzászólás Szerző: mourinho »

jól néznek ki bár a fekete annyira nem tetszik. az hasonlít az anderlecht-éhez. Mikor lesznek ezek a mezek??

chelsea fan
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006. február 27., hétfő 18:57
Tartózkodási hely: A híd alatt

#31160 Hozzászólás Szerző: chelsea fan »

Az új Adidas mezek:

Kép
Kép
Kép

Válasz küldése