Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#31161 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Vajon mért mindíg Chelsea játékosokat ütnek-vernek szét???? :? Gyógyulj meg Wayne!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31162 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Wayne Bridge megsérült egy londoni éjszakai klubban, amikor zavargésok törtek ki. Az arcán szenvedett vágást és zúzódást. Hétfő hajnalban 2 órakor hívtak mentőt az éjszakai klubhoz. A játékos privát partin vett részt, ahol több más élvonalebeli játékossal ünnepelték a szezon végét. Terry is ott volt, de még a verekedés előtt távozott.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31163 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Valószínüleg erősödnie kellett kicsit.

Sokat. 14 éves koromtól elég alacsony voltam és sok felesleges zsír volt rajtam, míg a többi srác körülöttem magasra nőttek és fizikailag erősebbek és gyorsabbak voltak. Az emberek aggódtak, hogy elég nagy leszek-e és a Chelseanél megkérdőjelezték, hogy adjanak-e nekem szerződést. De mindössze néhány hónapon belül az isten tudja hány centit nőttem és a testemnek 4-5 hónapba tellett, amíg alkalmazkodot a növekedéshez.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31164 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ez azóta sem változott igazán...

Igen. De a meccs után nagyon élveztem középhátvédet játszani. Az érzés számomra, hogy nem kaptunk gólt, nagyon hasonló ahhoz az érzéshez, amikor gólt rúgok. A következő meccsen megint a védelemben játszottam, ismét a meccs embere lettem és azóta középhátvédnek voltam elkönyvelve.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31165 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ki segítette leginkább?

Amikor 16-18 éves korom között az ifiben voltam, a menedzser Bob Dale volt az a személy, aki a középpályáról a védelembe tett egy meccsen. Egy ifimeccs előtt pár védő beteget jelentett és Bob megkérdezett, hogy akarok-e ott játszani. 3-0-ra győztünk, nem kaptunk gólt, a meccs emberének választottak és azóta nem játszottam a középpályán.
Rengeteget köszönhetek neki - mivel soha nem akartam védő lenni. Gyerekként mindig előbbre akarsz lenni és gólokat rúgni.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31166 Hozzászólás Szerző: undertow »

szerintem whinger eleg jol ismeri, megse kerult palyara meg egy percig sem, mondjuk adebayor helyett...

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#31167 Hozzászólás Szerző: mourinho »

jah... bár ki tudja azért ő jobban ismeri mint mi...... Majd meglátjuk,de nem baj így is nyerjük a VB-t 8)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31168 Hozzászólás Szerző: undertow »

walcott eleteben nem jatszott meg egy percet se az elvonalban.
januar ota, miota atigazolt, 3 reserve meccset jatszott, ennyi. vagott 2 golt...
ennyi erovel vihetne scott sinclairt is...

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#31169 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Hogy jön Walcott a WB keretbe?????? Akkor már inkább Darren Bent, de nem az a szaros... a szezon 2. felében nem is játszott... Hülye ez a Sven esküszöm... :evil:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#31170 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Csalódott vagyok a vb kerettel kapcsolatban. főleg wright-philips és darren bentel kapcsolatban. Szerintem Crespo elmegy(és őszintén nem is bánom). én adrianot látnám legszívesebben de ez esélytelen. Nem baj tevez még jöhet :o

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#31171 Hozzászólás Szerző: kdako »

Már látom a cikkeket: Mourinho a hibás, hogy SWP kimaradt....

Szerintem ezek után elkívánkozik. Kár lenne érte.
GO BLUES!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#31172 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

A 23-as keret:

Paul Robinson (Tottenham), David James (Manchester City), Robert Green (Norwich); Gary Neville (Manchester United), Rio Ferdinand (Manchester United), John Terry (Chelsea), Ashley Cole (Arsenal), Sol Campbell (Arsenal), Jamie Carragher (Liverpool), Wayne Bridge (Chelsea); David Beckham (Real Madrid), Michael Carrick (Tottenham), Frank Lampard (Chelsea), Steven Gerrard (Liverpool), Owen Hargreaves (Bayern Munich), Jermaine Jenas (Tottenham), Stewart Downing (Middlesbrough), Joe Cole (Chelsea), Aaron Lennon (Tottenham); Wayne Rooney (Manchester United), Michael Owen (Newcastle), Peter Crouch (Liverpool), Theo Walcott (Arsenal).

Még ott lehetnek:

Scott Carson (Liverpool), Luke Young (Charlton), Nigel Reo-Coker (West Ham), Jermain Defoe (Tottenham), Andy Johnson (Crystal Palace).

MIÉRT WALCOTTOT VISZI??? SWP sztem jó lett volna a vb-n. :cry:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31173 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

szpecnaz írta:A 2006-os vb keretbe a Chelsea delegálta legtöbb játékost, szám szerint 4-et..Joe Cole,Swp,Lampard,Terry....na..ezt is megértem...:D
swp mégsem megy...végül is várható volt....:(

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#31174 Hozzászólás Szerző: Dani »

Véleményem szerint Crespo biztosan távozik...

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#31175 Hozzászólás Szerző: Festa »

A lehetséges három távozoból:2 már megvan
Mancihe nek több kérője is van többek között az Atlético Madrid.Gondolom ezt sokan nem bánnák. :wink:
a Másik szerintem G.Johnson.Nagyon keveset játszottt...Jm ha lehet
a legritkább esetben játszott.
A harmadik szerintem C.cole lesz.de ez már csak tipp.
Mi az élet értelme??? 42!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31176 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

A 2006-os vb keretbe a Chelsea delegálta legtöbb játékost, szám szerint 4-et..Joe Cole,Swp,Lampard,Terry....na..ezt is megértem...:D

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31177 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Sok ifi játékos lepreg a semmibe az évek során...

Igen, én és Jon Harley együtt fejlődtünk. Jó szélső volt, jó barátok voltunk. Szerencsés voltam, hogy korán profi szerződést kaptam, de erre általában két évet kell várni. Aztán az utolsó napon mindenkit behívnak egy terembe. Ott ülünk a barátokkal, és látjuk, ahogy sorra jönnek ki a játékosok könnyes szemekkel. Azt gondolod, na most én vagyok a következő, aki nem kap szerződést. Sok jóbarátot láttam, akik elég jók voltak, de talán nem volt meg bennük az eltökéltség és ambíció, amely bennem mindig megvolt.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31178 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Elképzelem, Dennis Wise figyelt rád azokban a korai években...

Az egyik kötelességem volt Dennis csukáit tisztítani. Takarítottam Dennis Wise, Eddie Newton és David Lee számára. Fel kellett takarítani a hivatásosok után és felporszívózni a szobákat. Dennis csukáit különlegesen szépre fényesítettem minden reggel, és azt hiszem kicsivel több időt is szánt rám.
Azóta változtak a dolgok a fiatal játékosk számára - semmi ilyet nem kell csinálniuk. Bejönnek, edzenek, hazamennek. Sokkal könnyebb számukra - nagyon öregnek tűnök, amikor ezt mondom. Mi reggel 8-ra bejöttünk, kitettünk a felnőttek mezeit, csukáit, ők 10-re jártak. Szeméyl szeront én azt hiszem, jó lenne mindezt visszahozni és legalább a csukákat megtisztíttatni a fiatal játékosokkal.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31179 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

undertow írta:tudsz linket adni a teljes angolhoz, vagy ujsagbol forditod?
Újságból van, sajnos nem találtam linket a cikkhez....

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31180 Hozzászólás Szerző: undertow »

tudsz linket adni a teljes angolhoz, vagy ujsagbol forditod?

Válasz küldése