Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#44021 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nekem speckó a második angliai kedvencem, ha lehet ilyet mondani a Charlton!:) Persze jóval lemaradva a Chelsea mögött...
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#44022 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

andyslacker írta:
tibi71 írta:Én azért nem örülnék a C.Palacnak mert a spor tv vak meccset közvetitene a Király miatt ! Tö...m kiváncsi a Charton-Palace szintű meccsekre ! Elég volt a WBA 'szinvonalas' derbijei,végre ők is tipliznek a PL-ből !
A Charlton-t azért nem kéne a wba favágó futballjával egy szinten emlegetni....
Ok elnézést minden charton szimpatizánstól ! Mondhattam volna más kiscsapatott is !

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#44023 Hozzászólás Szerző: Dani »

Én egy fokkal még tovább megyek,Én csípem a Chartont,szívós kis csapatnak tartom őket,sportszerűek,ami nem minden csapatról mondható el :?

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#44024 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

tibi71 írta:Én azért nem örülnék a C.Palacnak mert a spor tv vak meccset közvetitene a Király miatt ! Tö...m kiváncsi a Charton-Palace szintű meccsekre ! Elég volt a WBA 'szinvonalas' derbijei,végre ők is tipliznek a PL-ből !
A Charlton-t azért nem kéne a wba favágó futballjával egy szinten emlegetni....
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#44025 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Inkább a Watford, mint a L**ds, már csak a múlt miatt is...
IN CHELSEA WE TRUST!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#44026 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Gyeszti írta: Én személy szerint a Prestont látnám szívesen! És ti?
Hát ez már nem fog bejönni! A Watford és a L**ds küzdhet a feljutásért, miután a L**ds nyert idegenben 2-0-ra, a Watfordnak pedig elég volt egy hazai 0-0, hogy a "döntőben" tudja magát. A két csapat idén kétszer játszott egymással, az első meccsen október 1-jén a L**ds idegenben 0-0-ás döntetlent, majd február 14-én hazai pályán 2-1-es győzelmet ért el a Watford ellen, a tabellán viszont a Watford két hellyel és három ponttal előrébb végzett, mint ellenfele. Május 21-ig azonban várni kell, hogy megtudjuk, kit is fogunk látni a PL-ben augusztustól.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#44027 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Én azért nem örülnék a C.Palacnak mert a spor tv vak meccset közvetitene a Király miatt ! Tö...m kiváncsi a Charton-Palace szintű meccsekre ! Elég volt a WBA 'szinvonalas' derbijei,végre ők is tipliznek a PL-ből !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#44028 Hozzászólás Szerző: undertow »

a l**dsnek? orulni? :shock: :?
barki, csak ne ok.

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#44029 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Chelsea88 írta:
szpecnaz írta:
Gyeszti írta:Megvolt a rájátszás első fele a Championshipben a 3. feljutó pozícióért. Szerintetek kit fogunk látni jövőre a Reading és a Sheffield U. mellett?
Királyék jól leégtek hazai pályán, hármat kaptak a Watfordtól, a L**ds-Preston párharc első fele 1-1 lett.

Én személy szerint a Prestont látnám szívesen! És ti?
preston-watford....őket szeretném látni....
szintén :wink: (ha bár a L**ds nek is örülnék,PL-be való csapat,és ők huzamosabb ideig fenn tudnának maradni,mint az említett 2csapat :roll: )
Én a L**ds-nek örülnék. Képes lehet elérni meglepetéserdményeket a nagyobb csapatok ellen is (persze ellenünk nem kéne :wink: )

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#44030 Hozzászólás Szerző: Dani »

szpecnaz írta:
Gyeszti írta:Megvolt a rájátszás első fele a Championshipben a 3. feljutó pozícióért. Szerintetek kit fogunk látni jövőre a Reading és a Sheffield U. mellett?
Királyék jól leégtek hazai pályán, hármat kaptak a Watfordtól, a L**ds-Preston párharc első fele 1-1 lett.
Én személy szerint a Prestont látnám szívesen! És ti?
preston-watford....őket szeretném látni....
szintén :wink: (ha bár a L**ds nek is örülnék,PL-be való csapat,és ők huzamosabb ideig fenn tudnának maradni,mint az említett 2csapat :roll: )

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#44031 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Én watford,L**ds

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#44032 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Gyeszti írta:Megvolt a rájátszás első fele a Championshipben a 3. feljutó pozícióért. Szerintetek kit fogunk látni jövőre a Reading és a Sheffield U. mellett?
Királyék jól leégtek hazai pályán, hármat kaptak a Watfordtól, a L**ds-Preston párharc első fele 1-1 lett.
Én személy szerint a Prestont látnám szívesen! És ti?
preston-watford....őket szeretném látni....

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#44033 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Megvolt a rájátszás első fele a Championshipben a 3. feljutó pozícióért. Szerintetek kit fogunk látni jövőre a Reading és a Sheffield U. mellett?
Királyék jól leégtek hazai pályán, hármat kaptak a Watfordtól, a L**ds-Preston párharc első fele 1-1 lett.
Én személy szerint a Prestont látnám szívesen! És ti?

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

Re: TV

#44034 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

Dave írta:Hello!
Nemtudom hogy vki ismeri-e a http://pplive.uw.hu/-t (ezen lehet nézni a meccseket élőben) és az a bajom felraktam és az adás akadozik, igaz felvolt tüntetve egy progi a cfosspeed amivel ezt lehet korrigálni,de nem segített:(, még mindig akad a kép ha vki tud segíteni hogy ne akadjon azzonal szóljon, mert így nem élvezetes nézni a meccset:(:(:(
Elérhetőségem:j.david@soldier.hu vagy a fórumba írjátok a választ vagy E-mailbe.Aki tudd segítsen KÉREM!
hm , nekem is szaggatott izomból de asszem nekem a net miatt volt..
Lehet neked is ez miatt van :roll:

Dave
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006. április 22., szombat 19:43
Tartózkodási hely: Miskolc

TV

#44035 Hozzászólás Szerző: Dave »

Hello!
Nemtudom hogy vki ismeri-e a http://pplive.uw.hu/-t (ezen lehet nézni a meccseket élőben) és az a bajom felraktam és az adás akadozik, igaz felvolt tüntetve egy progi a cfosspeed amivel ezt lehet korrigálni,de nem segített:(, még mindig akad a kép ha vki tud segíteni hogy ne akadjon azzonal szóljon, mert így nem élvezetes nézni a meccset:(:(:(
Elérhetőségem:j.david@soldier.hu vagy a fórumba írjátok a választ vagy E-mailbe.Aki tudd segítsen KÉREM!
Hajrá Chelsea!!!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#44036 Hozzászólás Szerző: Dani »

A Chelsea-ben is játszott néhányszor balhátvédet....

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Prelier league

#44037 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

nyonyó írta:Asszed nem tudom h Ferreira jobbszélső?úgy gondoltam hogy hogy geremi bal ferreira jobb csak tényleg nem így kell irni hanem forditva.Egyébként mikor lesz Chelsea kamion idén?
Csak "érdekességként" említem meg, hogy Ferreira-t láttam a portugál válogatottban balhátvédként szerepelni. Jobban játszott, mint eddig nálunk bármikor.

Avatar
nyonyó
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 10:31

Premier League

#44038 Hozzászólás Szerző: nyonyó »

undertow írta:csak sugni merem, geremi is jobb oldali jatekos...


De tud ő bal szélen is játszani,idén már többször volt ott

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#44039 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Az lesz? Csak mert amikor frissítettem a következő meccset még az volt kiírva, hogy Angol Bajnoki mérkőzés és gondoltam a miénk. De akkor mégsem

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#44040 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

Most nézem a Sport2 műsorát és nem is közvetítik a meccsünket ! :? :shock: :cry:
(MU Charlton lesz helyette)

Válasz küldése