Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#29501 Hozzászólás Szerző: Dani »

Remélem nem törtem szét a topicot,de bagyon boldog vagyok :!: :)

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#29502 Hozzászólás Szerző: Dani »

Kép Kép

Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép Kép Kép Kép Kép

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29503 Hozzászólás Szerző: undertow »

buy one get one free! :lol: :lol: :lol:

andy, ezert jott le joey:
Kép

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29504 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Köszönjük!!!!!BAJNOKCSAPAT!!!!!!!YEEEEEEEAAAAHHHHHH.....EZT IS MEGÉLTEM....FELEJTHETETLEN NAP!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
andrijcar
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Pécs

#29505 Hozzászólás Szerző: andrijcar »

Sziasztok! Gratulálok a bajnoki címetekhez!

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#29506 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

JEEEEE
Végre visszatértünk a bevált felálláshoz 8)
Nagyon küzdöttünk, jók voltunk :D

Joey fantasztikus volt (tuti nem megy el)

back-to-back .. :) :D

Avatar
nyonyó
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 10:31

Aktuális meccsek

#29507 Hozzászólás Szerző: nyonyó »

nagy kamu!állandó kezdő és ez sokkal jobb klub mint a mu
We are the Champions again

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29508 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Én is kicsit és ezért körülnéztem egy két oldalon de nem láttam róla semmit, hogy komoly lenne. Szóval nem kell izgulni szerintem

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29509 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

valaki irjon már arról,hogy Joe a MU-ba igazol,mert beparáztam !

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#29510 Hozzászólás Szerző: Festa »

Lehet,hogy sokan nem szeretjük Jm-et,de na az ünneplés ideje alatt sok mindent megbocsájtunk neki,Ha mindent nem is.

Jövőre meg menjünk tüntetni a Stamford bridegra:"
"Látványos játékot akarunk!!!!
Mikor akarjuk most!" :lol: :lol: :lol:
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#29511 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

andyslacker írta:
chelsinho írta:Ha néztétek a Barca-Chelsea BL meccset, akkor azt is tudjátok, hogy Mourinho nyilatkozott, és azt is, hogy mit! Azt mondta, hogy a Chelsea még nem Európai szintű klub, még nincs teljesen felépitve a csapat, és nevet kell szerezni a Chelseanek világszerte. Valóban igaza van, tényleg hiányzik még 1-2 kulcsember a csapatból de hát ő is csak egy edző!! Mindenki a csodát várja tőle mikor még csak 2 éve van itt!! Ennyi idő alatt nem lehet összerakni egy világverő csapatot!!! Tavaly azért tartottunk ott ahol mert hatalmas szerencsénk volt. És a játékosokat is meg lehet érteni, óriási elvárásnak vannak kitéve főleg itt a Premier League-ban, és a Chelsea-ben, igy idény végén, vb előtt mindenki kihajtja magát és elfáradnak ezért olyan halvány a csapat és nem jönnek simán az eredmények. 8) :roll:
Azért abba is gondolj bele, hogy valójában egész 2006-ban szarok voltunk eddig, leszámítva az Everton elleni FA kupa és a West Ham elleni bajnoki meccset. Ezt azért nem fognám a túl nagy elvárásra, vagy a közelgő VB-re. Ha valamikor, hát tavaly voltak nagy elvárások, mert ugye akkor még az ilyen-olyan rekordok döntögetését is 'elvártuk', mégha kimondatlanul is.
Én a magam részéről teszek a rekordokra.
Annak mondjuk örülök, hogyha kapott gól nélkül nyerünk, mert az (többnyire) a védekezést dícséri.
Annak is örülnék, ha jobban megbecsülné a klub a játékosait. (Sajnáltam pl., hogy ilyen könnyen elengedtünk játékosokat, akik helyett semmivel sem jobbak érkeztek...)

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#29512 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

chelsinho írta:Ha néztétek a Barca-Chelsea BL meccset, akkor azt is tudjátok, hogy Mourinho nyilatkozott, és azt is, hogy mit! Azt mondta, hogy a Chelsea még nem Európai szintű klub, még nincs teljesen felépitve a csapat, és nevet kell szerezni a Chelseanek világszerte. Valóban igaza van, tényleg hiányzik még 1-2 kulcsember a csapatból de hát ő is csak egy edző!! Mindenki a csodát várja tőle mikor még csak 2 éve van itt!! Ennyi idő alatt nem lehet összerakni egy világverő csapatot!!! Tavaly azért tartottunk ott ahol mert hatalmas szerencsénk volt. És a játékosokat is meg lehet érteni, óriási elvárásnak vannak kitéve főleg itt a Premier League-ban, és a Chelsea-ben, igy idény végén, vb előtt mindenki kihajtja magát és elfáradnak ezért olyan halvány a csapat és nem jönnek simán az eredmények. 8) :roll:
Azért abba is gondolj bele, hogy valójában egész 2006-ban szarok voltunk eddig, leszámítva az Everton elleni FA kupa és a West Ham elleni bajnoki meccset. Ezt azért nem fognám a túl nagy elvárásra, vagy a közelgő VB-re. Ha valamikor, hát tavaly voltak nagy elvárások, mert ugye akkor még az ilyen-olyan rekordok döntögetését is 'elvártuk', mégha kimondatlanul is.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#29513 Hozzászólás Szerző: paco83 »

chelsinho írta:Ha néztétek a Barca-Chelsea BL meccset, akkor azt is tudjátok, hogy Mourinho nyilatkozott, és azt is, hogy mit! Azt mondta, hogy a Chelsea még nem Európai szintű klub, még nincs teljesen felépitve a csapat, és nevet kell szerezni a Chelseanek világszerte. Valóban igaza van, tényleg hiányzik még 1-2 kulcsember a csapatból de hát ő is csak egy edző!! Mindenki a csodát várja tőle mikor még csak 2 éve van itt!! Ennyi idő alatt nem lehet összerakni egy világverő csapatot!!! Tavaly azért tartottunk ott ahol mert hatalmas szerencsénk volt. És a játékosokat is meg lehet érteni, óriási elvárásnak vannak kitéve főleg itt a Premier League-ban, és a Chelsea-ben, igy idény végén, vb előtt mindenki kihajtja magát és elfáradnak ezért olyan halvány a csapat és nem jönnek simán az eredmények. 8) :roll:
Hát hellyel-közzel igazad van!!

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#29514 Hozzászólás Szerző: Festa »

Hát az ígért 4ből cska egy fog összejönni,de azért mégsi csak a
bajnokság!! Mindenestre látványos focira Jm edzőségre nem számítsunk
hiszen ez az ő futbalról alkotott felfogásából adódik.
Ballack sem fogja megváltani a világot...
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29515 Hozzászólás Szerző: mourinho »

hát szívesen. amugy mondtad hogy a gólt megnéznéd most már le tudod tölteni

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#29516 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Köszi a beszámolókat!
Hajrá Kékek!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29517 Hozzászólás Szerző: Drogba »

tibi71nek szinte teljesen igaza van...!
Cech jobb kapus, és ezenkvül a beadásoknál tényleg bizonytalan volt! A kp volt szar ugy ahogy volt... Makelele Lamps... Drogba nem volt se jó se rossz, de Crespot hagytam volna inkább pályán, mint Drogbat

chelsinho
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006. január 6., péntek 16:34

#29518 Hozzászólás Szerző: chelsinho »

Ha néztétek a Barca-Chelsea BL meccset, akkor azt is tudjátok, hogy Mourinho nyilatkozott, és azt is, hogy mit! Azt mondta, hogy a Chelsea még nem Európai szintű klub, még nincs teljesen felépitve a csapat, és nevet kell szerezni a Chelseanek világszerte. Valóban igaza van, tényleg hiányzik még 1-2 kulcsember a csapatból de hát ő is csak egy edző!! Mindenki a csodát várja tőle mikor még csak 2 éve van itt!! Ennyi idő alatt nem lehet összerakni egy világverő csapatot!!! Tavaly azért tartottunk ott ahol mert hatalmas szerencsénk volt. És a játékosokat is meg lehet érteni, óriási elvárásnak vannak kitéve főleg itt a Premier League-ban, és a Chelsea-ben, igy idény végén, vb előtt mindenki kihajtja magát és elfáradnak ezért olyan halvány a csapat és nem jönnek simán az eredmények. 8) :roll:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29519 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Olyan helyzetet hagyott ki ami kb egy félpályás indítás volt igaz lesen volt de nem fújtak szépen levette a labdát egy az egybe reinával és mellé lőtte ballal.

A gólja pedig olyan volt, hogy riise felfejelte a levegőbe 16 -osról kijött reina rosszul mert drogba fejelve megverte és 14 ről kb befejelte

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#29520 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

En egyatalan nem lattam rossznak Drogbat. A Fuck off-ot azert tulzasnak tartom. De majd Eszti elmondja, hogy mit kifogasolt, ha akarja.

Válasz küldése