Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#29521 Hozzászólás Szerző: Steffi »

undertow írta:sikerult egy nagyobb helyzetet kihagynia, mint tavaly a barca ellen.
Más is hagyott már ki helyzeteket...
És milyen volt a gólja?
Hajrá Kékek!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29522 Hozzászólás Szerző: undertow »

sikerult egy nagyobb helyzetet kihagynia, mint tavaly a barca ellen.

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#29523 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Clarmont írta:
Gyeszti írta:Na, a következő a véleményem: én José nyakába varrom a kiesést. Már a kezdő 11-ünk vesztésre volt ítélve. Tudomásul kéne venni, hogy egy meccs nem 30 percig, hanem 90 percig tart. 1 óra után kezdtünk futni az eredmény után, és görcsösek voltunk. Az összes portugált el kell hajtani a csapatból! Geremi több meccsen egymás után jó teljesítményt nyújtott a jobb szélen, minek kellett megint Ferreira! Geremi, Makelele, Essien, Lampard középpálya túl deffenzív! Ja és del Horno is húzzon haza és jöjjön Bridge! Mindenki befűzte ezt a szerencsétlent! Lampard és Duff szürke volt, Essiennek és Makelelének nem szabadna egyszerre játszani, a két kezdő csatárt nem is minősítem! De mégis: Crespo a kedvencem, de ha ennyire nem megy neki itt, tényleg menjen el, lehet még az olaszoknál pár jó éve! Drogbáról csak annyit: fuck off, a többi nem írom le, mert nem akarom a Drogba-rajongókat megbántani.
Egyetlen dologgal ertek egyet, az pedig a Mourinho-s resz. A tobbi tul szubjektiv. Nagyon rosz volt a kozeppalya, rengeteg volt a hiba.

Miért mit csinált Drogba? Nem láttam a meccset..
Hajrá Kékek!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29524 Hozzászólás Szerző: undertow »

essien szerintem nem volt rossz. nem brillirozott, de nem volt rossz.
csakhat ennyi nagyon keves, ha a gerinc(lamps es maka) nem jatszik jol.

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#29525 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Ez egesz kozeppalya xar volt, Essien, Frank, es hat Makat meg nem lattam ennyi labdat eladni.. Ferreira szerepe erthetetlen. Az en velemenyem, hogy egyertelmuen a kozeppalyan buktuk el a meccset..

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29526 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem volt olyan bizonytalan carlo. ennyi piheno utan is jol vedett. a kapott golokat a vedelem hozta ossze.
a beiveleseknel volt bizonytalan, de hat ez mindig is a leggyengebb pontja volt. de a reflexei meg mindig fantasztikusak es jobban osztogat, mint cech.

jose meg nem tudom hova gondolt ezzel a ferreira mint kp dologgal. azzal jon, hogy mielott a portoban jobb backet csinalt belole mindig kp volt. hat konyorgom, nyilvan nem veletlenul csinalt belole jobb backet... aztan meg, hogy o volt a meccs egyik legjobbja. hat... miutan visszament a vedelembe, jo volt. de a kpn? annyit se csinalt mint lamps, pedig neki rem gyenge napja volt...

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#29527 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

tibi71 írta:Nekem végig tavalyi BL flessem volt !! Erölködés,minden ütközetett elveszitettünk a k.pályán ill a hosszabitásba egy 100%-os ziccert baltázunk el mint amilyet Gudi rugott annak idején mellé ! Mindenki Cole és Drogbát basztattja pedig Lampi és Maka jól összehozta az első gólt a sorfalbeli 'ügyességük' révén ! Na a II. gólnál Gallas és Ferreria volt az impotencia netovábja ! Carlonak jó a pad mert nagyon bizonytalan ! Sajnos kipukkanóba vagyunk az év vége felé !
Carlo bizonytalansága pont a sok "padozásnak" köszönhető.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#29528 Hozzászólás Szerző: kdako »

Eszti és Tibi szinte tökéletesen leírta amit akartam.

Mourinho nem egy félidőt, 60 percet adott a Poolnak. Ez a Bolton, a West Ham vagy a WBA ellen lehet, hogy menne, a pool ellen nem.
A kezdőcsapatban egy szélső sem volt, pedig az elmúlt két szezon sikereit ennek a játéknak köszönhetjük. PF mit keresett a középpályán? beadni nem tud! Kewell akkor etette meg amikor akarta, másik oldalon Garcia-Del Horno ugyanaz. Asier komának barátkoznia kell a kispaddal.
Joe Cole helyzete után nekem is bevillant Guddy tavalyi lövése. Pedig azt hittem, a történelem nem ismétli önmagát.
Ha ezek után egy szaros 0-0-lal biztosítjuk be a bajnokságot, csalódott leszek - még ha furcsa is ezt kimondani egy bajnoki cím után.
GO BLUES!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#29529 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Gyeszti írta:Na, a következő a véleményem: én José nyakába varrom a kiesést. Már a kezdő 11-ünk vesztésre volt ítélve. Tudomásul kéne venni, hogy egy meccs nem 30 percig, hanem 90 percig tart. 1 óra után kezdtünk futni az eredmény után, és görcsösek voltunk. Az összes portugált el kell hajtani a csapatból! Geremi több meccsen egymás után jó teljesítményt nyújtott a jobb szélen, minek kellett megint Ferreira! Geremi, Makelele, Essien, Lampard középpálya túl deffenzív! Ja és del Horno is húzzon haza és jöjjön Bridge! Mindenki befűzte ezt a szerencsétlent! Lampard és Duff szürke volt, Essiennek és Makelelének nem szabadna egyszerre játszani, a két kezdő csatárt nem is minősítem! De mégis: Crespo a kedvencem, de ha ennyire nem megy neki itt, tényleg menjen el, lehet még az olaszoknál pár jó éve! Drogbáról csak annyit: fuck off, a többi nem írom le, mert nem akarom a Drogba-rajongókat megbántani.
Egyetlen dologgal ertek egyet, az pedig a Mourinho-s resz. A tobbi tul szubjektiv. Nagyon rosz volt a kozeppalya, rengeteg volt a hiba.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29530 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Nem lehet egy ember nyakába varrni. Senki sem volt az igazi mondjuk Robben megint hozta amit mostanában szokott nagyszerűen játszott. J.Cole is jó volt uccsó helyzete ellenére

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29531 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Nekem végig tavalyi BL flessem volt !! Erölködés,minden ütközetett elveszitettünk a k.pályán ill a hosszabitásba egy 100%-os ziccert baltázunk el mint amilyet Gudi rugott annak idején mellé ! Mindenki Cole és Drogbát basztattja pedig Lampi és Maka jól összehozta az első gólt a sorfalbeli 'ügyességük' révén ! Na a II. gólnál Gallas és Ferreria volt az impotencia netovábja ! Carlonak jó a pad mert nagyon bizonytalan ! Sajnos kipukkanóba vagyunk az év vége felé !

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29532 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Gyeszti!!!!!!Van egy-két pontatlanság az írásodban....Ferreira középpályás volt!!!! :lol: ....Drogbától meg nem vártam többet....nem volt középpályánk így nehéz kiszolgálni egy csatárt....ma de most a meccsről:
Muri számomra kettős ember ami a rangadókat illeti, egyszer úgy megyünk ki a pályára hogy látszik a felálláson hogy itt most hengerelés lesz, mászsor, mint most meg úgy mintha 5-0-ás előőynel lépnénk pályára és elég csak védekezni. Emellett a csapat ia szar volt, egy F.A. kupa elődöntőjében többet vártam volna a srácoktól. Aztán a cserék vérfrissítést és színt vittek a játkunkba....de ez nem volt elég. Egy meccs 90 percig tart és nem 45 perc alatt kellett volna megnyerni.Az az 1 félidő amit odaadtunka pool-nak sok volt. Aki ma számomra meglepetést okozott az Lampard játéka volt, mostanában nem nagypn mondható el róla hogy megy neki. Nem mer lőni, ahogy megkapja ível, a földön való játékot elfelejtette. Ennél azért többet tud ő és mi is többet várunk el tőle. Én nem hibáztatom sem Drogbát, sem Joe Cole-t, emberek mindketten így hibázni is tudnak és nem hiszem hogy 2 helyzeten kellett volna múlni a meccsnek....ennél sokkal többet vártam....

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#29533 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Gyeszti írta:Na, a következő a véleményem: én José nyakába varrom a kiesést. Már a kezdő 11-ünk vesztésre volt ítélve. Tudomásul kéne venni, hogy egy meccs nem 30 percig, hanem 90 percig tart. 1 óra után kezdtünk futni az eredmény után, és görcsösek voltunk. Az összes portugált el kell hajtani a csapatból! Geremi több meccsen egymás után jó teljesítményt nyújtott a jobb szélen, minek kellett megint Ferreira! Geremi, Makelele, Essien, Lampard középpálya túl deffenzív! Ja és del Horno is húzzon haza és jöjjön Bridge! Mindenki befűzte ezt a szerencsétlent! Lampard és Duff szürke volt, Essiennek és Makelelének nem szabadna egyszerre játszani, a két kezdő csatárt nem is minősítem! De mégis: Crespo a kedvencem, de ha ennyire nem megy neki itt, tényleg menjen el, lehet még az olaszoknál pár jó éve! Drogbáról csak annyit: fuck off, a többi nem írom le, mert nem akarom a Drogba-rajongókat megbántani.
Én is Josénak adom a meccset. Most a bajnokság végén amikor elkezdték a Chelsea válságot nyomni a sajtó, nagy nyomás alatt megváltozott az alaptaktikánk. Szerintem ez a három belső középpályás modell nem jó semmire, ha egyszerűen nincs egy tisztességes centerünk, igazolni kell egy tényleg világklassis középcsatárt. Az egész bajnokság alatt szinte mindig Drogba és Crespo váltotta egymást, nincsen összeszokva, nem tudnak összejátszani nem szokták meg, hogy társ van mellettük. Egyértelműen gyengült a széljátékunk. Ez a mai játék olyan volt, mintha a real vagy az inter játszana, hogy játszva akarnak meccset nyerni, attól, hogy van 4-5 olyan játékosunk aki sztárnak van kikiálltva nem hiszem, hogy garancia a nyerésre. Szerintem Cresponak mennie kell.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#29534 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

zirkonium írta:
CFCBoy írta:A francba!! Nem leszek itthon... vki nem tudna vhogy értesíteni a végeredményről? Nagyon megköszöném :wink:
SMS jó lesz?? Vagy a füstjeleket szeretnéd??
Elég lesz az sms, köszönöm :wink:

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29535 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

CFCBoy írta:A francba!! Nem leszek itthon... vki nem tudna vhogy értesíteni a végeredményről? Nagyon megköszöném :wink:
SMS jó lesz?? Vagy a füstjeleket szeretnéd??

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#29536 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Drogba írta:nem bántassz meg senkit sem... de COlet is felruházhatod 1-2 jelzővel...
Ki a ***** az aki ilyenkor is szép gólt akar lőni???
Nem védem Drogbát, szar volt, de nem is nagyon játszották meg...
Nem COlet akarom szidni, de aki ilyenkor ekkorát hibáz, cask azért mert szépet akar lőni... Amúgy Geremi sem volt jó...szerintem
Colra azért nem írtam semmit, mert erre nincsenek szavak! Nagyon csalódott vagyok, mert én tőle vártam az egyenlítő gólt és bíztam a hosszabbításban!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#29537 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

zirkonium írta:
CFCBoy írta:Ráadásul a MU meccs után remélhetőleg bajnokként játszunk 2/3 nap múlva a Blackburn otthonában... Valaki megmondaná, hogy a Bburn elleni meccsünk hétfőn, május 1-jén lesz-e, mert 2-5-ig nem leszek itthon?! Megköszönném :wink:
Május 2 kedd!!! Este 9 magyar idő szerint.
A francba!! Nem leszek itthon... vki nem tudna vhogy értesíteni a végeredményről? Nagyon megköszöném :wink:

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29538 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

CFCBoy írta:Ráadásul a MU meccs után remélhetőleg bajnokként játszunk 2/3 nap múlva a Blackburn otthonában... Valaki megmondaná, hogy a Bburn elleni meccsünk hétfőn, május 1-jén lesz-e, mert 2-5-ig nem leszek itthon?! Megköszönném :wink:
Május 2 kedd!!! Este 9 magyar idő szerint.

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29539 Hozzászólás Szerző: Drogba »

nem bántassz meg senkit sem... de COlet is felruházhatod 1-2 jelzővel...
Ki a ***** az aki ilyenkor is szép gólt akar lőni???
Nem védem Drogbát, szar volt, de nem is nagyon játszották meg...
Nem COlet akarom szidni, de aki ilyenkor ekkorát hibáz, cask azért mert szépet akar lőni... Amúgy Geremi sem volt jó...szerintem

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#29540 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Na, a következő a véleményem: én José nyakába varrom a kiesést. Már a kezdő 11-ünk vesztésre volt ítélve. Tudomásul kéne venni, hogy egy meccs nem 30 percig, hanem 90 percig tart. 1 óra után kezdtünk futni az eredmény után, és görcsösek voltunk. Az összes portugált el kell hajtani a csapatból! Geremi több meccsen egymás után jó teljesítményt nyújtott a jobb szélen, minek kellett megint Ferreira! Geremi, Makelele, Essien, Lampard középpálya túl deffenzív! Ja és del Horno is húzzon haza és jöjjön Bridge! Mindenki befűzte ezt a szerencsétlent! Lampard és Duff szürke volt, Essiennek és Makelelének nem szabadna egyszerre játszani, a két kezdő csatárt nem is minősítem! De mégis: Crespo a kedvencem, de ha ennyire nem megy neki itt, tényleg menjen el, lehet még az olaszoknál pár jó éve! Drogbáról csak annyit: fuck off, a többi nem írom le, mert nem akarom a Drogba-rajongókat megbántani.

Válasz küldése