Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27621 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Eto'o-t már csak Kínával nem hozták össze :roll: .Menjen ahova akar csak ne ide :D
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Játékosok

#27622 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

a rádióban pedig azt mondták,hogy a pool-ba fog menni !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27623 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Adja az ég, hogy nem jön össze. Nem feltétlenül csípem Drogba stílusát, de Eto'o?? Azért a lófasznak is van vége!!!!!
Only one Di Matteo!

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#27624 Hozzászólás Szerző: Pöri »

ZenZo írta:A Sun :) információi szerint tegnap este a Chelsea Swap üzletet ajánlott a Barcanak: Drogba <--> Eto'o És ennek lényegében még realitásalapja is lehet. Ha van isten, akkor ez az ügylet nem jön létre.
én nem tom elképzelni Drogbát gárnát-kékbe :D se etót(tom h nem így kell írni..)kékbe ...szal etóka maradjonn ott vagy húzzon onnan de ne ide :lol: (ez volt ám az értelmes hozzászólás... :lol: :lol: )
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#27625 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A Sun :) információi szerint tegnap este a Chelsea Swap üzletet ajánlott a Barcanak: Drogba <--> Eto'o És ennek lényegében még realitásalapja is lehet. Ha van isten, akkor ez az ügylet nem jön létre.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27626 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Nem mondtam, hogy tökéletes a hozzáállása, tudtommal egy szóval sem. De szerintem kicsit sok kamu-nyilatkozatnak dőltetek be. Mellesleg nem is azért adtam hangot a véleményemnek, mert a hozzáállását méltattátok, amit egyébként csak a ő maga tud pontosan, hogy milyen... hanem mert Megyó már a tudásába kötött bele. Épeszű embernek ez nem menne... a világ egyik legjobb csatára barátom, és amíg nem kopogtat a David Villa-Klaas-Jan Huntelaar duó valamelyike a Stamford Bridge ajtaján, addig k*rvára becsüld meg, mert nélküle nem sokra mentünk volna az utóbbi években! :evil:

Bormann
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008. július 17., csütörtök 17:00
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Játékosok

#27627 Hozzászólás Szerző: Bormann »

Nézzétek egy biztos. Akárki akármit is mond Drogbáról, ő a világ egyik legjobb csatára, és nem sok olyan hozzá hasonló kvalitású csatár van, aki hajlandó lenni hozzánk igazolni, mert sokan közülük nem lennének képesek harcolni a csapatba kerülésért, szóval inkább csak becsüljük meg Didiert... :evil: Szerintem nem fog elmenni, de legalábbis ebben reménykedem, no meg abban, hogy Lampard is marad.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#27628 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Akkor lehetséges, hogy volt korábban szintén skysports-os nyilatkozata, csak az elkerülte figyelmem, vagy sokkal korábban lehetett.
Csak ez a MU-s nyilatkozata kb. 1 hetes, és szinte minden portálon fenn volt, ezért tűnik nekem nehezen megszerezhetőnek...

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27629 Hozzászólás Szerző: twopac »

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... 6&nSlide=6" onclick="window.open(this.href);return false;
kár minden idők egyik legnagyobb játékosáért!
mindörökké chelsea!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27630 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Anno Robbennek is a ManU volt az álma...:)

Tibi: Huntelaar nem akar másodhegedűs lenni, azért nyilatkozta ezt. Teljesen érthető és korrekt, tudja, hogy egy tavalyi Drogbával nincs esélye.
Bár szerintem nem lesz jobb a következő szezonban, mint amilyen most volt...
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Játékosok

#27631 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

timoboll írta:Korábban Huntelaar azt nyilatkozta, hogy ha Drogba elmegy akkor szívesen igazol a chelseabe.
esetleg azt nem nyilatkozta milyen szinű mezben játszunk idén a kedvéjért ! chech is maradhat kapus vagy hozassunk mást ?! :twisted: beszarok az ilyen pöcsöktől ! ez nem a holland 'tanuló utcai' bajnokság 1 posztra több játékos van ! :roll:

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Játékosok

#27632 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

emsanya írta:nyilatkozta azt, hogy a MU az álma és ott játszana a legszívesebben.(skysports)
Ilyen gyorsan váltogatja álmai csapatát? A múltkor még a real volt álmai bandája.
Reach out touch blue (faith)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#27633 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta:
timoboll írta:Korábban Huntelaar azt nyilatkozta, hogy ha Drogba elmegy akkor szívesen igazol a chelseabe.
Ezt nem nyilatkozta sehol, viszont kb. egy hete nyilatkozta azt, hogy a MU az álma és ott játszana a legszívesebben.(skysports)
Tényleg volt Chelsea-s nyilatkozat is, ha jól emlékszem, szintén a sky-on olvastam.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27634 Hozzászólás Szerző: timoboll »

emsanya írta:
timoboll írta:Korábban Huntelaar azt nyilatkozta, hogy ha Drogba elmegy akkor szívesen igazol a chelseabe.
Ezt nem nyilatkozta sehol, viszont kb. egy hete nyilatkozta azt, hogy a MU az álma és ott játszana a legszívesebben.(skysports)
helyesbítek,jóval korábban nyilatkozta

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#27635 Hozzászólás Szerző: emsanya »

timoboll írta:Korábban Huntelaar azt nyilatkozta, hogy ha Drogba elmegy akkor szívesen igazol a chelseabe.
Ezt nem nyilatkozta sehol, viszont kb. egy hete nyilatkozta azt, hogy a MU az álma és ott játszana a legszívesebben.(skysports)

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27636 Hozzászólás Szerző: timoboll »

Korábban Huntelaar azt nyilatkozta, hogy ha Drogba elmegy akkor szívesen igazol a chelseabe.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#27637 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dani1905 írta:Tök egyetértek az előttem hozzámszólókkal; ha akar mehet, a nagy arcából idén nem profitált a csapat...Mondjuk akkor kell egy csatár, de nem egy ilyen Robinho.... :roll: Valami igazi Van nistelrooy féle :D Lehet mostanában ilyet kapni egyátalán? :roll: (ha marad akkor max egy igazolás lesz szerintem idén, ami nem is baj de az legyen már egy szélső, sőt tovább megyek legyen az Diego Capel :D )
Na hát ezaz, lehet mondani hogy Drogba-nak gyenge a hozzállása, vagy el akar menni, ha elmegy, tényleg az egyetlen értelmes csatár távozik...
És igen "Valami igazi Van nistelrooy", van a piacon, csak éppen egyiksem akar a chelsea-be igazolni. Akik szóba kerültek, ezen a poszton a chelsea-vel kapcsolatban azoonal tagadtak és máshova vágynak.
Nagy gáz lesz ha Drogba távozik, továbbra is azt mondom posztot tekintve sokkal nehezebb pótolni, mint Lamps-ot.
Ha megy, marad csatár poszton: Pizarro(?), Sheva, Anelka, Kalou és még a "sötét ló" Di Santo...
Kérdés ebből a brigádból ki fogja rúgni a gólokat?
És ez idáig sikerült megerősíteni a védelmet meg a középpályát...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#27638 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Mai sajtóhírek szerint (semmi komoly) Abra 20M-ért eladná Lampardot, az Inter egyelőre ennyit nem akar fizetni érte, közben JM kijelentette, a deadline-ig küzdeni fog a középpályás leigazolásáért.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#27639 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Dzsolesz írta:Mert szerinted tökéletes a hozzáállása? Véleményem szerint nem...
Mi a tökéletes hozzáállás? Nem akar távozni, hajt, küzd? És mi van, ha nem megy? Mert bizony van, hogy ez kevés. Lásd SWP. Soha nem nyilatkozott úgy, hogy távozni szeretne, sőt, maradni akar, harcolni. Ugyanúgy Sidwell, és még páran. Most gondolj bele, hogy ha a sajtóban közölt hozzáállás szerint raknánk össze a csapatot, akkor mindkettő játszana. Ugyanmár.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#27640 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nézzétek, ez már szerintem is durva. Szóval én sem mondom, hogy Drogba hozzáállása szimpatikus, sőt. De ettől max odáig jutottam, hogy nem fog annyira hiányozni, ha távozik. Utálni még nem fogom ettől. Ott van Gallas esete. Őt is van, aki utálja? (na persze, aki Drogbát képes) Én még őt sem, pedig az egyik legnagyobb riválishoz ment, és nem is szép módon. Előtte is rinyált már, azt hittem, óriási sz@rban leszünk nélküle. Aztán mégse. Persze sokat gyengült a védelmünk beadások terén, mióta távozott, és mondhatjuk, hogy nem annyira stabil, de ezt én javarészt a sok sérülés (Terry, Carvalho) és a nem megfelelő pótlás számlájára (TBH, PF, Essien) írom. Mindenki pótolható. Drogba is. De azért (meg)utálni egy Chelsea játékost, mert esetleg távozni akar, kicsit sok. Főleg, hogy nem angolról beszélünk. Mert ilyentén Lampard, aki angol, és (talán) olaszba vágyik, sokkalta inkább antipatikus hozzáállás....
Drogbánál elmondtuk, hogy ha bármilyen opció végett is (pénz, kihívás, új címek, esélyek, motiváció, új bajnokság, stb.) máshova vágyik, most kell mennie. Az meg, hogy a sajtó hogyan cikkez erről, már enyhén szólva is mellékes.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése