Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31181 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

szpecnaz írta:A 2006-os vb keretbe a Chelsea delegálta legtöbb játékost, szám szerint 4-et..Joe Cole,Swp,Lampard,Terry....na..ezt is megértem...:D
swp mégsem megy...végül is várható volt....:(

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#31182 Hozzászólás Szerző: Dani »

Véleményem szerint Crespo biztosan távozik...

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#31183 Hozzászólás Szerző: Festa »

A lehetséges három távozoból:2 már megvan
Mancihe nek több kérője is van többek között az Atlético Madrid.Gondolom ezt sokan nem bánnák. :wink:
a Másik szerintem G.Johnson.Nagyon keveset játszottt...Jm ha lehet
a legritkább esetben játszott.
A harmadik szerintem C.cole lesz.de ez már csak tipp.
Mi az élet értelme??? 42!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31184 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

A 2006-os vb keretbe a Chelsea delegálta legtöbb játékost, szám szerint 4-et..Joe Cole,Swp,Lampard,Terry....na..ezt is megértem...:D

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31185 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Sok ifi játékos lepreg a semmibe az évek során...

Igen, én és Jon Harley együtt fejlődtünk. Jó szélső volt, jó barátok voltunk. Szerencsés voltam, hogy korán profi szerződést kaptam, de erre általában két évet kell várni. Aztán az utolsó napon mindenkit behívnak egy terembe. Ott ülünk a barátokkal, és látjuk, ahogy sorra jönnek ki a játékosok könnyes szemekkel. Azt gondolod, na most én vagyok a következő, aki nem kap szerződést. Sok jóbarátot láttam, akik elég jók voltak, de talán nem volt meg bennük az eltökéltség és ambíció, amely bennem mindig megvolt.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31186 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Elképzelem, Dennis Wise figyelt rád azokban a korai években...

Az egyik kötelességem volt Dennis csukáit tisztítani. Takarítottam Dennis Wise, Eddie Newton és David Lee számára. Fel kellett takarítani a hivatásosok után és felporszívózni a szobákat. Dennis csukáit különlegesen szépre fényesítettem minden reggel, és azt hiszem kicsivel több időt is szánt rám.
Azóta változtak a dolgok a fiatal játékosk számára - semmi ilyet nem kell csinálniuk. Bejönnek, edzenek, hazamennek. Sokkal könnyebb számukra - nagyon öregnek tűnök, amikor ezt mondom. Mi reggel 8-ra bejöttünk, kitettünk a felnőttek mezeit, csukáit, ők 10-re jártak. Szeméyl szeront én azt hiszem, jó lenne mindezt visszahozni és legalább a csukákat megtisztíttatni a fiatal játékosokkal.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31187 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

undertow írta:tudsz linket adni a teljes angolhoz, vagy ujsagbol forditod?
Újságból van, sajnos nem találtam linket a cikkhez....

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31188 Hozzászólás Szerző: undertow »

tudsz linket adni a teljes angolhoz, vagy ujsagbol forditod?

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31189 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

És Ön nem volt Chelsea szurkoló...

Nem, Man U szurkoló voltam amikor nőttem fel. Tudja hogy van ez egy fiatal gyereknél, annak a csapatnak szeretsz szurkolni, amely mindent megnyer. Apám és nagyapám is Man U szurkolók voltak. De az első napon a Chelseanél tudtam, hogy ennél a klubnál akarok lenni. Egyszerűen imádtam. De a Man U is megkeresett engem.
Találkoztam SAF-nal, nagy találkozás. Az iskolai szünet alatt, vonattal felutaztam Manchesterbe és velük edzettem két hétig, játszottunk pár meccset és hazajöttem. De ami nagyon különleges volt a Man U-valé kapcsolatban az az, hogy SAF szakított ránk időt és meghívott az egyik meccsükre és a játékosokkal ebédelhettem. Hát ott voltunk - én, anyám, apám, a testvérem. SAF nagyon különlegesnek éreztetett engem, aláírásokat adott, lefotózhattuk a PL trófeát. Azt hiszem nagyon nehéz volt apámnak elfogadnia, hogy a Chelsea-nek fogok aláírni, de leültem vele és megmagyaráztam neki, hogy kétségtelenül ez volt a helyes döntés.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31190 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Akkoriban még középpályás volt?

Igen, irányító középpályás. Apám mindig védő volt, de én és a testvérem mindketten élveztük a középpályás játékot. Egy Comet nevezetű csapatban kezdtem játszani, meg szoktuk nyerni a bajnokságot velük, aztán hirtelen megjelent egy Senrab nevű csapat és elkezdtek dominálni. Két év után csatlakoztam hozzájuk és abban a csapatban játszott velem Ledley King, Paul Konchesky, Lloyd Samuel és Bobby Zamora. Minden kupát megnyertünk és mindig sok tehetségkutató nézte a meccseinket.
Iskola után 16 évesen csatlakoztam a Chelseahez. A testvérem a Charltonnál játszott és azt hangoztatta nekem, fontos volt, hogy a mókának vége és eljött az ideje komolyan dolgozni. Elértem, hogy profi szerződést kapjak egy évre rá, amikor 17 voltam.[/b]

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31191 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Hosszas interjú John Terry-vel. A fordítás és begépelés pár napig tartani fog, de megéri.

Mikor volt az a pont, amikor ön vagy az édesapja ráébredt, hogy érdemes lenne komkolyan venni a footballt?

9 vagy 10 éves voltam, amikor először érdeklődtek emberek. Az általános iskolában a West Ham és a Millwall is kiválasztott próbajátékra. Négy évet töltöttem a West Ham-nél.
Aztán amikor az Eastbourne-i iskolába jártam, a kerületbe válogattak, az Essex tartományi iskolák csapatába. Aztán 14 éves koromban a Chelsea jött értem. Kétszer edzettem egy héten velük, vasárnap pedig a Chelsea iskolásokkal játszottam.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#31192 Hozzászólás Szerző: mourinho »

jah sajnos:( De Terry felépült.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#31193 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

nandorfipeti írta:Azért nagyon durva volt szegény Rooney sérülése... Remélem Terry-é se súllyos... De attól félek, hogy Rooney-nak valami komolyabb baja van :roll: :cry: Terry-é azért nem volt olyan súlyos, legalábbis nem nézett ki annak. De én, mint nagy angol drukker aggódok Rooney-ért.
Nem tudja valaki, hogy mi lett vele? Vagy nem tudtok olyan oldalt, ahol írnak már róla?
Tobb helyen tort el a laba 10% esely arra hogy felepul a VB-re .Vagy hogy jatszani fog a VB-en .

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#31194 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Azért nagyon durva volt szegény Rooney sérülése... Remélem Terry-é se súllyos... De attól félek, hogy Rooney-nak valami komolyabb baja van :roll: :cry: Terry-é azért nem volt olyan súlyos, legalábbis nem nézett ki annak. De én, mint nagy angol drukker aggódok Rooney-ért.
Nem tudja valaki, hogy mi lett vele? Vagy nem tudtok olyan oldalt, ahol írnak már róla?

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31195 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Lampard 250. Chelsea meccse lesz a mai, ha játszik.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31196 Hozzászólás Szerző: undertow »

marmint a kov bajnoki meccsre. mert a kupa carlo-e :twisted:

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31197 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

PETR CECH attól tartott, hogy eltörte a lábát az Everton elleni meccsen, amikor megsérült. Véletlenül Gallas-szal ütközött össze.

Cech: "Mentem a labdáért és éreztem a fájdalmat - először azt hittem, hogy eltört a lábam. De szerencsére, az ütközés után fel tudtam állni. Egy elég nagy vágás lett a lábamon, 10 kapoccsal varrták össze. Fájt, de nem komoly, tehát ez jó hír számomra. Mindenki nagyon pozitivan áll hozzá, azt hiszem készen leszek a következő meccsre."

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#31198 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

tibi71 írta:Nagyon sok időbe fog telni mire erről a témáról beszélni tudunk !
Szomoru, hogy egyatalan esett szo rola..

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#31199 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

chelseafan01 írta:Tore - továbbra is tiszteletben tartva a véleményedet- azért a Drogba-C. Cole vitát egy időre elnapolhatjuk ugye... :D :D :D Üdv.: Cfan01
Nagyon sok időbe fog telni mire erről a témáról beszélni tudunk !

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31200 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Clarmont írta:
szpecnaz írta:kamu.....ha mennie kell valakinek középpályáról akkor az egyértelműen amniche és utána sajnos makelele....:(
Makelele?
Balack nem az a poszt.
az lehet..sőt biztos..de make e legidősebb játékos a helyére ott van 2 játékosunk is...diarra és essien...diarraát elvileg make pótlására vettük....de várjuk ki a végét...én lennék a legszomorúbb ha a kdvencem make elmenne...

Válasz küldése