Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31181 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

És Ön nem volt Chelsea szurkoló...

Nem, Man U szurkoló voltam amikor nőttem fel. Tudja hogy van ez egy fiatal gyereknél, annak a csapatnak szeretsz szurkolni, amely mindent megnyer. Apám és nagyapám is Man U szurkolók voltak. De az első napon a Chelseanél tudtam, hogy ennél a klubnál akarok lenni. Egyszerűen imádtam. De a Man U is megkeresett engem.
Találkoztam SAF-nal, nagy találkozás. Az iskolai szünet alatt, vonattal felutaztam Manchesterbe és velük edzettem két hétig, játszottunk pár meccset és hazajöttem. De ami nagyon különleges volt a Man U-valé kapcsolatban az az, hogy SAF szakított ránk időt és meghívott az egyik meccsükre és a játékosokkal ebédelhettem. Hát ott voltunk - én, anyám, apám, a testvérem. SAF nagyon különlegesnek éreztetett engem, aláírásokat adott, lefotózhattuk a PL trófeát. Azt hiszem nagyon nehéz volt apámnak elfogadnia, hogy a Chelsea-nek fogok aláírni, de leültem vele és megmagyaráztam neki, hogy kétségtelenül ez volt a helyes döntés.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31182 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Akkoriban még középpályás volt?

Igen, irányító középpályás. Apám mindig védő volt, de én és a testvérem mindketten élveztük a középpályás játékot. Egy Comet nevezetű csapatban kezdtem játszani, meg szoktuk nyerni a bajnokságot velük, aztán hirtelen megjelent egy Senrab nevű csapat és elkezdtek dominálni. Két év után csatlakoztam hozzájuk és abban a csapatban játszott velem Ledley King, Paul Konchesky, Lloyd Samuel és Bobby Zamora. Minden kupát megnyertünk és mindig sok tehetségkutató nézte a meccseinket.
Iskola után 16 évesen csatlakoztam a Chelseahez. A testvérem a Charltonnál játszott és azt hangoztatta nekem, fontos volt, hogy a mókának vége és eljött az ideje komolyan dolgozni. Elértem, hogy profi szerződést kapjak egy évre rá, amikor 17 voltam.[/b]

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31183 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Hosszas interjú John Terry-vel. A fordítás és begépelés pár napig tartani fog, de megéri.

Mikor volt az a pont, amikor ön vagy az édesapja ráébredt, hogy érdemes lenne komkolyan venni a footballt?

9 vagy 10 éves voltam, amikor először érdeklődtek emberek. Az általános iskolában a West Ham és a Millwall is kiválasztott próbajátékra. Négy évet töltöttem a West Ham-nél.
Aztán amikor az Eastbourne-i iskolába jártam, a kerületbe válogattak, az Essex tartományi iskolák csapatába. Aztán 14 éves koromban a Chelsea jött értem. Kétszer edzettem egy héten velük, vasárnap pedig a Chelsea iskolásokkal játszottam.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#31184 Hozzászólás Szerző: mourinho »

jah sajnos:( De Terry felépült.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#31185 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

nandorfipeti írta:Azért nagyon durva volt szegény Rooney sérülése... Remélem Terry-é se súllyos... De attól félek, hogy Rooney-nak valami komolyabb baja van :roll: :cry: Terry-é azért nem volt olyan súlyos, legalábbis nem nézett ki annak. De én, mint nagy angol drukker aggódok Rooney-ért.
Nem tudja valaki, hogy mi lett vele? Vagy nem tudtok olyan oldalt, ahol írnak már róla?
Tobb helyen tort el a laba 10% esely arra hogy felepul a VB-re .Vagy hogy jatszani fog a VB-en .

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#31186 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Azért nagyon durva volt szegény Rooney sérülése... Remélem Terry-é se súllyos... De attól félek, hogy Rooney-nak valami komolyabb baja van :roll: :cry: Terry-é azért nem volt olyan súlyos, legalábbis nem nézett ki annak. De én, mint nagy angol drukker aggódok Rooney-ért.
Nem tudja valaki, hogy mi lett vele? Vagy nem tudtok olyan oldalt, ahol írnak már róla?

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31187 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Lampard 250. Chelsea meccse lesz a mai, ha játszik.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31188 Hozzászólás Szerző: undertow »

marmint a kov bajnoki meccsre. mert a kupa carlo-e :twisted:

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31189 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

PETR CECH attól tartott, hogy eltörte a lábát az Everton elleni meccsen, amikor megsérült. Véletlenül Gallas-szal ütközött össze.

Cech: "Mentem a labdáért és éreztem a fájdalmat - először azt hittem, hogy eltört a lábam. De szerencsére, az ütközés után fel tudtam állni. Egy elég nagy vágás lett a lábamon, 10 kapoccsal varrták össze. Fájt, de nem komoly, tehát ez jó hír számomra. Mindenki nagyon pozitivan áll hozzá, azt hiszem készen leszek a következő meccsre."

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#31190 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

tibi71 írta:Nagyon sok időbe fog telni mire erről a témáról beszélni tudunk !
Szomoru, hogy egyatalan esett szo rola..

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#31191 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

chelseafan01 írta:Tore - továbbra is tiszteletben tartva a véleményedet- azért a Drogba-C. Cole vitát egy időre elnapolhatjuk ugye... :D :D :D Üdv.: Cfan01
Nagyon sok időbe fog telni mire erről a témáról beszélni tudunk !

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31192 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Clarmont írta:
szpecnaz írta:kamu.....ha mennie kell valakinek középpályáról akkor az egyértelműen amniche és utána sajnos makelele....:(
Makelele?
Balack nem az a poszt.
az lehet..sőt biztos..de make e legidősebb játékos a helyére ott van 2 játékosunk is...diarra és essien...diarraát elvileg make pótlására vettük....de várjuk ki a végét...én lennék a legszomorúbb ha a kdvencem make elmenne...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#31193 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

chelseafan01 írta:
Chelseafan írta:Mostanában Drogba bombaformában van, főleg a hazai meccseken. Próbál bizonyítani, hisz nemrég még kifütyülték, de sztem már megkedveltette magát a drukkerekkel. Észrevettem, hogy sokkal sportszerűbb, szimpatikusabb lett a pályán azóta. Csak azok az esések és színészkedések nem kellenének, de már azoknak a száma is csökkent. :lol:
Egyébként tudtátok, hogy Drogba adta a legtöbb gólpasszt a PL-ben? :o
Szia névrokon, nagyon egyszerre jár az eszünk... :D
:lol:

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#31194 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Chelseafan írta:Mostanában Drogba bombaformában van, főleg a hazai meccseken. Próbál bizonyítani, hisz nemrég még kifütyülték, de sztem már megkedveltette magát a drukkerekkel. Észrevettem, hogy sokkal sportszerűbb, szimpatikusabb lett a pályán azóta. Csak azok az esések és színészkedések nem kellenének, de már azoknak a száma is csökkent. :lol:
Egyébként tudtátok, hogy Drogba adta a legtöbb gólpasszt a PL-ben? :o
Szia névrokon, nagyon egyszerre jár az eszünk... :D

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#31195 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Tore - továbbra is tiszteletben tartva a véleményedet- azért a Drogba-C. Cole vitát egy időre elnapolhatjuk ugye... :D :D :D Üdv.: Cfan01

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#31196 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Mostanában Drogba bombaformában van, főleg a hazai meccseken. Próbál bizonyítani, hisz nemrég még kifütyülték, de sztem már megkedveltette magát a drukkerekkel. Észrevettem, hogy sokkal sportszerűbb, szimpatikusabb lett a pályán azóta. Csak azok az esések és színészkedések nem kellenének, de már azoknak a száma is csökkent. :lol:
Egyébként tudtátok, hogy Drogba adta a legtöbb gólpasszt a PL-ben? :o

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#31197 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

szpecnaz írta:kamu.....ha mennie kell valakinek középpályáról akkor az egyértelműen amniche és utána sajnos makelele....:(
Makelele?
Balack nem az a poszt.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31198 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kdako írta:Ahhoz mitz szóltok, ami a mai meccs alatt hangzott el: ha jön Ballack, Joey-t vinné a Manutd. nanehogymá!
kamu.....ha mennie kell valakinek középpályáról akkor az egyértelműen amniche és utána sajnos makelele....:(

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31199 Hozzászólás Szerző: undertow »

hogyne, es ballack meg majd jatszik a szelen...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#31200 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ahhoz mitz szóltok, ami a mai meccs alatt hangzott el: ha jön Ballack, Joey-t vinné a Manutd. nanehogymá!
GO BLUES!

Válasz küldése