Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Premier League

#39161 Hozzászólás Szerző: garbage »

Norbert írta:
garbage írta:Norbi számomra nem volt annyira szórakoztató a mai játékotok... :D :D :D
A Shed felét (oda voltak beültetve a manure-hívek) kivéve, mindenkinek tetszett (és a 80 millió Chelsea-drukkernek is a világon). Ezzel együtt a helyzet változatlan: a Pl-t a mu veszítheti el. A mai győzelem épp a legfontosabb pillanatban a szezon hajrában adhat erőt a csapatuknak. WELL DONE LADS!

így van ezt mi bukhatjuk, őszintén szólva kezd idegesiteni Fergusson ha nem muszáj nem kell gólt lőni játszunk az x-re taktikája... olyan klasszisokkal mint Rooney, Tevez, Nani, Ronaldo, Carrick, stb simán támadó furballt kellene játszunk és verni mindenkit, ehelyett játszunk a szarfos 4-5-1-et amiben még a saját reserves csapatunk is hülyére aláz nem, hogy egy Cfc Ars, vagy esetlegesen Barca... Nektek jókor jött a győzelem, de nekünk is mert ettől a fülestől talán észhez térünk és végre ismét futballozni fogunk nem pedig alibi szart játszani...
Follow Follow...

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39162 Hozzászólás Szerző: Norbert »

garbage írta:Norbi számomra nem volt annyira szórakoztató a mai játékotok... :D :D :D
A Shed felét (oda voltak beültetve a manure-hívek) kivéve, mindenkinek tetszett (és a 80 millió Chelsea-drukkernek is a világon). Ezzel együtt a helyzet változatlan: a Pl-t a mu veszítheti el. A mai győzelem épp a legfontosabb pillanatban a szezon hajrában adhat erőt a csapatuknak. WELL DONE LADS!
IN CHELSEA WE TRUST!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier League

#39163 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Ha valaki lemaradt volna, itt a teljes meccs (skysports rip):

http://www.mininova.org/tor/1360173

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Premier League

#39164 Hozzászólás Szerző: garbage »

Norbi számomra nem volt annyira szórakoztató a mai játékotok... :D :D :D
Follow Follow...

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39165 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Bambino írta:Üdvözletem!

Legalább már egy fél éve rendszeres látogatója vagyok ennek a fórumnak, és mint végletekig hű Chelsea szurkoló, a mai nap eseményei után éreztem idejét hogy csatlakozzam is hozzátok!

Igaz a meccset csak Rooney gólja után láttam, de aztán lendült csak bele igazán a játék! :wink:
Egyszerűen nem bírtam nyugton maradni annyira örültem a 2.gólunk után, húgom is csitítgatott :mrgreen:
Ilyen játékkal sztem simán verjük a poolt is szerdán...annak örülnék a legjobban, nem bírom őket :!:

Továbbra is maradok tisztelettel, uraim!

Bambino
Mi is üdvözlünk Bambino a Blues-hívek legnagyobb hazai fórumán! :) Örülünk hogy csatlakozol hozzánk! Nagy nap ez a mai, elvégre a a Pl-címvédőt vertük meg látványos focival és közönségszórakoztató játékkal (mégha a hibáink is voltak)! 8)
További kellemes fórumozást kívánok! 8)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Premier League

#39166 Hozzászólás Szerző: garbage »

tibi71 írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=177988
ez 1 barom ! arsenal ellen is kaptak 1 tizit(pont kezezésért) + szerdán a barca ellen is szintén henc miatt :roll:
mindig ezt nyomja aztán meg fizeti a font tizezreket az Fa-nak... :D :D
Follow Follow...

Avatar
Bambino
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 22:29
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Desailly
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Premier League

#39167 Hozzászólás Szerző: Bambino »

Üdvözletem!

Legalább már egy fél éve rendszeres látogatója vagyok ennek a fórumnak, és mint végletekig hű Chelsea szurkoló, a mai nap eseményei után éreztem idejét hogy csatlakozzam is hozzátok!

Igaz a meccset csak Rooney gólja után láttam, de aztán lendült csak bele igazán a játék! :wink:
Egyszerűen nem bírtam nyugton maradni annyira örültem a 2.gólunk után, húgom is csitítgatott :mrgreen:
Ilyen játékkal sztem simán verjük a poolt is szerdán...annak örülnék a legjobban, nem bírom őket :!:

Továbbra is maradok tisztelettel, uraim!

Bambino
...COS CHELSEA, CHELSEA IS OUR NAME!!!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Premier League

#39168 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=177988
ez 1 barom ! arsenal ellen is kaptak 1 tizit(pont kezezésért) + szerdán a barca ellen is szintén henc miatt :roll:

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Premier League

#39169 Hozzászólás Szerző: garbage »

Remélem össze szerelik a srácot a barca ellen mert nagyon kellene... kell neki egy uj fog meg szegénynek a száját össze kell varrni... nem irigylem... :cry: :cry: :cry:
Follow Follow...

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39170 Hozzászólás Szerző: Norbert »

garbage írta:persze... gyanitom nem is kellett tul sok...mondjuk ilyen tétnél nem csodálom...

Vidicnek egy foga bánta drogba térdét valamint szét szakadt az alsó ajka, de elvben a barca ellen ott lehet (csodálkoznék ha ott is lenne a pályán...)
Arcsebészt tudok ajánlani és maszkmestert (nekünk már ebben Cech révén gyakorlatunk van - sajnos :? )
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Premier League

#39171 Hozzászólás Szerző: garbage »

persze... gyanitom nem is kellett tul sok...mondjuk ilyen tétnél nem csodálom...

Vidicnek egy foga bánta drogba térdét valamint szét szakadt az alsó ajka, de elvben a barca ellen ott lehet (csodálkoznék ha ott is lenne a pályán...)
Follow Follow...

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39172 Hozzászólás Szerző: Norbert »

garbage írta:meccs után volt egy másik meccs is... végeredmény nem ismert...

http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=673836
Igen látom Evráék tesztelték a Bridge stewardjainak küzdőképességét. Gondolom megvolt egy beszólás, aztán berobbant a feszültség.
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Premier League

#39173 Hozzászólás Szerző: garbage »

meccs után volt egy másik meccs is... végeredmény nem ismert...

http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=673836
Follow Follow...

Avatar
Takee26
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. március 18., kedd 20:01
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Write-Philips
Tartózkodási hely: Túrkeve

Re: Premier League

#39174 Hozzászólás Szerző: Takee26 »

Szerintem azért Carvalho hibálya nem jött jól. Ami pedig Drogba és Ballack kis afférját illeti:nagyon ovodás de főleg Didier részéről. De mindegy megvan a 3 pont de a Newcastle ellen tényleg nehéz lesz de nem lehetetlen főleg ilyen játékkal.
Go CHELSEA, Go!!!!!!! :P
WE ARE THE CHAMPIONS

Avatar
kicsipest
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 13:24
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39175 Hozzászólás Szerző: kicsipest »

Útólag úgy gondolom, hogy Carvalho hibája még jót is tett. Kezdtem úgy érezni a 2. félidő elején, hogy elkezdjük játszani a szokásos "1-0-ra vezetünk mostmár nyugi" játékot. A MU kicsit feljebb lépett, mi meg kevesebbet birtokoltuk a labdát. A kapott gól viszont újra felrázta a fiúkat akik remekül megnyomták a meccset. Nagyon büszke vagyok rájuk. Komolyan hiszek mostmár a végső sikerben is. Csak magunkra kell figyelni (egyebet úgysem tehetünk) és hozni a mérkőzéseket. A Newcastle-től azért tartok. Otthon ők bárkire veszélyesek lehetnek.
Az ucsó meccs pedig a Bolton ellen. Ha jól emlékszem 2005-ben ellenük lettünk bajnokok (igaz idegenben), jó lenne idén ezt megismételni!!!

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

Re: Premier League

#39176 Hozzászólás Szerző: Straboo »

twopac írta:wstham ma hazain x-elt a castle ellen!2-0 is volt!ez jó előjel
a végén még télleg elhiszem, h megfoghatjuk a unitedet...egyre erősebb bennem a remény,h meg lehet a bajnoki cím...erről egészen máig álmodni sem mertem.. :oops:
KÉKnek lenni jó!!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39177 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

grimrieper írta:kepzeljetek el mi tortent. valami majom manur drukker vett egy jegyett az uzertol csak az allat nem nezte meg hogy hova szol es igy szepen beult a Matthew Harding kellos kozepebe. kb 60 percig birta a paraszt. a rooney goljanal felallt es elkezdett unnepelni. mondanom kell hogy semmi perc alatt kapott az arcaba vagy 3-at. ahogy hullik ki a sorbol raesett valami csajra amire annak a boy friendje es ramert vagy kettott. olyan volt a feje mint a szetvert marha husnak sutes elott.na persze amikor vezetik kifele a majom meg megkerdezi hogy miert kapta ezt a sok pofont mier vagy 3-4 ezer ember uvolti neki becouse you are a scumbag united fan.hogy lehet valaki ekkora hulye. ez olyan mintha egy juve drukkert beultetnel az anfield-en a kop end-re
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ezt megnéztem volna!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39178 Hozzászólás Szerző: twopac »

wstham ma hazain x-elt a castle ellen!2-0 is volt!ez jó előjel
mindörökké chelsea!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#39179 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

twopac írta:mostmár csak egy baj van,manu hazai pályán valószinű hogy nem fog botlani,a wigan ellen meg pláne!nekünk meg ott van még a newcastle akik nagyon felszivták magukat!
ez a manur meg a derby-t sem uti meg olyan szar .plane ha kedden nem jutnak tovabb

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#39180 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

hey Tore na most mi van meg mindig nem erdemeljuk meg a Pl-t??

Válasz küldése