Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Bajnokok Ligája

#16861 Hozzászólás Szerző: Oziris »

grimrieper írta:megvan a jegyem szerdara de addig meg sok mezes teat kell innom mert ma elment az osszes hangom es a fiuknak szukseguk van a buzditasra
Megkérdezhetem, h mennyi a jegy egy ilyen BL-meccsre?
Chelsea FOREVER!!!

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

Re: Bajnokok Ligája

#16862 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Blueflag írta:Ha ez kell a döntőhöz, akkor felőlem 0-0 is lehet! :)
Egyértek,h elég lenne a 0-0,de a tengnapi győzelmünk óta olyan képek jönnek a szemem elé,hogyha az Arsenalt és a Manchestert is pont nélkül küldtük haza,akkor de gyönyörű is lenne,ha a 3. "naggyal" is így elbánnánk a Stamfordon.. :)
Remélem 3szorra kiütjük őket a BL-ből....édes lenne a bosszú :!: :twisted: :oops:
KÉKnek lenni jó!!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16863 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Ha ez kell a döntőhöz, akkor felőlem 0-0 is lehet! :)

Avatar
Bambino
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 22:29
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Desailly
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Bajnokok Ligája

#16864 Hozzászólás Szerző: Bambino »

grimrieper írta:megvan a jegyem szerdara de addig meg sok mezes teat kell innom mert ma elment az osszes hangom es a fiuknak szukseguk van a buzditasra
Remélem legalább ennyien kint lesztek mint ma, és a poolt is megijesztitek a hangotokkal!!!
Győznünk kell szerdán, ez nem vitás, a mai játék képe alapján mást nem is várok. Nem kell unalmas 0-0!!! :x
...COS CHELSEA, CHELSEA IS OUR NAME!!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#16865 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

megvan a jegyem szerdara de addig meg sok mezes teat kell innom mert ma elment az osszes hangom es a fiuknak szukseguk van a buzditasra

Avatar
kicsipest
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 13:24
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16866 Hozzászólás Szerző: kicsipest »

de könyörgöm ha egy Pool durkker szíd minket hogy hogy játszunk
Ők mennyivel játszottak jobban mint mi?? Max kétszer többet lőttek kapura! Az év egyik legszarabb meccse volt és nem csak miattunk hanem miattuk is. Nehogy már nekik járjon az arcuk! Netán azzal jöttek, hogy csak öngóllal lett 1-1? Na és! Ki a szart érdekel. Ők meg egy nem góllal vertek ki minket pár éve!
Viszont amit ma meccseltünk a MU-val az megint visszadta a hitemet, hogy mi is tudunk focizni. Nem is akárhogyan! Szerdán elpicsázzuk a Poolt is, aztán örülhetnek a szokásos kegyelem 4. helyüknek!!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#16867 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

kedves Tore remelem nezted a szerdai merkozest is .ha azt mered mondani hogy ez volt a vilag ketto legszebben focizo csapatainak galaja akkor te egy kicsitt vak vagy. a kulonbseg az hogy amig mi ktartoan egyenletesen megyunk elore addig a tobbiek sorban dolnek ki a sorbol. ez egy maraton ahol nem az nyer aki eloszor elore szalad hanem aki celba er.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#16868 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Megértem, hogy a csapatával szemben (kivéve Tore) senki sem tud objektív és nem elfogult lenni, de könyörgöm ha egy Pool durkker szíd minket hogy hogy játszunk (tegyük fel igaza van) akkor is NÉZZE MÁR MEG HOGY A NYOMORÉK CSAPATUK HOL ÁLL A BAJNOKÁSGBA ÉS AZT AZ EREDMÉNYT AMIT ELÉRTEK MIYLEN JÁTÉKKAL PÁROSÍTOTTÁK!!!VICC KOMOLYAN, MERT HA MÉG EGY mu szurker mondja akkor oké, mert ők szép és eredméynes focit játszanka (nem nagyon érdekel amúgy).Az arsenalosokkal ileltve a csapattal olyan érzésem van; mintha én lefutok 1000 métert kocogva az arsenálos pedig sprintel végig => ő meghal 700méternél én meg megnyerem előtte a versenyt...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#16869 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ágika írta:Sziasztok! Nem tudom, hogy a jó rovatba írok-e, - az imént regisztráltam - de egyszerűen muszáj kommentálnom amit a Poollal lejátszott meccsel kapcsolatban írt Zenzo.
Zseniális! Ennél jobban meg sem lehetett volna fogalmazni, tökéletesen egyetértek a véleménnyel, felfoghatatlan, hogy milyen kritikákkal illetik a Chelsea-t, - nem is beszélve pl. a nemzeti sport online-ról, ahol szerintem minden cikk-író Mu-s, vagy Pool-os és bicskanyitogató stílusban húzzák le minden meccsünket -!
Szóval csak ennyit szerettem volna, hogy tisztelegjek a remek vélemény előtt, maximálisan egyetértek!
Csók minden Chelsea-szurkolónak! Hajrá Chelsea! Ági
Szia! Hát először is köszönöm a dícsérő szavakat, pironkodok is most magamban egy kicsit :oops: :) Egyébként igyekszünk nyilván legalább mi szubjektíven objektív (ehhh paradox :) ) képet festeni a kedvencekről. Az NSO tehetségtelen mihasznák gyülekezete (mintahogy a legtöbb magyar nyelvű sportportál a Samsungsporttól a topfocin keresztül a foci24-ig), egyrészt a cikkekből le lehet szűrni, hogy a meccseket csak elvétve nézik, másrészről meg még egy fórumon is megszégyenítő módon írnak helyesen, egy mondatban hat hiba, szörnyű. Látogass továbbra is minket aktívan, reméljük bennünk nem fogsz csalódni :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16870 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A "heading" szó többértelműsége a poén Norbert. :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Bajnokok Ligája

#16871 Hozzászólás Szerző: undertow »

Norbert írta:
undertow írta:te norbi, ez a poen bizony csak angolul ul, magyarul cseppet sem vicces ;)

Apparently police have arrested John Arne Riise on the M62 for heading in the wrong direction.
Pedig magyar viccben is ismert amikor Kovács szembe autózik a forgalommal és bemondja a rádió hogy egy őrült a forgalommal ellentétesen közlekedik. Erre Kovács: Egy??? Mindenki!!! :lol:
na igen, de az a vicc teljesen masrol szol ;)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#16872 Hozzászólás Szerző: emsanya »

garbage írta:
emsanya írta:Azt addig értem, hogy nagyon figyelt a MU a védelemre, na de azért ez túlzás volt...
Nem értem, hogy ezzel miért lenne beljebb a MU?ezzel a 0-0-al...mindenhol hangsúlyozzák, hogy az idegenben lőtt gólt sokat ér(Cech is ezt hangsúlyozta ki a pool elleni meccs előtt).

Nagy lenne ha a barca az elején találna egy gólt...nekik elég egy szimpla döntetlen,mondjuk 1-1, és tovább mentek.

gondolj bele, mondjuk támadóbban megyünk ki tegnap rugunk egyet estlegesen a barca rug 3at és akkor már a visszavágó tétnélküli formaság. :)
Én arra célzok, hogy a 2-1, meg a 3-2 is jobb eredmény mint a 0-0...sőt ha jól emlékszem, Ferguson azt nyilatkozta a roma elleni idegenbeli meccs előtt, hogy ha gólt lő a MU idegenben, akkor nem nagyon születhet olyan eredmény amit a traffordon nem tudnának behozni(gondolom a 2-1-re, 3-1-re gondolt)...erre most meg így megy neki ennek a meccsnek...
Ettől a barcától meg nem értem miért féltek ennyire, hétvégén az espanyol se kapott gólt tőlük, és azok mertek támadni...de nekem mindegy, én nem örülnék annyira ennek a 0-0-nak...

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16873 Hozzászólás Szerző: Norbert »

undertow írta:te norbi, ez a poen bizony csak angolul ul, magyarul cseppet sem vicces ;)

Apparently police have arrested John Arne Riise on the M62 for heading in the wrong direction.
Pedig magyar viccben is ismert amikor Kovács szembe autózik a forgalommal és bemondja a rádió hogy egy őrült a forgalommal ellentétesen közlekedik. Erre Kovács: Egy??? Mindenki!!! :lol:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Bajnokok Ligája

#16874 Hozzászólás Szerző: garbage »

emsanya írta:Azt addig értem, hogy nagyon figyelt a MU a védelemre, na de azért ez túlzás volt...
Nem értem, hogy ezzel miért lenne beljebb a MU?ezzel a 0-0-al...mindenhol hangsúlyozzák, hogy az idegenben lőtt gólt sokat ér(Cech is ezt hangsúlyozta ki a pool elleni meccs előtt).

Nagy lenne ha a barca az elején találna egy gólt...nekik elég egy szimpla döntetlen,mondjuk 1-1, és tovább mentek.

gondolj bele, mondjuk támadóbban megyünk ki tegnap rugunk egyet estlegesen a barca rug 3at és akkor már a visszavágó tétnélküli formaság. :)
Follow Follow...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Bajnokok Ligája

#16875 Hozzászólás Szerző: undertow »

te norbi, ez a poen bizony csak angolul ul, magyarul cseppet sem vicces ;)

Apparently police have arrested John Arne Riise on the M62 for heading in the wrong direction.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16876 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Ide írom mert ma délután ezen röhögök:
A meccs után Riisét az M62 -esen lekapcsolták a zsaruk, mert rossz irányban halad a kocsijával.... :lol: :lol: :lol:
(Ez a lökött úgy látszik nem csak a pályán volt eltájolva...)

Kép
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#16877 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azt addig értem, hogy nagyon figyelt a MU a védelemre, na de azért ez túlzás volt...
Nem értem, hogy ezzel miért lenne beljebb a MU?ezzel a 0-0-al...mindenhol hangsúlyozzák, hogy az idegenben lőtt gólt sokat ér(Cech is ezt hangsúlyozta ki a pool elleni meccs előtt).

Nagy lenne ha a barca az elején találna egy gólt...nekik elég egy szimpla döntetlen,mondjuk 1-1, és tovább mentek.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16878 Hozzászólás Szerző: Anti »

Köszönjük a dícséretet. Maradj tovább is köztünk. Neked is csók :wink: :wink: :wink:
Az NSO-t pedig ne vedd fel, nem éri meg.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Ágika
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008. április 24., csütörtök 18:03
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Gullit
Tartózkodási hely: Jászberény/Gyál

Re: Bajnokok Ligája

#16879 Hozzászólás Szerző: Ágika »

Sziasztok! Nem tudom, hogy a jó rovatba írok-e, - az imént regisztráltam - de egyszerűen muszáj kommentálnom amit a Poollal lejátszott meccsel kapcsolatban írt Zenzo.
Zseniális! Ennél jobban meg sem lehetett volna fogalmazni, tökéletesen egyetértek a véleménnyel, felfoghatatlan, hogy milyen kritikákkal illetik a Chelsea-t, - nem is beszélve pl. a nemzeti sport online-ról, ahol szerintem minden cikk-író Mu-s, vagy Pool-os és bicskanyitogató stílusban húzzák le minden meccsünket -!
Szóval csak ennyit szerettem volna, hogy tisztelegjek a remek vélemény előtt, maximálisan egyetértek!
Csók minden Chelsea-szurkolónak! Hajrá Chelsea! Ági

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Bajnokok Ligája

#16880 Hozzászólás Szerző: garbage »

Szándékosan mentünk ki így mivel ugye a barcanak ez az egyetlen lehetősége a szezont illetően, hogy valami felmutassanak így várható volt, hogy ezt aztán megragadják... kit raktál volna Tevez és Park helyére? esetleg egy nygdíjas és abszolut gyenge Giggs-t? vagy egy Fletchert, Osheat? egyébként szerintem az Öreg elképzelése ez volt, a védekezést illetően. a támadásokat illetően azt hiszem azt gondolta, hogy Rooney jobban fog érvényesülni jobb szélen és, hogy Tevez és Park is többet tud előrefelé menni. Azt gondolom, hogy Saf végig tudta mit csinál a meccsen egyszer nem ugrált idegbeteg mód a vonal mellett végig ülte a meccset tudta Ő nagyon jól, hogy nem most kell nyerni igazából azt mondom nem is akartunk nyerni kaptunk egy 11est ha belővi Ronaldo szerintem a barca félelmetes attackot nyomott volna és nyerik 3-1-re a meccset... kihagyta Cr és innen kezdve nem is akartunk nyerni abszolut nem akartunk helyzetet kialakitani előre se akartunk menni megelégedtünk maximálisan avval, hogy x lesz azért mentünk oda. nem ijedt meg senki attól a védelemtől egyszerűen nem akartunk nyerni látszott, hogy ha megvan a abda sem indulunk nem támadunk nincs meg az az atraktív támadó futball ami jellemző egyszerűen hátra tettük öltük a focit az időt. volt egy helyzetünk ami egy egyéni akció volt a másdoik félidőben Carrick helyzete de ennyi nem több. Mi nekünk kell kitámadni? miért? nem ráérünk? szerintem bőven nyugodtan játszhatunk az Ot-n is, nem vagyunk rákényszerülve, hogy kitámadjunk. Az Ot-n kivárásra is játszhatunk ilyen nagy tétnél engem nem zavar ha nem brilliáns innovatív csodálatos támadó focit játszunk, játszhatunk türelemmel is nyugodtan. Az a jó, hogy képesek vagyunk 30 perc alatt 3 gólt rugni de ha kell képesek vagyunk 1 rugott góllal is meccset nyerni... Az Ot-n idéen nem sok csapat nyert és szerintem a Barcelona sem fog!! A lényeg, hogy hazai pályán is nyugodtan focizhatunk. Remélem szombaton egyik csapatból sem sérül meg senki, és aztán jövőhéten előbb Ti majd Mi jutunk a döntőbe. Nektek könnyebb lesz lehozzátok egy unalmas 0-0-ra és döntőben vagytok, persze ehhez a scousereknek lesz egy két szavuk bár ha jól olvastam Fabio Aurelio nem játszhat a visszavágón a helyére ott van Riise bizzunk benne. :D :D :D Nekünk még Gólt, Gólokat kell rugnunk és remélhetőleg meg is fogjuk oldani. :wink:
Follow Follow...

Válasz küldése