Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Bajnokok Ligája

#16921 Hozzászólás Szerző: garbage »

szerintem és erre most legyetek büszkék mert mint Mu drukker ritkán ismerek el ellenfelet a kerettel semmi baj nincs egy két embert aki már feleslegessé vált nyáron el kell adni (gonndolok itt sevara, maloudara, ben haim, sidwell) aztán pár jó játékost hozni, egy jó edzőt aki ért a dolgokhoz és máris a következő szezont bajnoksesélyesként kezditek, de grantel csak egy végeláthatatlan fénynélküli alagútban vagytok...
Follow Follow...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16922 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Igen, de csak azért, mert a keret hihetetlenül erős!! Nem kell sokat visszamenni az időben, elég 2-3 évet, amikor zseniálisan játszott a csapat, rém büszke voltam rájuk!! Nem másnak akarok szurkolni, azt akarom, hogy játsszunk jól!
Meg, hogy nyáron ne jöjjön csak 1-2 ember! Tartsuk együtt ezt az erős keretet és hozzunk egy hozzáértő edzőt!!
A Chelsea-nek akarok szurkolni, de undorodom attól, ahogy az elmúlt pár hónapban játszunk!

Garbage: Ha tehetem, nézem is!:) Alig várom már, hogy kiköltözzem és mehessek League 1 és 2 meccsekre!:)
Amúgy bár lenne a Chelsea-nek is egy FC United-ja!! Emiatt (is) irigyellek!:(
Only one Di Matteo!

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Bajnokok Ligája

#16923 Hozzászólás Szerző: garbage »

tudomásom szerint a Headhunters már nem létezik...

amit meg a profi focinak nevezünk... most mit akarsz? ez van sok minden nekem sem tetszik de mégis imádom mert az életem! ha nem akarsz profizmust látni nézz reserve vagy youth meccseket esetleg alacsonyabb angol ligákat. :wink:
Follow Follow...

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16924 Hozzászólás Szerző: twopac »

Tore,ha szép focit akarsz látni akkor téleg inkább a mu-nak kéne szurkolnod!Én büszke vagyok a csapatra,persze nem a mai teljesítményükre,ha nem az egész évükre!elment murinho,rengeteg sérült,afrika kupa,jött egy agyilag sérült ember a kispadra,minde ezek ellenére még van esélyünk a premier ligára,habár nem sok de van,és itt vagyunk a bl döntő küszöbén!
mindörökké chelsea!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16925 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

undertow írta:nem hiszem, hogy rajuk gondol tore... ;)
Igaz, sokkal inkább a "headhunters" nevű kulturális olvasókörrel...:/

garbage: szégyenteljes, lehet...csakúgy, mint az, amit ma profi focinak hívnak...
A MU szurkolótábora is fantasztikus...nem mondtam, hogy nem. Csak a Chelsea-é ilyen szar...sajnos.
Only one Di Matteo!

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Bajnokok Ligája

#16926 Hozzászólás Szerző: garbage »

ToreAndre írta:Azokra a Chelsea drukkerekre gondolsz, akiket leordított 2000 Nothingham Forest drukker?? Azokra, akik -Winston szavajárása szerint- lazacos szendiccsel tömik a pofájukat! Komolyan, sajnálom, hogy nincs olyan szurkolótáborunk, mint a Liverpool-nak...hihetetlen volt, amit a mai meccs előtt nyújtottak...
Mondom! Lehet kiköltözöm én is egy évre Londonba, elmagyarázom én bárkinek, hogy miért szar most a Chelsea!

Rég rossz, ha valakinek mindegy, hogy hogyan nyerünk!! Utálom ezt a mentalitást!

És most Te cfc drukker vagy? vagy annak szrukolsz akinek hangosabb a tábora? mert akkor nézz Mu meccseket mert egy ideje sokkal komolyabban szól a tábor ott mint a szaros anfielden. a hszed további részét nem kommentálom nem áll tisztemben mint itt vendég bármit is mondani de azt gondolom, hogy ha Te tényleg Chelsea drukker vagy akkor ez szégyenteljes amit írsz.
Follow Follow...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Bajnokok Ligája

#16927 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem hiszem, hogy rajuk gondol tore... ;)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16928 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Azokra a Chelsea drukkerekre gondolsz, akiket leordított 2000 Nothingham Forest drukker?? Azokra, akik -Winston szavajárása szerint- lazacos szendiccsel tömik a pofájukat! Komolyan, sajnálom, hogy nincs olyan szurkolótáborunk, mint a Liverpool-nak...hihetetlen volt, amit a mai meccs előtt nyújtottak...
Mondom! Lehet kiköltözöm én is egy évre Londonba, elmagyarázom én bárkinek, hogy miért szar most a Chelsea!

Rég rossz, ha valakinek mindegy, hogy hogyan nyerünk!! Utálom ezt a mentalitást!
Only one Di Matteo!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#16929 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:Legyen 1-1 és tizikkel essünk ki!:)
gyere ki ide es mond el ugyanezt az en Chelsea drukker bartaimnak is szerintem a voros hajadat egyenkent tepnek ki. hat nem mindegy neked hogy hogyan nyerjuk meg a merkozeseinket? ember ertsed meg amilyen kocsog szerencseje van ennek a bibsinek meg a vegen megnyeri a PL-t es a BL-t.te akkor mit fogsz csinalni? ossze firkalod magad? netan vegre leirod hogy hajra Chelsea?

Avatar
garbage
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2006. december 18., hétfő 22:55
Tartózkodási hely: Manchester Vörös Részén...

Re: Bajnokok Ligája

#16930 Hozzászólás Szerző: garbage »

john arne riise márpedig jó játékos igenis... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Follow Follow...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Bajnokok Ligája

#16931 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Legyen 1-1 és tizikkel essünk ki!:)
ezt most remelem mint liverplop drukker mondtad...

:P

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Bajnokok Ligája

#16932 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Zsoca87 írta:Tegye fel a kezét aki élvezetes meccset várt, ahol mind2 csapat jól játszik... :D :lol:
A Monaco ellen anno játszottunk két "gyönyörű szép" meccset, kb. 178 kihagyott helyzettel. Most remélem, hogy két bűn rossz meccsen jutunk tovább... :mrgreen: :D

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16933 Hozzászólás Szerző: twopac »

ha bejutunk a döntöbe,mindenképp a mu ellen szeretném hogy játszunk,márcsak a bajnokság miatt is revansot kell vennünk rajtuk,a másik pedig,azt akarom látni ronaldon amit a portugál görög eb döntö után!!lehet visszavenne abból az orbitális nagy mézesmázas pofájából!
mindörökké chelsea!!

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16934 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Lesz olyan mákunk hogy hazain nem kapunk gólt és Grant marad. A fináléba meg Brown öngóljával nyerünk :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16935 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Legyen 1-1 és tizikkel essünk ki!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16936 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Tegye fel a kezét aki élvezetes meccset várt, ahol mind2 csapat jól játszik... :D :lol:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16937 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ballack-nak volt pár helyzete, de kábé ennyi! Szebben játszottak, bár, mondom, ők sem voltak épp jók! De nálunk mindenképp!!
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#16938 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ToreAndre írta:Joey: Ha egy helyzetecske kimarad, akkor már "nincs szerencsénk"??
Alig kerültünk kapu közelébe vazze! A Liverpool irányított a 90 percből 70-ben!!!
Hát szerintem ez az arány nem igaz. Kb. fele-fele volt az arány. Vagy mondjuk legrosszabb esetben 55-35 a Poolnak. De ennyire nem nyomtak le minket.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#16939 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Joey: Ha egy helyzetecske kimarad, akkor már "nincs szerencsénk"??
Alig kerültünk kapu közelébe vazze! A Liverpool irányított a 90 percből 70-ben!!!
Only one Di Matteo!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Bajnokok Ligája

#16940 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Én még mindig sokkal többre tartom Makelele-t, mint Mikel-t. :) (szinte az egész csapat nagyon feszült volt...szerintem ha Mikel játszik, akkor "kiszórják" a 19.percben)

Válasz küldése