Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29621 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

CFCBoy írta:
szpecnaz írta:
CFCBoy írta:De akármilyen felállásban játszunk, ha jöün Ballack, márpedig José nagyon szeretné, akkor vki helyett játszania kell... hacsak nem a padon ül... Elhiszem, hogy ingyen jönne, de minek???? Ő lesz a csatárunk??? Mert nekünk az kellene... a 4-4-2-es felállást én így képzeltem el:
-------------------Cech
----------Terry-----------Gallas
Ferreira--------------------------Bridge
-----------------Makelele

J.Cole-----------------------------Robben
-----------------Lampard
------csatár1--------------csatár2

Ez a felállás sztem nagyon jó lenne ( a PES-ben is ebben a felállásban játszok, és beválik mindíg... :P ) Sztem ezzel lesöpörnénk mindenkit a pályáról... csak az a 2 csdatár lenne a nagy kérdés...
Mourinho sohasem fog ennyire támadó csapattal játszani, alapjáraton....ő neki az 1-0 szebb mint a 4-3...ez van..amúgy Tóth Csabát én is szívesen fölkeresném...ennyire undorító, Chelsea ellenes riporterrel még nem találkoztam...hányinger volt...
de hogyha nem játszunk ennyire támadófocit, akkor jövőre sztem nincs bajnoki címvédés...
majd Muri megoldja... :D

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29622 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Nem értem, miért nem megy mostanában a játék meg a góllövés! Pedig támadóbb taktikával játszunk, mert Essien és Makelele nincsenek fent egyszerre a pályán, mint korábban.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#29623 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

szpecnaz írta:
CFCBoy írta:De akármilyen felállásban játszunk, ha jöün Ballack, márpedig José nagyon szeretné, akkor vki helyett játszania kell... hacsak nem a padon ül... Elhiszem, hogy ingyen jönne, de minek???? Ő lesz a csatárunk??? Mert nekünk az kellene... a 4-4-2-es felállást én így képzeltem el:
-------------------Cech
----------Terry-----------Gallas
Ferreira--------------------------Bridge
-----------------Makelele

J.Cole-----------------------------Robben
-----------------Lampard
------csatár1--------------csatár2

Ez a felállás sztem nagyon jó lenne ( a PES-ben is ebben a felállásban játszok, és beválik mindíg... :P ) Sztem ezzel lesöpörnénk mindenkit a pályáról... csak az a 2 csdatár lenne a nagy kérdés...
Mourinho sohasem fog ennyire támadó csapattal játszani, alapjáraton....ő neki az 1-0 szebb mint a 4-3...ez van..amúgy Tóth Csabát én is szívesen fölkeresném...ennyire undorító, Chelsea ellenes riporterrel még nem találkoztam...hányinger volt...
de hogyha nem játszunk ennyire támadófocit, akkor jövőre sztem nincs bajnoki címvédés...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29624 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

CFCBoy írta:De akármilyen felállásban játszunk, ha jöün Ballack, márpedig José nagyon szeretné, akkor vki helyett játszania kell... hacsak nem a padon ül... Elhiszem, hogy ingyen jönne, de minek???? Ő lesz a csatárunk??? Mert nekünk az kellene... a 4-4-2-es felállást én így képzeltem el:
-------------------Cech
----------Terry-----------Gallas
Ferreira--------------------------Bridge
-----------------Makelele

J.Cole-----------------------------Robben
-----------------Lampard
------csatár1--------------csatár2

Ez a felállás sztem nagyon jó lenne ( a PES-ben is ebben a felállásban játszok, és beválik mindíg... :P ) Sztem ezzel lesöpörnénk mindenkit a pályáról... csak az a 2 csdatár lenne a nagy kérdés...
Mourinho sohasem fog ennyire támadó csapattal játszani, alapjáraton....ő neki az 1-0 szebb mint a 4-3...ez van..amúgy Tóth Csabát én is szívesen fölkeresném...ennyire undorító, Chelsea ellenes riporterrel még nem találkoztam...hányinger volt...

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#29625 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

De akármilyen felállásban játszunk, ha jöün Ballack, márpedig José nagyon szeretné, akkor vki helyett játszania kell... hacsak nem a padon ül... Elhiszem, hogy ingyen jönne, de minek???? Ő lesz a csatárunk??? Mert nekünk az kellene... a 4-4-2-es felállást én így képzeltem el:
-------------------Cech
----------Terry-----------Gallas
Ferreira--------------------------Bridge
-----------------Makelele

J.Cole-----------------------------Robben
-----------------Lampard
------csatár1--------------csatár2

Ez a felállás sztem nagyon jó lenne ( a PES-ben is ebben a felállásban játszok, és beválik mindíg... :P ) Sztem ezzel lesöpörnénk mindenkit a pályáról... csak az a 2 csdatár lenne a nagy kérdés...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29626 Hozzászólás Szerző: undertow »

sokat nem tudok mondani, a meccs vegere ebredtem fel.
annyit viszont feltetlenul megjegyznek, hogy nagyon-nagyon szivesen atrendeznem toth csaba arcszerkezetet. puszta kezzel, hogy nagyobb elvezetet okozzon. :x :evil:

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: aktuális meccsek

#29627 Hozzászólás Szerző: paco83 »

brandon írta:Paco 83!Oké értem amit mondasz!De az elöző idényben nem éppen ezzel a kerettel játszottunk!Vagy tévedek?Jöttek mentek játékosok!Igaz!?Az egy csatáros játék lejárt!Az eredményeken mindenki látja!

Hát igen ezt is írni akartam de valahogy nem jött össze!!!Nem is értettem hogy miért hagytunk elmenni jó pár nagyon jó játékost!!!Ez a játékosvásárlási politika meg fogja bosszulni magát elég hamar!!!!Csináljuk az értelmetlen vásárlásokat és ez rohadtul nem jó!!!Talán ezen kéne változtatni elsődlegesen!!

brandon
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. február 5., vasárnap 22:17

aktuális meccsek

#29628 Hozzászólás Szerző: brandon »

Paco 83!Oké értem amit mondasz!De az elöző idényben nem éppen ezzel a kerettel játszottunk!Vagy tévedek?Jöttek mentek játékosok!Igaz!?Az egy csatáros játék lejárt!Az eredményeken mindenki látja!pl:Darren Bent hány gólnál tart!!!Nem értem???Lampard több gólt rúgott mint csatárjaink!!!Nem értem????Ja hogy majdnem minden meccsen játszott!!És?Na erre válaszoljatok!!!Csatár kell!!És egy két játékostol meg kell válni ha tetszik ha nem!Ez nem szimpátia kérdése!!! !Hanem az eredményesség kérdése!ezzel a játékkal nem lehet bl-t nyerni!!Ez az én véleményem!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára brandon 2006. április 1., szombat 22:23-kor.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29629 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Igen. Én visszatérnék a 4-4-2-re! Két csatár, két szélső, EGY védekező középpályás és egy írányító! Hátul a két szélsőnek fel kell jönnie!!!!
CSATÁR KELL!
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29630 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Nekem még mindig az a véleményem,hogy kiismerték a játékunkat ! Nem tudunk meglepni senkit ! Már az V.osztályú csapatokat is csak erőből tudjuk megverni !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29631 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Sajnos nem láttam a meccset, de én akár kimerném jelenteni, hogyha így játszunk a további meccseken is, akkor vesszük el a bajnokságot! Nem érdemeljük meg!

Sajnos a juniorok is kikaptak, ráadásul otthon a hátrébb lévő Birmingham-től. (Cork, Bertrand és Sinclair nélkül) :(

Valamint az angol U17-es angol csapat is kiesett, két döntetlen után kikaptak Oroszországtól....:(

EZ A HÉTVÉGE SZÖRNYŰ!!!!!!!! FELEJTSÜK EL GYORSAN!!!:(
Only one Di Matteo!

Gabesz008
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 16:57

#29632 Hozzászólás Szerző: Gabesz008 »

Jah meg ha mindenáron venni akarunk egy játékost akkor sztem egy támadobb szellemű középpályást kéne vennünk és nem Ballackot,hanem Kakat.Ő lenne a legjobb megoldás.

Gabesz008
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 16:57

#29633 Hozzászólás Szerző: Gabesz008 »

Jah meg vmennyire az is része a bukdácsolásoknak hogy elkényelmeskedtek a játékosok,de ha remélhetőleg látja az edző,akkor nem kéne szolni vmit a játékosok felé?De azert Come on Blues továbbra is és nagyon remélem hogy meglesz a bajnokság

Gabesz008
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 16:57

#29634 Hozzászólás Szerző: Gabesz008 »

Hogy én is hozzászoljak az utobbi meccsek katasztrófa produkciojához,nem kell itt egyenként senkit lebaszni és csatlakozva az előttem szolohoz is nem drogbát kéne elküldeni,mert ilyen erővel lampardot is el lehetne mert lampard(akinek kéne összetartzani és irányitani ezt a csapatot) már vagy 3-4 hónapja szart se csinál a pályán,hanem én egyre jobban kezdem azt érezni hogy itt mourinhoval és az ő taktikájával van a probléma.Szoval nem egyenként kell lebaszni a játékosokat,és ha már le is basszuk őket akkor már az egész csapatot szídhatnánk ,mert egy kiemelkedő teljesitményt nem tudnék mondani.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#29635 Hozzászólás Szerző: Dani »

Nem fogok hosszan írni,de nagyon csalódott vagyok,ezt a csapatot(Birmingham) 3-4 góllal kellett volna verni,erre tessék,saját magunknak tesszük izgalmasabbá a bajnokságot
Kép

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29636 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Ha Drogbát likvidálnám a csapatból akkor Gudjonhsent,Hornot és SWP is eladnám ! Szerintem nem lehet a mai csapatból senkit sem kiemelni,vagy elmarasztalni,hogy ő miatta ment el a meccs !

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: aktuális meccsek

#29637 Hozzászólás Szerző: paco83 »

brandon írta:Méghogy nincs szükség új játékosokra!Egy csatárra sztem mindenképpen szükség van!Drogba,Crespo kettös nem valami fényesen muzsikál az utobbi idöben!Nem tudnak gólt rúgni!Egy gólos meccseink vannak!Ez szörnyű!Biztos vagyok hogy változások lesznek a keretben jövőre!Én személy szerint várom hogy Ballack nálunk játszon!És ne gyertek itt valami nevenincs játékosokkal!Mert nem erre van szüksége a csapatnak!!Na és Duff44Hát nem mondok semmit!Pl:Duff,Huth,Swp,Crespo,Drogba,Del Horno,Geremi, én keresnék nekik más csapatot mert nem ide valok!Frissiteni kell a keretet!Bocs mindekitöl!

Nem értem nem megy nekünk és akkor rögtön adjuk el a fél csapatot és vegyünk egy másik felet?!Ennek sincs sokkal több értelme!!Nem a játékosaink minőségével van gond mert ha így lenne akkor tavaly nem nyertünk volna és idén se vezetnénk több mint 10 ponttal!!!!Észrekéne vennünk magunkat hogy nem vagyunk kisistenek (bármennyire szeretném is :wink: )!!!!!!Nem kell új játékos esetleg akkor ha formációt akarunk váltani de erre kevés esélyt látok!!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29638 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Gyeszti írta:
szpecnaz írta:
Gyeszti írta: Látod, mióta mondom én ezt Drogbával kapcsolatban! Még a végén egyetértünk! :lol: :lol:
Crespo is nyugodtan mehet vissza tűzföldre...:) :wink:
Azzal azért még egy kicsit várnék! A baj csaj az, hogy már tényleg csak egy kicsit. Sajnos lassan be kell látnom, hogy neki is jobban megy máshol, mint nálunk. Persze ez nem változtat semmit azon, hogy ő nálam még mindig benne van a top five-ban.
az hogy nem megy nálnuk nem jelenti azt hogy szar focista....de sajnos nekünk csatár kell......és ez a 10 gól tőle meg drogbától nagyon kevés.....

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#29639 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

szpecnaz írta:
Gyeszti írta:
zirkonium írta:Drogba nyugodtan visszamehet Afrikába, ez nem elég a Chelseabe. Amit ma is művelt, eszméletlen. Inkább játszon Carlton helyette, ha már nem veszünk senkit.
Látod, mióta mondom én ezt Drogbával kapcsolatban! Még a végén egyetértünk! :lol: :lol:
Crespo is nyugodtan mehet vissza tűzföldre...:) :wink:
Azzal azért még egy kicsit várnék! A baj csaj az, hogy már tényleg csak egy kicsit. Sajnos lassan be kell látnom, hogy neki is jobban megy máshol, mint nálunk. Persze ez nem változtat semmit azon, hogy ő nálam még mindig benne van a top five-ban.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29640 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Gyeszti írta:
zirkonium írta:Drogba nyugodtan visszamehet Afrikába, ez nem elég a Chelseabe. Amit ma is művelt, eszméletlen. Inkább játszon Carlton helyette, ha már nem veszünk senkit.
Látod, mióta mondom én ezt Drogbával kapcsolatban! Még a végén egyetértünk! :lol: :lol:
Crespo is nyugodtan mehet vissza tűzföldre...:) :wink:

Válasz küldése