Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#29641 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

zirkonium írta:Drogba nyugodtan visszamehet Afrikába, ez nem elég a Chelseabe. Amit ma is művelt, eszméletlen. Inkább játszon Carlton helyette, ha már nem veszünk senkit.
Látod, mióta mondom én ezt Drogbával kapcsolatban! Még a végén egyetértünk! :lol: :lol:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29642 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Ma sem voltunk jók..a csapat megint álmosan játszott, a srácok nem haraptak. AZ egész csapat fásultan mozgott, mint akik nem élvezik a játékot. Mint ha unnák már az egészet, nincsenek ott fejben. Duff-ot én nem szídnám hogy nem passzolt, mert nem hiszem hogy egy Chelsea-nek egy birmingham színtű csapat ellen 1 nagy helyzetnek kellene lennie, főleg úgy hogy védelmi hiba volt. De ha már Duffot szídjuk akkor említsük meg Lampardot is, aki labdát nem bír átvenni, vagy ott van Robben is aki midnig csinál még 1 cselt.....

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29643 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Drogba nyugodtan visszamehet Afrikába, ez nem elég a Chelseabe. Amit ma is művelt, eszméletlen. Inkább játszon Carlton helyette, ha már nem veszünk senkit.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#29644 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

De ha szerencsénk van, az utolsó 2 meccsen már bajnokok vunk! Az első 3-4 meccsünkön 3 otthon, és 1 idegenben lesz... Ami nekünk talán jól jöhet, hogy csak a Boltonhoz kell látogatni... utána remélem már a bajnokságot ünnepelhetjük!

brandon
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. február 5., vasárnap 22:17

aktuális meccsek

#29645 Hozzászólás Szerző: brandon »

Méghogy nincs szükség új játékosokra!Egy csatárra sztem mindenképpen szükség van!Drogba,Crespo kettös nem valami fényesen muzsikál az utobbi idöben!Nem tudnak gólt rúgni!Egy gólos meccseink vannak!Ez szörnyű!Biztos vagyok hogy változások lesznek a keretben jövőre!Én személy szerint várom hogy Ballack nálunk játszon!És ne gyertek itt valami nevenincs játékosokkal!Mert nem erre van szüksége a csapatnak!!Na és Duff44Hát nem mondok semmit!Pl:Duff,Huth,Swp,Crespo,Drogba,Del Horno,Geremi, én keresnék nekik más csapatot mert nem ide valok!Frissiteni kell a keretet!Bocs mindekitöl!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára brandon 2006. április 1., szombat 16:10-kor.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29646 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

MU meccsei: Bolton - Arsenal - Sunderland - Sp*rs - Boro - Chelsea - Charlton.

CHELSEA: West Ham - Bolton - Everton - Man U - Blackburn - Newcastle

Remélem a Bolton, Arsenal, Sp*rs, Boro tesz nekünk egy kis szivességet. Ugyanakkor mi sem panaszkodhatunk, nehéz meccsek vannak hátra.

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#29647 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Hát gratulálok fiúk, a rohadt életbe bele, így kell ezt csinálni!!! Igazán szép teljesítmény volt... Ezt a csapatot nem tudták megverni!!!!! Agyon verte őket szinte minden nagy csapat.... Királyok vagyunk...
Hát azt hiszem, hogy innentől kezdve már nem olyan biztos az a bajnoki cím, amit mindenki nagyképűen kijelentett már hónapokkal ezelőtt...

Ja, és Mourinho helyében én úgy megbüntetném Duff-ot, hogy jó pár hétig nem látna futballpályát... Ilyen rohadt önzőnek és öncélúnak lenni, hogy nem adta le Drogbának, aki 99,9% hogy belőtte volna (ez akkor volt, amikor kb. a 60. perc körül eladták a labdát és pont Duff ért bele és ahelyett hogy leadta volna a kilépő Drogbának, inkább ellőtte a nagy büdös......-ba)

Na, azt hiszem erről kár többet írni...
Csak reménykedni tudunk, hogy a MU ma nem tud nyerni a Bolton ellen.

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#29648 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Hajrá Bolton!!!!
:D :D :D

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#29649 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Jövő héten Mu-Arsenal az Old Traffordon! Mégis előfordulhat, hogy valaha a franciáknak fogok szurkolni? Még belegondolni is rossz!

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#29650 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Az ember pár hete még azon filózott hogy meg lehet-e a 95 pont ,most meg kapásból aláírnám hogy legalább egy ponttal nyerjünk a végén...

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#29651 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Hát ez a botladozás sztem részben Mourinhon múlik, mert csak Ő tud beszélni a fiúk fejével, és változtatni kéne a játékstílusunkon, olyan focit kellene játszanunk ilyen játéékosokkal, mint 2 éve az Arsenalnak... Még a tavalyi szezonban is jobban játszottunk(sztem)... Engem nem érdekel, hány pontot gyűjtünk... Úgy kell hozzáállni minden meccsünkhöz, hogy kitömjünk az ellenfelet, amire képesek vagyunk!!! De ez így nem mehet tovább!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#29652 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Zirko! A Blackburn-t kihagytad! Az sem lesz a sétagalopp, főleg ha a tavalyi idegenbeli elég paprikás hangulatú 1-0-ás meccset vesszük figyelembe.
A mai meccs katasztrófa volt. Kb 10 percet játszott a csapat. Ez így nagyon kevés lesz. Sok izgalmas meccsre van még kilátás a bajnokság végéig.

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#29653 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Ha belegondolok vagy 4-5 meccsünket óriási mákkal nyertünk idén, jövőre baj lesz.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29654 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

0:0. Szinte minden csapat kitömte a Birminghamet mostanában, nekünk ez sem sikerült. Ez már nem az első alkalom, hogy ez előfordult. Egyszer csak fel kellene küldeni a csapatot, hogy játszon, ahogy akarnak. Biztosan többre mennének.

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#29655 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

"""A MU elleni meccsre véglegesen a zsákban kellett volna lennie a PL címnek, de lehet, hogy azon fog minden eldölni."""

Ha lesz tétje a MU elleni meccsünknek,akkor régen rossz, úgy megvernek minket mint a sza.t... Ha ez nem Chelsea meccs akkor végig se nézem. Tragédia.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#29656 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

zirkonium írta:Kezdek aggódni, hogy elszórhatjuk ezt a bajnoki címet. Ha így folytatjuk, akkor könnyen megeshet. A MU elleni meccsre véglegesen a zsákban kellett volna lennie a PL címnek, de lehet, hogy azon fog minden eldölni.
Birmingham - West Ham - Bolton - Everton - MU - Newcastle.
Ezek a hátralévő meccsek és egyiket sem vehetjük sima 3 pontnak...
Nem hittem volna, hogy 15 pontos előny után így fogok aggódni a bajnoki címért... Az összes meccsünket meg kell nyerni, még ha kell, a Manchester ellenit is!!Mert félek, ha nem így lesz, akkor szívás lesz... :shock: :roll:

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29657 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Carvalho!!!! 5 méterről 20 méterrel melléfejeli! Hihetetlen.

brandon
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. február 5., vasárnap 22:17

aktuális meccsek

#29658 Hozzászólás Szerző: brandon »

Zirko!Teljesen jogos az agodalmad!Én is igy látom!Ez a játék kevés a bajnoki cimhez!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29659 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Kezdek aggódni, hogy elszórhatjuk ezt a bajnoki címet. Ha így folytatjuk, akkor könnyen megeshet. A MU elleni meccsre véglegesen a zsákban kellett volna lennie a PL címnek, de lehet, hogy azon fog minden eldölni.
Birmingham - West Ham - Bolton - Everton - MU - Newcastle.
Ezek a hátralévő meccsek és egyiket sem vehetjük sima 3 pontnak...

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29660 Hozzászólás Szerző: Drogba »

A második félidő szánalmas volt! Nem Mourinho hibája, mert még 2-0nál sem örült! Crespo nagy gólt akar lőni mindig, és emiatt lő kevés gólt!
De végre 2 csatárral játszunk, igaz Guddyt nem oda tenném előre! Szerintem irányítónak sokkal jobb lenne most, mint csatárnak! Meglátja a helyzeteket, jók a labdái, szerintem olyan mint Deco, már bocsi, h pont őt írom ide, de akkor is jó játékos:P

Válasz küldése