Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#30021 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Az ember pár hete még azon filózott hogy meg lehet-e a 95 pont ,most meg kapásból aláírnám hogy legalább egy ponttal nyerjünk a végén...

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#30022 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Hát ez a botladozás sztem részben Mourinhon múlik, mert csak Ő tud beszélni a fiúk fejével, és változtatni kéne a játékstílusunkon, olyan focit kellene játszanunk ilyen játéékosokkal, mint 2 éve az Arsenalnak... Még a tavalyi szezonban is jobban játszottunk(sztem)... Engem nem érdekel, hány pontot gyűjtünk... Úgy kell hozzáállni minden meccsünkhöz, hogy kitömjünk az ellenfelet, amire képesek vagyunk!!! De ez így nem mehet tovább!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#30023 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Zirko! A Blackburn-t kihagytad! Az sem lesz a sétagalopp, főleg ha a tavalyi idegenbeli elég paprikás hangulatú 1-0-ás meccset vesszük figyelembe.
A mai meccs katasztrófa volt. Kb 10 percet játszott a csapat. Ez így nagyon kevés lesz. Sok izgalmas meccsre van még kilátás a bajnokság végéig.

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#30024 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Ha belegondolok vagy 4-5 meccsünket óriási mákkal nyertünk idén, jövőre baj lesz.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30025 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

0:0. Szinte minden csapat kitömte a Birminghamet mostanában, nekünk ez sem sikerült. Ez már nem az első alkalom, hogy ez előfordult. Egyszer csak fel kellene küldeni a csapatot, hogy játszon, ahogy akarnak. Biztosan többre mennének.

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#30026 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

"""A MU elleni meccsre véglegesen a zsákban kellett volna lennie a PL címnek, de lehet, hogy azon fog minden eldölni."""

Ha lesz tétje a MU elleni meccsünknek,akkor régen rossz, úgy megvernek minket mint a sza.t... Ha ez nem Chelsea meccs akkor végig se nézem. Tragédia.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#30027 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

zirkonium írta:Kezdek aggódni, hogy elszórhatjuk ezt a bajnoki címet. Ha így folytatjuk, akkor könnyen megeshet. A MU elleni meccsre véglegesen a zsákban kellett volna lennie a PL címnek, de lehet, hogy azon fog minden eldölni.
Birmingham - West Ham - Bolton - Everton - MU - Newcastle.
Ezek a hátralévő meccsek és egyiket sem vehetjük sima 3 pontnak...
Nem hittem volna, hogy 15 pontos előny után így fogok aggódni a bajnoki címért... Az összes meccsünket meg kell nyerni, még ha kell, a Manchester ellenit is!!Mert félek, ha nem így lesz, akkor szívás lesz... :shock: :roll:

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30028 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Carvalho!!!! 5 méterről 20 méterrel melléfejeli! Hihetetlen.

brandon
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. február 5., vasárnap 22:17

aktuális meccsek

#30029 Hozzászólás Szerző: brandon »

Zirko!Teljesen jogos az agodalmad!Én is igy látom!Ez a játék kevés a bajnoki cimhez!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30030 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Kezdek aggódni, hogy elszórhatjuk ezt a bajnoki címet. Ha így folytatjuk, akkor könnyen megeshet. A MU elleni meccsre véglegesen a zsákban kellett volna lennie a PL címnek, de lehet, hogy azon fog minden eldölni.
Birmingham - West Ham - Bolton - Everton - MU - Newcastle.
Ezek a hátralévő meccsek és egyiket sem vehetjük sima 3 pontnak...

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#30031 Hozzászólás Szerző: Drogba »

A második félidő szánalmas volt! Nem Mourinho hibája, mert még 2-0nál sem örült! Crespo nagy gólt akar lőni mindig, és emiatt lő kevés gólt!
De végre 2 csatárral játszunk, igaz Guddyt nem oda tenném előre! Szerintem irányítónak sokkal jobb lenne most, mint csatárnak! Meglátja a helyzeteket, jók a labdái, szerintem olyan mint Deco, már bocsi, h pont őt írom ide, de akkor is jó játékos:P

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30032 Hozzászólás Szerző: undertow »

az, hogy neha atlepik a felezovonalat nem nevezheto tamadasnak ;)
igazan nagy helyzetunk nem is volt sok.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#30033 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

undertow írta:
Chelseafan írta:Maradt a 2-0, a második félidő unalmas volt. :( Nem értem, miért nem lehet kitömni egy (ember)hátrányban lévő csapatot, aminek amúgyis elég szegényes a kerete... Muri pihentetni akarja a játékosokat?
miert nehez kitomni egy csapatot, amelyik mast se csinal, csak 9 emberrel vedekezik?
Hát azért ők se végig védekeztek, még emberhátrányban is támadgattak. Meg amúgyis megvoltak a helyzeteink, de nem fejezték be egyiket sem... :(

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30034 Hozzászólás Szerző: undertow »

Chelseafan írta:Maradt a 2-0, a második félidő unalmas volt. :( Nem értem, miért nem lehet kitömni egy (ember)hátrányban lévő csapatot, aminek amúgyis elég szegényes a kerete... Muri pihentetni akarja a játékosokat?
miert nehez kitomni egy csapatot, amelyik mast se csinal, csak 9 emberrel vedekezik?

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#30035 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

A jatek az nem szep de eredmenyes .Senki se fogja legalabb azzal megvadolni Joset hogy szep jatekot jatszat de nyerni lehet vele .Es ebben a pillanatban ez a lenyeg . Meg negy mecs mienk a trofi es mindenki pihizhet jatszhatnak a fiatalok .

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30036 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Hát most se voltunk valami meggyőzőek ! Drogba csibészsége eldöntötte a meccset !

Barbikaaaaaa
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006. március 3., péntek 21:10

#30037 Hozzászólás Szerző: Barbikaaaaaa »

Én már lassan úgy vagyok, hogy az eredmény, nem pedig a játék számít. Az 1-0ás, 7-ás és a 6-5ös győzelem is csak három pontot ér. Sztem ráis fér néhány játékosra a pihizés, mert messze az angolok játszák a legtöbb meccset, és abban igaza van Beniteznek amikor azt mondta, hogy lehet hogy egy héttel többet készülhet Erikson a VBre, de ha a bajnoki meccsek zsúfoltsága miatt vki lesérül, akkor mit csinál??? Nem lenne jó egy Lampard, Joe cole, vagy Terry-sérülés.
Barbikaaaaaa

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#30038 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Maradt a 2-0, a második félidő unalmas volt. :( Nem értem, miért nem lehet kitömni egy (ember)hátrányban lévő csapatot, aminek amúgyis elég szegényes a kerete... Muri pihentetni akarja a játékosokat?

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30039 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Guddy helyett Crespo jött be - nem állunk be védekezni.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30040 Hozzászólás Szerző: undertow »

az elso gol szep volt.
a masodikkal meg egy hetig tele lesznek az ujsagok.

Válasz küldése