Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39801 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

SAF azt nyilatkozta, hogy még 3 évet marad a MU-nál.

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Premier League

#39802 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Hamradik torres mesterhármas :shock:

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier League

#39803 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Ma játszotta a Liverpool az elmaradt meccsét a West Ham ellen.Ők is 4-et rúgtak, Torres 3-at és Gerrard 1-et.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39804 Hozzászólás Szerző: undertow »

azt hiszem elmondtuk mar, amit el lehetett, nem akarom ismetelni magam. majd meglatjuk mennyire jogos a pesszimizmusom.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39805 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:akkor te meg etelnel is naivabb vagy ;)

English Premier Aston Villa 1-4 Man Utd 20-10-2007
English FA Cup Aston Villa 0-2 Man Utd 05-01-2008

es a pikey fiuk sem makolhatnak mindig a manure ellen, bar tenyleg jo szeriajuk van ellenuk.
Naív lennék? Lehet, majd meglátjuk. FA kupa nem nagy szám, bajnokságban ikszeltek az Arsenallal is, aztán meg elkenték a szájukat egy sima négyesel... (egyébként azon a meccsen jóval nagyobb ellenállást vártam a Villatól).
A WestHam meg nem tudom, hogy, de az utóbbi három PL meccsen tényleg nagyon jó szériát fogott ki, és ez azért bizakodásra ad okot. A kis csapatok ellen gyenge a MU is, lásd WestHam, Bolton. Felőlem akár megfoghatja őket a Wigan is, a Blackburn vagy a Boro, tökmindegy, a hangsúly azon van, hogy mi simázzuk le őket :) (vagy nyögvenyelősen, csak győzzünk)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39806 Hozzászólás Szerző: undertow »

akkor te meg etelnel is naivabb vagy ;)

English Premier Aston Villa 1-4 Man Utd 20-10-2007
English FA Cup Aston Villa 0-2 Man Utd 05-01-2008

es a pikey fiuk sem makolhatnak mindig a manure ellen, bar tenyleg jo szeriajuk van ellenuk.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39807 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:es mennyi penzt mernel tenni arra, hogy most is ez lesz? :)
szerintem pl a pool mindket meccsen szopni fog idegenben.
Pénzt nem teszek semmire, annál nekem drágább a munkám, mint hogy ilyenekre elszórjam :) Ha tennék, akkor ma is a Milanra tettem volna, és már 0-2... de a Pool ellen nem csak nekünk nehéz játszani, mert idén mi is csak a CC-ben vertük meg őket, amellett lehúztunk két ikszet, abból egyet mákkal. Egyébként ha visszaolvasol, én a ManU-nak beírtam, hogy győz a Pool és az Arse ellen is, én a Villatól, a WestHamtől és magunktól várom a megváltást.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39808 Hozzászólás Szerző: undertow »

es mennyi penzt mernel tenni arra, hogy most is ez lesz? :)
szerintem pl a pool mindket meccsen szopni fog idegenben.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39809 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ZenZo írta:Én sem vagyok oda Grantért, és hát ugye nem az a rangadó-nyerő típus, de ez nem zárja ki, hogy nyerjünk, mitöbb, legalább mi ne bízzunk benne. A többi x-ben én sem hiszek, de eddig sem tettem, mégis bejött ősszel :wink:
nem zarja ki, hogy nyerjunk a rangadokon, viszont en nem is hiszek benne. bar ne lenne igazam.

osszel csak dontetlen jatszott volna egymassal a pool, a mu es az arse? nem figyeltem? :)
Na várjunk, asszem nagyjából, de mostmár megnézem:
Arsenal:
okt 28. Liverpool - Arsenal : 1-1
nov 03. Arsenal - ManU : 2-2
Pool:
okt 28. Liverpool - Arsenal : 1-1
dec 16. Liverpool - ManU : 0-1
ManU:
nov 03. Arsenal - ManU : 2-2
dec 16. Liverpool - ManU : 0-1
Igazad volt, nem, nem csak döntetlent... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39810 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Én sem vagyok oda Grantért, és hát ugye nem az a rangadó-nyerő típus, de ez nem zárja ki, hogy nyerjünk, mitöbb, legalább mi ne bízzunk benne. A többi x-ben én sem hiszek, de eddig sem tettem, mégis bejött ősszel :wink:
nem zarja ki, hogy nyerjunk a rangadokon, viszont en nem is hiszek benne. bar ne lenne igazam.

osszel csak dontetlen jatszott volna egymassal a pool, a mu es az arse? nem figyeltem? :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier League

#39811 Hozzászólás Szerző: undertow »

Etelkozi írta:Addig, amíg van matematikai esély, és jól játszunk (jelenleg mindkét feltétel igaz, bár az utóbbi csak 1 meccs... :) ), addig had számolgassak.

Köszi.
nyugodtan, en viszont hadd mondhassam el, hogy felesleges, ill hol hibadzik ;)

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Premier League

#39812 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

grimrieper írta: johet mindenki megdogleni a Bridge-re.
tetszik ez a pátosz!:D
szoval igen csatlakozom jöhetnek megdögleni:)
agggyatok munkát!!!!

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier League

#39813 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

grimrieper írta: johet mindenki megdogleni a Bridge-re.
lol :lol: :lol:, majd Drogba, és Essien lelő mindenkit, mint tavaly az Aston Villa elleni meccsen! :lol: :lol:
Reach out touch blue (faith)

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#39814 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Ricsi93 írta:Visszavonták Lamps pirosát.http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 28,00.html
na ezzel kezdodott el a meneteles . holnap egy hartmas a gorogoknek ,utana pedig johet mindenki megdogleni a Bridge-re.

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier League

#39815 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Visszavonták Lamps pirosát.http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 28,00.html
Reach out touch blue (faith)

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Premier League

#39816 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Elképesztő, micsoda pesszinizmus uralkodik itt. Szörnyű ezt látni. Véleményem szerint meg úgy kell hozzáállni a dologhoz, hogy szurkolni kell, nem bedobni a vizestörülközöt. Egy igazi drukker a legeslegvégsőkig bíztatja csapatát!
Reach out touch blue (faith)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier League

#39817 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Etelkozi írta:
ToreAndre írta:A március sok mindenről dönt majd...
Sőt, egyszerűsítve: amelyik ellenfelünk pontot visz el a Bridge-ről, bajnok...
És ebből látszik is, Tore, hogy nagyjából egyetértünk, csak másképpen tálaljuk a dolgot...
És ez fontos...
Na egen. Ebben mind egyetértettünk, te, Tore, Kálmán, undertow, én... minden csak akkor megy, ha a két rangadót hozzuk. Mert mostmár úgyis ott dől el minden, annyira ismerve magunkat, hogy ha hibázik a rivális, hibázunk mi is. A nézetkülönbség abból adódik, hogy ki szerint mit kezdünk a fent nevezett két derbivel. Ha keményen, határozottan, támadólag lépünk fel mindkét csapat ellen, meglehet, másként nem. Persze építhetünk megint a szerencsénkre, mint tavaly az FA kupában, hogy nagy kivárásra játszunk, azt Drogba majdcsak betalál, de azt én sem szeretném látni. (na persze a végén nem lennék túlzottan elkeseredve :) ). Most látok annyit a fiúkban, hogy képesek lennének megcsinálni a kettős győzelmet. A WestHam elleni meccs előtt az én véleményem is más volt. De ha kedvvel és lelkesedéssel tudunk játszani, nem olyan lélektelenül, gyatrán, mint előtte az Olympiakos vagy a többi döntetlen esetében, akkor fog menni. 3 pont kell, ezt remélem ők is tudják. Etelközi mondatát annyival módosítanám, hogy aki pontot visz el a Bridge-ről, az előttünk végez. Ugyanúgy benne van az első, mint a harmadik hely. (annyit már csak nem hibázunk, hogy negyedikek legyünk :) )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Premier League

#39818 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

ToreAndre írta:A március sok mindenről dönt majd...
Bizony.

Ha, mondom "ha" 12 pontot hozunk (Derby, Sunderland, Tottenham, Arsenal), akkor szerintem onnantól igenis bajnokesélyesek vagyunk. Akkor a játékosoknak is vérszemet kell kapniuk, harapniuk kell...

De alapfeltétel az Arsenal és a Manure legyőzése. Ha ezek nem lesznek meg, nincs miről beszélni, a sorsolásokat látva az már akkor behozhatatlan lesz.
Sőt, egyszerűsítve: amelyik ellenfelünk pontot visz el a Bridge-ről, bajnok...

És ebből látszik is, Tore, hogy nagyjából egyetértünk, csak másképpen tálaljuk a dolgot...
És ez fontos...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#39819 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem vagyok hajlandó vitázni veled Kálmán, mert nem látsz, csak nézel, már ne haragudj!
A két rangadóra max. 4 pontot tippelek, de a reális a kettő...
Mivel mint formában, mint edzőkérdésben mi vagyunk a legszeszélyesebbek a három csapat közül, nem látok esélyt rá, hogy megnyerjük a bajnokságot...
Elmondtam tavaly ilyenkor is: Azért, mert látom, hogy a ManU mennyivel magabiztosabb nálunk, mennyivel jobban játszanak jelenleg (fasza alliteráció, mi?:)) nem leszek Manchester drukker, de könnyű kitalálni, hogy ők az esélyesei a bajnokságnak és ők is érdemelnék meg leginkább...
Az esélyek:
ManU: 50%
Arsenal: 35%
Mi: 15%

Hacsak Grant nem talál ki valamit sürgősen vagy nem lesz valaki kirobbanó formában, hogy vigye a hátán a csapatot, akkor idén nem nyerünk semmit.
Tavaly szerencsénk volt, mert Drogba és Essien kihúztak minket a szarból...

Számos olyan meccsünk volt, ahol a mutatott játékot nézve nem érdemeltünk volna pontot, mégis sikerült valahogy begyötörni-kivédekezni, amivel legalább egy ikszet, de többnyire a győzelmet elérhettük. Nem egyszer ti is mondtátok, hogy a döntetlen igazságosabb lett volna... Hát igen. Gyakoroljunk már végre egy kis önkritikát!
Ha sorba játszanánk az olyan meccseket, mint a West Ham elleni, akkor egy szavam nem lenne... A március sok mindenről dönt majd...
Only one Di Matteo!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#39820 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Latom a tore tarsunk ismet hozza onmagat. jon a szezon vege es elobujik a manur drukker belole. ha esetleg meg nem vetted volna eszre akkor csak az elmaradt es a ketto rangadot kell hozni ahogy kell es mienk a PL. meg fergie is azt nyilatkozta hogy nem a szarzenal az ellenfel hanem mi. mint ahogy irtad nem erdekel teged a nagy csapat sorsa akkor miert aggodsz hogy ki nyeri a PL-t?amilyen szerencses a grant es amilyen jo a csapatunk meg amilyen duhos az Abra most a PL,BL, igenis a mienk . de teged ez nem erdekel mert te leszel az elso aki gratulacio heleyett fikazni fogod a csapatott hogy nem erdemeltek meg,csak szerencse stb.dontsd el vegre mi vagy kek drukker vagy voros,vagy a keverek nem is lila,bordo vagy amit ki lehet kutyulni abbol a ketto szinbol.

Válasz küldése