Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

A regisztrált felhasználók szavazhatnak sokféle témában.

Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

Scott Sinclair
48
31%
Ben Sahar
5
3%
Michael Woods
4
3%
Sam Hutchinson
4
3%
Jimmy Smith
1
1%
Michael Mancienne
20
13%
Jack Cork
4
3%
Franco Di Santo
52
34%
más
15
10%
 
Szavazatok száma: 153

Üzenet
Szerző
Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#41 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Egy olyan célokért küzdő csapat, mint a Chelsea, addig, amíg nem nyerünk BL-t, ifinek esélye nincs a felnőtt csapatba kerülésbe. Hacsak nem Messi, cronaldo, satöbbi tehetségű. Ilyenünk meg nincs.

.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#42 Hozzászólás Szerző: twopac »

ToreAndre írta:Látszik, hogy nem csak a Chelsea-hez, a labdarúgáshoz sem értesz...
igazad van nem értek a focihoz!asse tudom mik a szabályok hányan játszák és hogy mivel!
De te tore tévhitben élsz ha azt hiszed hogy bármelyik ifinknek is kulcsszerepe lesz a felnőtt keretben!szerinted abramovicot érdekli hogy woods tehetéges vagy bárki?amig ő a tulaj,bármilyen posztra bárkit ide hozhat!teszem hozzá rögötn hogy ezzel persze én se értek egyet!(esetleg valaki lerihatná nekem a főbb szabályokat,ha van ideje!)
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#43 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Sinclair mellett a legtöbb szavazat Di Santora érkezett, aki úgy nyilatkozott a minap egy chilei napilapnak, hogy egyelőre nagyon jól érzi magát, s erősen készül az első csapatbeli debütjére. Azt mondja persze tudja, milyen nehéz lesz a csapatba kerülnie, mert akik itt vannak, már tíz éve itt játszanak, ami nagy előny. De neki is van egy nagy előnye: fiatal. Bízik magában, s nem tudja, mennyit kell várnia az első meccsre, 2 hónapot vagy egy évet, de kész megharcolni a csapatba kerülésért. ("I think you always have to be positive. I have confidence. After some time, two months or a year, I will fight for the position with anybody.") - ha ő úgy gondolja, még legalább két hónap, mire pályára léphet, akkor nagy valószínűséggel ritkán fogjuk látni a szezon második felében... talán, ha a PL cím végleg elmegy. A CC-ben ugye már a döntő jön, az FA-ben talán, mert a Hudders van soron (bízom benne, hogy akár két-három fiatal is lehetőséget kaphat), BL-ben meg esélytelen.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#44 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Woodsot jó lenne tényleg kölcsönadni,de mindenképp PL csapathoz adnám...
Én rá is szavaztam,de több ifit játszatnék kupa meccseken, pl. Tejerat, Woodsot, Sahart, Sinclairt, Hutchinsont.Igazából csak azért írtam őket, mert őket ismerem a legjobban az ifik közül.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#45 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Látszik, hogy nem csak a Chelsea-hez, a labdarúgáshoz sem értesz...
Only one Di Matteo!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#46 Hozzászólás Szerző: twopac »

Szeintem amig a chelseaben lesz pénz a büdös életbe nem fognak játszani az ifik,de ezt szerintem mindenki tudja!Néha Sinclair kap 5 percet egy megnyert ligakupa meccsen!és amig grant az edző amig abra a tuljadonos,nem is lesz másként!ha az elumlt 3évben egy ifi se tudta magát bejátszani a kezdőbe akkor a jövöben sem fogják!tudom hogy nem is kapnak lehetősget,de ennek oka is van szerintem!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#47 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Itt egyetértek Toreval, én is a sortartás híve vagyok. Aki régebbóta itt van ÉS már le is tett valamit az asztalra, az kerüljön előbb be a kezdő tizenegybe és ne akiről csak híresztelik hogy nagy játékos (A puding próbája... angol gasztró-hasonlat jut eszembe). Di Santo járja végig a szamárlétrát és ha bizonyít, növeli az esélyét a nagycsapatba kerülésre. Huddersfield ellen remélem sok fiatal Chelsea-tehetséget láthatunk a pályán...Come on Chelsea Youth! 8)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#48 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mit tudtok Di Santo-ról?? Azért mert argentín, már előnyt élvez?? 194 centisen nem fog cselezőgép lenni, sosem játszott még Angliában!! Nálatok meg előnyt élvez??
Undorító, már ne haragudj! Majd, ha a tartalékoknál vagy kölcsönben bizonyít, játszhat!
Addig még sok játékosnak előtte kell, hogy legyen! Sinclair és Sahar mindenképp, de nálam Kakuta és Nielsen is!
Only one Di Matteo!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#49 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Sinclair,Mancienne,Sahar,Hutchinson 2-3 év múlva kezdőként.
Yes, We BLUE!!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#50 Hozzászólás Szerző: twopac »

Én di santora szavaztam,szerintem elkell a csapatba egy argeintin aki érzi a játékot,és minden meccsen benne van a gól!Tudom ez szemétség lenne a többi ifivel szemben akik küzdenek a csapatbakerülésért,de szükségünk van egy éeltveszélyes csatárra drogba mellé!
mindörökké chelsea!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#51 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ToreAndre írta:Amúgy meg azért hülyeség ez a szavazás, mert a Chelsea szurkolók 90%-a csak Sinclair-t ismeri ezek közül...Őt ki kellett volna hagyni...
Sztem meg azért nem hülyeség, mert nem az a kérdés, hogy ki a legjobb, hanem hogy kit játszatnátok, kinek a helyén! Tehát lehet valakinek nem tetszik a védelemben TBH, ezért Hutchinsont szívesebben látná ott! :wink:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#52 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Amúgy meg azért hülyeség ez a szavazás, mert a Chelsea szurkolók 90%-a csak Sinclair-t ismeri ezek közül...Őt ki kellett volna hagyni...
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#53 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Sinclair nem önző játékos. Az elmúlt 3-4 hónapban kapott pár meccset, hogy bizonyítson, persze, hogy megpróbált mindent. Kicsit görcsösen játszott... Sokkal lazább és semmiképp sem önző!
Only one Di Matteo!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#54 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Az azért nem mindegy, hogy ki melyik poszton játszik. Pl. Sahar is tehetségesnek tűnik, de Drogba/Seva/Kalou/Pizzaro/Anelka mellett valóban csak tartalék lehet.

Én Sinclair-re szavaztam, mert nagyon technikás játékos, csak fegyelmet kellene tanulnia, és alárendelnie magát a csapat érdekének (= ne önzőzzön).

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#55 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Én Sinclairre nyomtam. Maloudát bármennyire is szeretem, most nem nagyon megy neki... Sinclair sztem többet tudna tenni most, jobban hajtana. Technikai tudásban MÉG sokkal gyengébb, mint Malouda (bár trükközni-cselezni jobban tud :)), de ez idővel javulni fog. Már ha játszik... :roll:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#56 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Érdekes téma...
Leírom a véleményem róluk:

Scotty: Ő asszem bizonyított. Mind a kölcsönjátékain a Plymouth-ban, mind akkor, amikor játszott... Hihetetenül bunkó módon mellőzzük. Tarcsi meccseken nem játszik, de a nagycsapatban sem. Adjuk kölcsön vagy játsszon minden meccsen legalább 15 percet...

Sahar: Ebben a szezonban sokat volt sérült, de tavaly azért odatette magát. 17 évesen egy nem is olyan gyenge izraeli csapatban jól játszani, mi több, gólt lőni, nem kis dolog...

Woodsy: Még mindig nagy fiatal, de jókora nemzetközi tapasztalata van neki is. Az U17-es angol csapat egyik legjobbja volt. Én kölcsönadnám nyár végéig...

Hutch: No, én rá nyomtam. Sokan a következő Terry-nek mondják. (még maga Terry is!:)) José egyik kedvence volt, rengeteg elismerő nyilatkozatott kapott. Ott volt Ghánában is, Malájziában is és az USA-ban is tavaly... Ahol ugye, gólpasszt adott asszem Kalou-nak...de mekkorát!! Kölcsönbe őt is, azt mondom, hadd fejlődjön tovább

Jimmy Smith: 2006 őszén villogott. Akkor kellett volna a mély vízbe dobni, mert remek játékos. Azóta sokat volt sérült meg valahogy motiválatlan lett. (Ontotta a gólokat a QPR-ben, 6-ból 5 gólja 16 méternél nagyobb volt, remekül játszott, mégsem kapott egy percet sem a Chelsea-ben) Nyáron eladnám. 21 éves, ne tengesse a tartalékcsapatban az életét...

Mancienne: Kicsit hasonló a helyzet,mint Smith-nél: Nagyon szeretem,de, ha másfél év jó játék a QPR-ben, év fiatal játékosa díj, U21-es válogatottság nem elég a Chelsea-nél egy pár meccses esélyre, akkor semmi.

Cork: Nagyon jól teljesít, stabil U19-es válogatott, közel van az U21-hez is. Bevethető közép és jobb hátvédként, védekező középpályásként, de a támadáshoz is ért. Év végéig még kölcsönben van a Scunthorpe-nál, ha sikerül benn tartani a csapatát és U21-es lesz, vissza kell hívni, vagy PL csapatba kölcsönadni, hogy jobban szem előtt legyen! Egyik nagy kedvencem

DiSanto: Nem láttam még, de, ha több szerepet kap, mint a fent elsoroltak, aki már többnyire letettek valamit az asztlra, én megörülök!!

Kiemelnék még pár játékost:
Ofori: Richards-hoz hasonló jobbhátvéd, igazi kapitány!
Nouble: Drogba-ra emlékeztető szélvészgyors és erős szélső-csatár! Még csak 16, de eszméleten jó!
Kakuta: Nekem ugyan nem olyan szimpi, de hihetetlenül jól bánik a labdával, őt tartják talán a legtöbbre
Bridcutt: A tarcsi csapatban talán Ő volt idén a legjobb. Szuper vkp állítólag
Nielsen: Sokan mondják, hogy a következő Gudjohnsen! Mindenben hasonlítanak szinte
Sawyer: Amolyan Sidwell-es, rúgok-harapok, védekezek, támadok szintű középpályás, nagyon jól megy neki is mostanság...
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#57 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Én a 'más'-ra nyomtam, de nem más játékos, hanem más lehetőség miatt... ugyanis egy-két meccs erejéig bármelyikőjüket szívesen látnám: Cork, Sinclair, Hutchinson mellett akár Woods, Tejera, van Aanholt, Mancienne, Grant, Sahar, vagy akár Di Santo. JM alatt idén talán már elképzelhető lett volna, hogy főleg a BL-re koncentrálva akár a PL-ben is egy-egy meccsre egy-egy fiatalt bedobni, most Grantnek nyerni kell, nála aligha lesznek fiatalok, max sérülés miatt. Főleg, hogy JM direkte szeretett kis kerettel dolgzoni, most meg egyre többen leszünk, és a nagy csapatból mindenkit játszatni kell, egyrészt, hogy ne akarjon távozni, másrészt meg, hogy formában maradjon.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#58 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Most tegyük fel hogy egyikük sincs kölcsönben.
Én 3 ember között gondolkodtam, Cork, Sinclair és Hutchinson.
Cork abból a szempontból lenne jó, hogy inkább ő játsszon mint Ben Haim, mert elég jónak tűnik! De most idehoztuk Ivanovic-ot, szóval nem tudom mennyi esélye lesz bekerülni.
Hutchinsonnal kb. hasonló a szituáció, Ivanovic érkezéséne gondolom ő sem örül...
Sinclairt azért játszatnám mert a szélsőink gyengék, szerintem tudná hozni azt a teljesítményt, amik ők lehoznak. Pont ezért szavaztam rá. Beférhetne már most is, csak nem bíznak benne...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Melyik fiatal játékosunkat játszatnátok?

#59 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

A kérdés adott. Ti melyik fiatal játékosunkat játszatnátok legszívesebben, ki helyett, és miért? :wink:

Lezárt