Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#30141 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Zirko! A Blackburn-t kihagytad! Az sem lesz a sétagalopp, főleg ha a tavalyi idegenbeli elég paprikás hangulatú 1-0-ás meccset vesszük figyelembe.
A mai meccs katasztrófa volt. Kb 10 percet játszott a csapat. Ez így nagyon kevés lesz. Sok izgalmas meccsre van még kilátás a bajnokság végéig.

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#30142 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Ha belegondolok vagy 4-5 meccsünket óriási mákkal nyertünk idén, jövőre baj lesz.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30143 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

0:0. Szinte minden csapat kitömte a Birminghamet mostanában, nekünk ez sem sikerült. Ez már nem az első alkalom, hogy ez előfordult. Egyszer csak fel kellene küldeni a csapatot, hogy játszon, ahogy akarnak. Biztosan többre mennének.

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#30144 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

"""A MU elleni meccsre véglegesen a zsákban kellett volna lennie a PL címnek, de lehet, hogy azon fog minden eldölni."""

Ha lesz tétje a MU elleni meccsünknek,akkor régen rossz, úgy megvernek minket mint a sza.t... Ha ez nem Chelsea meccs akkor végig se nézem. Tragédia.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#30145 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

zirkonium írta:Kezdek aggódni, hogy elszórhatjuk ezt a bajnoki címet. Ha így folytatjuk, akkor könnyen megeshet. A MU elleni meccsre véglegesen a zsákban kellett volna lennie a PL címnek, de lehet, hogy azon fog minden eldölni.
Birmingham - West Ham - Bolton - Everton - MU - Newcastle.
Ezek a hátralévő meccsek és egyiket sem vehetjük sima 3 pontnak...
Nem hittem volna, hogy 15 pontos előny után így fogok aggódni a bajnoki címért... Az összes meccsünket meg kell nyerni, még ha kell, a Manchester ellenit is!!Mert félek, ha nem így lesz, akkor szívás lesz... :shock: :roll:

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30146 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Carvalho!!!! 5 méterről 20 méterrel melléfejeli! Hihetetlen.

brandon
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. február 5., vasárnap 22:17

aktuális meccsek

#30147 Hozzászólás Szerző: brandon »

Zirko!Teljesen jogos az agodalmad!Én is igy látom!Ez a játék kevés a bajnoki cimhez!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30148 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Kezdek aggódni, hogy elszórhatjuk ezt a bajnoki címet. Ha így folytatjuk, akkor könnyen megeshet. A MU elleni meccsre véglegesen a zsákban kellett volna lennie a PL címnek, de lehet, hogy azon fog minden eldölni.
Birmingham - West Ham - Bolton - Everton - MU - Newcastle.
Ezek a hátralévő meccsek és egyiket sem vehetjük sima 3 pontnak...

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#30149 Hozzászólás Szerző: Drogba »

A második félidő szánalmas volt! Nem Mourinho hibája, mert még 2-0nál sem örült! Crespo nagy gólt akar lőni mindig, és emiatt lő kevés gólt!
De végre 2 csatárral játszunk, igaz Guddyt nem oda tenném előre! Szerintem irányítónak sokkal jobb lenne most, mint csatárnak! Meglátja a helyzeteket, jók a labdái, szerintem olyan mint Deco, már bocsi, h pont őt írom ide, de akkor is jó játékos:P

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30150 Hozzászólás Szerző: undertow »

az, hogy neha atlepik a felezovonalat nem nevezheto tamadasnak ;)
igazan nagy helyzetunk nem is volt sok.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#30151 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

undertow írta:
Chelseafan írta:Maradt a 2-0, a második félidő unalmas volt. :( Nem értem, miért nem lehet kitömni egy (ember)hátrányban lévő csapatot, aminek amúgyis elég szegényes a kerete... Muri pihentetni akarja a játékosokat?
miert nehez kitomni egy csapatot, amelyik mast se csinal, csak 9 emberrel vedekezik?
Hát azért ők se végig védekeztek, még emberhátrányban is támadgattak. Meg amúgyis megvoltak a helyzeteink, de nem fejezték be egyiket sem... :(

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30152 Hozzászólás Szerző: undertow »

Chelseafan írta:Maradt a 2-0, a második félidő unalmas volt. :( Nem értem, miért nem lehet kitömni egy (ember)hátrányban lévő csapatot, aminek amúgyis elég szegényes a kerete... Muri pihentetni akarja a játékosokat?
miert nehez kitomni egy csapatot, amelyik mast se csinal, csak 9 emberrel vedekezik?

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#30153 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

A jatek az nem szep de eredmenyes .Senki se fogja legalabb azzal megvadolni Joset hogy szep jatekot jatszat de nyerni lehet vele .Es ebben a pillanatban ez a lenyeg . Meg negy mecs mienk a trofi es mindenki pihizhet jatszhatnak a fiatalok .

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30154 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Hát most se voltunk valami meggyőzőek ! Drogba csibészsége eldöntötte a meccset !

Barbikaaaaaa
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006. március 3., péntek 21:10

#30155 Hozzászólás Szerző: Barbikaaaaaa »

Én már lassan úgy vagyok, hogy az eredmény, nem pedig a játék számít. Az 1-0ás, 7-ás és a 6-5ös győzelem is csak három pontot ér. Sztem ráis fér néhány játékosra a pihizés, mert messze az angolok játszák a legtöbb meccset, és abban igaza van Beniteznek amikor azt mondta, hogy lehet hogy egy héttel többet készülhet Erikson a VBre, de ha a bajnoki meccsek zsúfoltsága miatt vki lesérül, akkor mit csinál??? Nem lenne jó egy Lampard, Joe cole, vagy Terry-sérülés.
Barbikaaaaaa

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#30156 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Maradt a 2-0, a második félidő unalmas volt. :( Nem értem, miért nem lehet kitömni egy (ember)hátrányban lévő csapatot, aminek amúgyis elég szegényes a kerete... Muri pihentetni akarja a játékosokat?

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30157 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Guddy helyett Crespo jött be - nem állunk be védekezni.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30158 Hozzászólás Szerző: undertow »

az elso gol szep volt.
a masodikkal meg egy hetig tele lesznek az ujsagok.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#30159 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

A félidő végén Styles kiállította Distint, mert nem adta oda neki a labdát, meg biztos szövegelt a megadott gól miatt :lol:

szerk: Zirkonium, egy hullámhosszon vagyunk :D

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30160 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Az első félidő végén, a sípszó után kiállították a City kapitáynát, reklamált a Drogba kezezés miatt és ez volt a második sárgája. Bye-bye! 10 ember ellen nem veszíthetünk már, remélem.

Válasz küldése