Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Átigazolások

#46701 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

twopac írta:
attila303 írta:az igaz amit a sláger rádióba hallottam , hogy cristiano ronaldo átigazol a chelsea-be????????
valóban igaz a hír!5milió font ellenében vált klubott ronaldo
Én úgy tudtam 5 fontért! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Reach out touch blue (faith)

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#46702 Hozzászólás Szerző: twopac »

attila303 írta:az igaz amit a sláger rádióba hallottam , hogy cristiano ronaldo átigazol a chelsea-be????????
valóban igaz a hír!5milió font ellenében vált klubott ronaldo
mindörökké chelsea!!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Átigazolások

#46703 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

attila303 írta:az igaz amit a sláger rádióba hallottam , hogy cristiano ronaldo átigazol a chelsea-be????????
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Átigazolások

#46704 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

LOL, a sláger rádióba ilyeneket mondanak?? :D :D

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#46705 Hozzászólás Szerző: kdako »

attila303 írta:az igaz amit a sláger rádióba hallottam , hogy cristiano ronaldo átigazol a chelsea-be????????
Természetesen nem.
GO BLUES!

attila303
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008. február 5., kedd 21:07
Kedvenc játékos: Malouda
Kedvenc exjátékos: Crespo

Re: Átigazolások

#46706 Hozzászólás Szerző: attila303 »

az igaz amit a sláger rádióba hallottam , hogy cristiano ronaldo átigazol a chelsea-be????????

Dotn8
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2007. szeptember 2., vasárnap 10:00

Re: Átigazolások

#46707 Hozzászólás Szerző: Dotn8 »

persze van köztes is.

Dotn8
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2007. szeptember 2., vasárnap 10:00

Re: Átigazolások

#46708 Hozzászólás Szerző: Dotn8 »

Én 2 átigzolást tudok elképzelni:
1.:Eladjuk az 1-ik cserekapust és felhozzuk Rhys Taylort, P.F. mehet és Hutchinson meg jöhet Belletti mögé.Középen TBH mehet és akkor marad 4 kp védő. balról nem változtatnék. Kp-n ha Maka visszavonul akkor mondjuk Woods feljöhet( bár ő nem vkp). Támadó részleg: ha Drogba megy, + Pizzát eladjuk, akkor felhozhatnánk Sahart és Sinclairt(őt szélsőnek) és egyetlen posztra kéne vkit igazolni: a balszélső poszt Maluda mögé. Lehet, hogy hülyeség, de én nagyon tehetségesnek tartom Diego Capelt, a Sevilla ballábas fiatal szélsőjét. Ez a gazdaságos igazolás, de a kockázatos is.

2.:Kapusok maradnak, jobbra mehet ivanovic, TBH-t eladni, visszahívni a PSV-ből Alcidest( bár ő lehet, hogy bhv, ha az akkor inkább megpróbálnám Rajkovicot szintén a PSV-ből.Kp-ra Nasri( bár drága), de fiatal jó irányító és még mondjuk Modric, de max 15 milláért. Előre Drogba, Pizza, Seva mehet. Lennont jobbra Joeyval rotálnák 1mást, balra Drenthe Malouda cseréjeként. Középre Huntelaar akiben igazán látom, hogy beleillene a játékunkba Benzema inkább más csapatba talán jobb lenne. Ez drága és túl divatdrukkeres( és nem vagyok az), úgyhogy azért ilyet ne csináljunk, bár meglehetne próbálni, azt, hogy olyanokat igazoljunk, akikkel nem kell az 1gólos meccsek miatt izgulni. Bár tudom, hogy ha visszatérnek az afrikaijak és a sérültek, akkor jobbak leszünk.

Vélemények?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#46709 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

REPORT: CHELSEA AMAURI BID REJECTED
Chelsea have reportedly failed in a £15m bid for Palermo striker Amauri.

Italian newspaper Corriere Dello Sport claims that the Brazilian is also being targeted by Real Madrid, Barcelona, Liverpool and Juventus and will not go for less than £18m.

Amauri - expected to take Italian citizenship after playing there for over five years in the country - has scored eight goals this season for Palermo in Serie A.

He has previously played for Napoli, Piacenza, Messina and Chievo Verona.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#46710 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:
ZenZo írta:Kíváncsi vagyok, idén (most) elkövetünk-e még valami AC féle gyarlóságot a közvetlen lezárást megelőzően :) holnap vége(?) Szerintem lezártuk télire ezzel a 3 igazolással. Di Santora vagyok a leginkább kíváncsi, Kalou/Mikel vagy Sinclair/Sahar szinten kap lehetőséget. Ivanovicsra csak azért, mert nem nagyon ismerem a játékát, Anelkára a legkevésbé, őt ismerem, nála is inkább a csapatba kerülés miatt - Drogba, Seva, Pizarro, Kalou, Anelka, Di Santo ... ez igen :) van egy olyan érzésem, hogy Di Santoból is wingert akarunk faragni.
Egy majd 2 méteres gyerekből (Argentína válasza Peter Crouch-ra) azért nehéz lenne szélsőt faragni...
Mi (Chelsea) mindenre képesek vagyunk... :) Grant is, de ha JM maradt volna, lehet, hogy nem igazolunk Anelkat, hanem már Hilario vágdosná elöl a gólokat :) Csak emlékeztetőül: középpályásból, aki jó szűrő és szélső kp csináltunk jobb illetve középhátvédet (Essien), egy jobb-bal hátvédből csináltunk középhátvédet (PF), egyszem középcsatárunkból csináltunk egész pályát bejátszó univerzális embert (Drogba), Terryből kapust, naésígytovább :) persze ezeket mind a "szükség szülte", de akkor már miért ne tudnánk egy kétméteres emberből szélsőt faragni??? :D
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#46711 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nem az a tipikus argentin csatár 194 cm-el... :D Kiváncsi vagyok hogy milyen játékos.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#46712 Hozzászólás Szerző: Norbert »

kdako írta:
ZenZo írta:Kíváncsi vagyok, idén (most) elkövetünk-e még valami AC féle gyarlóságot a közvetlen lezárást megelőzően :) holnap vége(?) Szerintem lezártuk télire ezzel a 3 igazolással. Di Santora vagyok a leginkább kíváncsi, Kalou/Mikel vagy Sinclair/Sahar szinten kap lehetőséget. Ivanovicsra csak azért, mert nem nagyon ismerem a játékát, Anelkára a legkevésbé, őt ismerem, nála is inkább a csapatba kerülés miatt - Drogba, Seva, Pizarro, Kalou, Anelka, Di Santo ... ez igen :) van egy olyan érzésem, hogy Di Santoból is wingert akarunk faragni.
Egy majd 2 méteres gyerekből (Argentína válasza Peter Crouch-ra) azért nehéz lenne szélsőt faragni...
És mivel 19 éves, még nőni fog. Középső csatárnak ideális, aki a beívelésekre érkezik és a védők fölé tud ugrani. :) Maradona hozta el nekünk egy hosszú óriáslimuzinon... :D
IN CHELSEA WE TRUST!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#46713 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:Kíváncsi vagyok, idén (most) elkövetünk-e még valami AC féle gyarlóságot a közvetlen lezárást megelőzően :) holnap vége(?) Szerintem lezártuk télire ezzel a 3 igazolással. Di Santora vagyok a leginkább kíváncsi, Kalou/Mikel vagy Sinclair/Sahar szinten kap lehetőséget. Ivanovicsra csak azért, mert nem nagyon ismerem a játékát, Anelkára a legkevésbé, őt ismerem, nála is inkább a csapatba kerülés miatt - Drogba, Seva, Pizarro, Kalou, Anelka, Di Santo ... ez igen :) van egy olyan érzésem, hogy Di Santoból is wingert akarunk faragni.
Egy majd 2 méteres gyerekből (Argentína válasza Peter Crouch-ra) azért nehéz lenne szélsőt faragni...
GO BLUES!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#46714 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ZenZo írta:Kíváncsi vagyok, idén (most) elkövetünk-e még valami AC féle gyarlóságot a közvetlen lezárást megelőzően :) holnap vége(?) Szerintem lezártuk télire ezzel a 3 igazolással. Di Santora vagyok a leginkább kíváncsi, Kalou/Mikel vagy Sinclair/Sahar szinten kap lehetőséget. Ivanovicsra csak azért, mert nem nagyon ismerem a játékát, Anelkára a legkevésbé, őt ismerem, nála is inkább a csapatba kerülés miatt - Drogba, Seva, Pizarro, Kalou, Anelka, Di Santo ... ez igen :) van egy olyan érzésem, hogy Di Santoból is wingert akarunk faragni.
'I am happy from the squad and we will continue to look but I don't think we need to rush about these things. We didn't rush even when we had big, big problems,' Grant said.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#46715 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Kíváncsi vagyok, idén (most) elkövetünk-e még valami AC féle gyarlóságot a közvetlen lezárást megelőzően :) holnap vége(?) Szerintem lezártuk télire ezzel a 3 igazolással. Di Santora vagyok a leginkább kíváncsi, Kalou/Mikel vagy Sinclair/Sahar szinten kap lehetőséget. Ivanovicsra csak azért, mert nem nagyon ismerem a játékát, Anelkára a legkevésbé, őt ismerem, nála is inkább a csapatba kerülés miatt - Drogba, Seva, Pizarro, Kalou, Anelka, Di Santo ... ez igen :) van egy olyan érzésem, hogy Di Santoból is wingert akarunk faragni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#46716 Hozzászólás Szerző: twopac »

Woodgate a Tottenhambe igazolt!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#46717 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Ailton írta:Ez a Mboua mondani sem kell, hogy csatár.
Hát inkább kp

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Átigazolások

#46718 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Ailton írta:ez teljesen érthetetlen, minek ennyi csatár. S akkor itt az újabb pletyka: Premier League jagt Marc Mboua Ez a Mboua mondani sem kell, hogy csatár.
Na még csak ő hiányozna...pf :shock:
COME ON CHELSEA!

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#46719 Hozzászólás Szerző: Ailton »

ez teljesen érthetetlen, minek ennyi csatár. S akkor itt az újabb pletyka: Premier League jagt Marc Mboua Ez a Mboua mondani sem kell, hogy csatár.

Csabo
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2008. január 26., szombat 13:44
Kedvenc játékos: Lampard
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Átigazolások

#46720 Hozzászólás Szerző: Csabo »

Hát szerintem is mehetne Pizzaro, mert ha visszatér Kalou és Drogba nem sok esélye lesz pályára lépni.

Egyébként nagyon örülök Di Santonak.
És ha már a fiatalitás is szóba került akkor Scott Sinclair az akit én legalább cserének neveznék, ha Grant helyében lennék.
COME ON CHELSEA!

Válasz küldése