Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier Liga

#40221 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Antifiu írta:
Miért? Ha valaki, akkor ő igazán tud, és szivesen be is épít fiatalokat a csapatba... Lásd akár a ligakupa meccseket... Bár lehet, hogy lassacskán az eredménykényszer nála is ki fog jönni, mert 3 évig nem nyertek semmit, de ő azért hozzányúl a fiatalokhoz.
Ja, én is várom már, mikor lökik ki a bilit Wengernél, mert ok, szép és jó, hogy azért játszottak ligakupa döntőt, sőt, BL döntőt az utóbbi években, bajnokságban is ott vannak az eleje körül, csak a győzelem maradt el eddig.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2299
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40222 Hozzászólás Szerző: Anti »

Miért? Ha valaki, akkor ő igazán tud, és szivesen be is épít fiatalokat a csapatba... Lásd akár a ligakupa meccseket... Bár lehet, hogy lassacskán az eredménykényszer nála is ki fog jönni, mert 3 évig nem nyertek semmit, de ő azért hozzányúl a fiatalokhoz.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier Liga

#40223 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ZenZo írta:
emsanya írta: Mancini, Chelsea?erről még nem olvastam...
Volt már itt szó róla a fórumon, de a Roma nagyon nem akarja adni, mielőbb új szerződést sürget Mancinivel.

"Roma have reiterated their wish to extend Amantino Mancini's contract as soon as possible.

The Brazilian winger will become a free agent in June and several clubs in Italy and Europe are reportedly interested in the 27-year-old.

Mancini has made 15 league appearances for Roma this season and has scored four goals to help the Eternal City giants up to second in the standings, seven points behind Serie A leaders Internazionale."

Nagyon jó kis szélső, el tudnám képzelni a chelsea-ben, de ahogy látom a man city lesz a befutó, ha távozik a romából...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier Liga

#40224 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta: Mancini, Chelsea?erről még nem olvastam...
Volt már itt szó róla a fórumon, de a Roma nagyon nem akarja adni, mielőbb új szerződést sürget Mancinivel.

"Roma have reiterated their wish to extend Amantino Mancini's contract as soon as possible.

The Brazilian winger will become a free agent in June and several clubs in Italy and Europe are reportedly interested in the 27-year-old.

Mancini has made 15 league appearances for Roma this season and has scored four goals to help the Eternal City giants up to second in the standings, seven points behind Serie A leaders Internazionale."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Premier Liga

#40225 Hozzászólás Szerző: Oziris »

8Lampard8 írta:Elmander? :roll: Ő ki,mert én még nem hallottam róla?? :? :oops:
A francia Toulouse(ha jól irom) svéd válogatott csatára!24körül van és nagyon megy neki a góltermelés a francia bajnokságban!A Lyon is le akarta igazolni nyáron meg sokan mások...
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40226 Hozzászólás Szerző: Zsoca »


Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier Liga

#40227 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ZenZo írta:Rumours csak röviden:
Huntelaar: Man. Utd, Citeh, Pool
Fred: Pompey, Boro, Sp*rs, PSG
Elmander: Citeh, Sp*rs, Real
Guddy: Citeh, Newcastle, WestHam
Saviola: Bolton
Martins: Villa, Citeh
Mancini: Citeh, Chelsea
Cisse: Citeh, Blackburn, Fulham

Pompey: Defoe, Tiago

Főleg Sun és társai, érdekes :)

Ja, és az Everton már hivatalosan is kölcsönvette Manuel Fernandest a Valenciatól.

Mancini, Chelsea?erről még nem olvastam...

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Premier Liga

#40228 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Elmander? :roll: Ő ki,mert én még nem hallottam róla?? :? :oops:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier Liga

#40229 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Rumours csak röviden:
Huntelaar: Man. Utd, Citeh, Pool
Fred: Pompey, Boro, Sp*rs, PSG
Elmander: Citeh, Sp*rs, Real
Guddy: Citeh, Newcastle, WestHam
Saviola: Bolton
Martins: Villa, Citeh
Mancini: Citeh, Chelsea
Cisse: Citeh, Blackburn, Fulham

Pompey: Defoe, Tiago

Főleg Sun és társai, érdekes :)

Ja, és az Everton már hivatalosan is kölcsönvette Manuel Fernandest a Valenciatól.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Hangman
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007. augusztus 13., hétfő 12:16

Re: Premier Liga

#40230 Hozzászólás Szerző: Hangman »

Aki nem látta a meccsünket hétvégén az megnézheti ma este az E2-őn 21:00 órai kezdettel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Go Chelsea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chelsea 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Premier Liga

#40231 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Gyakorlatilag szenzációként hozta le a Liverpooli Echo magazin, hogy a Pool két amerikai tulaja Hicks és Gillett megkereste Jürgen Klinsmannt. Benítezről már idők óta cikkeznek, hogy inog a kispad a lába alatt, de a hír azért furcsa, mert a múlt héten a Bayern hivatalosan is bejelentette, hogy nyártól Klinsi vezeti a gárdát... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier Liga

#40232 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Winstonnal nekem is van egy Sidwell-lel kapcsolatban!:)
szerintem azt mar buktam. mikor josz legkozelebb meccset nezni? :)
mondjuk nem emlekszem, hogy csak a meccsek szamarol volt szo, vagy arrol kap-e ermet. mert ha az utobbi akkor sajna lehet igazam lesz...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier Liga

#40233 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Zsoca87 írta:Egy 6-0át sosem kell megmagyarázni. A 6-0 az 6-0, lehet bármilyen különbség két csapat formája között, egy 6-0 nem fogadható el a vesztes csapatnak. A 6-0hoz az kell hogy a győztes nagyon jó(és szerencsés!) napot fogjon ki. Tegnap ez meg volt a manchesternek, a city ellen megvolt nekünk is...
ya, kb annyit jelent ez mint a 7-1 es Roma elleni meccs... Ők nyerték a blt vagy nem? nah hát akkor meg...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40234 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Egy 6-0át sosem kell megmagyarázni. A 6-0 az 6-0, lehet bármilyen különbség két csapat formája között, egy 6-0 nem fogadható el a vesztes csapatnak. A 6-0hoz az kell hogy a győztes nagyon jó(és szerencsés!) napot fogjon ki. Tegnap ez meg volt a manchesternek, a city ellen megvolt nekünk is...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Premier Liga

#40235 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Nem pontokról, hanem formáról beszélek... Bár ma jól játszottunk nagyon...
azert ehhez kellett egy totalisan osszeomlott barcodes is. nincs edzo, nincs csapatszellem, nincs felkeszules, nincs taktika...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier Liga

#40236 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Lehet undertow megy akkor csődbe! :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier Liga

#40237 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Winstonnal nekem is van egy Sidwell-lel kapcsolatban!:)
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Premier Liga

#40238 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ToreAndre írta:Anelka méltó utóda Drogbának?! Egy sörbe fogadok, (én esetemben őszilé!:)) hogy legkésőbb 2009-ben távozik. Ő nem az az ember aki sokáig marad egy helyen, ráadásul nem fiatal már, de ne legyen igazam. ...

Hehe, Winstonnal is van már egy fogadás, hogy Grant-tel igenis fogunk nyerni trófeákat. :) Vagy csődbe megyek, vagy mulatok egy nagyot :D
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier Liga

#40239 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Anelka méltó utóda Drogbának?! Egy sörbe fogadok, (én esetemben őszilé!:)) hogy legkésőbb 2009-ben távozik. Ő nem az az ember aki sokáig marad egy helyen, ráadásul nem fiatal már, de ne legyen igazam. Bár beláthatjátok, hogy kevés dolog van, amit nem jósoltam meg!:)
Sajnos így vagy úgy a kulcsembereink idősődnek. Lamps, Drogba, Riccy: 30 lesz idén, de Terry is már 28...
24-en aluliak kellenének szépen lassan. (a lassanon van a hangsúly)

ZenZo: Még mindig feleslegesnek tartom azt, hogy a sérülésekre fogjuk a dolgokat.
Sokan mondtátok, hogy a QPR ellen C kerettel áltunk fel. Nos, azért mégis csak ott volt Alex, Cole, SWP, Kalou, Mikel, akik azért az A csapat oszlopos tagjai is lehetnének...
Most meg már írtam valahol. Alex nem rosszabb sokkal Terry-nél, Ballack egyenesen jobb Lamps-nál most meg Anelka itt van Drogba helyett, Maka Essien helyett, Malouda Kalou helyett.
Így kérek mindenkit felejtse el a jaj-szegény-Chelsea mondogatását. Nem hiányzik az egész ábécé, csak pár tag, akiket lehet pótolni!
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Premier Liga

#40240 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Tore, az általad leírtakkal most én is egyetértek, kivéve ezt:
"A mai Chelsea-nek tehát csak ez a két baja van. Remélem legkésőbb nyáron a tökfilkó Grant távozik és valami értelmes ember jön, aki, ha kell szembeszáll a barom Roman-nal és nem zilálja fel minden nyáron a keretet...ami egyébként teljesen jó."

Eddig nekem nem az a benyomásom, hogy nagy zilálásba kezdett volna Grant, nem állt neki pánikolni, meg igazolni fél évekre (a la muri-> Maniche, Hedman), továbbá nem akart további súlyos milliókat elkölteni (majd hisztizni, amikor nem kapta meg a pénzt), csak mert az alapembereink közül hiányoznak páran, hanem azt mondja, hogy azzal kell megoldani a feladatokat, akik egészségesek.

Per pillanat azt mondom, hogy Anelka jó igazolás volt. Drogba megy, tehát fél év alatt Anelka beleszokik a környezetbe és szerintem méltó utódja lesz Drogbának. Másra pedig nincs szükségünk. Szóval szerintem itt semmi gond.
Birth, CHELSEA, Death

Válasz küldése