Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47241 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Oziris írta:
emsanya írta:...
Úgyhogy arra kiváncsi leszek, hogy áll fel a középpálya...
Ha Grant helyébe lennék Carvalho(az eltiltás után) nyomatná a védelem elött(Alex -Ivanovics) a Makelele posztot :)
Érdekes felvetés Carvalho és a szűrőposzt. Én kipróbálnám, bizony.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47242 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nos, jól összefoglaltad, amit én kb. 25 hsz-ben leírtam. Gyakorlatilag mindenben egyetértünk. :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bumblebee
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2007. augusztus 31., péntek 18:29

#47243 Hozzászólás Szerző: Bumblebee »

De most úgy egyébként... védőt minek igazol(t)unk :?:
Sztem nincs rá szükség ha csak PF vagy Bridge el nem megy.
De biztos nem 3. védőnek igazolná Benitez:
Riise -->> Valencia
Fabio Aurelio-->> Kispad
Bridge-->> Kezdő
Csak mi nemtudunk semmit, hogy kifog elmenni ezért tűnik ( számomra :roll: ) érthetetlennek Ivanovic esetleges érkezése.
Kéne egy szélső: Régebben asszem októberben mikor szóbahoztak minket Ivanovic-al akkor volt még egy szélső Diniyar Bilyaletdinov. Ő is ottjátszik Moszkvában, és arról volt szó, hogy párban érkeznek... No nemtudom de sztem jólenne, 22 éves orosz nagyválogatott.
Meg így ha jön Ivanovic akkor fölöslges de sztem jólett volna ha elhozzuk Drenthét KÖLCSÖNBE!!! nyárig :lol: Mert tudjuk mennyire univerzális játékos, ugye Essien Mikel kiesik simán bemehetne középre védekező középpályásnak. Vagy ha védelemben van probléma ott is akárhol. Ha a széleken ott is tud játszani. Nagyon jó lett volna kölcsönbe. Aztán ha van egy olyan opció a szerződésben, hogy végleges vásárlás az se bánom... :lol: :lol:
Csatár meg mi a F@x-nak ????
Ottvan Pizzaro, Sinclair, Sahar.... Na és akkor most kérdem nem úgy volt, hogy leigazoltuk Mathias Franco Di Santot ????? Ő csatár máskülönben nem szélső, 193 centi magas csatár. És akkor mér van csatárproblémánk ??? Ja és akkor még ha Seva felépül ??? áá mind1

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#47244 Hozzászólás Szerző: Oziris »

emsanya írta:Én továbbra is úgy tudom, hogy Anelka csak 28 éves...Berbatov meg 27...de Anelka többnek tűnhet, mert amilyen utat ő bejárt:) Én is jobban örülnék egy Huntellaarnak, vagy talán Villának, de Huntellaar most télen nem vált klubot, az biztos, mert hagyják hadd fussa ki még ezt a szezont, Villa meg alapból sérült és olyan nagyot akarnak rajta kaszálni, hogy nem sokan próbálkoznak...

Bridge-t remélem semmiképp nem kéne elengedni, meg azt se értem, hogy a pool-ban ott van Aurelio és Riise...3 balhátvéd, annak se sok értelme van...de lehet egyet elengednek...

Én inkább valami védekező kp.-ba fektetnék, és nem véglegesen...nem tudom milyen lesz a felállás a következő időkben, mert egyedül Sidwell maradt, mint védekező kp....és hát ő még semmit nem tudott felmutatni...(Mikel, Essien afrika kupa, Makalele műtét után, és ott van még középre Ballack meg Lampard, de egyikük se védekező kp....)

Úgyhogy arra kiváncsi leszek, hogy áll fel a középpálya...
Ha Grant helyébe lennék Carvalho(az eltiltás után) nyomatná a védelem elött(Alex -Ivanovics) a Makelele posztot :)
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

#47245 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én továbbra is úgy tudom, hogy Anelka csak 28 éves...Berbatov meg 27...de Anelka többnek tűnhet, mert amilyen utat ő bejárt:) Én is jobban örülnék egy Huntellaarnak, vagy talán Villának, de Huntellaar most télen nem vált klubot, az biztos, mert hagyják hadd fussa ki még ezt a szezont, Villa meg alapból sérült és olyan nagyot akarnak rajta kaszálni, hogy nem sokan próbálkoznak...

Bridge-t remélem semmiképp nem kéne elengedni, meg azt se értem, hogy a pool-ban ott van Aurelio és Riise...3 balhátvéd, annak se sok értelme van...de lehet egyet elengednek...

Én inkább valami védekező kp.-ba fektetnék, és nem véglegesen...nem tudom milyen lesz a felállás a következő időkben, mert egyedül Sidwell maradt, mint védekező kp....és hát ő még semmit nem tudott felmutatni...(Mikel, Essien afrika kupa, Makalele műtét után, és ott van még középre Ballack meg Lampard, de egyikük se védekező kp....)

Úgyhogy arra kiváncsi leszek, hogy áll fel a középpálya...

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#47246 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:véleményem az eddgi pletykákrol ill a szerb védő érkezéséről: \o/
Azért vicces h mindenki szidta-szidja Ben Haimot!Most meg jön egy univerzális 23éves szerb védő "szaros" 4millióért akit egész európa vadászott és ez se jó!Én simán örülök neki,főleg a sérüléshullám miatt!Meg végre nem 10-20milliókat adtunk ki vmi kiégett vén f...-ért!Bár nem kiabálom el mert még azis lehet...
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47247 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:véleményem az eddgi pletykákrol ill a szerb védő érkezéséről: \o/
Kedves Bilha. Kérjük használj szavakat.
Üdv:
a Magyar Nyelv Baráti Köre

:lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47248 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Hát, ha neked ezt jó látni, akkor valamiféle elfojtott perverzióid lehetnek ZenZo! :roll:
Szerintem ez sok minden, de nem jó...
Nem sikerült ironiát csempészni a mondatba... nyilván nem örülök neki én sem, meg más sem.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#47249 Hozzászólás Szerző: Megyó »

véleményem az eddgi pletykákrol ill a szerb védő érkezéséről: \o/

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#47250 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, ha neked ezt jó látni, akkor valamiféle elfojtott perverzióid lehetnek ZenZo! :roll:
Szerintem ez sok minden, de nem jó...
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47251 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát most olvasom, hogy 7M adnának érte. Végülis ha azt veszem, az még önmagában nem is rossz pénz, de ha azt veszem, hogy Hutt-ért kaptunk hatot, úgy rémes. Mind1, én nem engedném sehova.

Sun és Daily Mirror: 45M font ellenértéket vagyunk kész kifizetni David Villaért és Dani Alvesért. Kicsit olyan felmelegített szaga van a dolognak... de jó látni, hogy ismét mi vezetjük az igazolási pletykaáradatot: Anelka, Berbatov, Alves, Villa, Ivanovics, Bridge és társai...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#47252 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Valahogy így vagyok vele én is. Szinte mindig jól teljesít, mégsincs olyan helyzetben, mint mondjuk Lampard, aki szar formában is kirobbanthatatlan. Iszonyú sportszerű, jól támad, jól védekezik, mindenben felülmúlja cashley-t. Aki az Arsenal-os idejében lehet, hogy jobb volt, de már rég nem az!
Bár én már nem lepődök meg semmin...
Viszont, ha netán mégis a Liverpool-ba igazol, senkinek sem lehet rá egy szava sem! Ő egy klasszis, ne várjátok, hogy a Sunderland-be igazoljon. Csak is a Top 4 csapatban van a helye...(talán + Sven Citeh-je)
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47253 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca: miért nem szélsőt hozunk? Na ez az, amit nem értek én sem. (ezt írtam mindenhova) Ahogy mondod, arra lenne szükségünk egyedül. Sweep mehet, jöjjön 2 szélső. Ennyi. Más nem kell.

Tore: ha Bridge-et eladjuk, tüntetésbe kezdek. Jelenleg minden téren jobb, mint AC, arról nem is beszélve, hogy még egészben is van. AC kicsit gyakran sérült, mióta itt van, teljesítménye hullámzó, a szája meg nem áll be. Adjuk inkább őt... Rajkovicsnak meg szerintem még min. 2 év, mire ide kerülhet. Mert ahhoz olyasmit kellene tennie a PSV-ben, mint Alexnek, ellenben Slobodan még csak most került a PSV-be, és tán még pályára sem lépett...

Különben is Bridge-el ne szórakozzunk már. Szegény srác csoda, hogy magától nem ment el eddig. Nem játszattuk, majd kölcsönadtuk, holott szerintem jó sokan voltunk, akik szívesebben látták volna Del oh'no helyett már azelőtt is, hogy a spanyol nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, hát ő nem húzta sokáig, aztán ide vettük a nyakára Cash-t, azt a játékost, aki a válogatottból is kiszorította, és őt favorizálta helyette JM az első hónapokban, holott Wayne akkor bomba formában volt, AC pedig cseppet sem. Bridge-et a kezdőbe!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#47254 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Bridgey-t akarja Rafa...
http://www.dailymail.co.uk/pages/live/a ... to=newsnow

Megéri egy ismeretlen szerbet idehozni Bridgey helyett?? (ráadásul a mienk Slobodan Rajkovics is)
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#47255 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Számold bele azt, hogy csoda lenne ha másfél évet maradna egy helyben Anelka. :twisted:
Azt nem értem, szélsőt miért nem akarunk igazolni, engem ez idegesít. Nem igaz, hogy a klubnál nem látják hogy Joey hullámzó, SWP gyenge, Kalou nem tipikus szélső, de ő a legjobb, Malouda pedig a sérülése előtt elég harmatos volt... Sinclairnek lehet több lehetőséget kéne adni.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47256 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Jó, ok, tessék, készséggel elismerem: Anelka jó csatár. Ettől még nem látom, hogy miért is lenne szükségünk csatárra, vagy hogy miért lenne jó az, hogy 5 csatárból négy, vagy, ha emsanya kérésére Kalout nem számítjuk ide, akkor 4 csatárból 4 30 éves vagy afölött van... számomra Anelka minden, csak nem ideális választás. Na persze ez csak az én véleményem, s ha valaki észérveket tud felsorakoztatni, várom türelemmel :) inkább hozzuk el az ágyúsoktól ezt a Berndtner gyereket, ha már nem akarunk holland vagy olasz fiatalok/fiatalabbak közül választani. Arról nem is beszélve, hogy az Anelka-Berbatov mérleg nyelve nálam még mindig utóbbi felé billen, ha már a PL-ből akarunk igazolni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9467
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#47257 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Anelka tipikusan az a csatár, akit csak gyűlölni lehet, de hogy beválna, az garantált!

QPR jól járt Ephraimmal! Ha viszik még egy évre Sinclairt kölcsönbe, akkor meg lesz a szélső párosuk! Remélem feljutnak.

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

#47258 Hozzászólás Szerző: Ailton »

hát eddig úgy voltam, szerintem nem Anelka a legmegfelelőbb, de rövid távra, 10 millióért jó lesz, na de 19 ért? Malouda 13 és fél volt, Crespo 17 ért, akkor nem hogy a 30 éves Anelka 19 milliót érjen. Akkor már jöjjön Defoe vagy Yakubu mindegyik van olyan jó, mint Anelka, s árban sem lennének drágábbak.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#47259 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Zsoca87 írta:
Dani1905 írta: cask azt ne felejtsd el h seva nem volt kiégve,sőt..anelkát meg mindenhonnan elküldték...
Szeritnem Anelka sincs kiégve...
seva nem volt kiégve ??? :D legrosszabb évet zárta a milánba plussz amit a vb-n csinált.... :roll: mindenidök üzletét csinálta a milan ! mi pedig a legrosszabbat ! :cry:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#47260 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Igen, arról vita nem lehet hogy nagyon jó csatár, lehet utálni/szeretni, de el nem ismerni butaság. Igenis nagyon jó csatár, csak hát olyan amilyen.

Válasz küldése