Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#47341 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Meanwhile, The Daily Mirror reckons Keano will try and get Steve Sidwell on loan, and with Chelsea looking like spending big in January, that could be a runner.

Ez érdekes, szerintem van rá esély... A szunnyadó oroszlánt elviszik alvás közben? :D :D

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#47342 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Berbatov esetleges érkezése valahol Drogba távozását jelentené számomra..
Akkor inkább ne jöjjön..

Zsoca87 írta:
Ezt én is olvastam. EGy a kettő közül ideigazol. Lehet mind2?? A végén az a wait and see érdekes... :)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#47343 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ezt én is olvastam. EGy a kettő közül ideigazol. Lehet mind2?? A végén az a wait and see érdekes... :)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#47344 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »


Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#47345 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta:Az első fecskék:
In:
Citeh - Nery Castillo loan
Tottenham - Chris Gunter (undisc.)

Out:
Bolton - Gary Speed loan
Derby - Steve Howard (undisc)
Kiváncsi vagyok Castillo milyen lesz Angliában. Rohadt jó kis csatár, gyors, ügyes. Gunter pedig egy 18 éves, walesi szélsővédő, nagyon nagy tehetség állítólag.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47346 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Az első fecskék:
In:
Citeh - Nery Castillo loan
Tottenham - Chris Gunter (undisc.)

Out:
Bolton - Gary Speed loan
Derby - Steve Howard (undisc)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47347 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Egyrészt JM után, másrészt meg már vitatkoztunk valahol, hogy ő most van abban a korban, hogy ha váltani akar, teljességgel mindegy, milyen okból, pénz, kihívás, kaland, unalom, időjárás, bármi, akkor neki azt most kell meglépni. Top formában van, és 30. Ha megy, azt most nyáron teszi, ha nem, akkor jövőre már nem fog menni - hacsak valami nagy geb@sz nem lesz persze. Persze én is remélem, hogy nem megy, mert a 2 meccsenként 1 gól átlagot egyelőre nem sokan tudják tartani (senki), neki meg megvan másfél éve. Villa továbbra sem favorit nálam, mint bármely más spanyol sem, Anelka sem, de nagyon úgy fest, ő jön.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#47348 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:1. Drogba nem megy sehova
nagyon nem lepne meg, ha a nyaron menne jose utan.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#47349 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ha robbennért kicsiholtunk 26 millió fontot akkor drogba innen nem megy 35 milla alatt ! milanba meg fölleg ! seváért mi is kiköhögtünk 30-at,gondolom kenyon bácsi nem lesz szívbajos ! ha azt akarjuk,hogy drogba maradjon akkor idén bl-t kell nyerni !

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#47350 Hozzászólás Szerző: kdako »

1. Drogba nem megy sehova

2. A Milan 30 millió eurót kínált, ami kb. 18-20 millió font, tehát már annyira nem hangzik jól
GO BLUES!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#47351 Hozzászólás Szerző: Megyó »

mondjuk erre lehetett számitani hogy ha veszünk is valakit akkor az nem január 30-án fog megtörténni.

jaj de jo, új év, új remények -.- anelka -.-

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

#47352 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

én is olvastam hogy miénk Anelka
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#47353 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Zsoca87 írta:Szerintem Villat és Drogbát párhuzamba állítani picit erős. Eléggé mástípusú játékosok. Benzema sokkal jobban hasonlít Drogbára játékstílusban. Mondjuk én se lennék szomorú ha mind2 játékos itt játszana, márha Drogba elmegy. Ha nem megy(ami egyrészt valószínű, másrészt remélem h nem megy), akkor nem biztos h kell Benzema, Villa meg játszhatna a szélen, szerintem beválna ott. De ezt már írtam vhol, vmikor.
Mástípus,ez tény.. de ugyanolyan eredményesek mind a ketten!Drogba az erejével alakít ki helyzeteket,viszont Villa a világ bármely védőjét lefutja!Ha valakit szívesen látnék a Chelseaben,akkor az ő!Most kell megszerezni,amíg a Valencia szenved..

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#47354 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

twopac írta:
Blueflag írta:Hát ha Drogba elmegy nyáron,akkor megfelelő pótlás kell!Egy ugyanolyan kaliberű gólvágó!
David Villának 35millió font a kivásárlási ára!Drogbáért állítólag 30millió fontot adna a Milan!Én azt mondom,hogy nem kéne se Anelkával,se Berbatovval vacakolni(bár utóbbinak örülnék)!!Sheva és Pizza lassan kiöregednek,de 2-3 évük még van!!Drogba valószínűleg elmegy(bár belegondolni is rossz :( ),a helyére le kéne igazolni Villát,és ottlenne még nekünk Kalou,Sahar,Sinclair!!Ha esetleg addigra sikerülne Benzemát megszerezni,akkor az maga lenne a tökély.. sztem így lenne jó! :)
hékás kimondta hogy elmegy drogba?nem megy ő sehova!ha még is elmegy akkor meg ráérünk akkor aggódni
Nem mondtam h elmegy Drogba,de ha Mourinho elmegy a Milanhoz,akkor Drogba lesz az első,akit oda visz!Ezt elhiheted!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#47355 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

tibi71 írta:állitolag 10 milláért megvettük anelkát ! valami H.B szerint ! ki hallott róla ?
Amíg a .comon nem látom addig nem foglalkozok az Anelkas pletykákkal :D amúgy énis olvastam már..

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#47356 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

állitolag 10 milláért megvettük anelkát ! valami H.B szerint ! ki hallott róla ?

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#47357 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem Villat és Drogbát párhuzamba állítani picit erős. Eléggé mástípusú játékosok. Benzema sokkal jobban hasonlít Drogbára játékstílusban. Mondjuk én se lennék szomorú ha mind2 játékos itt játszana, márha Drogba elmegy. Ha nem megy(ami egyrészt valószínű, másrészt remélem h nem megy), akkor nem biztos h kell Benzema, Villa meg játszhatna a szélen, szerintem beválna ott. De ezt már írtam vhol, vmikor.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#47358 Hozzászólás Szerző: twopac »

Blueflag írta:Hát ha Drogba elmegy nyáron,akkor megfelelő pótlás kell!Egy ugyanolyan kaliberű gólvágó!
David Villának 35millió font a kivásárlási ára!Drogbáért állítólag 30millió fontot adna a Milan!Én azt mondom,hogy nem kéne se Anelkával,se Berbatovval vacakolni(bár utóbbinak örülnék)!!Sheva és Pizza lassan kiöregednek,de 2-3 évük még van!!Drogba valószínűleg elmegy(bár belegondolni is rossz :( ),a helyére le kéne igazolni Villát,és ottlenne még nekünk Kalou,Sahar,Sinclair!!Ha esetleg addigra sikerülne Benzemát megszerezni,akkor az maga lenne a tökély.. sztem így lenne jó! :)
hékás kimondta hogy elmegy drogba?nem megy ő sehova!ha még is elmegy akkor meg ráérünk akkor aggódni
mindörökké chelsea!!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#47359 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Hát ha Drogba elmegy nyáron,akkor megfelelő pótlás kell!Egy ugyanolyan kaliberű gólvágó!
David Villának 35millió font a kivásárlási ára!Drogbáért állítólag 30millió fontot adna a Milan!Én azt mondom,hogy nem kéne se Anelkával,se Berbatovval vacakolni(bár utóbbinak örülnék)!!Sheva és Pizza lassan kiöregednek,de 2-3 évük még van!!Drogba valószínűleg elmegy(bár belegondolni is rossz :( ),a helyére le kéne igazolni Villát,és ottlenne még nekünk Kalou,Sahar,Sinclair!!Ha esetleg addigra sikerülne Benzemát megszerezni,akkor az maga lenne a tökély.. sztem így lenne jó! :)

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#47360 Hozzászólás Szerző: Ricko »

findex írta:
Ricko írta:Kettő közül nekem mind1, de inkább egyik se, hanem amint már írtam hogy félévre S. Inzaghi vagy hasonló... Mert minek? Drogba,Kalou,Sheva,Kalou,Sinclair itt van ez így 5 és általában 1 vagy 2 csatárral kezdünk és még így is van akkor 3 csere... Ja és még Sahar is a mienk...
Drogba,Kalou,Sheva,Kalou? hn... érdekes :lol:
ja na Pizarro :)
Yes, We BLUE!!!

Válasz küldése