Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40681 Hozzászólás Szerző: kdako »

kdako írta:Sokan mondtátok, hogy adjunk időt Grantnak, bár még többen, hogy ne.

Szóval csináltak egy kis számolást:
december 15-én lesz a következő rangadónk, az Arsenal ellen. addig van kilenc meccs, van közte közepes, gyengébb, nehezebbnek tűnő (Everton, whu), de olyanok, amit a Chelsea-nek szinte kivétel nélkül hoznia kell - legalábbis az utóbbi évek elkényeztetése után.
Ha ebből a 9 meccsből hoz minimum 23 pontot (tehát 7 győzelem, 2 döntetlen fér bele), akkor tőlem "haladékot" kap.
Ezt szept 24-én, a manure elleni zakó után írtam.
Akkor legszívesebben azt írtam volna, hogy 9-ből 9et kell nyerni, mert ez az elvárás, de tudtam, hogy nem így lesz. A 23 pont meglett, pont annyi lett, mert 7 győzelem mellett két döntetlen csúszott be, a Fulham és az Everton ellen, bár mindkét meccs nyerhető volt. Az egyiken végigtámadtunk, a másikon az utcsó percben kaptunk gólt. Tehát Grant megtette, amit lehet, ilyen téren.
Ha nem ragadunk le az eredménynél, hanem a játékot is nézzük: nos, azzal sincs gond. Voltak gyengébb darabok (schalke idegenben, vagy a derby), de a magabiztosság végig megvolt, helyenként szórakoztató, attraktív focival nyertünk. és úgy, hogy kiestek kulcsemberek (Cech, Terry, Riccy, Essien, Drogba) hetekre, de belejöttünk, megy a szekér - szerencsére (és most ezt nagyon lekopogom...)
Itt vagyunk egy rangadó és egy sűrűnek ígérkező 3 hét előtt. A Valencia ellen nincsenek elvárásim, a továbbjutás már megvan, egy döntetlen is lehet. ne sérüljen meg senki, ne legyen eltiltva senki a nyolcaddöntőre.
Az Arse talán megborul most, jó lenne élni a lehetőséggel. Aztán a Pool a Ligakupában - kérdés, a két csapat közül melyik veszi komolyabban a meccset. És a karácsonyi rohanásról ne is beszéljünk még...
Az igazi erőfelmérő ez a 2-3 hét lesz, Grantnak is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kdako 2007. december 10., hétfő 12:47-kor.
GO BLUES!

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#40682 Hozzászólás Szerző: findex »

Gyeszti írta:
findex írta:
Gyeszti írta:Én ma délután megnéztem az Arsenal meccsét, és hát a Boro akár 4-1-re is megnyerhette volna a meccset. Tuncay-nak gyönyörű volt a gólja, de korábban már kihagyott egy 100%-os helyzetet, a kapu előtt keresztbe sikerült ellőnie a labdát. Az Arsenal semmit sem csinált, a 60. percben Wenger már kihasználta mindhárom cseréjét, az utolsó 20 percben meg már fel sem állt a padról, tudta, hogy semmi esélyük. Ez az Arsenal nagyon is verhető, azt azonban meg kell említeni, hogy nem volt három meghatározó játékosuk: Flamini, Fabregas, Hleb és van Persie. A középpályájuk nulla volt, elöl meg Adebayor mindig lesen állt. Remélem egy hét múlva nekünk is sikerül, ami ma a Boronak.
hogy -hogy nem játszottak a középpályások?pihentették őket vagy sérültek és akkor valószínű h ellenünk se játszanak!
Gyeszti láttad a pénteki Kisalföldben a Kisvadföldet?
A középpályások állítólag sérültek, van Persie-ről nem tudok semmit.
Nem járatok ilyen szennylapokat, mint a Kisalföld!:-) Miért mi volt benne?
J.M-ról volt 1 jó kép a viccrovatban!de akkor mind1
Carefree, wherever we may be

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40683 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ennél már csak akkor alakulhatott volna jobban a hétvégénk, ha (látom a meccsünket :) , és) a ManU is kikap. Kikapott az összes rivális: Arsenal, Pool, Citeh, (a Bolton ezúttal a Wigant kapta el, kezdenek éledezni, de ez minket rohadtul nem érint) --> három pontra az Arsenal, kettőre a ManU. És tényleg: ha a rangadón nyerünk, a Pool pedig ne adj' isten elveri otthon a ManU-t, már csak gk miatt első az Arsenal, ha véletlenül 4 góllal nyernénk, vinnék a tabellát... :) na ehhez persze már kell néhány 'ha'-nak teljesülni. De ez így már elég korrekt helyzet.

Paranoid: a Boro a nagy csapatok mumusa, mi is belebuktunk már párszor :wink: egyébként a PR-telecomnál vagyok. De sajnos az túlzás, hogy van E2-m. Mondjuk úgy, hogy néha bejön. Azóta egyébként már kitudtam a szolgáltatótól, hogy ilyen van, majdhogynem közölték velem, hogy ez így normális (ehhh), szóval ilyen esetekben fel kell őket hívni, küldenek ki valami frissítő jelet, és jó óra-másfél óra múlva bejön az adás... ez azért jó, mert ha bekapcsolom azt a sz@rt a meccs előtt és nincs kép, ha betelefonálok, a lefújást talán még láthatom :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#40684 Hozzászólás Szerző: kdako »

Sérültek mind, van Persie már másfél hónapja. A többiek nem tudom meddig, lehet, hogy Fabregas ellenünk már játszhat. Mindegy, így is nyerni kell!

Wap-on néztem meg az eredményt a karácsonyi vásárlás közben, kicsit furcsán néztek, hogy minek örülök a bolt közepén... 8)
GO BLUES!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#40685 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

findex írta:
Gyeszti írta:Én ma délután megnéztem az Arsenal meccsét, és hát a Boro akár 4-1-re is megnyerhette volna a meccset. Tuncay-nak gyönyörű volt a gólja, de korábban már kihagyott egy 100%-os helyzetet, a kapu előtt keresztbe sikerült ellőnie a labdát. Az Arsenal semmit sem csinált, a 60. percben Wenger már kihasználta mindhárom cseréjét, az utolsó 20 percben meg már fel sem állt a padról, tudta, hogy semmi esélyük. Ez az Arsenal nagyon is verhető, azt azonban meg kell említeni, hogy nem volt három meghatározó játékosuk: Flamini, Fabregas, Hleb és van Persie. A középpályájuk nulla volt, elöl meg Adebayor mindig lesen állt. Remélem egy hét múlva nekünk is sikerül, ami ma a Boronak.
hogy -hogy nem játszottak a középpályások?pihentették őket vagy sérültek és akkor valószínű h ellenünk se játszanak!
Gyeszti láttad a pénteki Kisalföldben a Kisvadföldet?
A középpályások állítólag sérültek, van Persie-ről nem tudok semmit.
Nem járatok ilyen szennylapokat, mint a Kisalföld!:-) Miért mi volt benne?

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#40686 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Yeah!!!Middlesbrough-Arsenal 2-1 A jövő héten győzni kell!!! :)

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#40687 Hozzászólás Szerző: findex »

Gyeszti írta:Én ma délután megnéztem az Arsenal meccsét, és hát a Boro akár 4-1-re is megnyerhette volna a meccset. Tuncay-nak gyönyörű volt a gólja, de korábban már kihagyott egy 100%-os helyzetet, a kapu előtt keresztbe sikerült ellőnie a labdát. Az Arsenal semmit sem csinált, a 60. percben Wenger már kihasználta mindhárom cseréjét, az utolsó 20 percben meg már fel sem állt a padról, tudta, hogy semmi esélyük. Ez az Arsenal nagyon is verhető, azt azonban meg kell említeni, hogy nem volt három meghatározó játékosuk: Flamini, Fabregas, Hleb és van Persie. A középpályájuk nulla volt, elöl meg Adebayor mindig lesen állt. Remélem egy hét múlva nekünk is sikerül, ami ma a Boronak.
hogy -hogy nem játszottak a középpályások?pihentették őket vagy sérültek és akkor valószínű h ellenünk se játszanak!
Gyeszti láttad a pénteki Kisalföldben a Kisvadföldet?
Carefree, wherever we may be

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#40688 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Én ma délután megnéztem az Arsenal meccsét, és hát a Boro akár 4-1-re is megnyerhette volna a meccset. Tuncay-nak gyönyörű volt a gólja, de korábban már kihagyott egy 100%-os helyzetet, a kapu előtt keresztbe sikerült ellőnie a labdát. Az Arsenal semmit sem csinált, a 60. percben Wenger már kihasználta mindhárom cseréjét, az utolsó 20 percben meg már fel sem állt a padról, tudta, hogy semmi esélyük. Ez az Arsenal nagyon is verhető, azt azonban meg kell említeni, hogy nem volt három meghatározó játékosuk: Flamini, Fabregas, Hleb és van Persie. A középpályájuk nulla volt, elöl meg Adebayor mindig lesen állt. Remélem egy hét múlva nekünk is sikerül, ami ma a Boronak.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2299
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#40689 Hozzászólás Szerző: Anti »

Tegnap láttam a meccset, és valahogy úgy érzem, hogy fogjuk tudni hozni a meccseket decemberben is ill. az ANK alatt. Drogba hiánya biztos érezhető lesz, de szerintem a csapat képes lesz küzdeni, és hozni a meccseket. Nagyon masszív a hátvédsorunk, és a középpályánk is még Essien, ill. Ballack hiányában. Mikel megmutatta, hogy tud ő eredményesen is játszani, nemcsak állat módján. Én úgy érzem, hogy jól fogunk kijönni január végén is és májusban is.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2299
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#40690 Hozzászólás Szerző: Anti »

Valahogy kellemes bizsergés töltött el a két nap alatt... :roll: 8) 8) 8) 8) 8)

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

#40691 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

ha jól rémliek ZenZo definiálta a Boro-t a nagy csapatok mumusának és lásd igaza lett,nagyon király:)!
remélem tudunk majd élni ezzel a lehetőséggel!muszáj lesz kihasználni!
Zenzo,egybként Ti Berényben milyen szolgáltatónál vagytok hogy van Eurosport 2-d?mer itt kátán nincs hogy rohaggyanak meg:S
agggyatok munkát!!!!

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#40692 Hozzászólás Szerző: findex »

Reading -Liverpool 3-1felettébb érdekes...
jah és tottenham-Man.city 1-0 (részeredmény)
Carefree, wherever we may be

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#40693 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

2-1 VÉGEEEEE!!!!!! :D :D

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40694 Hozzászólás Szerző: twopac »

már csak 3 pont a hátrányunk!ha megverjük az arsenalt a rangadón és a pool megveri a mancsesztert akkor átvesszük a vezetést!
mindörökké chelsea!!

Avatar
márió15
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2006. december 30., szombat 17:16

#40695 Hozzászólás Szerző: márió15 »

Ezazzzzz Middlesbrough-Arsenal 2:0 80. perc :D :D :D

Avatar
Hangman
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007. augusztus 13., hétfő 12:16

#40696 Hozzászólás Szerző: Hangman »

boro-arsenal 2-0 a 76-ik percben:D:D:D:D:D:D ezaz boro

go chelsea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#40697 Hozzászólás Szerző: twopac »

arsenalt énis tisztelem főleg wengert!azok után hogy elment henry mindenki lehúzta a wc-n az arsenalt,és lám bajnoki esélyes és a bl-re is csak azért nincs esélyük mert tapasztalatlanok!télleg egy baj van az arsenallal hogy walcotton kivűl nincs angol játékosok!
mindörökké chelsea!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#40698 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Engem néha zavar, hogy sokszor többet foglalkozol a másik csapattal, mint a Chelsea-vel...
A te hsz-eid ugyanúgy tele vannak az ellenfelekkel. Legalább ugyanannyit foglalkozol velük, mint mi, csak mi ellenfélként, te meg kebelbarátként :wink: Szerintem mindannyiunknak vannak olyan emberek ezekben a csapatokban, akit valamiért tisztel vagy becsül. Pl. Rooney szerintem egy b*dös p@raszt, de ettől elismerem, hogy remek csatár, és mint játékost, még talán kedvelem is. S bármennyire is nem bírom SAF-ot, az, amit edzőként véghezvitt a MU-val, csodálatra méltó.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#40699 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

mu andersonnal és tevezzel nagyon jól járt ! állitolag megint nagyon pedáloznak 2 brazil és 1 argentin srácért ! nesze neked brit dominancia :D ! pool-ról már ne is beszéljünk !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#40700 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Dávid, rosszindulatú vagy!!:)
Amúgy írj azt amit akarsz. Engem néha zavar, hogy sokszor többet foglalkozol a másik csapattal, mint a Chelsea-vel...
Én meg egyszerúen nem tudok senki ellen sem szurkolni klunbszinten...
Főleg a 3 rivális csapat ellen nem, hisz:
-Az Arsenal számomra majdnem tökéletes játékospolitikát űz. A több angol és brit fiatalt igazolnának így, imádnám őket, hisz tudjátok...
-Liverpool, a Beatles szülővárosa, ráadásul tele van nekem szimpatikus játékossal...
-Manchester: Tele szimpatikus játékossal SAF-ot meg rettenetesen tisztelem.
Szóval bocs srácok, de nem megy.
Only one Di Matteo!

Válasz küldése