Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#47481 Hozzászólás Szerző: twopac »

az a baj hogy janurrá már késő lesz jó csatárt igazolni!most kéne csak még sajnos nem lehet december 10től 31-ig lesz vagy 10 meccsünk!bajnokságban többet nem szabad botlani!a ligakupa nem olyan fontos de jó lenne revansot venni a pooltól
mindörökké chelsea!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#47482 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Chelseafan írta:Lehet veszünk egy új "minőségi" csatárt januárban:

GRANT: READY TO BUY IF QUALITY IS RIGHT

'We will not find a replacement for Didier because Didier I think is the best striker in the world at the moment. But we want to have a striker in the squad and if we find someone, we will do it.

'It will not be a problem of money, it will be a problem of quality. I don't want to take a striker who is not good for our quality. The right one is not easy to find.


http://www.chelseafc.com/page/NewsHomeP ... 91,00.html

Indulhat a találgatás, hogy ki lesz az.
Felsorolom, hogy én kiknek örülnék: Villa, Benzema, Huntelaar, Agüero, Pazzini, Jo, Doyle, Elmander, Fred. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Nagy részük elérhető és nem rossz játékosok...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#47483 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Chelseafan írta:Lehet veszünk egy új "minőségi" csatárt januárban:

GRANT: READY TO BUY IF QUALITY IS RIGHT

'We will not find a replacement for Didier because Didier I think is the best striker in the world at the moment. But we want to have a striker in the squad and if we find someone, we will do it.

'It will not be a problem of money, it will be a problem of quality. I don't want to take a striker who is not good for our quality. The right one is not easy to find.


http://www.chelseafc.com/page/NewsHomeP ... 91,00.html

Indulhat a találgatás, hogy ki lesz az.
ja csak nehogy anelka legyen a minőségi játékosunk mert az idös kiégett játékosok vásárlásával tele van a padlás...elnézést az anelka szeretőktől nagy játékos volt tényleg megy is most neki,de nem hinném hogy ez nagy fellángolás,inkább csak lángocska...és télleg bocsi ezért...remélem egy huntellar lesz vagy valami fiatal ügyes gyrerek,nem hatvanéves képző a klubbunk...nem hiszem el hogy seva esetéből nem tanultak és tényleg dinnyét és anelkát is ide aakrják hozni..nem hiszem hogy sok esély van arra hogy ugy kezdjenek mint bellletti.anleka és dinnye meg menjen cask a milánba oda lassan illenek.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#47484 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Lehet veszünk egy új "minőségi" csatárt januárban:

GRANT: READY TO BUY IF QUALITY IS RIGHT

'We will not find a replacement for Didier because Didier I think is the best striker in the world at the moment. But we want to have a striker in the squad and if we find someone, we will do it.

'It will not be a problem of money, it will be a problem of quality. I don't want to take a striker who is not good for our quality. The right one is not easy to find.


http://www.chelseafc.com/page/NewsHomeP ... 91,00.html

Indulhat a találgatás, hogy ki lesz az.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#47485 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Nekem sem a szívem csücske Anelka, de azt be kell látni, ebben a helyzetben talán ő illeszkedne be leggyorsabban ha új embert hozunk. Hasonló játékos, mint Drogba, a Bolton is rá játszik alapvetően. Mondjuk 10-15 misi kicsit túlzás.
anelka es a beilleszkedes :lol: :lol: :lol:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#47486 Hozzászólás Szerző: kdako »

Valami hasonló volt két éve Essiennel, ha jól emlékszem...
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47487 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Egyébként Crespo tuti nem jönne vissza - sajnos, teszem hozzá.

Így is féltünk attól az egy hónaptól, amíg nem lesz Drogba (Essien, Kalou és Mikel mellett), így ez az időszak csak duplázódhat.

Azért az orvosok és a vezetők nem hülyék, nem kockáztatnák meg a játékát beinjekciózva, ha veszélyes lenne.
Nem azt mondtam, hogy Crespo visszajönne-e, vagy sem, a miénk, ha azt mondjuk, visszajön... vagy akkor adjuk el végre. De ez most olyan, hogy mi is tettünk neki szívességet, mikor kérte, elengedtük. Most kérjük, jöjjön vissza fél évre, után cserébe eladjuk. Na?!

Az orvosok meg vezetők nem hülyék, de nem is jósok vagy jövőbelátok. Egyébként meg pont Drogba miatt (meg Kalou miatt is) nem nagyon kéne összerúgni a port az Elefántcsontparti szövetséggel sem. Drogbáról magáról nem is beszélve.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#47488 Hozzászólás Szerző: kdako »

Egyébként Crespo tuti nem jönne vissza - sajnos, teszem hozzá.

Így is féltünk attól az egy hónaptól, amíg nem lesz Drogba (Essien, Kalou és Mikel mellett), így ez az időszak csak duplázódhat.

Azért az orvosok és a vezetők nem hülyék, nem kockáztatnák meg a játékát beinjekciózva, ha veszélyes lenne.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#47489 Hozzászólás Szerző: kdako »

Nekem sem a szívem csücske Anelka, de azt be kell látni, ebben a helyzetben talán ő illeszkedne be leggyorsabban ha új embert hozunk. Hasonló játékos, mint Drogba, a Bolton is rá játszik alapvetően. Mondjuk 10-15 misi kicsit túlzás.
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47490 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Anelka egyre valószínűbb Drogba sérülése miatt...
Hát én nem tudom, a klubvezetés nálam ezzel a lépéssel csak egy újabbat bukna. Kb. félszáz más és ennél jobb alternatíva létezik csatár posztra. A pl úgyis húzós, most így még arra is hajlanék, hogy áldozzuk be, jöjjön Sahar, Sinclair, Kalou, és akkor még mindig ott van Seva és Pizarro a (két "nyugodt erő" :) ) tapasztalt, remek csatárnak. Nem mondom, ebben van egy jó marék unszimpátia is, mert nem kifejezetten kedvelem a franciát, de szerintem még kölcsönbe is teljességgel felesleges. Akkor már inkább hívjuk vissza Crespot egy fél évre...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47491 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nem tudom, ezt a dolgot még csak a Sun hasábjain láttam, így nem sok hitelt adok neki. Szerintem a klub is belátja, hogy az injekció egy dolog, de a sérülés akkor is sérülés. Egy féllábas Drogba is rengeteget jelent, nem mondom, de fölösleges erőltetni pont a decembert, mikor hetente 3-4 meccset nyomunk. Nem fogja bírni. Ha meg sz@rrá megy a lába, pihenhet 7-8 hónapot. Az meg senkinek nem jó...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#47492 Hozzászólás Szerző: twopac »

csak meg ne sértődjön e miatt,bár ettől drogba részéről nem kell tartani,mert egy iagzi sportember!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#47493 Hozzászólás Szerző: Oziris »

kdako írta:Anelka egyre valószínűbb Drogba sérülése miatt.

Úgy tűnik, hogy igaz, amit felvetettem tegnap: A klub azt akarja, hogy dec végéig injekciókkal játsszon még Didier, aztán műtsék, ám így ki kellene hagynia az Afrika Kupát, amire csapatkapitányként nem nagyon hajlandó.
Ez nagyon áttlátszó volt a klub részéről!
Hát mit ne mondjak énse szeretném a helyében csapatkapitányként kihagyni az afrika kupát...
Chelsea FOREVER!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#47494 Hozzászólás Szerző: kdako »

Anelka egyre valószínűbb Drogba sérülése miatt.

Úgy tűnik, hogy igaz, amit felvetettem tegnap: A klub azt akarja, hogy dec végéig injekciókkal játsszon még Didier, aztán műtsék, ám így ki kellene hagynia az Afrika Kupát, amire csapatkapitányként nem nagyon hajlandó.
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47495 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Logikus:
Daily Mirror: Andriy Shevchenko will be allowed to leave Chelsea on loan in January

Drogba elmegy, Kalouval együtt, tehát teljesen normális, hogy Sevát meg kölcsönadjuk :) Esetleg ha hoznánk egy új csatárt, de szerintem akkor sem. Valaki nagyon okos volt ma is. Igaz, a Daily Star meg megírta, hogy hozzuk Anelkát 15M-ért.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47496 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A Chelsea által (is) figyelt Lulinha(17) új szerződést írt alá 2012-ig a Corinthinans-al, jelenlegi csapatával, de tán olyan kikötéssel, hogy ha vinni akarja egy nagy csapat (pl. Chelsea), akkor elengedik megfelelő díj fejében. (amit egyébként már most olyan 20M font körülire taksálnak)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#47497 Hozzászólás Szerző: kdako »

Bár a forrás hitelességét nem ismerem, de jól hangzik, hogy egy tehetséges, 16 éves angol csatárt akarunk elhozni a Palace-tól:

http://www.eatsleepsport.com/articles/661792.html
GO BLUES!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#47498 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ZenZo írta:
Chelseafan írta:
Dani1905 írta:legalább ez lenne igaz...és a dinnyés remélem hogy nem.
http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=162547
Roman Baramovics... :lol: :lol: :lol:
Az még. De könyörgöm (mást már nem tudok), ez a főcím utáni első mondat! Ismét akkor: osztály, ki tudja?! Okosabb vagy, mint egy ötödikes? Hány hiba van a mondatban? :?:

A Tuzttosport szerdai értesülései szerint a Juventus is belentkezett Andrij Sevcskóért, az angol elsúő osztályú Chelsea ukrán csatáráért, aki továbbra sem találja helyét Roman Baramovics tulajdonos sztárklubjában.

Szóval ez a szakma csúcsa azért. :lol:
ja vágom hogy az azért mondtam hogy jó lenne:D

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#47499 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

A Ronaldinho-s pletykát már tagadták.. Ez a Shevchenko sztori meg nagyon gáz :lol: de én úgy tudtam h a Juve Lampardot "viszi" :roll:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47500 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Chelseafan írta:
Dani1905 írta:legalább ez lenne igaz...és a dinnyés remélem hogy nem.
http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=162547
Roman Baramovics... :lol: :lol: :lol:
Az még. De könyörgöm (mást már nem tudok), ez a főcím utáni első mondat! Ismét akkor: osztály, ki tudja?! Okosabb vagy, mint egy ötödikes? Hány hiba van a mondatban? :?:

A Tuzttosport szerdai értesülései szerint a Juventus is belentkezett Andrij Sevcskóért, az angol elsúő osztályú Chelsea ukrán csatáráért, aki továbbra sem találja helyét Roman Baramovics tulajdonos sztárklubjában.

Szóval ez a szakma csúcsa azért. :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése