Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47501 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Logikus:
Daily Mirror: Andriy Shevchenko will be allowed to leave Chelsea on loan in January

Drogba elmegy, Kalouval együtt, tehát teljesen normális, hogy Sevát meg kölcsönadjuk :) Esetleg ha hoznánk egy új csatárt, de szerintem akkor sem. Valaki nagyon okos volt ma is. Igaz, a Daily Star meg megírta, hogy hozzuk Anelkát 15M-ért.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47502 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A Chelsea által (is) figyelt Lulinha(17) új szerződést írt alá 2012-ig a Corinthinans-al, jelenlegi csapatával, de tán olyan kikötéssel, hogy ha vinni akarja egy nagy csapat (pl. Chelsea), akkor elengedik megfelelő díj fejében. (amit egyébként már most olyan 20M font körülire taksálnak)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#47503 Hozzászólás Szerző: kdako »

Bár a forrás hitelességét nem ismerem, de jól hangzik, hogy egy tehetséges, 16 éves angol csatárt akarunk elhozni a Palace-tól:

http://www.eatsleepsport.com/articles/661792.html
GO BLUES!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#47504 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ZenZo írta:
Chelseafan írta:
Dani1905 írta:legalább ez lenne igaz...és a dinnyés remélem hogy nem.
http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=162547
Roman Baramovics... :lol: :lol: :lol:
Az még. De könyörgöm (mást már nem tudok), ez a főcím utáni első mondat! Ismét akkor: osztály, ki tudja?! Okosabb vagy, mint egy ötödikes? Hány hiba van a mondatban? :?:

A Tuzttosport szerdai értesülései szerint a Juventus is belentkezett Andrij Sevcskóért, az angol elsúő osztályú Chelsea ukrán csatáráért, aki továbbra sem találja helyét Roman Baramovics tulajdonos sztárklubjában.

Szóval ez a szakma csúcsa azért. :lol:
ja vágom hogy az azért mondtam hogy jó lenne:D

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#47505 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

A Ronaldinho-s pletykát már tagadták.. Ez a Shevchenko sztori meg nagyon gáz :lol: de én úgy tudtam h a Juve Lampardot "viszi" :roll:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47506 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Chelseafan írta:
Dani1905 írta:legalább ez lenne igaz...és a dinnyés remélem hogy nem.
http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=162547
Roman Baramovics... :lol: :lol: :lol:
Az még. De könyörgöm (mást már nem tudok), ez a főcím utáni első mondat! Ismét akkor: osztály, ki tudja?! Okosabb vagy, mint egy ötödikes? Hány hiba van a mondatban? :?:

A Tuzttosport szerdai értesülései szerint a Juventus is belentkezett Andrij Sevcskóért, az angol elsúő osztályú Chelsea ukrán csatáráért, aki továbbra sem találja helyét Roman Baramovics tulajdonos sztárklubjában.

Szóval ez a szakma csúcsa azért. :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#47507 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Dani1905 írta:legalább ez lenne igaz...és a dinnyés remélem hogy nem.
http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=162547
Roman Baramovics... :lol: :lol: :lol:

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#47508 Hozzászólás Szerző: Daniel »

legalább ez lenne igaz...és a dinnyés remélem hogy nem.
http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=162547

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#47509 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

drogbát a jelenlegi kertböl senki nem tudja pótolni ! :cry: sajnos,ha nincs aki gólt rugjon akkor összeomlok a csapat ! pizzaro remek csere,de nem lehet rá épiteni,még a bundesligába sem ment neki a föszerep ! seva.....ö neki már csak múltja van,de az gyönyörü :) remélem a wingerek összekapják magukat !

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#47510 Hozzászólás Szerző: twopac »

drogba valóban nem egyisten!de amit az elmult másfél évben művel,az már már nem emberi legyen félisten!
mindörökké chelsea!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#47511 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Akik szintén remek labdarúgók. Drogba nem egy isten, akit nem lehet pótolni...közel sem az.
Rég rossz, ha egy csapat összeomlik 1-2 kulcsjátékos hiányába...
Nem kell itt pánikolni.
Only one Di Matteo!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#47512 Hozzászólás Szerző: twopac »

nem azt mondtam hogy igazoljunk,csak azt hogy iszonyat nehéz lesz drogba és kalou nélkül!egyet tehetünk bizunk shevában meg pizarroban!
mindörökké chelsea!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#47513 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Jja...helyette inkább igazoljunk le egy 5. meg egy 6. csatárt... Ez aztán az elmés ötlet...
Only one Di Matteo!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#47514 Hozzászólás Szerző: twopac »

ToreAndre írta:Komolyan mondom nem értem. 2-3 játékosunk elmegy 3-4 hétre. Nem lesz BL meccs ezalatt. Miért kell mindössze erre a periódusra játékost igazolni?? Elég nagy a keretünk, nehogy más összszarjuk magunkat, hogy pár játékos nem lesz...
Kalou lehet, hogy nem is lesz válogatott, Mikelék hamar kieshetnek...
Ja és persze mindenkit könnyedén lehet helyettesíteni:
Kalou--> The Sinc
Essien, Mikel --> Sidwell, Ballack, Woods, Sawyer...
Drogba --> Pizarro, Seva, Sahar vagy akárki...
lehet hogy ebben a periódusban fog eldőlni a bajnokság!és ha elmegy drogba meg kalou eléggé meggyengül a támadójátékunk!sheva meg pizarro pedig nem sok játék lehetőséget kaptak idén,hirtelen beállnak a kezdőbe kell nekik egy két meccs hogy bele lendüljenek,egy két meccsen pedig elmehet a bajnokság ami most a legfontosabb szerintem!persze bizzunk shevában mert klasszis és az ilyen helyzeteket is megtudja oldani!
mindörökké chelsea!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#47515 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Komolyan mondom nem értem. 2-3 játékosunk elmegy 3-4 hétre. Nem lesz BL meccs ezalatt. Miért kell mindössze erre a periódusra játékost igazolni?? Elég nagy a keretünk, nehogy más összszarjuk magunkat, hogy pár játékos nem lesz...
Kalou lehet, hogy nem is lesz válogatott, Mikelék hamar kieshetnek...
Ja és persze mindenkit könnyedén lehet helyettesíteni:
Kalou--> The Sinc
Essien, Mikel --> Sidwell, Ballack, Woods, Sawyer...
Drogba --> Pizarro, Seva, Sahar vagy akárki...
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47516 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hírek ( :) ) szerint a következő történések aktuálisak:
- Ronaldinho jön
- Seva nem megy
- Brendtner jön, bár előbb olvastam, hogy ügynöke cáfolt minden efféle dolgot
- Drenthe jön / Drenthe-Malouda csere

Vgéülis közeledik a tél, fel kellett már melegíteni a Roni sztorit, kíváncsian várom már a találgatásokat Drogba távozásával kapcsolatban, a Lampard-Barca, Lampard-Juve sztorikat, Terry ManU-ba igazolását... óó, boldog idők :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47517 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Oziris írta:...Mert még Diarrával se megy ez flottul...
Real és a védekezés? Ugyan, kicsire nem adunk... lőjünk kettővel többet, mint az ellen, nem baj, ha kapunk hármat. A Make és Diarra féle emberek nem jók a Realnak, mert edzők buknak bele. Bajnoki cím ide vagy oda, ha nem lő öt gólt a csapat, vagy látványtalanul játszik, vége. Ez a spanyol foci. Vajon a Barcanak is miért pont a kapusposzt a leggyengébb pontja? Mert nem tudnának jó kapust szerezni? Henry árából futotta volna, és lényegében Henryra semmi szükségük nem volt, még így sem, hogy maki már lassan két éve sérült.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#47518 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:Érdekes. Mert talán csatár poszton a legerősebb a reserves, vagy inkább úgy mondom, hogySinclairnek és Saharnak van a legtöbb esélye a felnőtt csapatban pályára lépni. Bár egy jó csatár sosem rossz vétel, kicsit besokalltam már ettől a "hasonlítgatástól", túlzottan sok Zlatan, Maradona, Ronaldinho és egyéb rohangász már a világban... valaki megcsinál egy jó cselt, vagy lő egy szép gólt, és már ő az új, fiatal Pelé, meg ki tudja. Mondjuk azért ritkán fogok haragudni, ha tehetséges fiatalokat hozunk a csapathoz. Jut eszembe erről, hogy több helyen is olvastam, hogy hiába happolta el tőlünk tavaly a Real Drenthe-t, újra harcba szállunk érte. Mondjuk talán a hollandoktól olcsóbban hozzájuthattunk volna, mint a spanyoloktól, de hát pénz nem számít :) neki örülnék. Jó, tehetséges, fiatal játékos, aki nem sok lehetőséget kapott eddig a Realban Guti, Gago, Diarra és Sneijder mellett, és akkor még ott van Robben, Higuan vagy Robinho. Bár az is igaz, hogy Bernd barátunk nem csinált túl nagy titkot abból, hogy meg kíván válni Diarratól... s ha már Real, még mindig nagy szívfájdalmam, hogy Sneijder oda igazolt...
Hát ha Diarrátol megválik a Reál az olyan Makelele effektus lenne,bár tény h Diarra azért messze nem Makelele,de kétlem h a nagy sztárnak kikiálltott( védekezésben nagy 0,meg sztem amugy is) Gago jól ellátná a középpályás védekezést!Mert még Diarrával se megy ez flottul...
De adják csak el legalább majd jókat röhöghetünk megint a reálon :D
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47519 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bubi írta:
twopac írta:
Bubi írta:Sztem Drenthe kb, mint Kalou! És a posztjuk is hasonló, de jöhet!
Másrészt nem hinném, hogy Cole és bridge olyan kiszoríthatatlan lenne. Nekem A.Cole egy kicsit csalódás, hiába nem játszik rosszul.
drenthe kb mint kalou?nem irtad el?azért drenthe testesebb és drenthe inkább védekező játékos mint támadó,míg kalou csatár!
drenthére visszatérve szerintem nem kéne kiadni megint 30milió eurót egy játékosért,mert olcsóbban nem hiszem hogy megúsznánk!
Azthiszem tévedsz. Kalou egy kicsit balrahúzódó irányító szerepében, vagy pedig bal/jobbszélső játszott mindig is, csak nálunk nem. Drenthe meg Balszélső támadót szeret játszani!Annyi a különbség, hogy Drenthe tud védekezni is, ezzel szemben viszont Kalou akár befejező szerepét is betöltheti! Sztem elégé hasonlóak! A testfelépítésben igazad lehet, de nagy eltérés ott sem hiszem, hogy van.
Bubi megmondta. A végében pedig megerősítem: Drenthe 1,70, és nem sokkal sűrűbb ember, mint Kalou, bár egymás mellé állítva őket valószínűleg ő nyerne.
Kalou pedig tipikus szélső, mégha nem is a klasszikus értelemben vett vonalszélső. Amolyan Robbenes: szélvészgyors, ha jó napja van, mennek a cselek is, már csak a lövés/kapura tartó lövés/gól arányon kellene valamicskét javítani :)
És egy kicsit visszautalva: Drenthe bármily jó játékos is, 10M is bőven elég érte. Tán még sok is. Tehetséges fiatal srác, nem több, bármennyire is kedvelem.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9467
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#47520 Hozzászólás Szerző: Bubi »

twopac írta:
Bubi írta:Sztem Drenthe kb, mint Kalou! És a posztjuk is hasonló, de jöhet!
Másrészt nem hinném, hogy Cole és bridge olyan kiszoríthatatlan lenne. Nekem A.Cole egy kicsit csalódás, hiába nem játszik rosszul.
drenthe kb mint kalou?nem irtad el?azért drenthe testesebb és drenthe inkább védekező játékos mint támadó,míg kalou csatár!
drenthére visszatérve szerintem nem kéne kiadni megint 30milió eurót egy játékosért,mert olcsóbban nem hiszem hogy megúsznánk!
Azthiszem tévedsz. Kalou egy kicsit balrahúzódó irányító szerepében, vagy pedig bal/jobbszélső játszott mindig is, csak nálunk nem. Drenthe meg Balszélső támadót szeret játszani!Annyi a különbség, hogy Drenthe tud védekezni is, ezzel szemben viszont Kalou akár befejező szerepét is betöltheti! Sztem elégé hasonlóak! A testfelépítésben igazad lehet, de nagy eltérés ott sem hiszem, hogy van.

Válasz küldése