Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#44141 Hozzászólás Szerző: kdako »

Én ezt a meccset is JM nyakába varrom. Eltaktikázta magát - nem először pár hét alatt. Pár én vagyok az egyik legnagyobb rajongója, azt éreztem, csak azért cserélt, mert ugyanezt húzta múlt héten és akkor bejött. SWP-t és Joeyt még 30 percig sem hagyta játszani, jött Duff, aki bizonytalan volt. Crespo végig eltűnt, Drogba legalább próbálkozott. Rúgtunk tucatnyi szögletet, de semmi.

Nem értem, miért nem hozta le inkább PF-t, és három hátvéddel nyomhattuk volna utána. Miénk lett volna a középpálya, ki tudtuk volna adogatni szépen, kivárni, hogy hol lesz rés a védekezésükben.

ÁÁÁÁ

A szurkolóknak el kell felejteni ezt meccset, a játékosoknak és JM-nek viszont tanulni kell belőle.
GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#44142 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Mondjuk ki nevén....kegyetlenül szar mecs volt, a Chelsea részéről.....ötlettelen támadójáték, impotens csatárok, hülye cserék....ezek jellemezték a mai Chelsea-t....akart a csapat, de az akarás kevés ilyen szinten.....nem ez volt az első ilyen meccs a 2006-os évben...mint ha egy picit fásult lenne a csapat....nem lehet érezni egy játékoson sem az átütőerőt.....fel kell pörögni, mert ha így folytatjuk akkor csúnya lesza vége....Gallas szabálytalansága meg teljesen fölösleges volt, buta dolog volt a részéről....valszeg a piros lap miatt meg a mutogatás miatt úgy 5-6 meccset kap....Newcastle ellen ennél több kell, ahoz hogy nyerni tudjunk...

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#44143 Hozzászólás Szerző: Dani »

elkeserítő meccs volt...még minig nem tértem magamhoz,nem is írok,sztem mindenki azt érzi mint én :x :x :x :cry:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#44144 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

s-h-i-n-e.com írta:
undertow írta:nem, nem uj szabaly, es tavaly se kapott hivatalosan ermet carlo.
Akkor meg szólj légyszi Gerinek, hogy ne szórakozzon... :wink:
akkor nem kapott érmet..na puff...:)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#44145 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:nem, nem uj szabaly, es tavaly se kapott hivatalosan ermet carlo.
Akkor meg szólj légyszi Gerinek, hogy ne szórakozzon... :wink:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#44146 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem, nem uj szabaly, es tavaly se kapott hivatalosan ermet carlo.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#44147 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

szpecnaz írta:
s-h-i-n-e.com írta:
szpecnaz írta:AZért van ebben valamilyen ráció hogy kell a 10 meccs....az miért kapjon érmet aki nem tesz hozzá semmit az éremhez?...ennyi erővel Ifisták közül is fel lehetne hívni úgy 7-8 játékost és akkor 30-an kapnak érmet?:)..és ez a 10 meccs.....cserével nem olyan sok....38 meccs van egy szezonban...
Bár én nem egészen az ifistákra gondoltam... :wink: (hanem a valós, 25 fős felnőtt keret tagjaira...)
Oké, innen is meg lehet közelíteni.


Szegény Carlo... :wink:
Az év Chelsea játékosa volt, de aztán megérkezett Cech...
...ezek szerint ő sem lesz bajnok... :wink:
szerintem még van rá esély hogy ő is bajnok lesz....de tavaly már bajnok volt, nem?:)
Nem vagyok egy nagy statisztikus, de mintha tavaly sem lett volna meg a 10 meccs...(vagy ez új szabály?) /kezdek megzavarodni...hagyjuk is/ :wink: :D :lol: :D :oops: :cry:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#44148 Hozzászólás Szerző: undertow »

ez a 10es szabaly teljesen rendben van, csak a kapusoknal kene rajta valtoztatni.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#44149 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

s-h-i-n-e.com írta:
szpecnaz írta:AZért van ebben valamilyen ráció hogy kell a 10 meccs....az miért kapjon érmet aki nem tesz hozzá semmit az éremhez?...ennyi erővel Ifisták közül is fel lehetne hívni úgy 7-8 játékost és akkor 30-an kapnak érmet?:)..és ez a 10 meccs.....cserével nem olyan sok....38 meccs van egy szezonban...
Bár én nem egészen az ifistákra gondoltam... :wink: (hanem a valós, 25 fős felnőtt keret tagjaira...)
Oké, innen is meg lehet közelíteni.


Szegény Carlo... :wink:
Az év Chelsea játékosa volt, de aztán megérkezett Cech...
...ezek szerint ő sem lesz bajnok... :wink:
szerintem még van rá esély hogy ő is bajnok lesz....de tavaly már bajnok volt, nem?:)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#44150 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

szpecnaz írta:AZért van ebben valamilyen ráció hogy kell a 10 meccs....az miért kapjon érmet aki nem tesz hozzá semmit az éremhez?...ennyi erővel Ifisták közül is fel lehetne hívni úgy 7-8 játékost és akkor 30-an kapnak érmet?:)..és ez a 10 meccs.....cserével nem olyan sok....38 meccs van egy szezonban...
Bár én nem egészen az ifistákra gondoltam... :wink: (hanem a valós, 25 fős felnőtt keret tagjaira...)
Oké, innen is meg lehet közelíteni.

Szegény Carlo... :wink:
Az év Chelsea játékosa volt, de aztán megérkezett Cech...
...ezek szerint ő sem lesz bajnok... :wink:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#44151 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

AZért van ebben valamilyen ráció hogy kell a 10 meccs....az miért kapjon érmet aki nem tesz hozzá semmit az éremhez?...ennyi erővel Ifisták közül is fel lehetne hívni úgy 7-8 játékost és akkor 30-an kapnak érmet?:)..és ez a 10 meccs.....cserével nem olyan sok....38 meccs van egy szezonban...

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#44152 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Chelsea88 írta:
s-h-i-n-e.com írta:Ezek szerint kapus poszton is illene változtatnia Jose-nak. (Cudicini is megérdemelné...)
ezt a 10mecsces dolgot én baromságnak tartom :!: :!: :!: ...már elknézést a kijelentésért... :!:
Egyetértünk.
Eddig nem is hallottam ilyesmiről.
Szerintem, ha valaki keret tag, akkor járhatna neki.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#44153 Hozzászólás Szerző: Dani »

s-h-i-n-e.com írta:Ezek szerint kapus poszton is illene változtatnia Jose-nak. (Cudicini is megérdemelné...)
ezt a 10mecsces dolgot én baromságnak tartom :!: :!: :!: ...már elknézést a kijelentésért... :!:

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#44154 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Hát a Fulhamet rendesen elverte a pool... 5-1-re nyert a Pool, nagyon nagy meccsen... Ha az Arsenal elverte őket idegenben 4-0-ra, akkor nekünk minimum 3-0-ra kell nyerni... Lehet, hogy szigorú eredmény, de szeretném látni játszani a csapatot, nem 1-0 után vissza a kapu elé, hanem nyomni-nyomni egészen 2,3-0-ig!!!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#44155 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Ezek szerint kapus poszton is illene változtatnia Jose-nak. (Cudicini is megérdemelné...)

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#44156 Hozzászólás Szerző: Festa »

Fűha!G.Johnsonak még nincs meg a tízmeccse!!!
Remélem ha már matematikalag is meglesz a bajnoki cím akkor.
PF helyett gyakarbban feltűnik a jobb oldalon.
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#44157 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Chelsea88 írta:Ekkora baromságot...a keret tagja akkor is ha 1 mecscen pályára lép,és akár egyetlen percet is játszik!
Sztem az érem(arany :lol: ) mindenkinek jár,aki kerettag....ez az én véleményem...
"9. The League Champions shall receive a trophy which it shall return to the Secretary in good order and condition not later than 3 weeks before the final League Matches of the next Season.

10. The League Champions shall further receive 21 commemorative medals to be presented by the Club to its Manager and to such of its Players and Officials as it thinks fit provided, in the case of a Player, that he has that Season played in a minimum of 10 of its League Matches. Additional medals may be presented with the consent of the Board."



a teljes szabályzat

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#44158 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Szerintem nem muszáj 10 meccsen szerepelnie egy játékosnak, hisz tavaly Pidgeley is kapott érmet az átadáson, pedig csak csereként állt be a szezon végén egy vagy két meccsen.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#44159 Hozzászólás Szerző: Dani »

Ekkora baromságot...a keret tagja akkor is ha 1 mecscen pályára lép,és akár egyetlen percet is játszik!
Sztem az érem(arany :lol: ) mindenkinek jár,aki kerettag....ez az én véleményem...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#44160 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Nem tudom mennyire szőröstalpú az FA, de tudtommal csere is lehet 10 meccsen. Lehet, hogy ezen felül van egy határ, hogy hány percet kell a pályán lennie. A 10 meccs az biztos.

Válasz küldése