Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29701 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Norbert ez egy korrekt, indulatoktól mentes válasz válasz volt!
Nem mondom, h így lesz, ha majd 30 felett leszek, de tiszteletben tartom a véleményed!
Hajrá CHelsea!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#29702 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Drogba írta:
Norbert írta: DROGBA FIGYU: CSAK CHELSEA MECCSET NÉZEK ÉS NEM ÉRDEKEL MÁS CSAPAT! I'M ABSOLUTE BLUE YOU KNOW!
Ha nem haragszol: NO COMMENT!
You know?
Drogba, említeted, hogy a második x környékén jársz életkorban. Ha majd átléped a harmincat akkor majd rájösz, miért érdemes egy csapatnak szurkolni. Tudod ez kicsit úgy van mint a nőkkel... :)
Részemről a témát lezártam, javaslom a Chelsea-meccsekről írjunk továbbiakban erre a topicra. GO BLUES!
IN CHELSEA WE TRUST!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29703 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Hát igen! Bár most már én is visszatenném 1-2 meccs erejéig Guddyt csatárnak! Kiwi vagyok, most mire lenne képes!
Amúgy bocsesz, h tegnap nem köszöntem el. Utólagosan is jó8!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29704 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Én támadó középpályás kérdésben még mindig Jimmy Smith mellett vagyok. De szerintem Guddy is remek ott. Mondom ezt úgy, hogy Ő a kedvencem 5 éve...
Most viszont lefekszem. Jóccakát!
Only one Di Matteo!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29705 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Drogba kérdés?
Azt is már mondtam, h szarnak tartom! Cresponak sem megy! Nem küzd egyikse! Bár én előbb még kpályást igazolnék! támadóbb szelleműt, mint az eddigiek, ha ezzel sem lenne se Drogba, se Crespo gólerősebb, akkor télen eladnám mind2t!
Akkor is tudnánk a hollandoktól jó embereket hozni! Én továbbra is fenntartom, h Del-Am hatalmas lehetőség, de ha onnan nem, ami szinte 100%, akkor az Ajaxból kéne ember, szerinte nagyon kenték ma a focit, egyszerűen mesés meccs volt!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29706 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ja és igen. Az Ajax sokkal jobb volt ma.
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29707 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Egyetértek én veled sokmindenben, (kívéve a Drogba kérdést) egyszerüen csak nem értem miért jössz a Chelsea fórumon folyamatosan az Arsenal-lal! Én nem szeretem őket, mert undorítóan sok külföldi játszik, (sőt egyszer volt, amikor csak Lehmann és Bergkamp volt az egyedüli fehér játékos..:D Vicces volt) Henry egy majom, a 2-2-es meccs óta nagyon nem bírom. Utálom, hogy nem örül a góljainak, csak fapofával tűri... Nem tetszik a stadionjuk, a mezük, nem szimpi az edzőjük, NEM SZERETEM ŐKET, akármennyire is jók. A Keown, Adams, Bergkamp fényjelezte csapattal semmi bajom nem volt. Bergkamp a mai napig az egyik kedvencem...
Only one Di Matteo!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29708 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Hát igen! Komolyan már benned is csalódnom kell! nincs itt reális ember... Hova jutottunk...
Én nem a gólerősségről beszélek EMBER!!!!!
Ki játszik szerinted szebb focit? Láttad ma az Inter-Ajax meccset? én sajni csak a 2ik félidőt, és kb ez olyan kérdés, ki volt jobb, az Ajax, aki szinte egy térfélen játszott, az ellenfélén!!! vagy az Inter, aki sztem gas volt...
AJax kurvajó volt... na de mégis...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29709 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Jááj, Drogba! Tudod te, hogy mivel tudsz levenni a lábamról!!:) Rosenberg-et én már 1 éve is megemlítettem itt... Ma tényleg remek volt, nem értem miért hozta le Blind. Úgy érzem jól fog menni neki a vébén is!
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29710 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mi mégis több, mint 10 góllal többet lőttünk a totál focit játszó l'arsenal-nal...:) ezt mível magyarázod?:)
Only one Di Matteo!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29711 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Kedves Tore!
Mint olvashattad, vagyis, ha megtetted volna, egy másik topicban hasonló témával kapcsban kifejtettem Neked, h nem megyek Drogbával! A csapat marad! AMúgy Rosenb. nagy igazolás lenne! ma is kitűnően játszott!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29712 Hozzászólás Szerző: Drogba »

undertow írta:
Drogba írta:
undertow írta: ugy erted jatszott. meg regen. mert iden aztan nagyon nem.
Úgy értem, még idén is a legszebb focit játsza a PLben! :wink:
es ezt megis mire alapozod? senderosra es cyganra a vedelmukben? az impotens tamadojatekukra? az idonkent atjarohazra emlekezteto kozeppalyajukra?
tavol allnak a szep focitol iden.
sajnalom, hogy nem barcat kaptak a blben. akkor megnezhetnek milyen is valojaban a szep, tamado foci...
Cygan nem is alapember! Touré meg a másik elefántcsontparti van olyan jó, mint Del Horno, vagy akár Ferreira, sőt! Ők még legalább technikásak is!
Senderos valóban a leggyengébb láncszem, de látszik rajta, h küzd, és próbál jobb lenni! Sajnos ezt viszont nem mondható el a CFC minden játékosára!
Terry viszi elsősorban a csapatot! Crespo és Drogba nagyon gyér, de még sorolhatnám!
Impotens támadójáték??? Na ez már tényleg sok! Sokkal jobb a heylzetkidolgozásuk, mint 20 a csapatból legalább 15! Sajnálom, h kiestünk a BLből, de ezt már egy másik topicban kifejtettem!
A Barca nagyon pengésen játszik, a PLben talán a "franciákat" lehetne hozzájuk hasonlítani!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29713 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nyílván...
Amúgy, (nem a majdnem 20 srác miatt) remélem eladjuk Drogbát!
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29714 Hozzászólás Szerző: undertow »

ha eladjuk drogbat mesz te is vele az uj csapatanak drukkolni?

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29715 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Norbert írta: DROGBA FIGYU: CSAK CHELSEA MECCSET NÉZEK ÉS NEM ÉRDEKEL MÁS CSAPAT! I'M ABSOLUTE BLUE YOU KNOW!
Ha nem haragszol: NO COMMENT!
You know?

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29716 Hozzászólás Szerző: Drogba »

undertow írta:
Drogba írta:Hleb v Essien ill Hleb v SWP jobb igazolás?
hat hogy nem hleb, az biztos.
Amúgy vicces, engem jobban szidtok, akinek szerintem IGAZA van, mint ha ideje jön egy Barca fan, és elkezd mindenki anyázni! Érdekes, nem?
a barca fant fel se vesszuk, csendben megy ingnorera.
veled meg pont ez a gond.
engem jobban szidtok, akinek szerintem IGAZA van
nincs igazad. de te lathatoan ugy erzed, hogy tied a nagybetus igazsag...
az ervekre nem nagyon valaszoltal.

egyebkent mivel viszonylag uj vagy a forumon, hadd kerdezzem mar meg, ha meg nem sertelek, hogy hany eves vagy es miota drukkolsz a chelseanek?
2önk között az a különbség, h TE Istencsászárnak hiszed magad! Én meg nem!
Ne nevettess! Hlebnek a kisujjában több foci van, mint Essien teljes egészében!
Nem sértessz meg, max röhögök rajtad egy jót!
19 vagyok, 20 leszek áprilisban, és Drogba érkezése óta szurkolok a Chelseanek! Nem összekeverendő nem Abra miatt!
Hanem Drogbában nagy tehetséget láttam a OMben történeő szereplése miatt! Év játékosa FOban!
Amúgy meg semmi közöd hozzá! Mit kell az észt osztani? Te biztos egy életét megunt átlag ember vagy!
Az itteni emberek kezdenek hasonlítani a nso fórumán a Barca-CHelsea topicban felszólalókra....A barcások 99%a láma, és szidni tudja a másikat, a Chelseasek 80%a normális, a többi csak az ellenfelet fikázta! És Te szerintem a 99-ben lennél annyi különbséggel, h azt szidod, aki ugyanannak szurkol, mint TE!
Nem várom el, h megértsd, vagy felfogd...

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#29717 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Pár csapatot én sem értek hogy miért kell utálni de a manutd ,arsenal nincs köztük!!!!! :lol: :lol: :lol:

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#29718 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Drogba írta:Magyarul Te csak Chelsea meccset nézel?
Rühelled a többi csapatot, na azért ez nagy hiba! Mert hiába szeretünk egy csapatot, és teljes szívvel neki szurkolunk, mert én ezt teszem minden egyes Chelsea meccsen, de ne vesd meg a többi csapatot, mert attól még, h nem a kedvenced játszik, attól még csinálhatják úgy, vagy esetleg bocsi, de szebben!
DROGBA FIGYU: CSAK CHELSEA MECCSET NÉZEK ÉS NEM ÉRDEKEL MÁS CSAPAT! I'M ABSOLUTE BLUE YOU KNOW!
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29719 Hozzászólás Szerző: undertow »

Drogba írta:
undertow írta: ugy erted jatszott. meg regen. mert iden aztan nagyon nem.
Úgy értem, még idén is a legszebb focit játsza a PLben! :wink:
es ezt megis mire alapozod? senderosra es cyganra a vedelmukben? az impotens tamadojatekukra? az idonkent atjarohazra emlekezteto kozeppalyajukra?
tavol allnak a szep focitol iden.
sajnalom, hogy nem barcat kaptak a blben. akkor megnezhetnek milyen is valojaban a szep, tamado foci...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29720 Hozzászólás Szerző: undertow »

Drogba írta:Hleb v Essien ill Hleb v SWP jobb igazolás?
hat hogy nem hleb, az biztos.
Amúgy vicces, engem jobban szidtok, akinek szerintem IGAZA van, mint ha ideje jön egy Barca fan, és elkezd mindenki anyázni! Érdekes, nem?
a barca fant fel se vesszuk, csendben megy ingnorera.
veled meg pont ez a gond.
engem jobban szidtok, akinek szerintem IGAZA van
nincs igazad. de te lathatoan ugy erzed, hogy tied a nagybetus igazsag...
az ervekre nem nagyon valaszoltal.

egyebkent mivel viszonylag uj vagy a forumon, hadd kerdezzem mar meg, ha meg nem sertelek, hogy hany eves vagy es miota drukkolsz a chelseanek?

Válasz küldése